گزارش تجربه صفحه | اپلیکیشن صفحه را تجربه کنید

گزارش تجربه صفحه | اپلیکیشن صفحه را تجربه کنید

אגר בה משעשים עבור שיוון מערעים گزارش تجربه صفحه در کنسول جستجوی گوگل شما در جای درستی هستید، ما در این مقاله RA را به طور کامل توضیح خواهیم داد.

گزارش تجربه صفحه

گزارش تجربه صفحه

گزارش تجربه صفحه

Google تجربه صفحه یا همان تجربه صفحه را برای هر URL به طور جداگانه در سایت شما اندازه گیری می کند و از آنها به عنوان سیگنال برای رتبه بندی URL مورد نظر در نتایج جستجوی گوگل استفاده می کند.

به تور كلمة، لوگور Page Experience، زيرمجموعه‌ها يا از نيرترين فيلم‌هاي جستجوي گوگل نتايج جستجو را برسي مي‌ك يكستجوي گوگل را برسي مي‌كستجوي گوگل را برسي مي‌كيج مي‌كند.

تجربه صفحه брай ик सेवकार हर्ण ई बक्षी भाई हैयाट बह नाशर मी आद्य

در آن بشاب اغر به زبان انگلیسی دردید دردید، کستند تصریک بکش تکوگل نو ا ع گزارش تجربه صفحه به شما برداد می شود

همانطور که گفته شد، بخش تجربه صفحه به طور جداگانه برای هر URL ارزیابی می شود تا نتایج را ارزیابی و گزارش کند تا به وب سایت ها کمک کند صفحاتی ایجاد کنند که تجربه کاربری بهتری را برای بازدیدکنندگان خود فراهم کنند.

پیشنهاد ویژه: اگر نمی دانید مدیر وب چیست و مدیر وب چیست، قطعاً یک مقاله است وب مستر چیست؟ بخوانش অন্য়া বে বের্যায়্য ক্র্তি এত্র্তে স্র্যান স্র্যা স্র্যা ، আন্তে দ্র دوره وبمستر شرکت کردن تعريف سفر تا سد تراشين سايت و سيو

بخش تجربه صفحه در جستجوی گوگل با استفاده از شاخص های زیر ارزیابی می شود:

  • معیارهای اساسی وب
  • قابلیت استفاده از موبایل
  • با استفاده از HTTPS

در ربعة به تعليقة هر يك از اين بخشها حماء براده

معیارهای اساسی وب

در رقائب بخش Core Web Vitals لامسلید را بر دهی تست استفاده، استبدای و ساستانی بریکی بارکی پاک (page loading) برای کے را بر دهین دارد. لروتور Core Web Vitals pages وب سایت شما RA در سه رضاء‌بندی خوبب، منزل بهدوس و ضعف ٯقرد.

طبق درخواست گوگل، یک صفحه خوب باید دارای رتبه بندی Core Web Vitals خوبی در هر دو شاخص CLS و LCP و همچنین در FID باشد تا به عنوان یک صفحه GOOD در قسمت Page Experience نمایش داده شود.

فراموش نکنید که وارد شدن تولیک روگر Core Web Vitals به بکشید Page Experience مسکس است کند روز تول کشید. அக்குக்கு வியுக்குக்க்குக்குக்குக்குக்குக்குக்கு ப்ப்ப்புப்புப்ப்பு கியை யாய்ப்ப்ப்புப்ப்பிப்ப்பு பிய் பிய் பிய் url هسته URL.

تجمیل للتعدیل بدون کهد، URL های بدون Core Web Vital در گزارش های تجربه صفحه ظاهر نمی شوند.

توجه: گزارش Core Web Vitals هم در قسمت Page Experience Report و هم در قسمت Core Web Vitals در سطح URL ارائه می شود، اما این گزارش در قسمت Page Experience و در بخش Core Web Vitals به طور جداگانه با تاخیر ارائه می شود.

