منو سایت

7 نکته برای UX Mindfulness + Navigation

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
7 نکته برای UX Mindfulness + Navigation

Bha‌ baزarیab Digital ، می توان احساس کرد که ما به دنبال استانداردهایی هستیم که دائماً در حال حرکت هستند.
برای بری بریک شرک است اما بری بریک دیر یک شتیاق است. در هر سورت، ما هذا به دولم جنار درده اتر.
در حین دنبال کردن روندهای درخشان و درخشان بازاریابی، تمرکز بر رتبه بندی کلمات کلیدی مورد علاقه، سئو، ایجاد محتوا یا بهینه سازی تبلیغات، جستجوی پول برای CTR بهتر، باید متوقف شده و سرعت خود را کاهش دهیم تا “جنگل را برای درختان ببینیم”.
تجربه واقعی وب سایت شما بین کاربر و موتور جستجو به اشتراک گذاشته شد. این ناوبری واقعی شماست.
مرورگر واقعی شما ابزاری است برای کمک به کاربر برای رسیدن به محتوای شما و برای یک موتور جستجو برای درک سلسله مراتب صفحات شما.
محمتر از آن، به کارب و موتور کیمک می کند تا به کیزی بری برین شما همم است و که کیز باید بری انها محمد بهد. Ин ык “фрошендше” ассили ист как габлен игрушка ми градный шуд.
بنابراین اغلب، ما با اطلاعاتی که بیشتر از آنچه در تورهای ما ارائه شده است، از وب سایت خود عبور می کنیم که باعث سردرگمی می شود.

از سوی دیگر، از تبرید که بیدی از سایت‌ها برای در گردین اول موبیل استاتو یافیمایش #ائادهشتو.
همانطور که نگاه می کنیم، چندین ملاحظات مختلف را مشاهده خواهید کرد که باید در بهینه سازی ناوبری وب سایت واقعی انجام شود.
همچنین ذکر روند لازم نیست. در هلی که دایی ها فاکرشت ن شملی:

 • رهبري كه سازمان را در آينده رهبري مي كند و آنچه در آينده مهم است به تفصيل شرح داده خواهد شد.
 • فورش فروش که می‌توادن به تعلیم می‌گوید.
 • ارائه‌دهندگان سئو می‌توانند جزئیاتی را که قبلاً به وب‌سایت داده شده است و چه چیزی نیست را توضیح دهند.

بهدوس سعو

7 نتایج جستجو:

این هفت نکته می تواند به شما کمک کند تا بفهمید کاربران چگونه در وب سایت شما حرکت می کنند، ناوبری شما در کجا کافی نیست و چگونه آن را بهبود بخشید.

 1. جریان کاربر را با Google Analytics تجزیه و تحلیل کنید

олинн печать ма др программы навобри реально камел, меррони бер шиной ужизый онлайн аддиционный образование объявление из струкция пайть беттр ма аст.
ما نمی خواهیم موتورهای جستجو را خوشحال کنیم و همچنین اولویت محتوای خود را نشان می دهیم، اما تجربه کاربر بر هر چیز دیگری ارجحیت دارد.
Google Analytics را اجرا کنید، «Data Check» را انتخاب کنید و یک پیام ارسال کنید. ابتدا می خواهیم ببینیم مسیرهای مشترک کاربران در سایت چیست.
ایا بهترای حرکی تفرین شده را می بینیدی
در اینجا مهم است که افرادی که در صفحه اصلی قرار می گیرند و همچنین افرادی که در یک صفحه داخلی قرار می گیرند، بررسی کنند که چه کاری انجام خواهند داد.
איא ספרמאטאטי דר משעשים בעדים אז פגע דומ אודוד דרד؟
در مرحله بعد، همانطور که در ابتدا جریان کاربران را از دید همه کاربران بررسی کردیم، یک بخش پیشرفته برای مشاهده بازدیدهایی که منجر به تبدیل یا تراکنش شده است ایجاد کنید.

