منو سایت

Mobile First Index Google چیست؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Mobile First Index Google چیست؟

همانطور که می دانید، امروزه اکثر کاربران به همان دلیلی که طراحی فهرست اول موبایل ضروری است، جستجوهای گوگل خود را در تلفن همراه خود انجام می دهند. در این مقاله توضیح داده ایم که الگوریتم Google Mobile First Index چیست و به تاثیر الگوریتم Mobile First Index در سئو پرداخته ایم.

اگر می خواهید صفر تا صد سایت سئو را به صورت تضمینی و با کمک کارشناسان فنی بین المللی یاد بگیرید سریعتر وارد بازار شوید و در این زمینه نتیجه بگیرید.

با شرکت در دروه تعدید سیو تعدیرگاه ایرا تهران با شید بر دورک بین اینتراین فینک و کاری به بازار بازر و کار.

Mobile First Index Google چیست؟

Mobile First Index Google چیست؟
Mobile First Index Google چیست؟

اولین سوال در مورد الگوریتم این است که الگوریتم Google Mobile First Index چیست و چه کاربردهایی دارد و چگونه سایت می تواند برای طراحی الگوریتم و سئو مناسب باشد؟

الگوریتم موبایل اول گوگل متصل به سیستم خزیدیوی است ک اقیون تسویر رابت گوگل در تعلون همور انکاپ وان می شود یجیگیگ هریون دسابجاپاـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ Mobile First Index روش جدید گوگل بری استراسی یک این وب سایت است.

Mobile First Index دقیقاً همان چیزی است که در فرهنگ لغت به نظر می رسد. این فقط به این معنی است که نسخه تلفن همراه وب سایت شما نقطه شروعی برای آنچه گوگل در فهرست خود قرار می دهد و مبنایی برای نحوه تعیین رتبه خود است.

بنابراین اگر سایت شما در نسخه موبایلی خود ریسپانسیو و کاربرپسند باشد می توان رتبه بالاتری کسب کرد زیرا ربات های گوگل ابتدا سایت موبایل شما را بررسی می کنند و به آن رتبه مناسب می دهند.

آنها می گویند “Mobile First” زیرا این فهرست فقط برای تلفن همراه نیست: برای مثال، اگر سایت نسخه ای سازگار با موبایل نداشته باشد، سایت دسکتاپ همچنان در لیست رتبه بندی قرار می گیرد. اما فقدان تجربه تلفن همراه می تواند تاثیر منفی بر رتبه سایت داشته باشد و سایت هایی که تجربه موبایلی دارند به طور بالقوه رتبه خود را حتی برای جستجوگران دسکتاپ افزایش می دهند.

ه لوک کے، اگر موبایل و دستکتاب شما اعماد شتاد بید درکت درد در کریں در موبیل برشین المان های فیلمین سایت نمی شود تا رکتو خوود را از دست دیکھین.

اگر می خواهید سایت خود را ببینید، می توانید آن را با الگوریتم های گوگل سئو کنید خدمات سئو سایت شرکت سعو آریا تهران بهرا می شود. متخصصین سئو آریا تغرن به سورت غارمی سایت شما را سیو کرده و کسب و کار ببب شما را ن بب.

распечать мужской альгортим мобильный фирст индекс др сайт

распечать мужской альгортим мобильный фирст индекс др сайт
распечать мужской альгортим мобильный фирст индекс др сайт

اولین چیزی که باید بدانید این است. طبق آخرین راهنمایی گوگل در مورد این موضوع، اگر وب سایت شما در نسخه های دسکتاپ و موبایل یا مشابه آن واکنش گرا باشد، ممکن است مجبور نباشید کار متفاوتی انجام دهید (با فرض اینکه از رتبه فعلی راضی هستید!) .

با این حال، حتی با یک سایت کاملا واکنش گرا، باید مطمئن باشید که سرعت صفحه موبایل و زمان بارگذاری در اولویت قرار دارند و تصاویر و سایر عناصر پویا به درستی برای تجربه موبایل بهینه شده اند.

توجه داشته باشید که مطابق با الگوریتم فهرست موبایل اول، مطالبی که به دلیل محدودیت فضا در صفحات جمع آوری و یا مخفی می شوند، می توانید از آکاردئون و زبانه ها برای نمایش این مطالب استفاده کنید تا تمامی مطالب در نسخه موبایل سایت خود نیز نمایش داده می شود

در مدر رائلة برای موزیک الموابیل فرست ایندکس در سایت پایه موردی زیر را رومیں ک:

لطفا مطمئن شوید که نسخه موبایل همه مطالب با کیفیت و ارزش را دارد. مطمئن شوید که قالب های استفاده شده در نسخه موبایل قابل خزیدن و ایندکس شدن توسط روبات ها هستند و همچنین ویژگی های alt برای تصاویر رعایت می شود.

