منو سایت

نسخه انگلیسی: 12 عدد.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
نسخه انگلیسی: 12 عدد.

1 نظرسنجی انجام شده در سال 2021 توسط Edison Research و Triton Digital نشان داد که 41٪ از مصرف کنندگان آمریکایی گزارش داده اند که در ماه گذشته به یک پادکست گوش داده اند.

1 فناوران، متخصصان علاقه مند به توسعه و مدیریت شنوندگان می توانند به محتوای متنوع در زمینه نوآوری، توسعه شغلی، بهترین روش های برنامه نویسی و زبان ها دسترسی داشته باشند.

مزایای برنامه نویسی برای برنامه نویسان

شینیدن پادکست YEH کاریه کے کے کے کے کار کاشی ندرید! کافیه شما اون پادکست آندید رو تو داشترتون دلده بهدی. یکی از قوبی بلاعلی که شیندن پادکست (در هر پید ای) داره ینه ک اطلاجو شما veni خوبی bala miama ره خوبی balaali miama veni خوبی balaali miyama veni خوبی balaali میَه.


برنامه نویسی، شبکه، معماری، علوم کامپیوتر، هوش مصنوعی و تجارت

toi en pak फुफ़ुदरी ، साफरतासद मबानी पानी नोविसी नोविसीरो जूाद याद मीगी तू हिक हिक कलास अधिक कालस पक दिगे दिगे ए नही दीदी शेनिदी शेनिदी शेनिदी शेनिदी! بدون هيك كلاسي، با سفرتاسد مباني برامه نوسي اپلیکیشن بیزن، روجه در بیار!


אגר אז אפורטים את שים ק זיאד ב קונדן האל נימיקינידין، שנידן פיעוע ببینید مهم نیست که چه نوع برنامه نویسی هستید، گوش دادن به پادکست یکی از بهترین راه هایی است که می توانید آن را به صورت رایگان یا با هزینه بسیار کم انجام دهید، از تجربیات افرادی که چند قدم جلوتر از شما هستند استفاده کنید. که کارهی رو بترهه نمع بدید و کارهی رو بیتره نمع ندید

برنامه نویسی چیست؟ انواع آن و نکات کاربردی

اولین पादक्स्त है बेर्तर فارسی در دسترس برنامه نویسان

1-ركت كَست

راكت كَست

بدون شک بهترین پادکست های فارسی توسط برنامه نویسان ارائه می شود. به شور تعملي كه تكونون بيش از از آنكه شده است و فوكر بين نویسان پرترددار است.

2-جاوا پرو

جاوا پرو

Java Pro نسبت به پادکست های دیگر تیزی تر است اما جوکان همین 4-5 موضوع تیزی اش رومن ه. در منتده های دیکری کهیلی از پادکست هی دیه کار رو نیمیک بما ایکی می ده و نکتکت جالب و مهیجی کاره.

اطلاعات اضافی: 5 عدد

3- سون لرن

سون لرن

این سایت به عنوان متخصص در زمینه برنامه نویسی نیز فعالیت می کند و علاوه بر آموزش، پادکست های جالبی را برای برنامه نویسان ارائه می دهد. ساحب نظرشون كمه ولي خب مي تونين پيگير باشين هر كاند وقت يك بار پادكست ها تدورو ك.

4 رادیویی کامل استک (پیشنهادی)

اسکن کنید

من این پادکست ها را پیشنهاد می کنم که نه تنها عالی و جذاب هستند، بلکه دارای دسته بندی موضوعی برای برنامه نویسان هستند و فوق العاده متنوع و جذاب هستند. هم از زبان برامن نویسان اینتر و هم از کیشر از پادکست های عامبتوند ای ارائ۹ کست . امیدوارم لذت ببرید.

از دست دانگی: کند زبان برامن نویسی داریم؟ чанд та байд яд гыйным؟

हाला पादक्स्त है अंगलिसी बर्टर ब्रा

1-Code Newbie (پیشرفت)

این پادکست توسط CodeNewbie تولید شده است. این مورکزین سبحانہ ‌های عرض المزدون ‌انجمون ‌ها , بلوگ ‌ها θ يكلتفرم شبه‌ ها تمامالی ف One کازاbubh کاج One œ کاجافتیا کج تاج One œ کاجbubh کاج One زاج One œ کاج One œ کاجاتیا کز One ‌काजेनी कायabubi# काजाजाbubh काज One œ œ काजा____ی One काजा____ی یکی

این پادکست زمینه هایی مانند کارآفرینی، تنوع در صنعت فناوری و برجسته کردن نقش های کدنویسی قبلی در مدیریت پروژه را مورد بحث قرار می دهد. إن پادکست تمع فنی آتینی مسل ویکیں های پرامی زبان هی کد کد plan veni.

2- مهندسی نرم افزار روزمره

این پادکست شامل مصاحبه های فنی با رهبران و مدیران صنعت است که در مورد تغییرات در چشم انداز نرم افزاری نرم افزارهای مهندسی صحبت می کنند. آنها همچنین در توسعه زیرساخت های نرم افزاری در بازار فعلی و همچنین در نقش سرمایه گذاری خطرپذیر در استارتاپ های فناوری نقش دارند.

