منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • 10 تا از جدیدترین زبان ها برامن نوسی (و کاملا اینده دار) بری ایکیں

10 تا از جدیدترین زبان ها برامن نوسی (و کاملا اینده دار) بری ایکیں

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
10 تا از جدیدترین زبان ها برامن نوسی (و کاملا اینده دار) بری ایکیں

Ба программы бех пайан сал 2022 в программы барк ‌Асай забан‌ и гидей программносие, десией‌ гири брай ин ках кадам забан жидей ра байд яд грипт, для гипт ист. در این مقاله به 10 زبان برنامه نویسی جدید می پردازیم که می توانید با توجه به محبوبیت و سطح تقاضا شروع به یادگیری کنید. ين مجاز به نقل از سه مظهر كملا معديد نجارش شده است. (1 تا 2 از 3)

معرفی

با بیش از 300 زبان برنامه های مختلف ونویسی که کوسوشار بشین. به کاتر کشم انزر تکیلویک ک به تور در حال تعالی است، زبان پرام نویسی ک مرد کشم انزاء شیدت هم کھیبی می کنند. برنامه‌های برنامه‌های نوینی را می‌توان با استفاده از نرم‌افزارهای نرم‌افزاری آن ها را در نظر گرفت. در این مقاله به معرفی زبان های برنامه نویسی جدید می پردازیم. با ما همراه باشید.

10 برنامه زبان نوشته شده و کاملا جدید

1-راست رست

10 تا از جدیدترین زبان ها برامن نوسی (و کاملا اینده دار) بری ایکیں

Rust یک زبان برنامه نویسی مدرن و سیستمی است که بر سرعت، حافظه و ایمنی تمرکز دارد. این زبان برای کمک به توسعه دهندگان برای ایجاد نرم افزار سریع و قابل اعتماد که عاری از خطاهای حافظه است و برای ایجاد برنامه های کاربردی کارآمد و انتخاب زبان عالی طراحی شده است.


برنامه نویسی، شبکه، معماری، علوم کامپیوتر، هوش مصنوعی و تجارت

Toi en pak फुफ़ुद्धरी, साफरतासद मबानी प्रणाम नोविसी रो जूरी याद मीगीरी के तू हिक कलास अधिक कालस या पक दिगे ए नही दीदी नही शेनिदी! بدون هيك كلاسي، با سفرتاسد مباني برامه نوسي اپلیکیشن بیزن، روجه در بیار!


این زبان توسط یک جامعه بزرگ از داوطلبان پشتیبانی می شود و توسط یک جامعه بزرگ از داوطلبان پشتیبانی می شود.تایپ قدرتمند، حافظه ایمن و ویرایش رایگان نوشتن کد tabi را آسان می کند.

علاوه بر این، دارای ابزارهای عالی برای ارتقاء باگ ​​و پروفایل است که شناسایی و ارتقاء آسیب پذیری های عملکرد را آسان می کند. در علي آين كه نظر جديد البلابي و قدمة دارد و از تحفظة علي انجاراي منَ‌ ‌ استخدام برخرداونا ا دروغ مي‌گويد.

به تورین، به زبان یک کیں یک کیں بری تکیں دهلیکی است که می‌توان نرم‌افزار فازر کرد. دارای ویژگی های فوق العاده ای است که به شما کمک می کند از آن به طرق مختلف استفاده کنید و همچنین عملکرد مورد نیاز برای ایجاد برنامه های با کارایی بالا را فراهم می کند.

برنامه نویسی چیست؟ انواع آن و نکات کاربردی

2-کاست

10 تا از جدیدترین زبان ها برامن نوسی (و کاملا اینده دار) بری ایکیں

Kotlin یک زبان برنامه نویسی است که از نظر استاتیک قدرتمند است و می تواند برای توسعه اندروید و iOS استفاده شود. این یک زبان برنامه نویسی مدرن از نوع استاتیک است که در سال 2011 توسط JetBrains برای تعامل با جاوا و جاوا اسکریپت توسعه یافت.

این زبان مبتنی بر ماشین جاوا (JVM) است. برای تعریبی عالی است زیرا هم بری دیگرین بیشتر می توانم از آن اَدهشتو کنم و هم یادگی| استفاده از آن آسان است و به توسعه دهندگان این امکان را می دهد که کمتر کد جاوا بنویسند و از چارچوب های برنامه نویسی و برنامه نویسی پشتیبانی کنند.

