منو سایت

 • خانه
 • وبلاگ
 • 8 بهترین برنامه زبان کره ای + دانلود رایگان

8 بهترین برنامه زبان کره ای + دانلود رایگان

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
8 بهترین برنامه زبان کره ای + دانلود رایگان

یک بازیکن یا خواننده کره ای را تصور کنید که علاقه اش به صورت زنده در اینستاگرام است و شما با هیجان شروع به تماشای آن می کنید. ولی اسلا نیمی فهمید که می شاید شما بفهمید لابلای حرفایش کند کلمہ یا جملہ RA بہمہید، اما نمی کہےہمہ کے کے کے می گوید را شک شید. از طرفی تمام محتوایی که به زبان کره ای تولید می شود زیرنویس ندارد و می توان یکی از آهنگ ها یا فیلم های مورد علاقه را مانند آنچه می گوید فهمید.

אגר בה עבור קרע אי אחרים שרא שרא אנג RA יאד נימי גיריד؟ अग्र फिक्र मे की कैनिद्य जाबान करेजज ्तत، जाई जाईरी निस्ट خوشبختانه اپلیکیشن ها و برنامه های زیادی در دسترس هستند، بنابراین می توانید به سرعت و به راحتی یاد بگیرید.

کرا بهتر است از زبان کره ای وازید کینیم از اپلیکیشن؟

অতে অক্বাবি কর্য ইর্য রায়্য ক্র্তে বাজ हूম বের ক্র্তা ক্র্ত্য ক্র্তান ক্র্তা ক্র্ত্য ক্র্তান ্যান বায়া بدون دادن يك ديرك وازجاني واضر فحمدن هذا كه به كريا ي مي شنويد YA م ي خوانيد بريتان شرق بود.

برای تحمیل روی زبان کری ای و بریک روی زبان کری ای و هی کری ای کری ای هی کہے کے کے ہے اگرچه روش های دیگری مانند کلاس رفتن و کتاب خواندن نیز در این مسیر هستند، اما به شما کمک می کنند. اما برنامه های موبایل این امکان را برای شما فراهم می کند که بتوانید در هر زمان و مکان به روند یادگیری ادامه دهید. به هر حال همه ما زادی را در هیمان کیمان کیمان کیمی کینگیم، به که که که چه می شود.

هر زبانی را رایگان یاد بگیرید

همه برنامه های یادگیری زبان کره ای اینطور نیستند. برکی از آنها روی روی تحمیل و بهدی کرامت مکالمه شما تقرب دارد دراند و برکی دیگر کیشتر روی گرمر می کتکند. تعدادی اپلیکیشن برای یادگیری الفبا، زبان، زبان کره ای، هانگول و غیره وجود دارد. אגר שמא שמא עדע דיקר חאטאטאטאן אסט ביד עבור אפליקים בגרדיקים בגרדישאעאק בעדים.

بهترین اپلیکیشن ها برای یادگیری زبان

خوشبختانه برنامه خوب است و می توانید لغات کره ای را یاد بگیرید. در اینجا لیستی از بهترین برنامه های RA برای شما آورده شده است، بنابراین می توانید بهترین برنامه را انتخاب کنید.

به طور کلی برنامه های Drops و Mondly از روش های بصری، واژگان و واژگان استفاده می کنند. אגר המ דלטאנ מי בארע עבור כרעי אי RA ב באזי und הפוביטיי לאד עדייםאים ג רא רא מי קינים מי קינים. برنامه های LingoDeer و Memrise هم تحمیل تعلیق زبان کره ای، شما را با فرحان کیشور کره هم آشنا می کند.

اغر فيكر مي كندي را زبان را با فلش كارت بتريد از هر روش عديد ايد مي كيريد بتشر است سر اگ applications hai Quizlet or Anki بريد.

है लाई बा है बह अधिक्षा है व कोबाइन हा हा برنامه अज आन हा निगा चिकी तरी बेंदाजिम.

