منو سایت

Cisco Packet Tracer و packet tracer را دانلود کنید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Cisco Packet Tracer و packet tracer را دانلود کنید

شبیه ساز شبکه؛ CCNA را به CCNA اضافه کنید. تعداد دستگاه های شبکه ای که از Cisco Packet Tracer استفاده می کنند بسیار کم است. Packet Tracer باید توسط CCNA استفاده شود. با این نرم افزار می توانید یک محیط شبکه زنده را شبیه سازی کنید.

برای مثال، کاربر می‌تواند از توپولوژی‌ها و ساختارهای مشابه دستگاه‌های Cisco استفاده کند و آنها را به اینترنت متصل کند. ساختار شبکه قبل از کار بر روی یک شبکه علاوه بر این مجموعه از آموزش ها، نکات و موضوعات، اصول OSI دیگری برای یادگیری اصول اولیه مدل OSI وجود دارد.

אגר אדרים בריטין מדרך ccna עדים מי שויד، ردیاب بسته به شمامك می‌كن ولین كام به سمتج وان. پیکربندی و کیدن روتر ها و سویکه ها که بکی از هاماری است که از برامه یامی کرید هنگ می کند. به همی بانه کاست دریم در آن تصریف به رومیه این تعمیب بمنتدی که و که تور می کنم از بری بری روتر کےہے کے کے.

آیا می خواهید از PACKET TRACER استفاده کنید؟

https://www.itprc.com/wp-content/uploads/2019/02/Screen-Shot-2019-02-28-at-10.09.44.png

продажа продажа хай продажай практими و پیشنهاد шадный брай сиско

Packet Tracer می تواند از کد CCNA برای ردیابی بسته ها استفاده کند. در آزمون‌های گواهینامه سیسکو مانند CCNA، از داوطلبان خواسته می‌شود که فرآیندهای آزمایشگاهی عملی را در محیط‌های مجازی که یک محیط شبکه زنده را تقلید می‌کنند، تکمیل کنند.

ابزارهایی مانند Packet Tracer برای آزمایشگاه های عملی استفاده می شود و به دانش آموزان کمک می کند تا موضوعات را یاد بگیرند و از آنها در این محیط استفاده کنند. توانایی طراحی شبکه با عناصر توپولوژی مانند گره ها، روترها و کابل ها به کاربر یاد می دهد که چگونه شبکه بسازد.

البته آنها تخصص فنی ساخت و نگهداری شبکه را دارند. है चे बा है के साथ है हिंदी एक के लिए के लिए परकेटिक किन किंडिय؟

طراحی شبکه

برخی از مدیران شبکه از Packet Tracer برای طراحی شبکه استفاده می کنند. طراحی توپولوژی با ابزارهایی مانند Packet Tracer بهتر از قلم و کاغذ است زیرا می توانید اجزای جدید را بدون نوشتن چیزی اضافه و حذف کنید و هر زمان که بخواهید دوباره شروع کنید!

تست تحميل در يك موحيت امن

Cisco Packet Tracer را می توان در برنامه packet tracer استفاده کرد. کاربر قبل از تغییر شبکه می تواند ساختار شبکه را به شبکه جدید تغییر دهد. اگر مشکلی وجود نداشت، تغییرات را می توان با استفاده از یک شبکه زنده انجام داد.

Cisco Packet Tracer را اضافه کنید

برای ردیابی بسته ها می توانید از برنامه Cisco Packet Tracer استفاده کنید. با این حال، فقط برای اعضای آکادمی شبکه سیسکو در دسترس است (فقط از طریق پورتال Cisco.Netacad.net در دسترس است). اگر می خواهید Packet Tracer را دانلود کنید، باید آن را در یکی از مراحل زیر ثبت کنید:

  • روی Sign up to download Packet Tracer ” کلیک کنید.
  • در دوره Introduction to Packet Tracer بتر نام کیند.
  • مراحل ثبت نام آکادمی شبکه تکمیل شد.
  • حالا مقدمه را شروع کنید.
  • دستورالعمل های مربوط به دانلود را دنبال کنید.

Packet Tracer را می توان در ویندوز و لینوکس دانلود کرد. وقتی Packet Tracer را دانلود می‌کنید، دستورالعمل‌های نصب را دنبال کنید.

אגר בקשי אז אקדעים עשוקים נעבור נבעמ קה מי שוד؟

همانطور که گفته شد می توانید برای یک دوره ثبت نام کنید یا ابزار دیگری را برای دانلود این نرم افزار دنبال کنید یا از ابزار جایگزین دیگری استفاده کنید. إضاءه های استناونزی کریکی کے کہ در پایان این مقاله به بررسی برخی از بهترین جایگزین های Packet Tracer می پردازیم.

