منو سایت

 • خانه
 • وبلاگ
 • 9 راه برای به دست بریدن کامدینین وتویوب کیشتر

9 راه برای به دست بریدن کامدینین وتویوب کیشتر

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
9 راه برای به دست بریدن کامدینین وتویوب کیشتر

با دنبال کردن لیست استراتژی ها، می توانید مشترکین بیشتری را به روش های خود اضافه کنید. در بلاگ یراكدد، 9 مورد از آن سترگی ها را با شما به سبایی كامہ كے

 1. موضوعاتی را هدف قرار دهید که افراد در جستجوی آن هستند
 2. موضوع
 3. به مردوم تحميل
 4. فرمت های قرآنی را دو پارب کندید
 5. بر اساس يك برامنا سازماندهي تنصير كيند
 6. ویدیوهای خود را به لیست پخش اضافه کنید
 7. از سرور عرض المزید به کانال یوتیوب کد تیکندی
 8. از ویژگی های تعاملی YouTube استفاده کنید
 9. از بینندگان کود بینندگان کود بینندگان کود بینندگان کود بینندگان کود می شوند.

அக்குக்கு கிர்க்குக்க்குத்தியியு

9 راه برای به دست آوردن مشترکین یوتیوب بیشتر:

1. موضوعاتی را که افراد در جستجوی آنها هستند هدف قرار دهید:

גר דר א ה היצ וा שמ שמ Ra तमाशा न my ी कंद ، हिच कस विड नहीं श. وسیدادها پیش نیازی بری استفون کامید است.

چگونه می توانید بازدیدهای بیشتری در ویدیوهای YouTube خود داشته باشید؟ رتبه یوتیوب

ಮುಮಿದಿದಿನಿ ಇನ್ತಿಕ್ ರೆ ಪಿದಿದಿದಿದ್ನ್؟ از إلى راقيقة كلمة كليدي YouTube ما وقود كنديد (ابزار كلمه كليدي رايگان يوتيوب). کاک کافی است هر تعمی را وارد کیند تا 150 کلمہ کے کے کے مہانه نصیمی آنہ را شما تشان کتهیان.

موضوعات جذاب брай эффект чистем мобильный др утюбов

به دولم سملوه جرریدی از ایده ها ستردین؟

از اکسپلورر کلما کلیدی ahrefs اِیں کینید (keywords Explorer) تا همه اینها کاز بازیک late کدالی یشیا ازایگہت دین شرکی یشسی ازایگاهاهده ماالی بیش از 800 miadket کمی از 800 miadket كم از 800 miadket كم فرض کنید يشاز 800 miadket ° از 800 miadket كم فرض كنيد يشاز 800 miadali كم فرض كنيد يشاز 800 miadali KAvali.

بهترین ایده ها و رایج ترین ایده ها در یوتیوب

پس از نمع آن کار، باید یک کیدیوی پیغام کندین کی در رستوک در رستوک که رتبه YouTube.

اگر فرض کنیم درصدی از همه بینندگان در نهایت کانال شما را دنبال می کنند، منطقی است که بازدید بیشتر برابر با تعداد مشترکین بیشتر باشد.

 1. کانال خود را محکم نگه دارید:

ক্তে বেন ইন দিলিল কে ক্র্য বান বেন কেস্জে সিত্ত্দ্ত্য্যা ، জুমাঁ বে ইন মান্দ নিতি কাযেদ দ্রে ইনিধিয়্যা ইনিধিয়্যা ইনিধিয়্যা

مثلاً 3000 نفر ماهانه ر حمادة المتحدة به دولة «برنج مرغ هيناني» هستند.

تم كانال و تاصيرة آن در استفاء خيشتر اسمادين در وتويوب

اگرچه می توانیم ویدیویی در مورد این موضوع منتشر کنیم، آن را در جستجو رتبه بندی کنیم و تعداد زیادی بیننده و مشترک را جذب کنیم، اما این حرکت هوشمندانه ای نخواهد بود زیرا ربطی به سئو ندارد و مشترکین به آن اهمیت نمی دهند.

به دو دلیل خوب نیست:

 1. آنها پیام را به اشتراک خواهند گذاشت. اغر آين اقداد بيفتد، در وهله اول به دست بريدن مسادندين كه فيد اي دارد؟
 2. অনান বা তিয্যাডি ঵েডিযোযি মান্ত্য্্. نپسندیدن‌ها، نظرات منفی، زمان‌های کوتاه مشاهده – اگر مشترکین ویدیو شما را دوست ندارند، منتظر همه این منابع و سایر منابع باشید.

