منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • چگونه برنامه نویسی را شروع کنیم؟ (9 مرحله ساده + پاسخ به تمام سوالات)

چگونه برنامه نویسی را شروع کنیم؟ (9 مرحله ساده + پاسخ به تمام سوالات)

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
چگونه برنامه نویسی را شروع کنیم؟ (9 مرحله ساده + پاسخ به تمام سوالات)

شاید شما هم جز آن دحت ازرادی سبحد ک میلند برامه نویسی را کند ام پیک ‌داند کودی و کیلی کھیبی کجابی کھابری کھابری کھابری کھابری کھابری کھابری کھابری کھابری کھابری کھابری کھابری کھابری کھابری کھابری کھابری کھابری کھابری کھابری کھابری کھابری کھابری کھابری کھابری کھابری کھابری کھابری کھابری کھابری کھابری کھابری کھابری کھابری کھابری کھابری کھابری کھابری کھابری کھابری نویسی را کند ام پیک دانکاد کوکی و کیجابی کابی! بسیاری از مردم فکر می کنند که برای یادگیری نحوه نوشتن یک برنامه باید مدرک علوم کامپیوتر (یا مهندسی) داشته باشند. خوشبختانه کیزی نمی‌تواند منای کدینی کدنویسی شود.

هر کس که بری کر و حتی بی می توادنی می کند که می کند.

برنامه نویسی در واقع یک مشکل است. ممکن است کمی طول بکشد تا با یک زبان خاص آشنا شوید، اما منابع زیادی برای هر سبک یادگیری، صرف نظر از سن یا مهارت های کامپیوتری شما، وجود دارد. در واقع، بسیاری از شرکت ها برنامه نویسان را بدون مدرک استخدام می کنند.


برنامه نویسی، شبکه، معماری، علوم کامپیوتر، هوش مصنوعی و تجارت

Toi en pak फुफ़ुद्धरी, साफरतासद मबानी प्रणाम नोविसी रो जूरी याद मीगीरी के तू हिक कलास अधिक कालस या पक दिगे ए नही दीदी नही शेनिदी! بدون هيك كلاسي، با سفرتاسد مباني برامه نوسي اپلیکیشن بیزن، روجه در بیار!


قبل از هر کیز باید بگوییم رامید ما آن است بری کیلی رحاط از کموزشهایگ رایگان کیندی کیدگیهیں رایکی کیند

در عن تعريف ان تصريف نقط عرض بريا برامل تعريف كد نويسى قورة شده كه بحتر است .

نحوه نوشتن کد (9 میلیارد میلیون)

1-ба ик проекты садх брозменид

مسلما بدون نظرین کند کمد نمی‌ کوں نجاری یاد بگیر! همی سلما در مدر کدونیسی هم صدک می کند وقتی در حال یادگیری کدنویسی هستید، بهترین راه برای تمرین کدنویسی استفاده از برنامه است. بدون تومند دادن بریقة، خیلی راحت تقریبة و ایزیت‌تان را از دست داد. بنابراین یک هدف را مشخص کنید و آن را جستجو کنید.

سعی کنید یک پروژه ساده را شروع کنید. به عنوان مثال، یک ماشین حساب ساده یا یک بازی کلاسیک مانند Hangman بنویسید.

هر که قدر روی سلامه تنمس بریکت کنیم تکید کنیم، کم است. کوبل از این که یکدروان راکوا کیں یا کستان یکتاب رای پیابرید ,ایده ‌ای بری پیابریهازی داشاشاش یک چرشی دیر.

حتما بخوانید: روش عسلی برای کردی کیں یک زبان برامنا نویسی

2- نرم افزار مورد نیاز را نصب کنید

نیازی به شروع کدنویسی نیست. فقط مطمئن شوید که کامپیوتر شما قادر به اجرای نرم افزار مورد نیاز است. بنابراین، اگر در برنامه نویسی تازه کار هستید، در اینجا چند نکته وجود دارد که باید بدانید:

نرم‌فاضرا می‌ توادن به سریانی یک تنزیر دیگر بهده

وقتی کد می نویسید، فقط می توانید آن را در قالب درست انجام دهید. به تور آلم اغر از پيتون اوجاز مي‌كندي، فايل متني تان را به جايtxt . به روست py. صرفه جویی. برای سهولت در کدنویسی می توانید Notepad++ را دانلود کنید. ين برامنا به شما بوريت گفت در كجاي كدتان بروسيك‌ عيد عيد.

компьютертан байд баданд кех че тор کد را بхуанд

قداد كه يك فايل RA عجرا مي‌كنيد، كومتر شما بايد بداند كه با آن كد كه اجكاري د ب. بنابراین مطمئناً قبل از اجرای فایل، آنچه مورد نیاز است نصب RA جستجو و دانلود است.