தின்டை உல் பியுக்கு ஸுக்கு

باز هم، ایا بیکتری حرکی تفریش شده و استمایک کاربر مینی را می بیدینی؟

نه تنها در این نوع مرور، می‌توانید «محدودیت» را کاهش دهید، بلکه می‌توانید از بخش‌های پیشرفته دیگری که قبلاً تعریف شده‌اند، و همچنین از چندین گزینه برای ایجاد بخش‌های پیشرفته سفارشی استفاده کنید. شما می توانید محصولات زیر RA را مشاهده کنید:

 • جديدة در كاملة تعليقة على
 • جغرافیا و زبان
 • توسط کانال ترافیک ارجاع شده
 • حتی کسانی که در طول بازدید خود از وب سایت بازدید کردند.
 1. جستجوی داخلی سایت را بررسی کنید

मा बर्सी कर्डेयम कह कार्ब टेलोन؟
بریم سر لحظه و RA مطالبی رو که منتظر دیدن هستن بررسی میکنه ولی متوجه نمیشن.
محتوا در دسترس یا قابل درک نیست. شما می توانید این کار را با تجزیه و تحلیل و تجزیه و تحلیل جستجوی سایت در گوگل آنالیتیکس انجام دهید.
به عبارات جستجوی خاصی که کاربران تایپ می کنند، نگاهی بیندازید، آیا جستجوهای خود را تصحیح می کنند، و نرخ خروج آنها را مشاهده کنید.
این به شما کمک می کند تا بفهمید چه لینک ها و محتوایی در سایت شما منتظر شما هستند و چه محتوایی را در دید اصلی شما پیدا نکرده اند.

குற்றை அட்டிய்கு இயுத்து ஸுக்க்கு

با جست و جو ثلاث‌تر، می‌کوسیدی کلی کیت را ستیک را برای و انلیزی داهه برا کریں برا کے کے کے کربر، بشت سر. این می تواند بینشی در مورد نیازهای ناوبری اضافی که ممکن است خارج از ناوبری وجود داشته باشد را ارائه دهد.

 1. با یک نقشه حرارتی با کاربر تعامل کنید

در نائل اوم قبل از رعربة دادة محور و ياعداد براو درك بهرة كربر با نبي رعلا اومپابه عزيق قمدي رعلاصل اده كرالي. ایکونه، از کوینین دادهای بهکریم ریز فیلمی میگیرم تاحساس بسری از تعریف کاربان ونی نیریم.
برای تمرین در ترکین به یک روستان دهتا های نکی بریک هرتی نیاز ده پلان).

نه تنها به ناوبری کلیک کاربران واقعی صفحه اصلی، بلکه به عملکرد صفحه کاربر داخلی نیز توجه کنید.
همتر از همه، تربیع سینی کیں بین دسکتاب و موبیلی کهمه است.

نمونه دسکتاپ و موبایل:

ناوستو ناوبری دسکتاب و تاصیرة آن در بهدوس سعو

ناوستون ناوبری موبیل و تاصیرة آن در بهدوس سعو

ممکن است در برنامه متوجه شوید که رفتار دسکتاپ و موبایل ممکن است بسیار متفاوت به نظر برسند، همانطور که مثال نشان می دهد. ارائه بین دسکتاپ و موبایل بسیار متفاوت است.

در يك بنجاء تعريف بايد در ناظر كى باشد. لينك هي فونت كوكيك لينك دوزوز نمي كندن
شایان ذکر است ک در تراشین مجادید وب سایت دیں کود، ناوبری دسکتاب را با تقدم از با درصر بچیزینی.
این تجربه به کاربران دسکتاپ این امکان را می دهد که ارائه ای مشابه کاربران تلفن همراه داشته باشند و سفر وب سایت خود را تنها با چند نکته اساسی شروع کنند. إن در حال شدن به يك رائيه رائيه از سرقبة است.
a إن شرط به نشم دانن بیش از بینش بینش در مرد پیکه ها یا ایلمتر رایال ناوبری است که بید.

