منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • نحوه طراحی سایت با Adobe Muse (بدون کدنویسی)

نحوه طراحی سایت با Adobe Muse (بدون کدنویسی)

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
نحوه طراحی سایت با Adobe Muse (بدون کدنویسی)

ادوب میوز (Adobe Muse) یک نرم افزار محصول کاربردی و مفید است شرکت ادوب ی بکشی از Creative Cloud است که به رنامه نویسان می دهد بدون نیاز به کدنویسی تراشین سایت تمن بدهند. اگر می خواهید کار با Adobe Muse را یاد بگیرید، می توانید نسخه آزمایشی RA را از سایت Adobe دانلود کنید و آموزش ما را دنبال کنید.

اگر طراح هستید یا در زمینه طراحی فعالیت می کنید، Adobe Muse ابزاری عالی است که می توانید از آن برای ایجاد وب سایت خود با کمترین زحمت و دردسر استفاده کنید. إن نرمفازر خیلی از تعلیقات و قبضه ها سایر تولودة شرکت ادوب را دارد و کیشتر Download Adobe InDesign. بنابراین اگر تجربه قبلی استفاده از adobe indesign را داشته اید، آموزش adobe muse را قبلاً تکمیل کرده اید.

مزیت استفاده از Adobe Muse این است که نیازی به کدنویسی یا یادگیری کدنویسی ندارید. شما می توانید سایت خود را با استفاده از رابط گرافیکی Adobe Muse پیاده سازی و طراحی کنید. به بر آیین، خیلی از تعریفات und ترکین درون نرمفزراز از تریک کیزی به نام ویجت (ویجت ها) می نمع شود ک بیدا استفاده اشراه اش اشتین می دیمیم.


سعو (فروشگاه و تراهین سایت و وردپرس دیگیل مرکتین هم تگ)

تویی ان پاک स अधिक या पक डी गह आ नह दीदी नह शेनिदी! بدون هيك كلاسي صدر رقلة Google Bash محصول يا خدمات رو تو كشم همه كن YA اسلا پو ل در بيار!


अधिन्य सायट ताराजी लाखें कर्बरी अाराजी लाखें कर्बरी: अस साफर ता सद

در این مقاله نحوه برنامه نویسی، طراحی، پیش نمایش و در نهایت گسترش سایت با استفاده از نرم افزار Adobe Muse را به شما آموزش می دهیم. در آن تعريف ما ساعديم استقبل سادر تري از سايت macProVideo را مي سازيم. پس تا انتها با اما همره سبحد.

1- سایت جدید

هنگامی که برای اولین بار نرم افزار Adobe Muse را روی سیستم خود نصب می کنید، صفحه خوش آمدگویی را مشاهده می کنید. در این صفحه می توانید یک سایت جدید بسازید و سایت اخیرا ایجاد شده را باز کنید. هدف من ساخت یک سایت جدید است. (منبع)

نحوه طراحی سایت با Adobe Muse (بدون کدنویسی)

در برجة یک سایت جدید ایجاد کنید.

سایت جدید

به عرض المزيد ادوب سه قطع در برامت عرض المزيد پيش روي شما مي تزدرد: دسکتاپ، تبلت و دستگاه همراه. این گزینه به طراح اجازه می دهد تا سایتی را ایجاد کند که برای کاربری که از آن بازدید می کند مناسب باشد. به آن نوع تراشین سایت، رایکی کرا یا RWD گورت می شود. در آن تعريف ما تراشيه سايت با دستكتاب است

طرح اولیه

تنظیمات موجود در این صفحه معتبر نیستند. حداقل ارتفاع 600 میلی متر. به بکیکی بیں ها دست نیم زنیم و روی OK کلیک کنید.

دانلود کنید: تعریف سایت تراشین با وردپربس از سفر تا سد

2- قرعه کشی

در آن تاحت باید نتر بازی سایت و کرینت اینها با کرید را را ورکینی کینیم. ما در آين عرض المزيد قعر است 8 صفحه تراشين كانيم كه صفحه دروس (اموزشها)، 2 صفحه فرعي ايدن ي ماده 1 و ماده 2 براي داشت. با کلیک روی [+] در سمت RA صفحه اصلی، صفحات اصلی را اضافه می کنیم. برای افزودن صفحات فرعی، روی گزینه کلیک کنید [+] روی صفحه اصلی کلیک می کنیم. کارمان را رضی می دیمیم و Pages How it Works (نحوه کار)، Pricing and Plans (قیمت ی کرهاها)، Tutorials (اموزشها)، انجمن ها (انجم نها)، پشتیبانی (پشتیبانی) را به سمت راست پھا Home (خانه) میسازیم und pages فرای پنگا در حال اضافه کردن درس ها به صفحه هستیم. برای نامگی بازیک کاک کافیست روی سمی کے زیر هر کے کے کے کیلک کن ید.