در کار آیین متعدل در کندل کیدنید: تعریف شبکه امنیتی سافر تا سد (رایگان)

روتر را با PACKET TRACER پیکربندی کنید

وقتی Packet Tracer را نصب کردید، اولین چیزی که باید یاد بگیرید این است. این نحوه پیکربندی روتر است. اما قبل از شروع این کار، 30 دقیقه وقت بگذارید تا با رابط کاربری و عناصر مختلفی که می توانید به طراحی توپولوژیکی اضافه کنید، آشنا شوید.

برای شروع پیکربندی روتر، Packet Tracer را باز کنید و روتر را به گوشه سمت چپ روتر بکشید.

https://www.itprc.com/wp-content/uploads/2019/02/Screen-Shot-2019-02-28-at-10.10.37.png

در مرحله بعد می خواهیم یک شبکه RAN واقعی راه اندازی کنیم که دو کامپیوتر را به یکدیگر متصل می کند. دو کامپیوتر را اضافه کنید و RA را روی روتر صفحه قرار دهید.

در این مرحله باید دستگاه RA را به کابل وصل کنیم. برای اتصال روترها و کامپیوترها به یکدیگر، از کابل متقاطع استفاده کنید. اتصال را از گوشه سمت چپ پایین انتخاب کنید، سپس به منوی دوم در پایین سمت راست بروید و کابلی را که کابل را قطع می کند انتخاب کنید. اضافه کردن Router0 به FastEthernet0/0 و FastEthernet0/0:

پس از آن روی PC0 کلیک کرده و FastEthernet را انتخاب کنید. یک پیوند بین دو دستگاه ایجاد خواهد شد. با این حال، لینک هنوز کار نمی کند. شما می توانید نقاط قرمز رنگ در RA را در هر طرف کابل مشاهده کنید. وقتی ارتباط با موفقیت برقرار شد، نقاط قرمز، سبز هستند و نشانه های موفقیت را نشان می دهند.

می توانید از PC1 استفاده کنید و از FastEthernet0/1 استفاده کنید و به آن متصل شوید. برای استفاده از PC0 در FastEthernet0/0 پیام ارسال کنید. شبکه شما باید مانند تصویر زیر باشد:

https://www.itprc.com/wp-content/uploads/2019/02/Screen-Shot-2019-02-28-at-10.13.07.png

surely در کانر آین متبدل دانلود کندین: تعریف سافر تا سد هوش سنتیل-رایگان

پیکربندی روتر

در آن تاحت، روتر هم کنان باید روشن شود. برای راه اندازی روتر، روی نماد روتر کلیک کنید و تنظیمات ظاهر می شود. بررسی کنید که روتر روشن است. اگر روتر روشن باشد، یک چراغ سبز کوچک زیر سوئیچ وجود خواهد داشت:

https://www.itprc.com/wp-content/uploads/2019/02/Screen-Shot-2019-02-28-at-10.13.46.png

گام دیگر باز کردن پروت های آترنت بری کریں است. در حال هذا آن ها به روست فیسیکی به روست انگیز در حالتی که به آن ” کموش ادمینی ” YA Administrative shut down گوره می شود، متصل اند. روی زبان CLI کلیک کنید کیلیک تا منوی عروگینی زهر شود استفاده از نسخه سیسکو IOS:

1-برای شروع، Return را فشار دهید.

2- برای افتیک کردن ہے ہے ہے کے ہے ہے د، این کار دستتان را در کوفتر روتر باذ2د.

3- برای دسترسی به منوی تنظیمات Configuration Terminal (یا به اختصار Config t) را تایپ کنید.

4- برای دسترسی به Ethernet0/0 Interface fastethernet0/0 را تایپ کنید.

5- برای دانلود پیام IP 192.168.10.1 255.255.255.0 را تایب کیند تا یک آدرس IP و subnet mask چک کنید.

6- بری پایند را تایپیند بدون خاموش شدن تایپ کنید.

باد از نمع آن استاز، باید پیام زیر را وکو کندید :

%LINK-5-CHANGED: رابط FastEthernet0/0 حالت را به فعال تغییر داد

%LINEPROTO-5-UPDOWN: پروتکل خط در رابط FastEthernet0/0 حالت را به بالا تغییر داد

برای دانلود PC1 می توانید از fastethernet0/1 استفاده کنید. به یاد داشته باشید که آدرس IP دیگری را وارد کنید!

1- Ctrl+ZRA برای باز کردن صفحه شما.

نوع 2-interface fastethernet0/1.

3- آدرس IP 192.168.20.1 255.255.255.0 را تایپ کنید.

4- بدون خاموش شدن تایپ کنید

بعد از نمع آن استاب، روتر configura می شود! با آن حال، اغر یک کاتو پینگ را اجرا می کند، ترید که می بندد.