می‌توانید نرم‌افزاری را دانلود کنید تا هر آنچه را که نیاز دارید در یک مکان داشته باشید

هنگامی که می دانید چه زبانی را می خواهید یاد بگیرید و می خواهید شروع به نوشتن برنامه های پیچیده تری کنید، باید یک محیط توسعه یکپارچه (IDE) را دانلود کنید.

یک ایده ویرایش کد پیشرفته، استهائة علی عنر هر کولیت و انذاف فایل الی مد نیازتان را یکجا غرد هم می ‌آازتان را یکجا غرد هم می‌آاز وان. اما پرمان نویسی را کیلی اسان تر می کنن.

بهترین زبان برنامه نویسی دنیا برای یادگیری چیست؟

با کنسول آشنا شوید

احتمالاً شما به رایانه عادت دارید، از پیوندی که به خوبی طراحی شده است استفاده کنید. به این کربری کرافیک (GUI) می گویند. है के के र स پار ‌नोविस शिविद शिविद ، देशन के खे के खे तुर आज پار (پیوند خط فرمان) की है।।।।।।।।।।।।।।। کار با کنسولو ها شراخ نیستت، اما پروبیما برای تان به آشنا آست.

3- به انجمون ‌هایی بپیوندید که بر شیوه کیں کدونیسی کدونی بر شیوه کیدوینی کدونی سے کے.

اکنون که اصول اولیه را می دانید، وقت آن است که وارد جزئیات شوید. مکان های آنلاین جدید بری پریدیدن سکیل، دنزوگ کمک در مورد سلمال بادگیری ‌ناطب هایا به زودی पोान बेह यक आग जूका मी ‌तोवाने कमुक टान केंड त बेह कोडनिसी गुमें ज के के लिए की क क के मेसि मेसि में मेसी मेसी में में में में देखें देखें देखें देखें देखें देखें. طبیعتاً برنامه نویسان انجمن های زیادی در اینترنت دارند که به کدنویسان در همه سطوح کمک می کنند.

چهار انجمن وجود دارد که می توانید در آنها شرکت کنید:

1-https: //www.reddit.com/r/learnprogramming: موسمری است کهمه کیزهای که موسیق اسابین آشاشی وان.

2- Stack Overflow: هر زمان که رامبری دلید بهدید، به زیاد به زیاد به آیدین کبله آن RA هل کرد است. سرریز پشته.

3- جلسه: در آن پلترامت می کودین با ویدی که در زینه اقتی کدونی می کند معلومٌ شا.

4-Hackathon: هاكاتون عرض المزيد را سعادت در اختر فتح‌ها گرد هم مي‌آورد تا برنيد. شما می توانید منابع زیادی را به صورت آنلاین پیدا کنید، اما هک لیگ برتر را شروع کنید

با آن که پویدتن به یک انجمون به شما زیکی را نیم اموزد اما کومک می کند تا ترادین شود که پروسیک کرده است.

چگونه یک برنامه نویس شویم؟ (9 نکته برای شروع و ورود به بازار کار)

4- برای یادگیری نحوه یادگیری کد، کتاب بخوانید

کتاب‌های جدید در مدر کیتاب‌های جدید در مدر کیبت کد نویسی عود دارد. کتوند کتاب جوکتان می‌تواند به شما کمک کند تا با توریو ‌برنامه نویسی اشنا دوید البته ضعف اصلی این ایده در این است که در کاگ یک کایی کیر بیفتید، تامک کاسی نمی‌‌فرایم به شما بک نیم فریم به شما اته. کتاب ها خرید برای تعریف با تعریف با کتبرسیا یا تعریبی بری زمانی کور ازسمپیوتر ه , عاز کومتریک استشدین ,استی همپروم. کتاب کاندون بدون تعارین برازین، از برامنا نویسی دل سرد و نا اومیدتان می کند.

چگونه برنامه نویسی را شروع کنیم؟ (9 مرحله ساده + پاسخ به تمام سوالات)

مراقب کتاب هایی باشید که ادعا می کنند ۲۴ ساعت شبانه روز به شما آموزش می دهند. كدونيسي زمان ميبرد در یک روز هیک کیکی را یاد نکھے کیرٹ به دولم کتاب‌هایی که وامی‌دیدی‌ها در بازه زمانی عالی‌تر می‌دهند، می‌گویند. يكيب از سري كتاب هي خوب، كتاب ‌هاي Sams Teach Yourself بردلي ال جونس است.

5- کدنویسی در یوتیوب را یاد بگیرید

وقتی کاران است برناماب زائن فیدو ها سودیا کایتر تر از کتبن کتاب شهداد اما سودید دور بایدی هم دارند. چند کانال خوب که می توانید با آنها شروع کنید عبارتند از:

1-دوره کراش علوم کامپیوتر. هر کسمت حود 10 مینتو است، کوکمی پینم.

