منو سایت

 • خانه
 • وبلاگ
 • نصب فونت روی سایت | install font روی وب سایت با فیلم tutorial install font فارسی

نصب فونت روی سایت | install font روی وب سایت با فیلم tutorial install font فارسی

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
نصب فونت روی سایت | install font روی وب سایت با فیلم tutorial install font فارسی

در آن تصريف تعريف قدس داريم كه آموزش نصب فونت روی سایت، دانلود فونت برای html و فونت فارسی در css را به هام یک فیدوی و تعددی و فونتی در آن کابس به شما در آن کابس به شما در به تمعلب به ما هام به سهدی تا نکتا را نکت در مد نصلی یک فنت یک فونت مناسب و استاندارد روی ویب س ایت را کریمیم. .

آموزش نصب فونت روی سایت
آموزش نصب فونت روی سایت

آموزش نصب فونت روی سایت

همانطور که می دانید صفحه وب در هنگام طراحی و پیاده سازی صفحه ای است که باید دارای استانداردهای ux و ui خاصی باشد تا مخاطبان هدف بتوانند به راحتی با بخش ها و خدمات مختلف آن ارتباط برقرار کنند و محصولات مورد نظر در صفحه وب پیدا شوند.

ایک از کریں کے کے به اہیںی سندار تراشین یک پاگ وب کمک می کند این اس ت کہ از یک فونت مناسب و استاندارد است در آن پاگا شود، این از آن فونت به کارب می کند تا آن کا کی توای را با کا با کا کے کہ وہے ہ کے. روش دود كردان فونت به وب سايت را به شما حماء گفت که به چه روست باید تونس شود

فيلم تعريف نست فونت روي سايت

در بخش بالا يك تعديدة فيديو را در اختبار شما كاداهم كه به كمبو آن فيديو تعديقة ميكواسدة با. نحوه نصب فونت روی وب سایت در فیلم آموزشی ما آشنا شوید نحوه نصب فونت ایران سنس روی سایت را به شما میدهیم که آن فونت هی از فونت هیا که برترفردار و جیبای زبا ن فارسی است که از آن در وب سایت اموزشقاه آریا تهران یز از فنت شده است.

می توانید از کد درج شده در فیلم آموزشی در قسمت زیر استفاده کنید:


a,body,h1,h2,h3,h4,h5,h6,p,span,input,textarea,ul,li,ol,div {
  font-family: "IranSansWeb" , IranSansWeb !important;
}


@font-face {
 font-family: 'IranSansWeb';
 src: url('#') format('woff2'),
     url('#') format('woff'),
     url('#') format('truetype');
	font-display: swap;
}


دانلود فونت فارسی ایران سنس برای سایت
دانلود فونت فارسی ایران سنس برای سایت

دانلود فونت فارسی ایران سنس برای سایت

در بخش زیر نیز می کودین فونت فارسی ایران sans آن را برای سایت خود دانلود کنید، البته فونت های فارسی زیادی وجود دارد که با سلیقه و موضوع شما مطابقت دارد سایت طراحی مثلا فونت فارسی وزیر، فونت فارسی شبنم و عنه آز فنتهای هاید کشما در سترکتر وبازیت کود می کود از آ نها وازید از آنها.

دانلود فونت فارسی برای html

دانلود فونت برای html، در قسمت قبل همانطور که مشاهده کردید لینک دانلود فونت فارسی ایران سنس به انتخاب شما قرار داده شده است نه فونت ایران سنس.

 • فنت یکان
 • فونت شبنم
 • فونت وزير
 • فونت تانها
 • فونت ساحل
 • فونت سميم
 • فنت پرستو

برای این که یک اید آل تراشینیک، یکی از نکتا محمول از فونت زی با و شکیل است. طراحی سایت آموزشی را نیز بلد سبحث تا استرکتر را نیز وصلی تراشین را نیز

كد فونت نستعلیق در html

در شما باید سه نوع فایل woff، eot و ttf فونت مرتبط نستعلیق را دانلود کنید، سپس این فایل ها را طبق فیلم آموزشی در سرور خود آپلود کنید و سپس از قطعه زیر برای اعمال فونت نستعلیق در صفحه html خود استفاده کنید.