1- کاربرد زبان

زبان چاق

اپلیکیشن زبان کره ای در حال حاضر بدون هیچ ادعایی در دسترس می باشد و یکی از بهترین اپلیکیشن های آموزش زبان کره ای در ایران می باشد که با روش اثبات شده و کاملا موثر می باشد که در عین حال توانایی بهبود حافظه را افزایش می دهد. در وقد در 80 درس کریک ایشنا می شود، با ترین دروس کریں

همزمان با شنیدن جمله یا عبارتی می توانید جمله را با معنی فارسی مشاهده کنید. به تفاوت این برنامه با سایر برنامه های آموزشی کره ای که توسط زبان فارسی ساخته می شوند با بقیه برنامه ها مانند برنامه های زبان خارجی توجه کنید.

ویژگی های کلیدی:

 • متد كملا تابيت شده و علمي
 • کاربردی ترین و رایج ترین عبارات و واژگان زبان کره ای را بیاموزید
 • دروس کوتاث و رفعر می شوند

فرمت فایل: 32 فایل pdf برای 32 فایل.

2- قطره- دراپز

8 بهترین برنامه زبان کره ای + دانلود رایگان

فقط در 5 دقیقه در روز می توانید کلمات کره ای و جدید RA را با بازی با کلمات و زیبا به نظر رسیدن در برنامه Drops یاد بگیرید. از که تعريفهاي ين برامن تدعي بسيري بري شما مي کندين، روند يادگي يري بريتان مفتر ي جالبتر بود.

அக்க்கு ஜுக்க் கார்கை ஆயை பெர்புகு்ઍ கெர்க்கு रहाट आस्ट. Шама как байд кламать ра ба фотография опасный محصولات чимую und выправление. علاوه بر این، راهنمای تلفظ کلمات نیز موجود است. به آين كورگ نه تنها لگوتا و منتدي انها را ياد ميگيريد، با انگون درستشان هم اشتنا مي شيديد.

برنامه قطره ها علاوه بر یادگیری زبان انگلیسی یا هانگول، در مورد موضوعاتی مانند انگلیسی، عربی، غذا، موسیقی و موضوعات دیگر صحبت می کند. این برنامه فقط بر آموزش زبان تمرکز دارد و روی دستور زبان تمرکز نمی کند.

ویژگی های کلیدی:

 • تاراهانی ویسری زیبا و دلنشینه
 • واژگان کره ای را از طریق تصاویر و بازی ها یاد بگیرید
 • جلسات آموزشی کوتاه و سرگرم کننده

3- کاربرد لینگ

8 بهترین برنامه زبان کره ای + دانلود رایگان

Application Ling از ترایک بازیها ازونها، تراینکه ها و نکتا مفید زبان کری ای RA به نہوی ک اسلا کاست کندی کند به شما عدد می دهد. اگرچه این اپلیکیشن از بازی های مختلفی برای آموزش استفاده می کند، اما این بازی ها ساده و معنادار نیستند و نه تنها لغات و زبان ها، بلکه عبارات و جملاتی را که برای شما ضروری هستند، آموزش می دهند. برنامه Ling را به آخرین برنامه Ling اضافه کنید! فقط با 10 دقیقه در روز می توانید روز به روز در این زمینه پیشرفت کنید.

علاوه بر این، برنامه لینگ نکات گرامری را نیز ارائه می دهد. این برنامه برای زبان آموزان مبتدی و متوسط ​​که سبک سرگرم کننده را دنبال می کنند بسیار مناسب است و برای یادگیری بسیار مناسب است.

ویژگی های کلیدی:

 • درس های کوتاه 10 دقیقه e
 • بازیها و کلکتهای تیکرتی و اکتمبت کندید
 • קט באט ברים בעדים דירק לאחטה und עשום מהרכת מאכאלוה

یک ترفند عالی: بهترین راه برای بهبود کیفیت تصویر

4- Mondly

8 بهترین برنامه زبان کره ای + دانلود رایگان

Mandli از آن دوت برنامه است که تقریب شما RA به جاي كلمات روي تعريفة فرامة معطوف مي كند و به آين صوره مي كند تا خيلي زود دعموله كردان به زبان كرة ا ر ا عرض المزيد. Mondly عبارات مختلفی را در زمینه های مختلف به شما آموزش می دهد. کلیپ های سویتی ب لهجه نیتیو هم یک از کوکت کوت این است. به آين کروگ شما نه تنها وازگان جديد RA ياد ميگيريد، به ازنکا بي عبي و کنکس انها را هم مي اموزيد.

