منو سایت

نحوه استفاده از پادکست برای لینک سازی

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
نحوه استفاده از پادکست برای لینک سازی

تخمین زده می شود که بیش از 2 میلیون پادکست وجود دارد. این بدان معناست که مهم نیست در چه صنعتی هستید.

بسیاری از این پادکست ها دارای فرصت های عالی لینک سازی هستند. در این راهنما، نحوه استفاده از پادکست ها برای ایجاد لینک های بیشتر به وب سایت خود را یاد خواهید گرفت:

 • لینک بیلدینگ چیست؟
 • بدون بندون لینک پادکست
 • چطوری لینک رو درست کردی
 • آیا توانایی میزبانی پادکست را دارید؟

نحوه استفاده از افزونه برای لینک بیلدینگ 1

لینک بیلدینگ چیست؟

یک لینک پادکست ایجاد کنید که در آن خود را به عنوان مهمان در پادکست های صنعتی معرفی کنید و پیوند را در یک صفحه کشف کنید. تا مانی که پادکست ها را برای بریا بریا آکلینه اینه کیندی می کندی، اپرماً پیک از آن تماس.

مزایای لینک چیست؟

ایندون لینک پادکست سه مزیت درد درد:

 • شما 60 دلار دارید.
 • این یک راه عالی برای ایجاد لینک به صفحه اصلی و ایجاد یک سایت معتبر است.
 • شما می توانید نام تجاری و محتوای خود را برای مخاطبان جدید تبلیغ کنید.

چطوری لینک رو درست کردی

لینک بسیار ساده است و شامل چهار مرحله است:

 • پادکست های صنعتی را پیدا کنید
 • به پادکست امتیاز دهید
 • پیشنهاد
 • قسمت خود را ضبط کنید

نحوه استفاده از افزونه برای لینک بیلدینگ 2

بیایید گام به گام منابع را مرور کنیم.


1. پادکست های صنعتی را پیدا کنید

اولین نقطه تماس بزرگترین لیست است. чанд рах брай темень эн кар одень дард. توصیه می کنم یک صفحه خالی ایجاد کنید، همه این تاکتیک ها را اجرا کنید و در حین حرکت پادکست ها را به صفحه اضافه کنید.

در گوگل جستجو کنید

وقتی زمان پیدا کردن پادکست فرا می رسد، گوگل بهترین دوست شماست. فقط بهترین پادکست های صنعتی RA را جستجو کنید و لیست محبوب ترین آنها را بررسی کنید. অন্য়া মাক্তে স্র্যাক সাক্যাক পাডাক্তাত ra দ্র স্র্ষ্ত্যা কান্তাক্তা কান্তাক্তা
اگر پادکستی می بینید که امیدوارکننده به نظر می رسد، نام پادکست و وب سایت را به صفحه خود اضافه کنید.


جستجو در پادکست های اپل

برای انجام آن و انجام آن، پادکست های اپل را دانلود کنید. برای دیدن همه پادکست های با موضوع کود، روی “see all” در تیامه ها تهاه بزیدی.

पादक्स्त है अंद्धिया करेंड रा डगडे


पादक्स्टरहाय परकार रा इंगेंजेनियाा

اگر مهمانی با پادکست آشنایی دارد، صفحه اصلی او را به کاوشگر سایت Ahrefs متصل کنید. سپس حالت «URL exact» را از منو انتخاب کنید، به گزارش Backlinks بروید و نتایج را با «episode» در عنوان صفحه فیلتر کنید.
نتایج را مرور کنید و پادکست های مرتبط را به صفحه گسترده خود اضافه کنید.

2. از پاسخ ها قدردانی کنید

همه پادکست های لیست ارزش ارائه ندارند و برخی از آنها ارزش ذکر ندارند. به همی دیلیل است که کامی هم هست، زیرا نمی خواهید وقت خود را با اجرای نمایشگرهای خطا تلف کنید.

بحث است با دایی های پیکندی کندیند را می تواید انزوا فرا باستفایَدیکالی ازاززین ارجزیه تحلهکتی از ابز از ابز از ابز integrate the existent list yourself:
DR قدرة نسبي نامجه بك لينك يك وب سايت RA در واقت با ساير سايتي هاي بازيت دائة ما ن. به آين كوں، صفحات پيكه هاي وب سايت هاي با DR بالا تعرين مترين به «اقتدار» د.

شما نیازی به حذف پادکست های دارای DR در لیست خود ندارید، اما معمولاً بهتر است آن وب سایت هایی را که دارای DR هستند در لیست خود قرار دهید. برای انجام این کار، لیست خود را بر اساس DR از بالاترین به پایین‌ترین مرتبه‌سازی کنید.

اکنون می توانید به سادگی روی لیست کار کنید تا بررسی کنید که آیا پادکست است یا خیر:

1. پیک به مهمانان

2. هنوز در حال اجرا است.