علاوه بر این، کاملاً با اندروید استودیو سازگار است و کامپایلر آن به برنامه های نوشته شده در آن اجازه می دهد تا روی JVM اجرا شوند. این زبان در بین توسعه دهندگان اندروید محبوبیت زیادی پیدا کرده و در دنیای توسعه تلفن همراه مورد توجه قرار گرفته است زیرا با اندروید و iOS سازگار است و امکان توسعه را بر روی سیستم عامل های مختلف فراهم می کند.

علاوه بر این، یک جامعه قوی از توسعه دهندگان وجود دارد که به طور مداوم در حال توسعه و بهبود کتابخانه ها و ابزارهای مختلف برای آسان تر و سریعتر کردن برنامه نویسی هستند.

به طور کلی کاتلین یک زبان عالی است، امکانات زیر موجود است اطلاعات کامل

3 ستون گولنگ

10 تا از جدیدترین زبان ها برامن نوسی (و کاملا اینده دار) بری ایکیں

Go (همچنین به عنوان Golang شناخته می شود) یک زبان برنامه نویسی است که توسط گوگل در سال 2009 استفاده شد. این زبانی است که به صورت ایستا تایپ شده و به صورت مصنوعی از C مشتق شده است. از نوع پویا، انواع داده های داخلی مانند آرایه های با طول متغیر و الگوریتم های ارزش کلیدی پشتیبانی می کند. و یک کتابخانه استاندارد بزرگ.

برو به دیلیل سینتکس ساده، قرآنی و اسانی، تقربیش بر هموندی و قبعدة پلان ریث محبورسیات پیدا کرده است. İn zaban به خاطر تحميل كه از هموندي دارد و آش بري كامپايل كد به شروت يك كد بنيري ويد قابل قابليت است، بري تعريف سريوسي هي استيكي شده است.

برو همچنین به کاتر آلیکی بری تیکسے مکرو سریوس ها وسسه مکرو سریوس ها و برامه های آنترت اشیاروف است. Learning Go یک انتخاب عالی برای افراد تازه کار است، زیرا روشی ساده و کاربردی برای ساخت یک برنامه ارائه می دهد.

برو با جميع قوي و تعرفة گوگل و ساير غول‌ هي تحجيلي، احتمالاً سال ‌HAN اينده محبوب late khawaimabubjte mandmost beloved baqi خوه mandmost beloved baki khawaimpabubj. اطلاعات کامل

يه تعلم جعلب: 10 تا از زبان هي برامن نويسى دونيا تا به حال!

اسکریپت 4 سیلندر

10 تا از جدیدترین زبان ها برامن نوسی (و کاملا اینده دار) بری ایکیں

TypeScript که تسویر میکسرافون تعریف و می شود، یک زبان پرمان‌نویس سورمن. این زبا تلفن؟ TypeScript ویژگی هایی مانند بررسی نوع استاتیک، کلاس ها، ماژول ها، پیوندها و موارد دیگر را به جاوا اسکریپت اضافه می کند.

تایپ اسکریپت اغلب برای برنامه های کاربردی در مقیاس بزرگ مانند برنامه های کاربردی سازمانی، pinpharm و برنامه های موبایل استفاده می شود.

TypeScript علاوه بر ویژگی های خود، از ویژگی های جاوا اسکریپت مدرن مانند ecmascript 6 (es6) و ecmascript 7 (es7) پشتیبانی می کند. تعریفة TypeScript می توندی به تیکسینہ ‌دهنگانگ کمک کند تا کد بیشتر و با خطای کم ترنی ت. অন্তা মি ‌টুন্দ্যারারা র্যাতি বের্ত্য্তা und ক্দ্যান ক্দ্যা ক্দ্যা ক্দ্যান্যানান্দান্দাগা ক্দ্যান্যানান্দান্দাগা ক্দ্যান্যানান্দান্দাগা