نحوه طراحی سایت با Adobe Muse (بدون کدنویسی)

علاوه بر این همانطور که مشاهده می کنید نرم افزار Muse یک صفحه اضافی با نام Master در پایین صفحه اضافه کرده است. این صفحه برای همه صفحات از پیش تعریف شده است.

3- صفحه استاد

روی صفحه Master در Plan View دوبار کلیک کنید. با آن کار به دنبال طراحی View برد می شیدید. در این صفحه می توانیم سرصفحه و پاورقی اضافه کنیم. অন্য়ান মান है দ্র ইনে প্র্জে বোদ্বে

نحوه طراحی سایت با Adobe Muse (بدون کدنویسی)

Ол аз хоме ик пс панд мушки бех хедер ми доставка ми کانیمی. برای آن کار، از آجدل رقطان (Rectangle Tool) در بالای پھاگ که به روست (m) نیشن داده شده است فاده می کند. روی ابزار کلیک کنید و یک مستطیل به اندازه هدر رسم کنید. सपेस यक سیاه پر کردن ाज़ीम

واردات

اکنون می خواهیم یک عکس را وارد کنیم. یک فایل را جستجو کنید و یک مکان را جستجو کنید… در MacProVideo (که به MacProVideo اضافه شده است) آن را ارسال کنید. می توانید از فایل های JPG، PNG و GIF استفاده کنید. با از غره های کوشه و ھوز کازہ آن RA به کی بہ کے و بید کے ا کے شہ شہ شہ و سیست کے کے کے کے ہے

در مرحله بعد باید تصویر را به صفحه اصلی لینک کنیم. برای یک کار آن را آنتخاب می کند و از نوار برامنا لیست کشویی Connections and then the option Home RA ا نتخاب می کند. باد باید یک منو دود کنیم در سمت راست و باین، پنلی به نام Widgets Library وجود دارد. در منوی دسته بندی گزینه Horizontal را انتخاب کنید و RA را بالای مستطیل ها بکشید و رها کنید. با آن كار،, Muse به تور اتومتعدی ی بسته به سایت ما یک منو میسازد.

منو

ما نیازی به تغییر رنگ، مکان و گزینه های منو در صفحه اصلی نداریم. पस उल आज हमे रा आज मो देबले मी कीनिम درباء به بلازم پلان در بالای پاگ برمیگردیم و روی صفحه اصلی کلیک راست کردی و Select Page Properties را کیں م ی کنیم.

ویژگی های صفحه

به هیک کیں ای دست نمی زنیم و کاکت Menu Options را به Shutdown Page می کامیدیم. سپس روی هدر A-Master کلیک کنید یا دوباره روی صفحه Master کلیک کنید. हाला दर स्मित चैप، रा तोरी राजग्य मीक ा जेस्ट पाइनी रग्ट्ज़ी सिया संग्रेा .

سرتیتر

روش سایت تراشین سایت: سایت ساز رایگان: بردر 6 سایت ساز رایگان برتر

4- پاورقی

با وازید از تکتس یک کادر تکتم میزازیم و تتن مدنزرمان را در آن تیب و کاپی پی ست میزیم. हाला बाद अन रा गेले बेंदी कीनिम برای آن کار تستکت در نوار باینی و دیگی بری کھیم فونت، انزر ه و رنگ وجد دارد. علاوه بر این، گزینه هایی برای تغییر سبک پاراگراف وجود دارد. فونت متن Helvetica و اندازه آن 12 و انکر 160 تنظیم شده است. خط اول متن RA را انتخاب کنید و روی گزینه Bold T در نوار برنامه کلیک کنید تا پررنگ شود.

فونت

اکنون Escape را اجرا می کنم و با استفاده از ابزار select (حالت V) کادر متن را انتخاب می کنم و در نوار برنامه بالای صفحه یک فوتر قرار می دهم. علاوه بر این، هدر بالای کادر متن را نیز سازماندهی می کنیم.

پاورقی

5- منو

اندازه RA را متناسب با صفحه نمایش تغییر می دهیم.

تنظیم منو

پس از انتخاب یکی از فریم های متن و تغییر رنگ پنل، رنگ مطابق با ظاهر سایت تغییر می کند. با استفاده از انتخابگر رنگ روی پنل، می‌توانیم رنگ لوگوی خود را انتخاب کنیم.

رنگ منو

حال از منو گزینه Label را انتخاب کرده و در نوار برنامه در قسمت بالا فونت را تغییر دهید. فونت Helvetica 16 صفحه دارد.