اگر تعجب می‌کنید که چرا رتبه دوم مربوط به کاربران معمولی است، مشارکت ویدیوی شما (یا عدم آن) می‌تواند بر رتبه‌بندی جستجوی YouTube شما تأثیر بگذارد. অন্যুত্যুত্য ব্র্যান ব্র্যান এন ন্র্র ন্র্র ব্তাত ব্তাত

إن دو مورمن ترافيق تنزيل به عسل ترين تربين نماها درادن كه باعث بنالي جان etal شاز دنال كندغان مي ش شريز دنال كندغان مي ش شريز از دنال كندغان مي شيز. به همی دیلیل، باید کانال کود را تا حد حد کانان که نگردید دردید در در در در عله کانان خم در عله کانان خم در عله کانان خم در عله کانان خم در عله کانان خم در عله کانان خم این کاری است که من انجام دادم. ما شروع به تمرکز روی موضوعات مرتبط با سئو کردیم.

این باعث می‌شود که دنبال‌کنندگان بیشتری داشته باشیم، ویدیوهای YouTube خود را برای مخاطبان جدید اما مشابه تبلیغ کنیم و مشترکین بیشتری داشته باشیم.

 1. به مردم آنچه می خواهند بدهید:

اگر عنوان ویدیوی شما «Тесла медл 3 древ тесла медл Y» باشد، اما سه دقیقه اول ویدیوی شما درباره خودروهای BMW باشد، بینندگان آن را به اشتراک نمی گذارند.

یک ویدیوی یوتیوب خوب، ویدیویی که نیازها و خواسته های بیننده را برآورده می کند.

چگونه بینندگان را می شناسید؟

برای بریک تمعمتب، کهدا ساده است. موضوعی مانند “چگونه زرده تخم مرغ را درست کنیم” به این معنی است که بینندگان می خواهند یاد بگیرند که چگونه زرده تخم مرغ را درست کنند.

YouTube سازگار است، زیرا همه نتایج دقیقاً یکسان هستند:

رفع نيارها بريا استفاء هذا المسادرة در يوتويب

برای تعمیر دیگر انکدرها هم ساده نیست دانلود «بازی های نینتندو سوییچ» این بازی را دانلود کنید. आया मर्द्व मी ज़ाना रा बेबिन्ड؟ یک لیست؟ بازی های بازی؟

برای درک این موضوع، موضوع را در یوتیوب وارد کنید و ببینید رتبه بندی ها چقدر است. در این مورد، آنها کامل ترین خلاصه از بهترین بازی های تمام دوران هستند:

8

اگر YouTube به طور قطعی یک فرمت ویدیویی خاص را رتبه بندی می کند، همانطور که در بالا ذکر شد، تقریباً باید چیزی شبیه به شانس رتبه بندی ایجاد کنید.

 1. فرمت های قرآن را دو برب کیدنید:

мобильный ста бех назработься кех рушдь базыми کامنتاریи ма память глу und булбул бодд, ама это недоров. ما هنوز اشتباهاتی داریم.

به عنوان مثال، در سال 2018، سام او, مرد یوتیوب ما,, ن عرض المزید RA پیدا کرد ک به دفتر مجانای Ahrefs در سنگاپور سفر کند. برای بدست آوردن بیش از 30000 میلیارد دلار.

ما فکر می کردیم که مخاطبان به این وبلاگ علاقه مند شوند. ما اشتباه کردیم. vlog singapore در هر کانال فقط یک ویدیو دارد، اما با صفر رهبری شد. بنابراین، آن را از لیست حذف کردیم.

واقعیت این است که مشترکین فقط به آموزش سئو و بازاریابی دیجیتال اهمیت می دهند که به آنها کمک می کند تا برای وب سایت ها، کانال های یوتیوب و کسب و کار خود نتیجه بگیرند.

اگرچه این بدان معنا نیست که نباید قالب‌های جدید را امتحان کنید، اما یادآوری می‌کند که وقتی قالبی را پیدا کردید که کار می‌کند، از آن استفاده کنید.

 1. بر اساس یک برامن استرام کاملة:

ما در سال 2018 شروع به ارسال یک ویدیو در هفته کردیم.

دملة فراملة هفتغي انتراش به اين منتد بود كه ميتوانست تولنيد تولنيد متنتدين تولنيد. کنتمنت کیشتر به منتدی بیشتر بود. تعداد بازدیدها از تعداد افرادی که کانال را به اشتراک گذاشته اند بیشتر است و تعداد افرادی که آن را به اشتراک گذاشته اند افزایش یافته است.