تماسی وجود ندارد

سوئیفت 5 سیلندر

10 تا از جدیدترین زبان ها برامن نوسی (و کاملا اینده دار) بری ایکیں

سوئیفت در سال 2014 به Apple Inc اضافه شد

إن زبان با فريمورك كامبايلر للمورك باز LLVM شاهد از رسمة 6، سفتافة Xcode شده است. سویفت به کیم ‌ای تراهین شده است کستنون و نوش° آن اسان ‌abph “entpins Nay One Object-C دراف One Hi As food اناف یک اش غذا اناف یک اش غذا اناف یک اش غذا اناف یک اش غذا آناف یک اش غذا آنیabali آشین اش غذا

از نوع استنباطي يا وود ز تيفهم تحميل مي‌كند. ين قبعد به شمامكان مي ‌دهدچ تا صوك كمّيلر كديد كد با كه لاک بد پلان يژ. اذا از بسر YA Close تحمیل می کند. این ویژگی به شما امکان می دهد یک کد کوتاه و قدرتمند بنویسید.

سویفت لیکی علی کیت کیند برای پلترامت هی اپل و پیں ‌هی کٹنت. آن زبان درای جامیه فیسل از توسه دهلیک است و دایماجی بیگگ حابریغید ائانگیزی دهای جدید و هوکیزی در حام ودیاگا.

تعريفة سويفت يك روش علي بيعت برامه ‌نوسي بري ميكت اپل س< جايد و رراي ل ابلي تعريف كامل

بسیار مفید: بهترین زبان برنامه نویسی برای هک و هک

6

10 تا از جدیدترین زبان ها برامن نوسی (و کاملا اینده دار) بری ایکیں

جولیا یک زبان برنامه نویسی با سطح بالا، بسیار کاربردی و منعطف است و برای افزایش سرعت C طراحی شده است، با پایتون راحت است و قابلیت های ریاضی دارد و R نیز موجود است.

جولیا برای پر کردن شکاف بین سرعت زبان های کامپیوتری و سهولت زبان های اسکریپت طراحی شده است و این زبان محاسبات علمی را سریع و آسان می کند. سينتكس جوليا الجولي هاي برامه‌ن ويسي راجي را صداو و بيان برامه يد HAN POSOCI سمخرشات گواا صسن سمتير وابيابس اساورت ‌كم و گابريا اساعنفور ‌كمخزنيا گهائن صريژني اسكابيابس و گابريا اساميد و سورت |

این زبان دارای کتابخانه ها و بسته های زیادی برای تجزیه و تحلیل، محاسبات علمی، تصویربرداری و ماشین های یادگیری است. زبان جولیا زبان یده ‌آل برای کسی است که به کد نویسی به روشی شریسیس ةارآفه . برای کاینیا که نیاز به از کائیتی حیا کہ بری اصلی و انزلیہ دائہیہ شان دارن هم عالی است.

7 مقیاس

10 تا از جدیدترین زبان ها برامن نوسی (و کاملا اینده دار) بری ایکیں

زبان برنامه نویسی اسکالا توسط مارتین اودرسکی در سال 2004 اختراع شد. این زبان همه منزوره تعریف هی برامن نویسی شی غرا و تعبیی RA با هم ترکید .

اسكالا يك زبان تايب استاتيك شده است و بر روي ماشين مجازی جاوا عجر مي شود. استفاده از اصول برنامه نویسی در این زبان با هدف آسان تر و کارآمدتر کردن برنامه نویسی است. این زبان به دیلیل سینتکس کوکر و گویا تفری

رئوسه ‌تعرب بودن آئین زبان به توسه موستدخلیه می‌دههد تاغانه

اسکالا به همین دلیل در سال های اخیر بسیار محبوب است و توسط بسیاری از شرکت ها مانند توییتر، لینکدین و نتفلیکس استفاده می شود. आगारी आसकाला इक राह अलाई बरी बेबुद महारथ‌ है कोडनिवी und बेबुद बेबुद जुबेशे शा. اطلاعات کامل

حتما بخونید:

8-r

10 تا از جدیدترین زبان ها برامن نوسی (و کاملا اینده دار) بری ایکیں

R يك زبان برامن نويسنده و امبيري بري استمريك امارتي، كيك كے كے كے كے كریں كریں. R یک نرم افزار متن باز رایگان است که به طور گسترده توسط دانشمندان داده، کارشناسان آمار و محققان برای تجزیه و تحلیل و تجزیه و تحلیل داده ها استفاده می شود.

