منو سایت

 • خانه
 • وبلاگ
 • نوشتن برای سئو؛ 7 مرحله برای ایجاد محتوای بهینه شده برای جستجو

نوشتن برای سئو؛ 7 مرحله برای ایجاد محتوای بهینه شده برای جستجو

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
نوشتن برای سئو؛ 7 مرحله برای ایجاد محتوای بهینه شده برای جستجو

سایت جدید موبایل (SEO) تبلیغات را اضافه کنید. با آين حال، شما نمي توانيد كوستان بدون سيرون سعو للتحدة. این یک جنبه حیاتی است که به شما کمک می کند در نتایج جستجو ظاهر شوید.

اما سئو نویسی چیست؟ جودی برای موتوین زیاسید می نویسد در هالی که کے کے کے کی زنهاسسستفاده می کند می نویسدتفاده می کند می کند می نویسیفدالی ?اده می کند می نویونیا؟ کے کے کے کے

در این راهنما، می‌خواهم پاسخ همه این سؤالات و رویکردی گام به گام برای ایجاد محتوای بهینه‌سازی شده برای جستجوی عالی که خوانندگان شما (و Google) دوست دارند، به شما بدهم.

فرآیند نوشتن سئو برای نوشتن محتوا با هدف رتبه بندی در صفحه اول یک موتور جستجو. برای نمع آن کار، باید روی وی سه کیز کیزنید:

 1. بدانید هنگام جستجوی یک کلمه کلیدی به دنبال چه هستید
 2. بهترین پاسخ ممکن را برای عبارت جستجو ایجاد کنید
 3. پاسخ را به کیم ای کرید دیگی کووند کے کے

علاوه بر آن، شما باید اصول اولیه عناصر صفحه مانند متا تگ ها، متن، تصاویر، لینک های داخلی و غیره را نیز بدانید. اما بعداً به آن ها کمه بردا. در حال حاضر، اجازه دهید این سوال را مرور کنیم: “کرا باید به آن کیمین کیمہ؟”

نوشتن برای سئو 1

চ্র্য়্তে স্য়্য মাম্ম স্ত؟

கியுக்கு குமு மும் ஆட்டை யெரை ஗ுக்கு குர்க்கு 3.5 மேல் கியுக்க்கு க்க்கள் க்க்கள் க்க்கள் این بدان معناست که مشتریان شما مطمئن هستند که از گوگل برای یافتن اطلاعات استفاده می کنند.

علاوه بر این، هنگامی که در صفحه اول گوگل کلمات کلیدی مورد نظر خود را جستجو می کنید، ترافیک رایگان، تکراری و بسیار مرتبط به وب سایت خود را خواهید دید.

به فرست دیگر سعو = پول در بانک.

با افزایش هزینه های تبلیغات پولی و شرکت در رسانه های اجتماعی سخت تر و سخت تر، ترافیک ارگانیک همچنان به عنوان یکی از مهم ترین کانال های بازاریابی که هر کسب و کار مدرن می تواند در آن سرمایه گذاری کند، تسلط دارد.

بنابراین چگونه می توانید رتبه ارگانیک شماره 1 را بدست آورید؟

هفت مرحله برای ایجاد محتوای بهینه شده برای جستجو:

خوشبختانه برای شما، این روند نسبتاً ساده و قابل پیگیری است. پس از پایان یافتن جستجوی کلمه کلیدی خود و فهمیدن کلمه کلیدی مورد نظرم، هر مقاله ای که در وبلاگم منتشر می کنم هفت مرحله نوشتن زیر را طی می کند:

 1. هنگامی که می خواهید صفحه خود را با استفاده از موارد زیر باز کنید، یک SERP اضافه کنید:

به یاد درد داسم سیرین برای سئو که شامل تدرک کیست است؟

حدد کیکی، کهدی است که کیکیںگر هنگ تایپیک یک پرس ی جو دارد. به عنوان مثال، اگر شخصی برای “بهترین رستوران های نزدیک من” جستجو کند، می خواهد یک رستوران خوب در نزدیکی مکان فعلی خود پیدا کند.

ساده به نصر می راسید، اما روسیک کردن آن می توادن به رز شپـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ، ـــــــــــــــر، و اگر اشتباه کنید، دیگر امیدی به رتبه بندی در صفحه 1 گوگل نخواهید داشت.

ми​​​مثلا чтобы мобильный стручка программы шиды?

अध के लिए के लेडे के लिए के लिए है है है सोका साजी rv र क करें करें देदाई. در ابتدا، ممکن است فکر کنید که این کلمه کلیدی نتایجی برای نحوه ذخیره RV شما ارائه نمی دهد.

אמא אגר אנג קיזי אסט קשמא פקר מי קינידד، דר שיצים אושריטים. حداقل طبق گفته گوگل در اینجا نتایج واقعی آمده است:

نوشتن برای سئو 2

همانطور که می بینید، بهترین نتایج برای این کلمه کلیدی همگی راهنماهایی در مورد نحوه به دست آوردن بیشترین فضای ذخیره سازی در RV شما هستند، نه فضای ذخیره سازی RV شما.