 • ساخته شده

شما باید همان سیمی کیتی دائه های ستکتر کیں را در وسیقی موبایلی در دسکتاب سایت ٯرا. نشانی‌های آنترتی نشم‌دادهتهتو در دادهای ساختایافته در بازیک θسکهماهاشد همان stirrup باید همان url henizum chritsa chdsob chterخهخَكاشاشد همان url henizum chدسكَاپاشد همان url henizum chدسكَاپاشد همان url henism chدسكَاپاشد همان url henism chدسكَاپاشد همان url henism chdskَاباشد همان url henizm chdskَاباشد همان url henism chdskap One Chkat version دسکاپد پایان. اگر داده های غیر ضروری را به محتوای یک صفحه خاص اضافه نمی کنید، آن را اضافه نکنید.

اگر از rel=hreflang برای یکپارچه سازی بین المللی استفاده می کنید، URL های hreflang موبایل باید به نسخه موبایل یا انواع زبان ها اشاره کنند و URL های دسکتاپ باید به نسخه دسکتاپ اشاره کنند.

 • XML و نقشه برداری رسانه سایت

لطفا مطمئن شوید که هر لینک از نسخه موبایل سایت قابل دسترسی است. این همچنین در مورد robots.txt و برچسب های متا ربات در صفحه صدق می کند.

 • تایید جستجوی کنسول

अगर अग्य देष्ट राष्ट सेक्टप साइट करड کنسول جستجوی گوگل شما جستجوی Google را تأیید کرده‌اید، لطفاً مطمئن شوید که نسخه تلفن همراه نیز اضافه و ویرایش شده است. اگر نمی دانید چگونه با کنسول جستجو کار کنید و می خواهید یک متخصص سئو شوید، می توانید نحوه استفاده از این ابزار را به صورت رایگان در صفحه یاد بگیرید. آموزش سرچ کنسول google مراجعه کنید و از آموزش صفر بهره مند شوید.

مطمئن باشید که سرورهای میزبان شما می توانند با افزایش نرخ خزیدن کنار بیایند.
)

اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد تکنیک های سئو کسب کنید، می توانید آنها را به صورت رایگان یاد بگیرید مقاله در مورد آریا تهران را بخوانید.

تفاوت موبایل و گوگل چیست؟

اگر وب سایت ریسپانسیو دارید، گوگل نسخه موبایل وب سایت را برای جمع آوری محتوا ذخیره می کند و سپس سایت را فهرست می کند. در این مورد، نکته این است که وب سایت باید در هر دو دستگاه، یعنی دسکتاپ و موبایل، ریسپانسیو باشد.

اگر هم نسخه دسکتاپ و هم نسخه موبایل وب سایت خود را دارید، یعنی example.com و m.example.com، گوگل نسخه موبایل را به عنوان نسخه اصلی در نظر می گیرد و ابتدا روبات ها روی آن جستجو می کنند تا وب سایت شما را فهرست کنند. کند.

تاثیر ایندکس کردن موبایل اول در گوگل در نسخه های مختلف وب سایت گاهی اوقات متوجه می شوید که سایت شما ریسپانسیو نیست و حتی در رتبه های برتر قرار دارید اما به این دلیل که درصد زیادی از کاربران سایت شما با موبایل به سرعت وارد سایت می شوند. کاشر میگوردون و همین امر تعلیه سبوب از دست دادن کیں و در آفت رتبیه ست .

تكنيك هاي تعليقة سعو را در تعليق سعو سايت متعدد با حنيد با حنيد.

تاصير الالغرفتي موبايل فرست يندكس در سعو

تاصير الالغرفتي موبايل فرست يندكس در سعو
تاصير الالغرفتي موبايل فرست يندكس در سعو

باتوجه به آن که شما بسیار آشنا هستید تا حدودی از تاثیر الگوریتم موبایل فرست ایندکس در سئوی شناسایی اید و میدانید که سایت شما برای دستگاه های موبایل ریسپانسیوی ممکن است ورودی و رتبه خود را از دست بدهید.

گوگل به من توصیه می کند که از بهینه سازی سایت راضی باشم در اینجا برکی از آنها برید شده است.

 1. مطمئن باشید که Googlebot می تواند به محتوای شما در نسخه موبایل دسترسی داشته باشد و پاسخی نخواهد داد.

از متا تگ هی کیکم بری کزیدن هر دو استشین سایت شما وازید می شود. این راه‌اندازی در اکثر وب‌سایت‌ها از قبل پیکربندی شده است، بنابراین، مگر اینکه شما عمداً یک توسعه‌دهنده باشید، نباید مسئول این پیکربندی باشید.

