منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • చాద బోష్ క్ర్డ్ ఫిల్ పిడిత్ బా 6 rosh (ویندوز و آنلاین)

చాద బోష్ క్ర్డ్ ఫిల్ పిడిత్ బా 6 rosh (ویندوز و آنلاین)

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
చాద బోష్ క్ర్డ్ ఫిల్ పిడిత్ బా 6 rosh (ویندوز و آنلاین)

امکان دانلود چندین فایل PDF حجیم و طولانی با تعدادی صفحه وجود دارد اگر یک تقسیم کننده PDF دارید، می توانید از یک تقسیم کننده PDF استفاده کنید.

روش های نرم افزاری (نصب برنامه در ویندوز)

1- با کمک برنامه SwifDoo PDF

SwifDoo PDF یک ارائه دهنده خدمات جامع مدیریت اسناد است که می تواند فایل های PDF را ترکیب، استخراج، اضافه و جایگزین کند و مهمتر از همه، می تواند فایل های PDF را به هر تعداد صفحه تقسیم کند. برای دانلود فایل پی دی اف با SwifDoo یک فایل PDF دانلود کنید. مرحله 1: SwifDoo PDF را روی کامپیوتر خود نصب کنید و فایل PDF را باز کنید.

گام 2: وقتی پی دی اف با موفقیت آپلود شد، روی دکمه تقسیم در صفحه کلیک کنید.

قسمت سوم پس از آند، Start RA بازیدی تا صفحات فایل PDF.

فایل : یک فایل PDF آماده انتشار در فایل PDF SwifDoo که می توانید در این فایل منتشر کنید. اگر نیاز به تغییر پوشه مقصد دارید، انتخاب مسیر را برای تغییر تنظیمات خروجی انتخاب کنید.

swifdoo-pdf-splitter

همانطور که در تصویر بالا نشان داده شده است، SwifDoo PDF دارای رابط کاربری واضحی است تا کاربران در جداسازی صفحات پی دی اف و تقسیم آنها به چندین فایل مشکلی نداشته باشند. برای کسانی که نیاز به اشتراک‌گذاری صفحات PDF در گروه‌ها دارند، SwifDoo PDF کل فرآیند را تسهیل می‌کند و کاربران باید روی Add Files کلیک کنند تا فایل‌های PDF بیشتری را در صفحه عملیات آپلود کنند. زبان

اما باید به این نکته اشاره کنیم که SwifDoo PDF از تقسیم PDF بر اساس اندازه فایل و بوکمارک های پیشرفته پشتیبانی نمی کند و همچنین خدمات تقسیم PDF را برای کاربران مک یا سایر سیستم عامل ها ارائه نمی دهد و فقط یک برنامه ویندوز است.

فرمت: pdf به اختر با 4 روش

2 فایل LightPDF (نسخه فایل: ApowerPDF)

Apowersoft می تواند از تمام فایل هایی که می توانند در فایل های LightPDF ذخیره شوند استفاده کند. إين برامل به تطبيق PDF Splitter پرامکاناتي ديگر، بيش از 30 قبض از جملا تقصيم صفحات PDF رٯ مدر د. برای انجام این کار یک فایل PDF اضافه کنید:

مرحله 1: ApowerPDF RA دانلود و تصوير کيند يک فايل PDF را بري تقيم آپلود کيدند.

گام 2: یک سند محدود شده را به صفحات تقسیم کنید.

مرحله 3: وقت که پنجره ی یک سند جداگانه باز می شود اختبار کندی صفحات در سند پی دی اف کونیوی کویمی جدا می شوند

apowersoft-pdf-splitter

Lightpdf می توادن بازی را به شور کروبی بابلیا اگر می خواهید یک فایل PDF ذخیره کنید ApowerPDF می تواند یک فایل PDF را ذخیره کند.

با آن الجود , اغر درایم جیدریم که بازرة pdf را در apowerpdf به روست راقیقة جدا کندی عندالی علامجی خواه while خسناد کتدرا عامت خوهاف خسناد کتدرا عامت خوهاف خوهف خسناد کتدرا عامت خوه بود خوب بود به دربترای املک هیان پی دی اف . .

குத்திய்ப்ப்புக்கு: கெர்க்க் யான்கக்கு

3 برنامه PDFsam Basic

PDFsam ممکن است کمی قدیمی به نظر برسد، اما در واقع یک منبع جداکننده PDF در ویندوز، مک و لینوکس است که همیشه رایگان است. PDFsam خت تولو بایه ای، ایلوکی کیں و بسیری را داراست. در میان انهاب، PDFsam paiyah ای رایگان است و می توادن سنتکبج، جدا سازیگ استقلاد و تورک PDF ره ب. نحوه جداسازی صفحات PDF بدون هزینه را ببینید:

مرحله 1: PDFsam payah ei ra بر روی دائشت مک کود دانلود این کندیل.

گام 2: PDF را در صفحه عملیات وارد کنید و حالت جداسازی را بر اساس نیاز خود انتخاب کنید، مانند تقسیم بر اساس اندازه فایل، تعداد صفحات یا نشانک ها.

مرحله 3: پوشه خروجی را مشخص کرده و نام پارتیشن PDF را تغییر دهید. آخرین کاری که باید انجام دهید این است که دکمه Run را فشار دهید تا پارتیشن بندی و پارتیشن بندی شروع شود.

PDFsam free فقط برخی از ویژگی های اساسی را پوشش می دهد. با توجه به موسیقی PDF editing با PDFsam کننن ک م. اما لطفا توجه داشته باشید که این دو نسخه پلی هستند. ولی استما PDFsam real و رایگان می توادن کریں نیاز شما به تقیمی یک PDF بهده.