به همین دیلیل است که کے کے از براز کیں هر کیزی آت کهه همم است ک برسی کیند را سریک موتور (سرپ) نتیجه میدهد. شما َی کامه این کار را به علیک و به راشین با Keywords Explorer (همانتو|

علاوه بر این، در مرحله تحقیق، می خواهید برجسته ترین قطعات را جستجو کنید. یک تعلیق علی، تکه‌ای بنادی است که از یک وب رتکه‌بندی می‌گردید درتایج جستج تعلیم می‌ش هه‌دتانی درجی جس پیش.

نوشتن برای سئو 3

شما می توانید محتوای خود را برای قطعات برجسته مانند مورد بالا بهینه کنید تا بتوانید با کمی رقابت از یک کلمه کلیدی عبور کنید و سریعتر رتبه بندی کنید.

بهترین راه برای یافتن اسنیپت های برجسته به سرعت و به راحتی، Keywords Explorer است. فقط کلمات کلیدی را که در مورد هدف گذاری فکر می کنید وارد کنید، روی منوی کشویی “ویژگی های SERP” کلیک کنید، بخش Featured را علامت بزنید و روی “اقدامات” کلیک کنید. “

نوشتن برای سئو 4

اکنون فقط کلمات کلیدی به شما نشان داده می شود که دارای یک قطعه برجسته هستند!

قداد که تعدد زیاء RA درک کیبل از برامت کیں یک تاحت دیگر وجود دارد.

 1. یک مقاله کلی بسازید:

அக்குத்து பர் கில் க்க்குத்து இக் ஗ாம் மம் ப்ப்ப்பு பெர்ப்பு அட்டை அட்டை طرح کلی فرآیند نوشتن را سریعتر و آسان تر می کند و در عین حال، کنترل سطح کنترل کیفیت را تضمین می کند.

خانه دار

بکس عدین از فرشاد تصفیح تطبیق و زیرتونو، تعلیم و کے کے کے کریں تصریک شما. که کیزی تصریک شما RA کیں آیا بهتر از سایر استکرین می کند؟

 1. پیش نویس خود را بنویسید:

أماکًً هر تصفّع العالی با یک پیش نویس خرم می شود

چرا؟

زیرا به شما کمک می کند تا ایدیه های کود را کیند اسلامی ومیله روزیک را تمنز لیزا و به شما کمک می کند تا ترایر کود را به دو کند. ه ناهار

من همیشه کارهایم را در Google Docs می نویسم. این توانایی برقراری ارتباط آسان بین ویراستاران، طراحان و دیگران را فراهم می کند.

پیش نویس شما زمان المزید بری سیرین استرای است ازد بدون کے کے کے کے کے کے کے کے کے کے کیز. فقط محتویات صفحه را کشف کنید.

نوشتن برای سئو 5

 1. دریافت بازخورد و اصلاح پیش نویس:

ক্য়্ত্তা মাত্তে মেক্তে প্র্ত ন্ট্র্ত্য্ত্য ، নন্যে ন্যাত্যা নিক্যা দ্র প্রি প্রি ন্যান দ.

اگر اعضای تیم یا کارمندان دارید، از آنها بخواهید پیش نویسی برای شما بنویسند. جستجوگر است، اغر درادید دردید، تعدید آنها RA نیز دوزویک کیندید.

یک گروه فیس بوک یا یک لیست ایمیل برای این کار عالی است. اگر چند عضو مورد اعتماد دارید، پیش نویس خود را برای آنها ارسال کنید تا ببینید مشتریان واقعی شما در مورد پست شما چه فکر می کنند. انها موسیق است تعددیری برنادی دیند ک شما فیکرش را نیمی کیدید. در واقع، بازخورد ممکن است حاوی اطلاعاتی نباشد که حتی در Google وجود ندارد.

پاس از دوزوگ تعریفدد، بروستی کود را متادرک با آن اسلامی کیندید. سپس به مرحله 5 بروید.

 1. ویرایش و قالب بندی پیش نویس مناسب برای یک مقاله:

ایکون زمان شما بری صیقل دادن کاریک است. از یک ویرایشگر استفاده کنید، اگر قبلا ویرایشگر ندارید، می توانید محتوای خود را با عینک و با عینک ویرایش کنید. اما اغر عقراء خرید آن را نهمیدد، می کوشید را کیمت را کیندید.

ক্র্তিই ইন ক্র রা ম্তে মেদাধি؟

وقتی محتوای سئو ایجاد می کنم، هدف ساده است: ارائه بهترین پاسخ ممکن با کمترین کلمات ممکن در قالبی که به راحتی قابل مشاهده باشد.

بنابراین هنگام ویرایش، سوالات زیر را از خود بپرسید:

آیا این بهترین پاسخ است؟

ایا من آن را به سیرتیا به دیم می دهم؟

איא אינ פשרקים ברים קשי (בא עם עמן) אסאן אסט ק בגערד و אוש רא עוק נאנ

می توانید محتوای بهتری را بر اساس عنوان و عنوان فرعی سازماندهی کنید، از حروف کج یا پررنگ برای برجسته کردن نکات کلیدی استفاده کنید و طول جملات را تغییر دهید تا محتوای خود را جذاب کنید، لطفا نوشته خود را بهبود ببخشید.