فونت منو

یک دایره آبی با یک مثلث سفید در سمت راست منو قرار دارد که امکان تغییر گزینه های منو را می دهد. نوع منو வெர்ப்பு ரா ரியை همه صفحات மார்க்கு मी कैन و به கு है இ஡ை ஦ிடை நியை ஜைநை.

گزینه های منو

اطلاعات اضافی در مورد: training zero تا سد با 14 درس رایگان

6- صفحه اصلی

دوباره به صفحه اصلی برمی گردیم و روی صفحه اصلی دو بار کلیک می کنیم. ابتدا صفحه را راه اندازی می کنیم. برای آن کار به File und به Place می رویم و باد از دراز اش را کامی دی م دی م. يكي را ميسازم و آن را سامازيزي مي كنيم. درست مشبك قبل، به فیلو و سبس به به به به به به به به به به رویم و بعد از از از از از از اش را اش را اش را می كنیم كینیم. پس از آن، یک قاب متن به اندازه تصویر اضافه می کنیم. ا ندازه دو خت وال متن RA قبل دادة و بولد مي كانيم.

محتوای صفحه اصلی

من تصویر و متن را انتخاب کردم و با استفاده از Command-G یا Object-G آنها را گروه بندی کردم.

نحوه طراحی سایت با Adobe Muse (بدون کدنویسی)

کاپی در پیست می کانیمی تا ویک کپی دیگر بدنوم در ان RA در نیمی چپ میچیم. بعد، هم کروف رایل و هم کاپی آن را کیں و هر دو را کاپی می کینیم. با آن كار 4 جف توبور يا تعليقة حامه داشت. دوتایی باستی RA زیر بیکیها میکھییم تا یک کنکی بسازیم.

نحوه طراحی سایت با Adobe Muse (بدون کدنویسی)

7- پیش نمایش

हाला मि महाई पिश शाई कर र दिन्हीम روی Preview در بالا کلیک کنید و سایت‌هایی را که تاکنون طراحی کرده‌ایم به نسخه‌ای شبیه MR تبدیل کنید. توصیه می‌کنیم پیش‌نمایش سایت خود را ببینید و ظاهر آن را در کل فرآیند بررسی کنید. برای تست سایتتتتا سایت در برازور پیش فورز ناما یش داه شود. در این مرحله چه چیزی می بینید؟این چیزی است که کاربران می بینند.

نحوه طراحی سایت با Adobe Muse (بدون کدنویسی)

اگر می خواهید سایت خود را از ابتدا بسازید، این 15 درس را دانلود کنید

8- بارگذاری

باد از تعليم كار تراشين سايت، كاند روش براي اپلود يا همان برگودي آن جود دارد. سپس باید از Adobe Business Catalyst در Creative Cloud استفاده کنید و از اتصال FTP استفاده کنید. در روش اول که راح ساده ی بری اپلود و منتدی از سایت به کاسب می آید می آید، Business Catalyst تم ام تعریض فینی و را را می دهد. برای استفاده از Business Catalyst روی گزینه انتشار کلیک کرده و مشخصات را وارد کنید.

کاتالیزور تجاری

روش دوم که خیلی ها از آن کیں می کند اپلود سایت از تاریک FTP است. هزاران ارائه دهنده وجود دارد. بعد از دوزوج ين دعلة روي فايل و سپس هاست FTP روي me kanim كليك كنيد.

کاتالیزور تجاری

بعد از پر کردن برنامتر برنامت هاست روی OK کلیک کنید. برای استفاده از یک فایل FTP می توانید Adobe Muse را دانلود کنید.

اطلاعات Danladnый кондитный: программа новиси доставка اینترنت با 27 واحد + некаты

گردآوری و ویدئو

همانطور که دیدید ما موفق شدیم یک سایت بدون حتی یک کلمه کدنویسی ترسیم کنیم. Adobe Muse و complectы fonni ан бех шма между ми дехад та как рой разихон سایت кондиционный кондитный и не гран کدновиси. تنها کاری که انجام دادیم اضافه کردن محتوا به صفحه اصلی بود. یا خدمات با خدمات باشوان ز تصادف کرایت.

همه صفحات مانند پیش نمایش و مرورگر نشان داده می شوند. سایت تراشین با نرمفزار ادوب میوز جاکان کار راحیاسیست و نه تنه کید از شما ن می گرد، به دردسرها دردسرها دردسرها و زحمات کدونیسی را هم درید. در مرحله برنامه نویسی سایت طراحی، نمایش و منتشر می شود که تمامی این موارد به راحتی انجام می شود. (منبع)


زبان چاق

با یک اپلیکیشن ساده، هر زینی رو کاک با 5 دیه در روززتوی 80 روز مسل بلبل حر ف بیزن! بهترین روش، بهبود حافظه، آموزش تصویری. تعديدة زبان كليد تعديدة هر خالتي در قرن 21 !