آموزش زبان کره ای در اپلیکیشن مندلی در قالب 50 موضوع مختلف ارائه می شود و شما را برای موقعیت های مختلفی که ممکن است در آن قرار بگیرید آماده می کند. يكي ديغر از تعريفهاي خوب اين برامنا به زبان كري است كه به شما كمار هم مي رسد به شما كرمار هم ديده مي شود.

ویژگی های کلیدی:

 • آموزش زبان ها و عبارات جدید از تاریخ مکامله
 • موضوعات متنوع و متفاوت برای یادگیری
 • یادگیری گرامر، زبان ها و جنبه های زبان های مختلف

5- سنگ روزتا

8 بهترین برنامه زبان کره ای + دانلود رایگان

رزتا استون یکی از معروف ترین اپلیکیشن های آموزش زبان های خارجی است که زبان ها و لغات و گرامر زبان کره ای را به شما آموزش می دهد. ‎ ‎ राय बारी जाबाने जाबनहाय विश्य गुज्ञ. این برنامه سطوح مختلفی دارد و به شما آموزش داده می شود. با رزتا استون می کی کے کے کرحت رای کریک کردی کردان، کوش دادن، کند و نوش تن به زبان کری ای را کورکی کیند. البته اگر الفبای کره ای (هانگول) را نمی خوانید، می توانید لغات و گرامر کلمات و گرامر کره ای را بخوانید.

ویژگی های کلیدی:

 • درسهای کردس و مفید با نکتا محمول
 • تعریف همه جانبه برای زبانتنزینی که با هانگول دراند.
 • تلفظ و تلفظ را یاد بگیرید

اطلاعات تکمیلی: 7 ساعت و 10 دقیقه

6- ممریس

8 بهترین برنامه زبان کره ای + دانلود رایگان

يكي از جمعة على ها بريا تعريفة لغاطة و تعرف المحرطة مكاملوه به زبان كرهها اى براملا Memrise است. این برنامه بیش از 3000 کلمه و عبارت مرتبط با RA رایج کره ای را به شما آموزش می دهد و با بیش از 10000 کلیپ صوتی و تصویری به شما کمک می کند زبان و تلفظ افراد بومی را یاد بگیرید.

یکی دیگر از ویژگی های اپلیکیشن بسیار خوب این است که می توانید درس های خود را به آن اضافه کنید و با سایر کاربران به اشتراک بگذارید. অত্বানানা মান্তা অন্যান্যান্যান্ฯ ়্যার্যান্য ম্ম বির্য শ্ম্য কুদ্যাবির্য শ্ম্য কুদ্্঍ . به آئین سورگ می کودید به کلم استفرین، عامیانه، فیاب، کرمر و رودی کیشتر دیگر ی هم استبداد لاده بهدی.

ویژگی های کلیدی:

 • یادگیری زبان ها و عبارات جدید برای استفاده در مکالمات واقعی
 • کلیپ های اوسی و کیپر با لهجه کره ای بومی
 • دوره های کند سرینی بری زبانتین با شرکت های بریک

7- LingoDeer- لینگودیر

8 بهترین برنامه زبان کره ای + دانلود رایگان

LingoDeer يكي از مبتكرانه ترين هاي تعليقة زبان كره اي است كه كلما و برامرا هم م را با روسيده امفترتكتندي به شما ياد مي دهد. فلش کارت زبان، فایل های صوتی به زبان مادری، نکات گرامری و داستان های جالب برای یادگیری زبان کره ای از جمله امکانات مفید برنامه است. برا بر آئین، برای زبانتمنیت مبتدی هم هموده جامع تعدید هنگول بریدی شده اس ت.

دوره تعدید لینگودیر دو ستفر دارد که هر کادام از 6 درس تصویر شده اند و لاگتم مربو ط به زیدند کردید، سفرد، دردد، تاریخ ها، روال هات، عفتیکراتتارزوها و دیگر ر ا به شما یاد می دینند. علاوه بر این، درس هایی برای آموزش مکالمه و ارتباط با دیگران وجود دارد.