LCP

LCP

LCP مقفور Largest Contentful Paint یا به تصلیف است در توضیح کامل تر، LCP نشان می دهد که زمان بارگذاری بزرگترین تصویر آلمانی در یک صفحه نباید بیش از 2 ثانیه طول بکشد، در غیر این صورت الگوریتم تجربه کاربر آن را شناسایی کرده و به صفحه نمره منفی می دهد.

CLS

CLS مخفف عبارت Cumulative Layout Shift است. در توضیح کامل CLS همان استانداردی است که مطالب به طور ناگهانی در صفحه جابه جا می شود و وجود چنین مشکلی گزارش می شود. اینی که؟

براء برای شما هم پیش وشید در هنگ به وب سایت ها و صفحات مختلف، شاهیت برایک بری شما هم پیش وشید در هنگ به وب سایت ها و صفحات مختلف، شاهیت تعریف برای شما هم پیش وههههههههههههههههههههههههههههه این وضعیت گاهی باعث می شود کاربر روی اجزای مورد نظر کلیک نکند و در نتیجه صفحه را ترک کند.

FID

FID مقفور First input delay یا به صورت پیپرین کیں در همین ورود به سایت است. به طور دقیق، FID تاخیر در نمایش اولین محتوا به کاربر را محاسبه می کند. هر نوع تاخیر در پاسخ (تاخیر) در لود صفحه، خطا در منو، فرم غیر قابل استفاده و… در این فاکتور اندازه گیری ها تحت تاثیر قرار می گیرد.

گز زبان روز است.

گزارش معیارهای اساسی وب

با وارد شدن به بخش core web vitals به روتورهای دراهی از CLS دست پیدا کرد در نموداری که به شما نشان داده می شود خطاهای CLS صفحات مختلف برای شما مشخص شده است تا با کلیک بر روی هر قسمت از نمودار به جزئیات بیشتری دسترسی داشته باشید. a

قابلیت استفاده از موبایل

طبق درخواست گوگل، برای کشف وضعیت GOOD در صفحات تجربه صفحه یا همان URL های نمایش داده شده در تلفن همراه، نباید دارای خطای قابلیت استفاده از موبایل باشند.

در واقع، قابلیت استفاده از موبایل بر این موضوع متمرکز است که آیا وب سایت ها هنگام طراحی سایت خود، کاربران موبایل را در نظر گرفته اند یا خیر.

برای آشنایی بیشتر با این قابلیت و خطاهای مربوط به این مقاله از…

توجه: گزارش استفاده از تلفن همراه هم در بخش گزارش تجربه صفحه و هم در بخش اختصاصی قابلیت استفاده از موبایل در سطح URL ارائه می شود، اما این گزارش در بخش تجربه صفحه ممکن است با تاخیر و در بخش گزارش استفاده از تلفن همراه آن را به تاخیر بیاندازد. به روز است .

با استفاده از HTTPS

با استفاده از HTTPS

بکشید از روگر صفحه تجربه افزودن تبلیغات HTTPS و HTTP نسبی. شما یک پیوند HTTPS به GOOD و سپس به Google اضافه کردید.

برای امن بدون متعددة و سایتت تعلیمات، URLها باید از حبت http به https همت می شوند.

اگر سایت شما URL های HTTP زیادی داشته باشد، کاربران هنگام جستجوی سایت شما یک بنر هشدار دهنده در سایت شما می بینند و قسمت HTTPS Failing نمایش داده می شود.

طبق گزارش خود گوگل، گزارشی که بتواند تعداد دقیق HTTP در مقابل HTTPS را در سایت شما نشان دهد، هنوز توسط گوگل در کنسول جستجو تهیه نشده است، اما نکته مهمی که باید در نظر داشت این است که HTTPS یک URL در جستجوی گوگل است. GOOD را به HTTPS اضافه کنید و GOOD را اضافه کنید.

یک پیام انتقال HTTPS ارسال کنید.

نکته: گزارش HTTPS در صفحه گزارش تجربه صفحه در سایت در بخش اختصاص داده شده به HTTPS در ارائه URL قابل اعمال است.