همچنین، بهتر است از کلماتی که پیچیده تر هستند اجتناب کنید، زیرا درک آن را دشوار می کنند. البته اگر توضیح چیزی ساده باشد، وجود ندارد.

در نهایت، استفاده از عکس‌ها، فیلم‌ها و لیست‌های گلوله‌دار برای شکستن متون طولانی و نمایش نکات بصری یک عادت خوب است. دادان مدینا نیز مسکس است به سیو کمک کند

همانطور که در حال ویرایش هستید، آن را با صدای بلند برای خود بخوانید 9 با صدای بلند خواندن آن به شما نشان می‌دهد که قسمت‌های خشک یا خسته‌کننده کجا هستند، نقاطی را برجسته می‌کند که در آن چیزها خیلی پیچیده یا نامشخص می‌شوند و می‌توانند मुस्टार अध्ताहा.

Speaking Grammar – Google Docs همچنین به طور خودکار به شما نشان می دهد که کجا اشتباه املایی داشته اید یا اشتباه گرامری داشته اید. این تعریف مفید به شما این را میک را می دهد کهر همین ادید نه جای نکتکت فنی روی کافی.

 1. عناصر سئوی خود را تنظیم کنید و پست خود را توزیع کنید:

در هلا كه تدون يك تستيك العلي تصفيف بريا براي باندي در گوگل است، براي به پيك نورم 1 كيمي از آن زمان است.

در ابتدای این مقاله به 10 صفحه اشاره کردم. این به موارد زیر اشاره دارد:

برچسب عنوان

توضیحات متا

نمودار را پخش کنید

URL سرباره

துத்து ஬ைட்டு பாட்ட்டு யாட்டை

متن جایگزین تصویر می شود

و بیشتر

هر صفحه در سایت در طول فرآیند نوشتن نیاز به بهینه سازی دارد. من شخصا از وردپرس استفاده می کنم و افزونه ای به نام SEOPress دارم که به من امکان می دهد این منابع را به راحتی سازماندهی کنم.

با این حال، اکثر سیستم های مدیریت محتوا (CMS) دارای یک پلاگین یا تنظیماتی هستند که به شما امکان می دهد این داده ها را بارگیری کنید. אגר אנג קאר רא נירדנדד، מנ בה שפעטען מיׁנעם בה יקי קן ארקי קן ארקי קאדען

 1. لینک های داخلی را به روز کنید:

پس از انتشار پست خود، همیشه پیوندهای داخلی از سایر صفحات سایت خود را به مقاله جدید خود اضافه کنید تا به موتورهای جستجو و کاربران در حرکت در آن کمک کند.

این نه تنها سایت شما را کاربرپسند می کند، بلکه به گوگل کمک می کند تا سایت شما را بخزد و صفحه جدید شما را (از طریق انکر تکست) شناسایی کند تا آن را به درستی ایندکس کند.

يك راه اساعان بريا تعريف سريعي در صفحة‌هاي پيك كنيديبا اپراتور جستجوي گوگل گوگل است. “site:yoursitehere.com” را تایپ کنید. [related keyword here]” אז אנ אוזבים מי קינידין com [کلید واژه مرتبط در اینجا]» در گوگل تایپ کنید

به تعلیم کے کے کے کے کے کے کے کے کے کے کے لیک کر تهنی.com، “site: comm.com Seo Writing” را ججپریج کر تهنی.com. com بهینه سازی سئو، و 1000 صفحه برای بهتر شدن وجود دارد.

در میان مقالات مرتبط در نتایج پیمایش کنید و شماره ای را برای افزودن پیوندهای داخلی که به پست جدید منتشر شده اشاره می کنند، انتخاب کنید.

اگر اصلاح‌کننده جستجو نتایجی را ارائه نمی‌کند که به اندازه کافی مرتبط باشند تا فرصت‌های پیوند داخلی را متوقف کند، می‌توانید نتایج مرتبط‌تری را با یک عملگر جستجوی دقیق مطابقت پیدا کنید.

نوشتن برای سئو 6

هدف این است که همیشه حداقل 3 تا 5 امتیاز در ورودی به هر مقاله اضافه کنید. اما این تعداد به تعداد صفحاتی که در حال حاضر دارید بستگی دارد، اگر هزاران یا ده هزار صفحه دارید، ممکن است بخواهید ده یا حتی صدها لینک داخلی اضافه کنید.

آخرین کلمه

கியுக்கு सुव अध؟

زمانی که به آن و هندی روشهای پوی پیں که کہ کے کے کردم مراقب باش، بر بانگاه کنگمنی سیو کیں دردید.

اضافه کردن: https://ahrefs.com/blog/seo-writing/

برای امتیاز اینجا را کلیک کنید!

[کل: 0 میانگین: 0]