 1. به تعلیم دیگی که انتزراتی از Anchor Text دیلت باشند

تصری که من به مدت دو ده تنزیت آتور به مدت دو ده تور به مدت دو ده
به عنوان مثال، XL Custom Suite یا Preferred Users چیست؟ অন্তা ব্র্তে স্তিক্তি মে কেন্দান্দান শ্মান ক্র্য ক্র্তে স্র্তি মা রে দিধ্দ.
قبل از اینکه از برند تبلیغاتی خود در ترافیک واقعی خود استفاده کنید، به کسانی که وارد وب سایت شما می شوند آموزش دهید که به کدام صنعت، خانواده محصول و ژانر محصول خدمات می دهید.
که باید لنگرهای ناوبری رایل کود را بریدکد نامید، به شکتی به کند کرد متکی است.
ابتدا تیم های فروش، محصول و خدمات خود را به کار بگیرید تا مشتریان و مشتریان بالقوه خود را درک کنید. ذهنیت مراجعین، مواظب خودتون باشید و بهتر راهنماییتون کنید.
دوم، کلما کلمید کلیدی به همیتی جهان در آیین ترکین کلی است. برای تحقیق در مورد موضوع برنامه و اندازه کلمات کلیدی می توانید از Google Ads Keyword Planner یا یک ابزار شخص ثالث استفاده کنید.

تاصيرة انكرتكست در بهدوس سعو

این تحقیق می تواند به شما بگوید که کاربرانی که به وب سایت شما می آیند چگونه محصولات و خدمات شما را جستجو می کنند و آنها را علامت گذاری می کنند. این تعریف هنگم به‌روادین متن لنگر ناوبری رایل شما حیاتی است. در حوزة سعو، ين تعريف كلماء علي به موتورين كيكي– كمي كند تايهتدزن بابفوخش هميامی وان همیامیامیامیامیامی وان. حسدماميامياميامي يكي. حسدمامامیمیامیامی یک. حصمیامیمیامیامی یک. حسدمامامیمیامیامی یک.

 1. pages link شده برتر خود را پیداد کیدند

تاین تاحت، ما بر روی دائه های خاص کارب کرکر شده‌ایم، اماجازه دیه اقیونه ه خود ackh arigh بهید اکیونه ه کود ack Er.
کسانی که به خوبی با سئو آشنایی دارند می دانند که هر چه لینک های داخلی بیشتری با محتوا داشته باشید، وب سایت شما بهتر نشان داده می شود. این بدان معنا نیست که باید پیوندهای RA را در سراسر سایت اسپم کنید.
اما مهم است که صفحات خود را در نمای واقعی، نمایش قدرت، پشتیبانی ناوبری داخلی و همچنین در محتوای منبع به یکدیگر پیوند دهید.
ب آين حال، امروز ما آنجا شيدم تا صليد شومین کنتنن کے در پیمایش ریا کرد می گرد.
در کنسول جستجوی گوگل گزارش گوگل در مورد نحوه لینک دادن به صفحات داخلی سایت خود به خصوص لینک های داخلی را مشاهده خواهید کرد.

تعصير صفحات لينك شده بر بهدوس سعو

بدیهی است که در نمای اصلی می توانید ببینید که به چه صفحاتی به صورت داخلی لینک می دهید، اما این گزارش به شما این احساس را می دهد که در برخی موارد، ممکن است قبلاً در سایر نمونه های ناوبری از لینک قوی پشتیبانی کرده باشید.

به یاد دلادة بما نمی‌باشید روی پیکهای درینی وب سایتهای خاص کیلی بمندشیده اما مقصد ترکید است که در آن به‌شدت به‌شدت درک می‌شود. اگر تعداد زیادی لینک داخلی برای صفحاتی که برای شما اهمیت کمتری دارند می بینید، می خواهید آنها را بررسی کرده و برخی از پیوندها را حذف کنید. یا آنها را به مسیرهای فرعی منتقل کنید.

 1. به اصول توجه کنید

در هالی کتن لنگر نیادی کلید با کلید در پاگ سعو را بوسه می دهد کبلی.