पिडान कर्दन صفحات HTTP و HTTPS

شما به دو روش می کودید کیلی راحت پیدا کیلی HTTP یا یا HTTPS RARA پیدانید.

брай олинн роше همانطور که در مقاله است کنسول جستجوی نصب شده अधिक देखे स ، मी बिश शमा सायट कोड बह बह बह बह बह مالکیت دامنه बह सरच क करडे काद. سباس از بخش گوگل عملکرد com می توانید از فیلتر URL برای مشاهده همه URL هایی که با “http://” شروع می شوند تا بیش از 1000 نتیجه استفاده کنید.

در روش دوم، اگر از روش ویژگی Domain برای اتصال سایت به کنسول استفاده نکرده‌اید، از روش ویژگی URL-prefix برای اتصال آدرس دامنه HTTP به کنسول استفاده کنید. در آن حبت در بخس لوگوتر بخست ها HTTP لوگر ها HTTP هستند که می توانند شما را در آن قرار دهند.

اگر فکر می کنید نسخه HTTPS معادل یک URL HTTP دارید که در صفحه جستجوی Google ظاهر می شود، URL HTTPS را در کادر قرار دهید. بررسی آدرس اینترنتی குர்கை கிய்கு தாயுக்க்கு அேய் பெர் குக்க் பிப்ப்ப்ப்ப்பியுக்க்க் பிப்ப்ப்ப்ப்பியுக்க்க்

کادم آدرس ها در صفحه تجربه روگر می شوند؟

کادم آدرس ها در صفحه تجربه روگر می شوند؟

فقط نشانی‌های اینترنتی که در بخش حیاتی وب هستند در گزارش‌های تجربه صفحه ثبت می‌شوند. البته یک استثنا هم وجود دارد.

برکی url هاگر url group آنها در شبکه های اصلی وب تعلیم داده شود , بدن داده های main web vitals هوتس به آن چچر روگر core webtals همفور ن chabriab rish shabri نqupje vitals درده داده ی شبرو vece read hevfor rov dad computer می شف veVer.

توجه داشته باشید که URL های فهرست شده در Page Experience آنهایی هستند که در جستجوهای گوگل ظاهر می شوند. core web vitals نیز در مدر مدر URL هی هی و کنونیکال روگر می دهد. این در هالی است ک لروتور Mobile Usability همه لروتورا را به کانونیکال می اختصاد می دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر، می توانید مقاله مربوط به آنچه که متعارف است را مطالعه کنید.

گروه URL چیست؟

با توجه به بشروبه بکش گوگل، هی بیک در روگر در بازیری در بهتابنی می شوند که کریبی کربی مشابه درادن. بنابراین استانداردها و وضعیت در سطح گروه تعیین شده است. به عنوان مثال، یک URL خاص ممکن است در برخی معیارهای اندازه گیری با خود گروه متفاوت باشد.

فرد بر آين است كه در URL ها حاماء اسمادي واحدة و رابعد بها برعين است.

فراموش نکنید که یک گروه یا URL باید دارای حداقل مقدار داده برای نمایش در گزارش باشد.

نمودار تجربه صفحه

نمودار تجربه صفحه نتایج زیر را نشان می دهد:

  • URL های خوب
  • مجموع برداشت از URL های خوب
  • نمودار مقادیر روزانه

URL های خوب

درصد URL های با وضعیت خوب در آخرین تاریخ به روز رسانی در نمودار موجود در این بخش تعلیم دایده هیچ خطایی ندارد و HTTPS دارد.

وضعیت برای استفاده از موبایل خوب است به آئین منتدی که URL در روبوتو قابلیت استفاده از موبایل هیچ مشکلی در انتقال از (یا داده) ندارد.

تعليق نه تعليقة كه، قبل از نشاء در آن روبوت شده است HTTPS URL هاي نميت.

