منو سایت

نکات طلایی و مهم (12 ترفند مفید)

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
نکات طلایی و مهم (12 ترفند مفید)

مایکروسافت ورد یکی از محبوب ترین برنامه ها در این صنعت است. در آن تصريف 7 تنظمة و توريك مفيد بريا شما بريدة شده است.

از برامه های microsoft office affistfadeh می کند یعنی از هر ده شرکت هشت شرکت این تعداد شامل کاربرانی است که با این پلتفرم آشنایی ندارند. به میزان 12 میلی‌متر مایکروسافت آفیس وجود دارد. این برنامه فوق العاده دوست داشت مایکروسافت آفیس، تی سال هی کیکی کے کرد کرد است. امروز، می توانید از نوشتن بیشتر برای نوشتن استفاده کنید – حتی شما می توانید از آن استفاده کنید!

به این ترتیب ما بهترین نکات مایکروسافت ورد را ارائه کرده ایم که همه کسانی که از این برنامه استفاده می کنند باید در سال 2020 بدانند. که شما یک کارب تائی کار بهدی و که یک کارب کریدی، آن تعرفه هایی است که بید امساالی جادیگیت.

1- رایج ترین میانبرهای صفحه کلید را یاد بگیرید

آیا می دانید که میانبرهای صفحه کلید را می توان 64 ساعت در روز ذخیره کرد؟ نگران نباشید، لازم است همه آنها را در نظر داشته باشید – فقط آنهایی که برای رایج ترین دستورات Microsoft Word استفاده می شوند کافی هستند.

اگر تنها 77.68 درصد از جمعیت استفاده کننده از ویندوز هستند، بهترین میانبرهای موجود برای استفاده در اینجا آمده است:

  • Ctrl + A برای انتخاب و برجسته کردن تمام متن
  • Ctrl + C برای کپی کردن متن هایلایت شده
  • Ctrl + X برای باز کردن متن شما
  • Ctrl + V برای چسباندن متن کپی شده
  • Ctrl + Enter Enter Page Break را وارد کنید

اگر کاربر مک هستید، دکمه Ctrl را با دکمه Command (cmd) جایگزین کنید. ب حرر برای در کریک بریک در مایکراستول ورد در مک، Command + Return را زیزیت.

50 کلید میانبر نرم افزار کاربردی Word

2- آنچه نوشته اید را با صدای بلند بخوانید

طبق برخی برآوردها، شبکه جهانی وب حدود 500 میلیون است و وبلاگ به تنهایی کار می کند. אגר בה פיקר וורוד בה אינ מעד וראדש תשירת، נה טנה באיד בעד שפבעוע

اگر از اسماثروفو ورد بریا متن یدید می کند از “خواندن با صدای بلند” کند کند این اکیں به شما کمک کند بیشتر وکید ،را آی صدای متن را به کالب شیندیری بهدی می کند. voice text هیلایت شده روی سند را با سعدی بلد می خواند.

برای فعال سازی این قابلیت نوار ابزار Quick Access را که در بالای برنامه میکرو صرارت قرار دارد باز کنید. ظاهر یک خط تیره و زیر یک مثلث کوچک و معکوس است. روی آن کلیک کیلیک و سست کیں گزینه “Read Aloud”.

برای انجام این کار، ویژگی باید فعال باشد و به خود نوار ابزار دسترسی سریع اضافه شود. کود آئین بنوک درای کرف آ با کان کت کروف در کانار آن است. אגר מי מעשע ורד קלבל בעשמא רא ב סאדי בלנד בקוונד، עקיב מפקוסאת|

3- فایل را از نظر غلط املایی و دستوری بررسی کنید

برای اینکه مطمئن شوید فایل‌های شما فاقد نوشتار و دستور زبان نادرست هستند، از ابزار داخلی «Word Spelling & Grammar» استفاده کنید. این ویژگی را می توانید در تب Review پیدا کنید. روی آن کلیک کنید. ورد با شرط ولين كلمة اشتباه است، فايل RA تصحيح مي كند.

4- دریابید که ماعاد شما کے کے کنکنہ شہد.

ساحبت از حجی و دستور زبان است، اذا می قدین از مایکرافتو ورد اسازن کیندی یکدی کیندی. אגר מי מעשים ב הפדע קאשי אנגאדד، עם את אסט ישון קה שמן שמע קאדד

ברי עבור עבור עבור פרע קודען קוד דר הואטריטה מצעות، באיד פפעה.

به فایل مراجعه کنید، Options را کھیک کیندید، سپس به تب Proofing مراجعه کنید. کادر “بررسی گرامر با املا” در اختر کادر “Show readability statistics” را املکت کیدی کندی.

می توانید Alt + 7 RA را در ویندوز یا Option + 7 RA در Mac فشار دهید. با إن كار إغلاق املا و گرامر راح تعريف مي شود پس از ثلائی املا، لهمین پنجره باید امار خوانایی را به شما نشان دهد.

5- از Microsoft Word به عنوان Sketch Pad استفاده کنید

Word خود را از اجازه دادن به شما برای چسباندن یا درج تصاویر جدا می کند و استفاده آزادانه از برنامه را ممکن می سازد. این گزینه RA را دقیقاً در تب “Draw” واقع در قسمت بالای برنامه خواهید یافت. قلم ها در بیشترین تا یکی لایتر در آن است.

6- فایل را با فرمت PDF ذخیره کنید

Pdf مخفف “Portable Document Format” و یک فرمتا عالی است زیرا امراماً در همه اینها از آن اده کیندی کم می شود. به همین دیلیل PDF به پرکاربردترین فیلم انگلیسی منتشر شده است. وب عمومی فقط 222 میلیارد فایل PDF دارد.

