منو سایت

3 تکنیک کلیدی کیدی کیں سایت وردپرسی

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
3 تکنیک کلیدی کیدی کیں سایت وردپرسی

هنگامی که یک سایت وردپرس راه اندازی می شود، مهمترین نگرانی که برای صاحبان سایت وجود دارد امنیت است. راستی اگر در این زمینه فعال بوده اید حتما می دانید که بعد از راه اندازی سایت وردپرس راه هایی برای افزایش امنیت سایت وردپرس وجود دارد زیرا خود مدیریت محتوا امنیت پایینی دارد. اما با گذشت زمان و بروز رسانی های مختلف این مدیریت محتوا با امنیت امنیت است.

البته این موضوع دلیل عدم توجه به راهکارهای افزایش امنیت سایت وردپرسی است چرا که در حال حاضر حملات مختلفی به سرورهای وردپرس انجام می شود که از جمله می توان به حملاتی اشاره کرد که انجام شده است. به‌تورکلی اگر شما هم با بردگسید با آن روش‌ها به ایندین سیت وردسیتان می‌روید با استفاده از آن روش‌ها با سایت بردسیتان، توصیه می‌کنیم که با پایان این مقاله مطابقت داشته باشید.

حتما بخوانید: آموزش وردپرس

3 تکنیک کلیدی کیدی کیں سایت وردپرسی

سه تنظة‌ی اساسیک بری ایندی کے وردپرسی

اگرچه راه های مختلفی برای بهبود امنیت سایت وردپرسی شما وجود دارد، اما ما قصد داریم سه تکنیک ساده را به شما نشان دهیم که می توانید از آنها برای بهبود امنیت سایت وردپرسی خود استفاده کنید. این راه حل است:

  • از افزونه reCaptcha استفاده کنید

احتمالاً نام این افزونه را بارها و بارها شنیده اید و شاید مدتی است که از آن استفاده کرده اید، اما شاید به دلایل مختلفی که به دردتان نمی خورد، آن را کنار گذاشته اید و از برنامه های دیگری برای امنیت سایت خود را بهبود بخشید מ ה שמע מד מדراق ר עב עב ז נ נراق עם עם קר ק מ מ מ מ מ ב ה ה ה ה ה ה ה ה ה ז ז ז זWARE را recaptrcha می کند.

چگونه این افزونه کار می کند بادینیصروت است که با صفحه سیکتی به رابوت می رود از سایت کیندید. در واقع با استفاده از این افزونه تشخیص ربات برای کاربر ساده خواهد بود و از این طریق می توانید از ورود افراد به سایت جلوگیری کنید. در ضمن همانطور که می دانید اکثر ربات ها سایت وردپرس را اسپم می کنند و به آن حمله می کنند تا این موضوع توسط مدیران مجموعه ایجاد شود.

اگر تصمیم دارید از این افزونه برای امنیت سایت وردپرسی خود استفاده کنید، آن را نصب و سپس فعال کنید. पुस अस इनरड बाइड अगा अग बै बै साइटान बा बर ोय क करडे का वाई दर में शेन स है।।।।।।।।।। البته ممکن است تنظیمات این افزونه شما را سردرگم کند و بخواهید بهترین تنظیمات را اعمال کنید که برای استفاده از یک حرفه ای کافی باشد.

3 تکنیک کلیدی کیدی کیں سایت وردپرسی

  • از هاست به درستی استفاده کنید

اما به هر حال، به خاطر بریا بیری وب‌سایتها بردیل بود. در واقع ضعف امنیت هاست باعث می شود که مدیریت سایت با مشکلاتی همراه باشد زیرا این موضوع مشکلات شدیدی را ایجاد می کند.

برای ارتقای امنیت سایت وردپرس، انتخاب هاست مناسب است، البته میزبانی سایت با سرور مجازی ابتدا به مدیران مجموعه ها توصیه می شود، زیرا امکانات بیشتری نسبت به هاست اشتراکی دارد. در واقع، سرور مجازی به اندازه کافی خوب است که قابلیت سفارش بالاتری برای امنیت داشته باشد، که باعث می شود مدیران سایت احساس بهتری نسبت به امنیت سایت وردپرس داشته باشند.

برای انتخاب و خرید هاست مناسب برای راه اندازی سایت وردپرسی، حتما منابع زیر را در نظر داشته باشید تا در نهایت بتوانید بهترین هاست را دریافت کنید:

  • پشتیبانی عالی و پاسخ سریع
  • قبعة إشاهدة كري كيں از ديتابيس و كليوي فايلها.
  • سایت مانیتورینگ
  • شما از یک اتصال SSL و پروتکل های کاربری امن استفاده می کنید.

باید گفت که اگر میزبانی سایت وردپرس را همراه با نصب افزونه ای برای شناسایی کاربر از روی ربات همزمان با اجرای سایت وردپرس انتخاب کنید، می توانید انتظار افزایش امنیت وردپرس را داشته باشید. سایت کاملا با این حال ما در رعبت به یک روش اتر.

  • به کارگیری از تعریف دو تای گوگل

از روش های دیگر سایت وردپرس می توانید با استفاده از یک اکانت وردپرس وارد شوید. مزیت استفاده از کد دو مرحله ای گوگل این است که اگر فردی غیر از شما که مدیر سایت هستید به کاربر و رمز عبور وردپرس دسترسی داشته باشد، نمی تواند وارد صفحه اصلی وردپرس شود.

البته استفاده از این روش برای افزایش امنیت سایت وردپرسی خود پس از نصب افزونه Google Authenticator ضروری نیست. البته آنچه در این افزونه به شکل جذابی می بینید به پیچیدگی یک طبقه نیست.

3 تکنیک کلیدی کیدی کیں سایت وردپرسی

خلاصه

در این مقاله سعی کردیم شما را با تکنیکی ساده اما موثر برای مدیران عزیز آشنا کنیم تا با استفاده از آن امنیت سایت وردپرسی خود را افزایش دهید. البته ناگفته نماند که راه های مختلفی برای افزایش امنیت سایت وردپرسی وجود دارد که می توانید از آنها برای افزایش امنیت سایت وردپرسی استفاده کنید، اما منابع ذکر شده در این مقاله بهترین راه حل برای این منظور است و حتی سایت های معروف هم اکنون از آنها استفاده می کنند.

افزایش امنیت یک سایت از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است و اگر مدیران گروه در این زمینه کمک کنند، احتمال ورود به فضای وردپرس آنها افزایش می یابد و در نهایت منجر به از دست رفتن اطلاعات می شود. بنابراین توصیه می کنیم برای افزایش امنیت سایت وردپرسی خود از روش های بهینه استفاده کنید تا بتوانید بدون معطلی خدمات ارائه دهید.

وب سایت: royalcode.ir


زبان چاق

با ان اپلیکیشن سادز، هر زبینی رو کاک با 5 دیکه در رززتوی 80 روز مزل بلوب حرف ب! بهترین متد روزز, بهبود حافظه, آموزش تصویری. تعديدة زبان كليد تعديدة هر خالتي در قرن 21 !