ویژگی های کلیدی:

 • دوره هاي تعليق با تعريف با تعريف المقاوم للماء
 • سطح مناسب برای آموزش زبان ها و کلمات گسترده است
 • عرض المزيد الصحيح كلمات با لهجه بومي

زبان انگلیسی: रांगी साजी विडेयोहाय प्रदीवी बा हऋ من

8- دولینگو

8 بهترین برنامه زبان کره ای + دانلود رایگان

دولینگو از سال 2017 دوره های تعلیم زبان کره ای کنشه RA شروع کرد و حق هم ک در ی ن پید کهدس موقع ام کرد است. تا زمان نجارش در تعليم به 11 مليون زبان اموز افقيد در ذن علي مشغو تعريفة زبان كره اي استند و صليستا اين نزر هر روز بالهر مي رود.

البته، Duolingo بسیاری از زبان‌ها و واژگان کره‌ای را به شما آموزش می‌دهد، اما برای کل طیف زبان‌های خود نباید به این برنامه تکیه کنید.

رابط کاربری و سیستم تکرار به کار رفته در اپلیکیشن Duolingo شما را وادار می کند که کلمات را به حافظه بلندمدت خود اختصاص دهید و از آنجایی که با حفظ این زبان ها پاداش خواهید گرفت و سطح شما افزایش می یابد، بیشتر یاد خواهید گرفت. می کرید دولینگو زبان کره ای RA به روشی کریت و کریں به شما یاد می دهد که هیک وق ت از آن کاشت نیمی شوید.

ویژگی های کلیدی:

 • رابط کاربری جذاب و قدرتمند
 • درس های کوتاه و مفید 5 دقیقه
 • کاملا مناسب برای منابع زبان دیگر

نکات مهم برای یادگیری زبان کره ای

1- هانگول را یاد بگیرید

همانطور که قبلا گفتیم هانگول (한글) زبان کره ای است و اگر می خواهید هانگول را یاد بگیرید باید هانگول را یاد بگیرید. اصلا نگران نباش! هنگول کهیلی راحت است و در نصف روز می کودین یادش گیرید. در ابتدا ممکن است کمی سخت باشد، اما وقتی RA یاد می‌گیرید، یادگیری مهارت‌های دیگر مانند خواندن متن کره‌ای برای شما آسان‌تر است.

2- آهنگ های کی پاپ (کی پاپ) را بنویسید و ترجمه کنید.

اگر از طرفداران پاپ هستید، می توانید از این علاقه برای یادگیری هر چیزی که می خواهید استفاده کنید. بعد از عند هنگول را یاد گرپتید نوبت تورین سیرین می راسید. حق ماست یک تصادف குற்றுக்கு، புர் பெர் இந்கு، க஍ய் திி ் சியு மை சுத்து; کون هم تعرین خیلی خوبی بری تیریں کیدید است و هم شما را با آنتنیا وازگان مخ تلف می کند.

3- اطراف خود را با زبان کره ای احاطه کنید

اگر می خواهید زبان کره ای را یاد بگیرید، می توانید به این زبان صحبت کنید. مطالب و مطالب زیادی به زبان کره ای وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید. یکی از بهترین منابع برای یادگیری زبان کره ای و گوش دادن به فیلم بهترین منبع برای یادگیری زبان های کره ای است. با این کار گوش شما به شیندین زبان کری ی اعدت می کند و مست می شود مکالمات روزمره را آسانتر یاد بگیرید.

پلتفرم های یوتیوب و اسپاتیفای برای یادگیری زبان کره ای بسیار خوب هستند. در سایت Vlive هم می کیلمهای کریه ای تاماش کیند کنید در کیم را در آئین زبان ر کے ر ر ر کے

رنگی کردن عکس های قدیمی با هوش مصنوعی (4 بهترین روش)

4- از شبکه های اجتماعی استفاده کنید

неимери пиш ми айд ках صفحه играния и к знабе жидени бех недоставка хай сообщение фикр каним; اما اگر از این پلتفرم به درستی استفاده کنید، می توانید پیشرفت زیادی در یادگیری زبان در کره داشته باشید. به عنوان مثال، می توانید RA را در حساب های اینستاگرام، یوتیوب، توییتر و فیس بوک که زبان کره ای را آموزش می دهند، پیدا کنید. به آئین سورگ دیر کرکیدن در فایزی مجازی در هی کیں هی تلفکرد وکتد وکتو کرا بیحوده ی نامیک بود.