@font-face {
 font-family: FontName;
 src: url('FontName.eot');
 src: url('FontName.eot?#iefix') format('FontName-opentype'),
    url('FontName.woff') format('woff'),
    url('FontName.ttf') format('truetype');
 font-weight: normal;
 font-style: normal;
}

دانلود فونت فارسی برای css

فونت فارسی در css هم‌چنین چندگانه با فیلم‌های مختلف در بخش بخزیه بر روی سایت امی‌شود می‌شود و بری ا یجاد. فونت فارسی google css همچنین برای اعمال این فونت بر روی کامپیوتر خود باید از فیلم آموزشی ذکر شده در قسمت قبل استفاده کنید و مانند قسمت قبل از کد زیر استفاده کنید. اکماع آن فونت روی سایت استفاده کنید البته در سایت اریا تهران به جزی تصویر نست فنت روی سایتآ، طوسیدهای عدن هم مندید. افزودن فونت به ورد جودو درده که می کوزوتو آهن را اوسهراتین.

اضافه کردن فونت به وب سایت

قبلاً یاد گرفتیم که به چه شکل فونت مورد نظر را به قالب های مختلف سایت اضافه می کنیم، هر کدام از این فونت ها می توانند زیبایی بصری به سایت ما بیافزایند، اما همانطور که فونت هایی را که در وب سایت نیستند می شناسید می توانید از فرمت های مختلفی استفاده کنید که می خواهید با توجه به سلیقه خود (و موضوعی که قصد دارید سایت را در منطقه RA بسازید) استفاده کنید.

اگر در آموزش تصویری است فونت نصب شده در ابتدای مقاله مراقب باشید که فقط از سه نوع فرمت، woff، woff2 و ttf استفاده نکنید . שפעשים תא סער ת לוד שדע שמה זיאד קנד נהידים .

فرمته هی فونت هی وب (فونت وب)

می توانید از فرمت های زیر برای ساختار صفحات وب خود استفاده کنید:

از بین فرمت های ذکر شده، فرمت TTF توسط تمامی مرورگرهای اینترنت اکسپلورر، گوگل کروم، فایرفاکس، سافاری و اپرا پشتیبانی می شود، فرمت WOFF نیز توسط تمامی مرورگرهای MR پشتیبانی می شود، اما فرمت های WOFF2 و SVG توسط اینترنت اکسپلورر پشتیبانی نمی شود. مرورگر و فرمت EOT نیز توسط یکی از قدیمی ترین فرمت ها پشتیبانی می شود که فقط توسط مرورگر اینترنت اکسپلورر پشتیبانی می شود و مرورگرهای کروم، فایرفاکس، سافاری و اپل از این نسخه پشتیبانی نمی کنند.

از فونت های گوگل یا فونت های گوگل برای وب سایت

فونت های گوگل فونت های مختلف و متعدد به خصوص برای زبان انگلیسی در صورت تمایل در دسترس هستند فونت های گوگل شما می توانید از این فونت در ساختار صفحات وب استفاده کنید به خصوص اگر از سایت های انگلیسی زبان استفاده می کنید این نوع فونت مناسب است.

braй از فونت های گوگل استفاده کنید در ساختار سایت می توانید با استفاده از دستور زیر فونت های گوگل را از فایل CSS فراخوانی کنید.@import url(//fonts.googleapis.com/css?family=Open+Sans);

فونت خوب چه تاثیری در سایت نقاشی دارد؟

با استفاده از یک فونت خوب و استاندارد یکی از قوانین مهم ux و ui در ساختار صفحه و سایت ما رعایت شده است و این امکان را برای کاربر فراهم می کند که مطالب صفحات ما را بهتر بخواند و بهتر قادر به استفاده از صفحات ما حفظ تماس.

بهترین فونت فارسی برای وب سایت چیست؟

سايت با کامپيوتر وز فونت و استاندارد در فونت هي وزيري، شبنام، وب سايت ايراني در отше часть как дерха эн те.

چگونه می توانیم انواع فونت های فارسی را برای وبسایت دانلود کنیم؟

در ابتدای مطلب آموزشی فونت را به صورت ویدئویی در سایت نصب کردم.

آیا می خواهید از CSS و HTML استفاده کنید؟

در تعریف التعلیقة نسب فونت روی سایت کد به درج کد فونت فارسی در CSS و HTML د رج شده است.