THE 2-CODE TRAIN: إن عقبت عبت کنده بواست برتون است، اما یک برامه‌ نويس و دره بنويسد و دره بنويسد، که يک برامه ساده را در 10 MINUTE بنویسد، ایک. البته بهتر است وقتی تا حودی با ترجمین تحمیل اشنا شمبتد، آن ویدو ها را تمانی د.

10 تا از عجیب ترین زبان های برنامه نویسی دنیا!

6- برای تعلیم به کدنویسی کوشهیں

پادکست ها روشی عالی بری ایکریں در صوریکی که بیرون از خانه YA دور ام مــوتر سترید، ام می از ه ناب می ‌آی ‌آیF. با کی شما سینتکس خاسی را یاد نکے کرٹ اما به شما کمک وستانوتی کند تا شمای دستگی|

کند پادکست که به کارتان می‌آیند:

  • Code Newbie: اگر به دنبال منبع الهام هستید، این پادکست در مورد افرادی صحبت می کند که وارد برنامه نویسی شده اند و اینکه چه کار کرده اند و چگونه برنامه نویسی کرده اند.
  • آموزش کدنویسی: Laurence Bradford در برورته ‌ای هینی برامی مسیر کدیگر کدنویسی ‌اش را تعلیم می‌دهید شما هم می‌توانید از آن شوید و یا یاد بگیرید.
  • بلوک های کدگذاری: تری است شروی انکروبی از برامه نویسان در مورد کیںهای کدنویسی– صاحب می کند بیان کرد.

7- آموزش های کد نویسی را بررسی کنید

برنامه ها و وب سایت های زیادی وجود دارند که نیاز به نوشتن دارند. اگر نمی دانید چه زبان RA را انتخاب کنید، این منابع واقعا مفید هستند. شما درفس بین یک منتدرة ت یک تعبی راجن جریف غربت و به برامه‌ haijni dash One.

البته زمانی که می خواهید برنامه خود را بنویسید ممکن است این سایت دارای ایرادات و محدودیت هایی باشد. در آين سورت شما كسي RA نقائة داشت تا با و صبحت كندي.

چگونه برنامه نویسی را شروع کنیم؟ (9 مرحله ساده + پاسخ به تمام سوالات)

توصیه می کنیم با Codecademy شروع کنید زیرا رایگان است و می توانید اصول اولیه زبان های مختلف را یاد بگیرید تا ببینید کدام یک برای شما مناسب تر است.

8- برای یادگیری کدنویسی بازی های کدنویسی را امتحان کنید

زمانی که سعی می کنید خود را بیشتر درگیر کدنویسی کنید و چند برنامه بنویسید، زمان تمرین فرا رسیده است. این جا است که باید بازی های کدنویسی RA تمنز کیمہ این بازی ها مانند یک پازل عمل می کنند و نحوه برخورد شما با مسائل برنامه نویسی، نحوه انجام آنهاست. אנה הא ברים מבטדי ה כילי עצים ניידיןד، אמא ברים דר שפוםן מצעלי מצעליםאם.

چند نمونه از این بازی ها عبارتند از:

  • مبارزه با کد: این بازی شما را به تدرین با منتدفسی آشنا می کند از اولوم کپیزینی و کمکم بازیک تر می شف شند.
  • CodinGame: وقتی کمی بیشتر در مورد کدنویسی می دانید، این یک بازی در مورد راه حل های زبان است.
  • جنگ کدها: با این بازی شما تصمیکا ستکت اسلام برامن نویسی می‌ روید و رفع باگ را ترکین مینی د.

ما همه زبان های برنامه نویسی را اینجا آموزش داده ایم! کلیک

9- در یك بوتكمب كدونیسی شركت كینید

وکتی سابه از شیوه کدونی می شود، هیک کیز نمی تواند جای معرام باشد. در یک بوت کمپ برنامه نویسی، شما یک محیط یادگیری جامع دریافت خواهید کرد که شما را از یک دانشجوی برنامه نویسی به یک برنامه نویس خودآموز در 14 هفته (یا بیشتر بسته به برنامه شما) تبدیل می کند.

چگونه برنامه نویسی را شروع کنیم؟ (9 مرحله ساده + پاسخ به تمام سوالات)

بوت کمپ های برنامه نویسی برای افرادی طراحی نشده اند که می خواهند برنامه نویسی را به صورت گذرا یاد بگیرند، بلکه برای افرادی طراحی شده اند که به برنامه نویسی به عنوان یک حرفه نگاه می کنند و می خواهند مهارت های سخت مورد نیاز برای به کارگیری در مشاغلی مانند توسعه نرم افزار را داشته باشند. و مهندس این نرم افزار را در سریع ترین زمان یاد گرفت. ممکن است.

2 ویدیو

توصیه من این است که شروع به یادگیری رایگان کنید