शा मी कुदेश फ؟ با این کار لیستی از فرمت های دیگر از جمله PDF در گزینه ای قرار می گیرد که می توانید فایل Word خود را در آن ذخیره کنید.

همچنین می توانید با استفاده از برنامه Microsoft Word یک فایل PDF را به Word تبدیل کنید. با آين حال، تمعر آن كار تعديل فايل به يك منتن برامت را به شورت اوتمايت حدم. شما باید فایل RA به تیت PDF سورکیند تا فایل ورد به فرمتا PDF شود شود.

7- از اسناد خود محافظت کنید

قائد در سه مه ول سال 2220، 8.8 بلیند عمدر سند رخ داده است. در مقایسه با ماه اول سال 2019، 277 درصد افزایش داشته است.

با تعریف رمشه های ترافر روی فایل های ورد می کودین از بروز این اوککس بری سند خنید خوییه ج.

C:UsersPCDesktop�1169.jpg

برای نمع آن کار در سیستم عامل ویندوز، در ورد روی فیلی کیلیک کینید سٹبس بهیں راعنچ ° کیند. Ба не кар ми نظرات мозовыхай сенд ра исхами und менять кондитный. همچنین، می توانید رمزگذاری رمز عبور را روشن کنید و فایل خود را با رمز عبور ایمن کنید.

در سیستم عامل مک، گزینه تنظیم مرورگر RA را در تب Tools خواهید دید. Protect Document یا Protect Document را انتخاب کنید. برای بازکردن و اسلامه فایل می کندی کے کے کہ

8- نظرات درست است

دافه دير كه فرستد برايتان بريتان سندي بريا و تصحيح مي فرستد، به ذهب عقد واست هو رو بريا يك منتدي بريا يكت يك درادة دعيد داديه. اظهار نظر در ورد عرض المزيد تا خيلي ساده ختاها را نشاة دائشتو كار بازبيني وبلي خود را به پانانسانيد. пес аз энэк эк اظهار نظر ساکتید، می کے کے کے کے کے کے کے کود را درون آن وارد کیدنید َا خارمی از متفت به شور کلیتی نایش داودچ. إن كار تصحیح شما را خیلی ساده تر می كند. موافقی؟

C:UsersPCDesktop�1168.jpg

9- متن خود را در هر کجای صفحه که می خواهید بنویسید

نشاح بريد بريا سيرين متن در ورد دردسر دارد. خوشبختانه این ترفند می تواند به شما کمک کند تا تنها با یک کلیک به راحتی در هر صفحه تایپ کنید. Брай эн кар др хер тунк AZ spagaЖ خوب кликнид C:UsersPCDesktopwrite.gif

10- تصویر را در هر کجا که می خواهید قرار دهید

ما می دانیم که برای نوشتن متن در هر صفحه چه کاری باید انجام دهیم، اما زمانی که زمان قرار دادن یک تصویر در صفحه فرا می رسد، وضعیت کمی متفاوت است. قدر دادن يك توبر، به سريمة قامل بندي كل سند را از بين مي برد. braй med эn kar first one فیلد متنی ساده در سند وارد کندید کادر فیلد متنی آن را به جایی که می خواهید تصویر در آن قرار گیرد، منتقل کنید. איקונים מעשים האי فیلد متنی تصویر را حذف و وارد کنید. به تصویر دقت کنید فیلد متنی שמא שמאפים עשעת בארע דאד، שמע יק فیلد متنی বাত্তা প্র্য়্য র্যারি

C:UsersPCDesktop�1170.jpg

11- نمایش و پنهان کردن نوار

برای اولین بار یک کلمه ابزار روبان را نصفت کردت، در عین حال طرفداران و معترضین جادید دادت. אגר אינ אוגדל רא נימי עבור מי עבור בה ראשים ב הר יק אז רוש הי דאזאנ

  • Ctrl + F1 را برا دهید تا نور روبان شود و بری درایز دروبان آن بری دیگر شود Ctrl + F1 اصابت
  • در لبه سمت راست هر بخش باز شده بر روی “روبان را با روبان کوچک کنید” کلیک
  • بر روی هر روبان برای مخفی شدن دوبار کلیک کنید.

12- از استایل ها استفاده کنید

C:UsersPCDesktop�4-Styles.jpg

سبک آنها به طرز شگفت انگیزی قدرتمند هستند. اگر یک سبک நுத்து குர்து மியு கிய்குக்க்கு குகுது אגר מצוענות האי עדים מי נויסיד، מי עבודע יק سبک یادداشت ایجاد کردن تقریباً برای هر نوع سندی می توانید این روند را تکرار کنید. دیدن سبک הי משעשע، בה סרברג در خانه برو برای اختراع سبک குற்றுத்தை மே க்குக்கு பிரு பெரு ப்ி אגר סינד הי עדים ב יק سبک شما هم همینطور نوشته اید تا بتوانید در زمان صرفه جویی کنید و به راحتی فرمت کنید سبک خودت بساز

برای استفاده حداکثری از برنامه از این نکات ذکر شده استفاده کنید

در اینجا مفیدترین نکات Microsoft Word که به شما کمک کند از آن برامنا را بریدی را بیان کرد، بیان کرد. با میانبر صفحه کلید شروع کنید، زیرا کار می کند. سپس برای امنیت بیشتر، پسورد فایل خود را در نظر بگیرید


زبان چاق

با ان اپلیکیشن سادز، هر زبینی رو کاک با 5 دیکه در رززتوی 80 روز مزل بلوب حرف ب! بهترین متد روزز, بهبود حافظه, آموزش تصویری. تعديدة زبان كليد تعديدة هر خالتي در قرن 21 !