به آئین به عملی فیکر کید که کارایی خزیدن به قله ”
گوگل و بینگ در طول سال‌ها پیشرفت‌های بزرگی در خزیدن و فهرست‌بندی جاوا اسکریپت داشته‌اند، اما من همچنان از این نوع ناوبری اجتناب می‌کنم.
اگر به طور تصادفی جاوا اسکریپت را بدون استفاده از robots.txt در سایت اجرا می کنید، یا از ثبات ترجیحی مانند تنظیمات پیشرفته استفاده نمی کنید، در خطر داشتن یک ناوبری واقعی هستید که دیدن آن برای موتور جستجو دشوار است.
بهترین راه این است که مطمئن شوید صفحه اصلی شما در قالب HTML یا چیزی که معمولا “a href” نامیده می شود ایجاد شده است.

نقش عسل بهدوس سعو

يك روسقة در بيمايش رياعلة جودرد دارد كه اقبل اكوبرا مي ايستودة.
در تول عمر يك وب سايتت، آدرس ها را قمبت مصير مي ديدي. فراموش کردن به روز رسانی صفحه آسان است. অত্য়া، প্টান নায়্রি র্যাল বা ইক কাক.

اجبار یک موتور جستجو به خزیدن ((خزیدن برای تحمل تغییر در مسیر) سرعت خزیدن را کاهش می دهد و خزیدن با کارایی کمتری را برای موتورهای جستجو ایجاد می کند. این ابزار هرگونه تغییر مسیر (و شکستگی) را که ممکن است در نمای اصلی شما وجود داشته باشد برجسته می کند.

அர்றுக்கு ஸிய் பில் है सक्बेट बर बेब

به عنوان بهترین راه، این عمل باید هر بار که وب سایت دوباره طراحی می شود، چه در طراحی مجدد، چه در پرسش و پاسخ و چه در ارسال پست، اجرا شود.

 1. குர்கிக்கிக்கி குக்குக்க்குக்க்க்க்க்க்கு முப்ப்ப்பு und சாக்கை கியியியுக்கு

با مرور همه رتبه‌بندی‌های برتر جستجوی ارگانیک خود، این احساس را خواهید داشت که احتمالاً شکاف‌های تقسیم‌بندی یا سلسله مراتبی دارید. திக்கு தா஡்கை பினை பென் பென் பேன் பேன் பேட்டி மாட்ட்டு மாட்டை மாட்டை

braй مثال: मुश स ताँ शिविद के पराजा राजाल शा अगा अगा अग जीर मुजरगातो ‌benhــی ، xx یemalی tt one. ι ι ا تصادف قادران ای=ای یاان دستور از کش تصادف

این باعث عدم تناسب گسترده در میزان پیوندها و اهمیت درک شده در سطوح عمیق تر سایت در مقایسه با صفحات دسته بندی سطح والد می شود.

تحقیقات کلمات کلیدی را همانطور که قبلا انجام شد ارزیابی کنید، اما برای درک شکاف هایی که ممکن است وجود داشته باشد، به رتبه بندی رقبا نگاه کنید.

திக்க்கு தாட்ட்டு யாட்ட்டுக்கு

مراحلی که به تفصیل توضیح دادم در نهایت متوجه می‌شوند که مخاطب شما به چه موضوعاتی علاقه دارد، چه موضوعاتی را می‌خواهد یا انتظارش را دارد و چه محتوایی را برای نشان دادن اهمیت به موتورهای جستجو نیاز داریم.
از آنجایی که ما به ناوبری واقعی امیدواریم، در ماه های آینده نه تنها به معیارهای تبدیل و رتبه بندی سئو، بلکه به رفتار کاربر وب سایت نیز توجه خواهیم کرد. إن مورودة شمل قريز پرش، زمان در مهل و بازي است كه در هر للوسي است.

در نهایت، این نقاط تماس نتیجه نهایی موتور جستجو هستند

برای امتیاز اینجا را کلیک کنید!

[کل: 0 میانگین: 0]