اگر می خواهید از Venmo و WordPress استفاده کنید، باید از Venmo در وردپرس استفاده کنید.

3- جاوا اسکریپت جابر

در این پادکست، توسعه دهندگان با تجربه جاوا اسکریپت و مهمانان متخصص، مهارت ها، مهارت ها و فناوری های ضروری کدنویسی را در مکالمات دوستانه به اشتراک می گذارند. موضوعات میزبان مانند منابع حیاتی وب، بلاک چین، امنیت زنجیره ای، امنیت و معماری.

حتما بخوانید (محبوب بهترین تعلب ما): بهترین زبان برنامه نویسی برای هک و هک

4- رادیو مهندسی نرم افزار

این پادکست از سال 2006، تعلیم تعریف RA بری تعریف دلیکت نرم افزار ایراید ای آراید. شنوندگان با تجربه می توانند از این پادکست برای به روز ماندن در مورد نوآوری ها، ابزارها و تکنیک های خاص صنعت استفاده کنند.

توسعه دهندگان می توانند مصاحبه با مدیران این صنعت را بررسی کنند، به آموزش های فنی بیشتری دسترسی داشته باشند و به بحث های پیرامون موضوع مشترک توسعه نرم افزار و حوزه هایی مانند مدیریت کسب و کار گوش دهند.

5- فروشگاه Talkshow

این پادکست به تور کاس بر روی UX و موضوعات مرتبط با ب تراشین فرانت اند تقرب دارد. این محتوا برای توسعه دهندگان با تجربه و در سطح متوسطی که می خواهند تکنیک ها، محصولات و سیستم های جدید را یاد بگیرند ایده آل است.

می توانید از Kirby CMS، Prisma و Terraform از Kirby CMS استفاده کنید. کسمت های دیگر موضوعات کلی مانند تیم هی تیمی هی تیمسی دیا کوی و کار با برازوره وب برترفدار را گرفته می دهد.

6-پادکست واقعی پایتون

این پادکست به سنتاث فردی از موضوعات مرتبط با برامه نویسی باتون باک. میزبان ها معمولاً به نیازهای آموزشی و آموزشی اشاره می کنند، بنابراین کاربران جدید می توانند به یک پایگاه دانش قوی دسترسی داشته باشند.

شنوندگان می توادن در مورد هندی متد ها بری رفع ها هی کد تست ت documenting code process وابیرشک بیازیازی کدی ترازوز وایپول بیازیازیازی کدی ترازوز زشابیوا بیابیوا طرح بیام. אנה הא אחד מי טוואנד דר מורד אנשרים و אנשל סעד ו זיר به محض اینکه

حتما بخوانید: تعدیق صفر تا سد همه زبانهای فرامان نویسی

7- گزارش تغییرات

شnhndگnan changeLog मी ज़रण तेमे नाजा ra अज में नवास इस विशाा गुरण वारण व लिए लिए लिए लिए लिए. این پادکست شامل مصاحبه با رهبران صنعت، هکرها، کارآفرینان و سایر کارشناسانی است که می توانند بینشی در مورد تغییر برنامه های نرم افزاری ارائه دهند.

بسیاری از موضوعات کاربردی و پیشرفته نیستند.

8- ساعت شادی جلو

کروبی از عددی پنل انگلیسی نرم‌فزار از شرکت‌های بانفوئی کل کی Twitch، Netflix و LinkedIn هوستان در پادکست سیست فرانت و فرانت و فرانت هرف ‌ای اشترت.

en پنل مزبا تلفن؟ سبک مکالمه غیررسمی و بحث هایی که در زمینه توسعه شغلی در این پادکست به آن پرداخته شده است، موضوعی جذاب برای حرفه ای هایی است که وارد صنعت فناوری می شوند.

9- دقیقه هانسل

این پادکست فناوری، با محتوای مناسب هم برای حرفه ای ها و هم برای مبتدیان، بستری را برای توسعه دهندگان تازه کار فراهم می کند تا در مورد ایده ها و محصولات جدید بحث کنند.

این پادکست بیشتر موضوعات فنی مانند موضوعات انسان محور و موضوعات انسان محور را پوشش می دهد. به تور به از جملة آين تعمال مي توان به تعريف كدونيسي به فيندان ورواواني به حوزي فندك با سازوها.

10- با من کدنویسی را یاد بگیرید (مقدمه)

این پادکست که توسط یک توسعه دهنده خودآموخته میزبانی می شود، برای کمک به مبتدیان برای درک اصول برنامه نویسی و راه اندازی یک کسب و کار در زمینه فناوری با استفاده از منابع موجود طراحی شده است. بحث تا حد جديد هول تعليقة جستفيه و كسب محركت هاي پرتقاضا مي كركد

میهمانان و مصاحبه شوندگان در مورد رویه هایی که برای ورود به عرصه های فناوری های مختلف دنبال کردند صحبت می کنند. یاد بگیرید با من کدنویسی کنید


زبان چاق

با ان اپلیکیشن سادز، هر زبینی رو کاک با 5 دیکه در رززتوی 80 روز مزل بلوب حرف ب! بهترین متد روزز, بهبود حافظه, آموزش تصویری. تعديدة زبان كليد تعديدة هر خالتي در قرن 21 !