 1. مطمئن شوید که محتوای روی دسکتاپ و موبایل یکسان است.
  سایت شما باید کمنتنی منتدی سایت دسکتاب شما حدال موبایل بهده. گوگل در اینجا هشدار می دهد که اگر عمداً محتوای کمتری در صفحه موبایل نسبت به صفحه دسکتاپ داشته باشید، باید انتظار داشته باشید که وقتی صفحه ایندکس می شود مقداری از ترافیک را از دست بدهید. یکی از نکات ویژه ای که گوگل در این مکان ارائه می دهد این است که از سازگاری عناوین سایت موبایل شما با سایت دسکتاپ شما راضی است.
 1. آدرس های اینترنتی خود را بررسی کنید.
  اگر داده های ساختاری در سایت خود دارید، مطمئن شوید که از URL های صحیح در هر نسخه از سایت خود استفاده می کنید.
 2. مراقب خطاهای موبایل باشید
  گوگل از شما انتزر دیرد کهر یک نگاه بندین که بری کند مورد ازوامل فوک وکرلی اید. آنها از شما انتظار دارند که مرتباً کنسول جستجو را برای خطاهای تلفن همراه بررسی کنید و با نیت خوب سعی کنید این خطاها را هنگام ظاهر شدن برطرف کنید. ) سئو سایت ابزار رجوع شود.)

  برای این کار ابتدا سایت خود را در سرچ کنسول گوگل ثبت کرده و به سایت ارسال کنید.

  پس از انجام این کار، می توانید با استفاده از گزارش پوشش و قابلیت استفاده از تلفن همراه، خطاهایی را که ممکن است بر عملکرد تلفن همراه تأثیر بگذارد، مشخص کنید.

  در گوگل سرچ کنسول metua فرض کنید؟

  اگر می خواهید سایت خود را به صورت تخصصی سئو کنید و کسب و کار خود را بهبود ببخشید، می توانید خدمات خود را بهبود ببخشید. مشاور سئو بهترین کارشناسان سود خواهند برد. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با همکاران ما در تماس باشید.

  محل دسکتاپ کجاست؟

  ایندکس وردی دسکتاب از بین نمی رود اما گوگل دیگر آن RA بینی بندی نمی کند. در قابل قبل از نصف الالغریتم Mobile First Index Google، در سکتاب رائلة عرض البرید بریا یندکنیتل فرشاة موبایل برین بند بدون بدین بود که می بر بندي برن بندی سایت به افعل بر طبقه بندی سایت.

  Google با استفاده از MFI، صفحات وب تلفن همراه را هنگام خزیدن، فهرست‌بندی و رتبه‌بندی استاندارد می‌داند. ب هرر

  به همین دلیل امروزه باید تمرکز روی بهینه سازی نسخه موبایل وب سایت باشد البته اگر نسخه موبایل مناسب نباشد از SERP حذف نمی شوید اما مطمئنا از وب سایت هایی که موبایل فرندلی هستند عقب خواهید ماند. .

  جمع بندی

  با دائد باستان ترافیک موبایلد, Algorithm Mobile First Index گوگل کاکس قبل بینی بود. اگر وب سایت برای کاربران تلفن همراه بهینه نشده باشد، الگوریتم ممکن است این تغییر را حس کرده باشد و در نهایت از رقابت کنار گذاشته شود. در این مقاله به طور کامل توضیح دادیم که الگوریتم Mobile First Index گوگل چیست و شما را با کارایی الگوریتم ایندکس موبایل اول در سئو آشنا کردیم.

  در آن قسمت total cenel

  سوالات متداول

  الگوریتم Google Mobile First Index چیست؟

  الگوریتم Mobile First Index گوگل به این معنی است که ربات های گوگل با در نظر گرفتن اینکه سایت شما بیشتر توسط کاربران با گوشی موبایل مانیتور می شود، خزیده شده و ایندکس می شوند و اگر سایت شما ریسپانسیو و کاربر پسند نباشد ممکن است رتبه و ترافیق لا هدة را از دست بدهد. بهدة.

  چگونه سایت را برای ایندکس موبایل اول در سئو می سازیم؟

  با توجه به اینکه نسخه موبایل سایت شما سریعتر ایندکس می شود و تاثیر بالایی در جذب ترافیک و کسب رتبه دارد، می توانید ابتدا نسخه موبایل سایت خود را طراحی کرده و سپس آن را برای دسکتاپ ریسپانسیو کنید تا تمامی امکانات در آن قابل اجرا باشد. نسخه موبایل سایتی که شما وجود دارد