روش های آنلاین رایگان

شاید یک دسکتاپ PDF داشته باشید که بتوانید آن را درک کنید. بنابراین، ابزارهایی را به صورت آنلاین برای جداسازی صفحات PDF معرفی می کنیم.

1-ба комку مرورگر گوگل کروم

Google Chrome به تطبیق یک بروزر اینتر ومو محبوب به خاطر پرینت به pdf یکنسافت پیشفرز می توان یک لدون

google-chrome-save-as

مرحله 1: دانلود فایل های PDF و فایل های PDF در گوگل کروم.

گام 2: روی دکمه Print کلیک کنید و سپس Pages را انتخاب کنید و تنظیمات را به Custom تغییر دهید.

مرحله 3: وارد صفحات محدود شده و در انتها دکمه Save را بزنید تا یک خروجی PDF جدید دریافت کنید.

توصیه: این روش همچنین با مرورگرهای دیگر مانند فایرفاکس و اپرا به صورت رایگان کار می کند زیرا همه آنها از فناوری چاپ PDF مایکروسافت استفاده می کنند.

دانلود نسخه رایگان گوگل کروم نسخه PDF رایگان. اگر مشکل مشابهی دارید، روش های دیگر را امتحان کنید.

কুক্ত্র্ত্তা ক্র্তিক্ত্য: কান্য়্ক

2 سایت رایگان Sejda PDF

اگرچه ما Sejda PDF را به عنوان یک ابزار آنلاین دسته بندی می کنیم، نسخه دسکتاپ آن نیز یک ابزار مبتنی بر وب با امکانات کامل است که می تواند صفحات PDF خاص را تقسیم کند یا هر صفحه را در یک فایل PDF جداگانه استخراج کند. بیایید ببینیم این ابزار برای جداسازی PDF چگونه کار می کند:

مرحله 1 : آدرس https://www.sejda.com/ را در نور زیایی طیب در محبوب روی کلیک کیکیند

sejdapdf-splitter

گام 2: اگر می خواهید URL خود را دانلود کنید، می توانید یک فایل PDF را برای دانلود یک فایل PDF دانلود کنید.

مرحله 3: گزینه جداسازی صفحات PDF را انتخاب کنید: هر صفحه را به طور جداگانه به یک PDF استخراج کنید، صفحات مخصوص جداسازی را انتخاب کنید، هر صفحه را جدا کنید و هر صفحه را جدا کنید.

mand diger pdf splitter hai online, sejda pdf در هر 24 ساع posvi. به هر هال، کاهر کیدسازی جداسازی که.

3-صفحه PDF2Go (مسیحی)

تقسیم PDF

1- ابزار PDF Splitter را مرور کنید.

2- брай Аплод 1 فایل PDF рой یک فایل را انتخاب کنید کلیک همچنین می توانید فایل PDF را بکشید و رها کنید. آپلود یک فایل از اینترنت (آدرس URL اینترنتی) ایا ابری ابری استراوی استرونی (Google Drive, Dropbox) هم مجموعة است.

3- در صفحه ای که می خواهید سند را از آن جدا کنید، روی علامت کلیک کنید. برای صورک ی فردی همه ی صفحات PDF روی همه رو جدا کن روی دکمه کلیک کنید بازنشانی کنید برای براکندن همه تعریف هی ایلمکھیک شده کید کید.

4- روی ذخیره به عنوان برای باز کردن گزینه های ذخیره سازی کلیک کنید. تنظیمات اختیاری: صفحات انتخاب شده را جدا کنید، pdf را به قسمت های مساوی تقسیم کنید، یا صفحات pdf را ویرایش کنید.

5- باز روی صرفه جویی کلیک

وقتی فایل آپلود شد می شد. می توانید تغییراتی را در بخش هایی که انتخاب کرده اید وارد کنید و سند را ذخیره کنید، جداسازی را لغو کنید و به صفحه انتخاب سند بازگردید یا همه صفحات را جدا کرده و هر کدام را به یک سند جداگانه تبدیل کنید.

अगर अग विश सोज़ोजा शाब ( عنوان هر بخش بر اساس نام واقعی است که محدود به صفحات تشکیل دهنده آن است.

காற்றுக்குக்கு (பாறு திர்ப்ப்பு): தெர்து வர் ஬ை பை ஡ி இதா (3 ROSH)

هنگامی که از نتیجه نهایی راضی بودید، می توانید هر بخش را به طور جداگانه با دکمه سبز رنگ کنار هر نام دانلود کنید یا یک فایل فشرده با تمام قسمت های سند در آن دانلود کنید. این امکان زمانی امکان پذیر است که کار کند.

خلاصه ها

به خاطر برشتاب تکیلیہ، کاربان در تاحت تقیم pdf pages pdf به کند pdf های کهاس پلان بری اabriabyar as soon as pdf گیزینتخایار shokha برکی از pdf splitter های زیکر شده بری وازیر رایگین Fabh Fabh Fabh Fabh Fabh Fabph Fabph Darjie فامشک داب فامالی داب فامالی داب فامشک داب فامالی دابف فامالی داب فامالی. Google Chrome و PDF ابزارهای رایگانی هستند، اما امکانات محدود است.

به طور کلی، اگر به دنبال یک برنامه PDF با تمام امکانات برای جداسازی صفحات در یک فایل PDF هستید، SwifDoo PDF و ApowerPDF را امتحان کنید. इन गुजा बे शा निष डाद डाड़ को शैड बाजे र चंद बैक निदेश निदेश निदेश निदेश निदेश निदेश निदेश निदेश निदेश निदेश निदेश निदेश निदेश निदेश निदेश निदेश निदेश