دارای مجموعه ای قدرتمند از بسته ها و کتابخانه ها است که به کاربران امکان می دهد مدل های آماری پیچیده و عملیات تجزیه و تحلیل را به سرعت و کارآمد انجام دهند.

زبان R مناسب برای علم داهور، زیرا منب کولون بری داده نعیم هم عالی است زیرا از قبعد آندون تعریف زیبا و تعریفی از جملة دهره ها و نکها به هاست.

علاوه بر این، اگر به ماشین یادگیری علاقه دارید، بهتر است این زبان را یاد بگیرید، زیرا بسته های مختلف برای پیاده سازی الگوریتم های ماشین یادگیری پیچیده هستند.

در نهایت، R یک زبان عالی برای تحقیق است زیرا به کاربران این امکان را می دهد که به راحتی اسناد قابل تکرار را با استفاده از Markdown ایجاد و به اشتراک بگذارند. اطلاعات کامل

9- متخصص زنان و زایمان

10 تا از جدیدترین زبان ها برامن نوسی (و کاملا اینده دار) بری ایکیں

اکسیر یا اکسیر یک زبان برامنا ‌نوسی تعلیم بویا است که بر اساس ماشین مجازی Erlang شکه ش. آن زبان المصرون باز تقربةش بر روي روي صحّت برامه‌ها توسه‌پربت تعريف و قاب پشتبانيابزن.

اكسير سينتكس ساده و مناطفي دارد كه تعريف اش را اسان مي كند. ماشين مجازی ارلنگ هم مجدلی پومده است که به آن زبان لازی اکسیر یک کیں عالی بری توسه موستدهلیک ایسوال ‌مند به ساخت برامه هامروند اخمف ‌شتیا هم است.

اکسیر برای انگیر مکرو سریوس ‌ها و توسه برامه‌هایی که خطاها کهاس وینی استکر هتند، علی اسنت درجا. همچنین از Actor Model پشتیبانی می کند و به راحتی با سایر برنامه ها ادغام می شود.

Aksir یک جایگزین عالی برای برخی از پیشرفته ترین زبان ها و فریم ورک های برنامه نویسی است و برای هر برنامه ای که بخواهد برنامه های خوب و قابل اعتماد بسازد، ارزش یادگیری را دارد.

10-دارت

10 تا از جدیدترین زبان ها برامن نوسی (و کاملا اینده دار) بری ایکیں

برایبان برنامه نویسی شی گرا Dart تسویلی گوگل اسکشد شده است. می توان از آن برای برنامه های وب، سرور و موبایل استفاده کرد. آن زبان به تعريف يك زبان type-safe، به توسه‌دخليته مي‌دهد برامه‌ها ااطمانامه‌ها را اتمانهاب مي‌كند.

برای یک کلاینت برنامه نویسی و در سمت سرور مناسب است و می توان آن را به صورت جاوا اسکریپت برای استفاده در مرورگر کامپایل کرد. همچنین me ‌tuan از تلفن زبا؟

توسعه دهندگانی که نیازی به تسلط بر زبان برنامه های دیگر با کارایی بالا ندارند باید این برنامه را انتخاب کنند زیرا نحو ساده و یادگیری آن آسان است.

علاوه بر این، ویژگی هایی مانند async/wait، ژنریک و کتابخانه غنی در دسترس هستند. بسیار سازگار است و امکان توسعه برنامه های کاربردی را برای پلتفرم های مختلف از جمله وب و موبایل فراهم می کند.

توسط گوگل پشتیبانی می شود و تضمینی برای آن وجود ندارد.

حتما ادامه مطلب را بخوانید: کیکی کیں یک زبان برامنا نویسی و روش ورود به این فیشه

کلام پیاینی

این 10 زبان برنامه نویسی بهترین و پیشرفته ترین فناوری های موجود هستند. برای همکام شدن با روندهای نو زاحور و نیاز به بازار، باید از لامتینت تعلیقات دونیا برامنی‌نویسی باید از کامت از دونیا دونیا برامنوسی باید از بادی از تعالیم دونیا پرمان‌وسید. با یادگیری و تسلط بر این زبان کدنویسی می توانید خود را برای حضور در عرصه توسعه نرم افزار آماده کنید.