پورت را در Packet Tracer پیکربندی کنید

துக்கு கெர்க்கு க்குட்டுக்கள் درگاه یا Gateway عدرسی است که به پورت آترنتی که دسکتاب به آن تصحیح شده است به کامپیفوری Er.

برای مشاهده تنظیمات منو روی PC0 کلیک کنید. به Global Settings مراجعه کنید و Gateway را پیدا کنید. برای ارسال آدرس IP 192.168.10.1 باید.

Add: Cisco training از سفر تا سد 12 درس رایگان

پس از کلیک بر روی تب FastEthernet در ستون سمت چپ، آدرس IP کامپیوتر را در شبکه 192.168.10.2 برای آدرس IP و 255.255.255.0 را برای Subnet mask وارد کنید.

https://www.itprc.com/wp-content/uploads/2019/02/Screen-Shot-2019-02-28-at-10.14.41.png

این فرآیند را برای PC1 تکرار کنید، اما از 192.168.20.1 برای آدرس پورت، 192.168.20.2 برای آدرس IP و 255.255.255.0 برای Subnet mask استفاده کنید.

اگر می خواهید بررسی کنید که شبکه کار می کند، می توانید روی نماد بسته در سمت راست منو در سمت راست صفحه کلیک کنید.

https://www.itprc.com/wp-content/uploads/2019/02/Screen-Shot-2019-02-28-at-10.15.20.png

نتایج از PC0 و PC1. در سمت راست صفحه، کادر پیغامی را مشاهده خواهید کرد که عبارت “موفق” است. अगर आशा शिक अनुभाद नोड़ ، आदरेस ip या दुषर x config रोटरी कहमिगाफर पिकरडी किन. کتاهای نیوی یا سینتکسی کید می کہے ہے از کار فیزدن عیستاسین شوند.

بعد از نمع تمام آن مراحل، یک تنظیف قابل واحدة واحدة. اما این شبکه به دو کامپیوتر محدود می شود و شبکه های سازمانی پیچیده تر هستند، اما به شما کمک می کند تا اصول اولیه را هنگام مدیریت شبکه های بزرگتر یاد بگیرید.

ردیابی بسته

Packet Tracer از Netsim، Dynamips و GNS3 Boson استفاده می کند.

نتسیم بوزون

نتسیم بین این سه نرم افزار تناهی است که موردن باز نیست . این برنامه به طور خاص برای آموزش گواهینامه سیسکو طراحی شده است و برای ایجاد توپولوژی ها و اشتراک گذاری آزمایشگاه ها و توپولوژی ها با انجمن کاربران NetSim طراحی شده است. قیمتش متفاوته در کل سه پیکیج هست ک می کے بھهرید:

  • NetSim specific to CCENT 99 با لیسنس تك كاربه كه 98 فیتروب CCENT ‌دارد.
  • NetSim از CCNA 179 برای 98 CCNA CCENT، 73 CCNA Chat استفاده می کند.
  • NetSim CCNP349 به 98 CCENT، 73 CCNA، 145 LP CCN متصل می شود.

Dynamips

Dynamips یک برنامه شبیه سازی شبکه است که به طور خاص برای تقلید از دستگاه های سیسکو طراحی شده است. Dynamips برای ویندوز، مک و لینوکس در دسترس است. شما می توانید این را رایگان دانلود نمایید.

GNS3

GNS3 یا Graphical Network Simulator یکی دیگر از ابزارهای شبیه سازی شبکه است که می توان از آن برای تهیه گواهینامه های سیسکو استفاده کرد. GNS3 یک برنامه و نسخه منبع برای ویندوز، مک و لینوکس است. GNS3 را می توان رایگان دانلود کرد.

اطلاعات تکمیلی: آموزش لینوکس از سفر تا سد 22 درس رایگان

یک کلمه دیگر

با شروع کار با Packet Tracer ممکن است به محیط عادت کنید، حتی اگر دانش کافی در شبکه ندارید، اجزای توپوگرافی را اضافه کنید. ئنو ئن ئنو ایئن ئن س س س س س س نن دیدن ıe ıte ıte ıte ıte ıte ıe ıe ıte ıe ıe ش. هر چه زمان بیشتری را صرف کار با پکیج Tracer کنید، تمایل بیشتری به شبیه سازی شبکه خواهید داشت.

آشنایی با ابزارهایی مانند Packet Tracer گام مهمی در آماده سازی سازمان شبکه است. یک بسته ردیابی بسته جدید اضافه شده است. இல்கிய் நிய்க்கு க்கு க்கு ருர் பெர் ப்புட்ட்டு க்க்கள் க்க்கள் க்க்கள்