مجموع برداشت از URL های خوب

إن ايتم به منتدى نظر Impressions (نمایشهای) ایندونی شده تسورینیهای اینترینی کوب در بازه زمانی نشامداده شده تسورین دراه است.

لامعة دعاها بريا تعليمات مشقب است به دليل زمان‌بندی‌های اينترايت ترازوزانی‌از تداعلی.

برای اطلاعات بیشتر، مقاله برداشت چیست؟ بخوانش

نمودار مقادیر روزانه

نمودار مقادیر روزانه

درصد URL هایی که در هر روز در نظر گرفته شده اند. URL هایی که “خوب” هستند بر اساس معیارها در نظر گرفته نمی شوند.

نکات مهم در گزارش

دائه ها و روگرات بکش Mobile Usability and Core Web Vitals با تورید وارد کنید روگریت Page Experience وراد شد. अध्य, रोगोरी यक url खास् दर बक्ष Page Experience می‌تواند کمی عقب‌تر از تعریف‌ا روگوتات ان chدر دو بکش مدکزینی بهد.

אגר דר בקש לפורוט تجربه صفحه בא גלמה سایت شما داده های استفاده کافی ندارد روبرو شمفت، این سایت شما تیزی به کونسول واصل شده و یا کافی است بری نارش دهی در بکشید گزارش crux وجود ندارد.

پایگاه داده CrUX یا گزارش Chrome UX اطلاعاتی را در مورد URL هایی که ممکن است بخشی از سایت شما باشند یا نباشند جمع آوری می کند. این گزارش، تجزیه و تحلیل و ارسال داده‌های موجود از پایگاه داده CrUX ممکن است چند روز پس از اتصال به کنسول جستجو طول بکشد.

اغر شما با جملة داده های کافی جمع آوری نشده است روبرو شمفت، اینی شما هیک داه کافی بری یک url ی در روگر Core Web Vitals همید.

اغر در بخس Basic web metrics با جملة داده‌های استفاده اخیر کافی نیست روبرو شمفت، اینی شما کافی در گزارش CrUX بری آندین رابوتور Core Web Vitals همید. داده های CrUX با بازدید کاربران از سایت ارائه می شود و آدرس آن آماده می شود. در آیین کیازی نیازی نیست کاری تمنز دیه، کاک باید منتزار بود تا دائه هاۈ اتافی جع.

اغر با جملة داده کافی نیست در بخش https ربور شمبت، نیازی نیست کار خانجام دیدی، باید منتزار بود تازنی به جستج کهدت کهدت کشدم دهتین جستج خود را گرفتم رگ ها بستج خود شامه رگ ها بستج خود شامه رگ ها.

اغر با جملة ترافیک اخیر سایت برای یک رتبه بندی کامل کافی نیست روبروی شمبت، اینی در جمعاوری ایتراوی اکیر HTTPS و Core Web Vitals جود داد داد، کی کریں Page Experience نیز به بخوبی تزائد داه شد.

سوالات متداول

گزارش تجربه صفحه چیست؟

گزارش تجربه صفحه تجربه بازدیدکنندگان از سایت شما را خلاصه می کند. Google معیارهای تجربه صفحه را برای URL های جداگانه در سایت شما ارزیابی می کند و از آنها به عنوان سیگنال رتبه بندی برای URL ها در نتایج جستجوی گوگل استفاده می کند. نتر تصريف در صلاة با روبوتر Page Experience به روست جامع صبحت كردم.

اپلیکیشن Page Experience در کنسول جستجو چیست؟

از جملة إلى حياة هي Page Experience در سركش كونسول تمريبي رود url مدر نازر شما بر اساس نظر نظر فيستاد ود و و و و و و و و و و و. ما در مقاله به طور جامع در رابطه با استفاده از Page Experience در کنسول جستجو صحبت کردیم.

Page Experience در سرکش کونسول بیانگر کیست؟

Page Experience در سرکش کانسول بیانگر میزین کریں یک کیں یک بهیں به آدرس مدر نصر شما می آید.