نحوه استفاده از افزونه برای لینک بیلدینگ 3

نقطه: به یاد در بادکست که پیکه ها تنها مهمان در پادکست نیدیند. גר ק ‡ ז נ מעדע קד קד ק ב משמ נ נ נ ، ، מ דרע ם ، מ סט סט ו נ נ נ ה ה ה ה ב ב ערפ ערפ בר גר גר גר גר גר גר גר גר גר גר גר גר גר גר גר גר גר גר גר גר גר גר גר גר גר גר روبرو


3. به پادکست ها بردید کیند

به يك پادكست كملاً ساده است. درخواست را دنبال کنید یا از طریق ایمیل با من تماس بگیرید.

اگر برنامه ای دارید، همیشه برنامه را دنبال کنید، زیرا هرکسی که این برنامه را می خواند احتمالاً برنامه های کسانی را که نمی توانند دستورالعمل های ساده را دنبال کنند نادیده می گیرد. به تعلیم تعلیم، بادکست TechSEO درای یک فرم عسل مهمان است:

ارتباط با میزبان (میزبان مشترک پادکست) از طریق ایمیل در اینجا چندان منطقی نخواهد بود، زیرا بدیهی است که او نمی تواند آهنگ ها را به این ترتیب پیدا کند – و بعید است که مهمانان بتوانند آنها را دنبال کنند. در صورتی که پادکست فرآیند درخواستی نداشته باشد، باید بید ایمیل را دریافت کنید و از آن تاریک با آنها کیںیں (در آنیز شفس راه بریا بریدان دردس ایمیل درد جود درد). اما به طور کلی، شما می خواهید seh W را پوشش دهید:

شما کی هستید؟

برای چه کسی کار می کند و می کند

چرا؟

دیگر دیه که کرا می‌کودین مهمان پادکست خوبی بهدی هوت را بفروش

چی؟

توضیح دهید در مورد چه چیزی صحبت می کنید این باید چیزی باشد که احتمالاً برای مخاطبان نمایش جذاب باشد و قبلاً به آن پرداخته نشده باشد و با تخصص شما همراه باشد.

در صورت امکان مطلبی را که قبلاً در مورد آن نوشته یا صحبت کرده اید قرار دهید. سپس می توانید از آن در یادداشت های خود برای قسمت های پادکست استفاده کنید. به همین دلیل است که موضوع به وضوح برای مخاطبان برنامه جذاب است و چیزی است که قبلاً در مورد آن نوشته بودم و با نگاهی به تاریخچه قسمت های آن متوجه شدم که ظاهراً برنامه هنوز به این موضوع پرداخته است. :

نکته: پیشنهادات RA را به روست دهوتای کیندید ارسال کنید، زیرا اکثر هاست ها پاسخگو نیستند. اغر بتوا فرض کنیم؟

 1. پادکست خود را ضبط کنید

ضبط پادکست ها آسان است زیرا میزبان معمولا اکثر کارهای سنگین را انجام می دهد. کاک باید به سوکه شوید و به سوالا II Iint انها آپوبدید بیش از آنجا کند کمخد هدارد تمین شوید هم plan خمخ− پیشوید هم POSOCI خمتدیات پیشوید هم]IM plan پیشوید همی plan پیشد هج پیشمژیه хЖ юичшето дамедят pishJlate.

 • روی یک میکروفون مناسب سرمایه گذاری کنید
 • مطمئن شوید که اتصال اینترنت دارید
 • mekani aram (نه کافی شاپ) پیدان کیند

معمولا چند هفته پیش میزبان احتمالاً زمانی که این RA انجام شد به شما اطلاع خواهد داد.

نحوه استفاده از افزونه برای لینک بیلدینگ 4

איא מי עבור בא השופעים פאדקסט קוד לינק קיניד קידין؟

آهان پادکست لینک های زیادی را برای شنوندگان جذب می کند که در محتوای محتوا هستند. به همین دلیل است که میزبانی پادکست راه دیگری برای جذب لینک است.

برای مثال، اگر Authority Hackers را به Site Explorer متصل کنیم، به گزارش Best by Links برویم و صفحات را با “#” در عناوین فیلتر کنیم، می بینیم که چند قسمت از پادکست لینک را جذب می کند. نکته: ما از “#” به عنوان آهنگ استفاده نمی کنیم زیرا Authority Hacker از الگوی #000 برای قسمت شماره در عنوان صفحه استفاده می کند، اما میزبانی پادکست کار بسیار زیادی است، بنابراین برای لینکسی نیکسای نمعدم دیمین کافی نیست. پیوندها بیشتر یک مزیت اضافی هستند.


افکار نهایی

پادکست یک راه عالی برای دریافت لینک و نمایش بیشتر برای برند شما است. همچنین، می‌توانید محتوای مرتبط دیگر را در طول پادکست ذکر کنید تا آن را در معرض مخاطبان بیشتری قرار دهید، و این ممکن است منجر به بک لینک‌های بیشتر شود.

برای امتیاز اینجا را کلیک کنید!

[کل: 0 میانگین: 0]