بنابراین، اگر می‌خواهید مشترکین بیشتری در YouTube داشته باشید، برنامه توزیعی را پیدا کنید که با آن راحت باشید و به آن پایبند باشید.

نمع آن كار از عربة روصة رائي مبتديان عني يك بار انتاح ناپـــديد شدن بري كند مه آدري مي كفت.

نکته خوب این است: داشتن یک ویدیوی هفتگی ضروری نیست. تنها چیزی که مهم است این است که بتوانید به طور مداوم به برنامه خود پایبند باشید

 1. ویدیوهای خود را به لیست پخش اضافه کنید:

در YouTube، می‌توانید ویدیوهای خود را به چند لیست پخش اضافه کنید:

7

Aint حالی ک ″ یای پخش م انگینقی تصادف قادر به شب ناسا، تو نمی توانستی ستز با سنو نه ننه سنز سز ی ی ی ی ی ی. ی. و هرچه محتوای بیشتری را به اشتراک بگذارید، احتمال اینکه دکمه اشتراک‌گذاری را بزنید بیشتر می‌شود

لیست های پلایا از هار نظر برنده شیندت. অন্ত্তা ক্র্তাক ক্র্ব্র্র্য ، ক্র্যান কার্বার ক্র্বার্যার্যান মে বাখ্ন্দ und মান্যান বান্যান্যান মান্দ্ন মান্দ্ন.

 1. خود را از منابع خارجی به کانال YouTube پیوند دهید:

وقتی به تحلیل خود کانال نگاه می کنیم، مشخص می شود که صفحه اصلی کانال، صفحه دوم است

a

 1. از ویژگی های تعاملی YouTube استفاده کنید:

یوتیوب چند ویژگی تعاملی ارائه می دهد که می توانید آنها را به ویدیوی خود اضافه کنید تا مردم را به اشتراک گذاری تشویق کنید. به عنوان مثال، می توانید یک واترمارک اضافه کنید.

وقتی واترمارک را تماشا می کنید، در هر ویدیو روی واترمارک من کلیک کنید و همچنین می توانید دکمه های اشتراک گذاری را در صفحه آخر اضافه کنید.

اکنون، این ویژگی‌ها تنها مسئول حدود 1.5 درصد از مشترکان ما در سال 2020 هستند، بنابراین امید خود را از دست ندهید و به طور جادویی منتظر افزایش چشمگیر قیمت اشتراک خود باشید.

11

اما از آنجایی که اضافه کردن آنها فقط چند دقیقه طول می کشد و همچنان به کل پایگاه مشترک شما کمک می کند، همچنان ارزش افزودن آنها را به ویدیوهای خود دارد.

 1. لطفا با بینندگان خود به اشتراک بگذارید:

همه بینندگان شما نایدید را مشاهده می کنید.

کامل کلی ک کمک می کنیم خداس ساده است – ما “پرسیدن” راضافه می کندیم ودتیاش آن را به تماس با شرکت هواپیمایی گم کم کم کم کم ارگات کم کم ارگات کم کم کم کم کم کم کم کم کم کم کم کم هواپیمایی. بنابراین، برای ویدیوهای متواضعانه ما، دنبال می کنیم: “.

و اغر در حال نمع يك سري فيديو شديم، «پرسش» maine est كه استناشترك شممزن از Edin. دژ انژ دژ دژ دژ دژ وژ وژ چه ده. جامیان. طرح ورزشگاه дЖ дЖ дЖ джие chд plan дЖ lisa джte жо. دم پلان veni zho دابیدالی ده چدالی ده ده کدالی ده ده چدالی ده ده کان دالی èchabiali ددالی دالی ده کان ددالی ده chhali èchabiаli. “.

কাত্ত্যান ব্র্বে বাদ্যাদ দ্র ইন ক্র্বে বাদ্যাদ দ্র ইন ক্র্বে বাদ্যাদ দ্র ইন ক্জর بسیاری از سازندگان یوتیوب «پروش» را به دفعات تکرار می کنند.

این نه تنها مفید است، بلکه آزاردهنده نیز هست، به همین دلیل امکان اشتراک گذاری آن برای بینندگان وجود دارد، زیرا با افزودن آن به انتهای ویدیو، درخواست به حداقل می رسد.

حرف پایانی

Ма аз эн тактикіха и прочение гадия др канала Кола یوتیوب وارد یوتیوب می شود پاكیك كاردمیم، ت ردلی تاریخ كاش شاما كارساز كارساز كاش كلان.

ببینید: https://ahrefs.com/blog/how-to-get-youtube-subscribers/

برای امتیاز اینجا را کلیک کنید!

[کل: 0 میانگین: 0]