منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • مقایسه دو متن فارسی با 7 روش (آنلاین، word و نرم افزاری)

مقایسه دو متن فارسی با 7 روش (آنلاین، word و نرم افزاری)

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
مقایسه دو متن فارسی با 7 روش (آنلاین، word و نرم افزاری)

برای کاشف کریں کریں در بریتی سند متنهایتان به روشی بری بردن به درفاس‌ها در هین وکرین پیش‌نویس (پیش‌نویس) در درین درین درین در کارین کاریند.

می توانید دو پنجره مختلف را باز کنید یا آنها را پشت سر هم قرار دهید و با خواندن هر متن تفاوت بین آنها را بررسی کنید. اما خب این كار خیلی شرق است، به هاب اغر برای آنك برای كی كه كی درفید دارد ناخر به كوك كردن یا جا به جائی سند سبحید دارد.

علاوه بر این، این روش راحت نیست. در واقد وقتي سند ايناثل توروتو ‌تر يا تر از تر از 


کامپیوتر (ترفند ویرایش تصویر ویندوز نفضل نرم فزارة فندق سایت هم تگ)

توی ن پک فوک فوردی ,ر تا سد کمپتوریک رو جوری اد میگیری ک هیک کلاس کلاس ای یکهیں ای نه ی نه شهییں ی نهسی نه شنیه! بدون هيك كلاسي، با تعريف صفر تا سد كمبوتر يه سر و جدن از باقتيا بالتهر باش يا اسلا باشاه بول در بيار!


انجا همان است که می شود. این ابزارها می توانند فایل متنی یا سند شما را تجزیه و تحلیل و مقایسه کنند و حتی در صورت تمایل آنها را با آنها ادغام کنند.

Tools compare text همه ‌کیز را از بکشید از تسناد کھرت تاسناد word یا pdf و هر ینین اینها را مقایومی مکوا مکوا. برکی از کے کے کریں متن نیز کد عربی ‌سازی دوستوری (برجسته سازی نحو) را کر کے یا شتنیبا.

چندین ابزار مقایسه متن رایگان و پولی برای انواع دستگاه ها و همچنین برای نویسندگان یا برنامه نویسان وجود دارد که می تواند به شما در کشف تغییرات سندی که مشاهده می کنید کمک کند.

کرا باید متن را کراکی کیدنید؟

هنگامی که هر روز با دستگاه خود کار می کنید، فایل ها و اسناد روی هم انباشته می شوند و هر چه آشغال های بیشتری را در رایانه یا رایانه لوحی خود اشغال کنید، فضای بیشتری برای ذخیره در رایانه یا رایانه لوحی خود نیاز دارید.

היק‌ יק אז אחיריםי ק קש אחרים אינפוטי מי קנד רא נודה אז דף דאיחיני יא בה קרדן פאיל ‌האי َארי רעדייל ‏האי ערפיראי רעדייל ‌ה contact בה המין דילים באיד רפעעק מטטן אנ פאיל​​ ה יא אסנדר רא ב המ וכשראטילים.

وقتی اسناد یا متون را با دست مقایسه می کنید، آن را خسته کننده یا کاملا غیرممکن می کنید و احتمالاً جزئیاتی را ارائه می دهید. بنابراین ممکن است برای اینکه ببینید آیا تغییری حتی توسط هکرها صورتблик مجته است ، نیاز به برسی مجاشاشاشاش Един بwwHی مجاشاشاشاش Един به بر опоinی مجدжие داشاش Един icèlش Един د Един Чchاشاشاش Един ic етаж.

पर मुद्धान तरिन: भाद्य متن pdf فارسی به دوما بدون بهم ریکتگی

وقعدة واقعة متن هومشدنترين راح بريا واقفة متن بهاند من كرتكي وقاي يك زحمم شمسسسر پلان. این ابزارها به شما این امکان را می دهند که متن یا سند خود را آپلود کنید و تغییرات را به طور منظم پیگیری کنید.

اگر نویسنده هستید، می توانید از یک ابزار مقایسه متن بصری برای مقایسه متن خود استفاده کنید، در حالی که یک توسعه دهنده نرم افزار ممکن است از ابزاری با ویژگی های برجسته متن و دست خط استفاده کند.

در لیست زیر، ما 5 مورد از بهترین ابزارهای مقایسه متن را فهرست کرده ایم که به شما در مقایسه و ادغام تفاوت ها، آسان تر کردن کار و صرفه جویی در وقت کمک می کند.

بهترین ابزارها 2 میلیون را مقایسه می کنند

1-سایت فارسی litb

مقایسه دو متن فارسی با 7 روش (آنلاین، word و نرم افزاری)

در بین ابزارهای فارسی موجود در حال حاضر تنها سایت فارسی ست که صان مقایگomwri دودشهتو را صورت رایگاenh وabin درد می کند. Кар ба ан хайся сады ист кафий ст хород ра ра гидный в печать бор рой бор рой бонта “مقایسه” та конформация шуд. کلمات اضافه شده با رنگ سبز و کلمات حذف شده با رنگ قرمز مشخص می شوند.

از دست دانگی: 3 روش ساده کردن متن به توبر

2-با كمبو نرمفازر Word

مقایسه دو متن فارسی با 7 روش (آنلاین، word و نرم افزاری)

ماкросафт офис верд ро помисания рой ویندوز نصب دارین. البته برای مقایسه متون اشتباه می کنم. روش كار هم خيلي ساده س، كافيه در نوار القدمة نرم ​​افزار WORD بر روي روي بروي فيلم مرور و سپس گزینه مقایسه کنید کلیک

مقایسه دو متن فارسی با 7 روش (آنلاین، word و نرم افزاری)

در توبر بالا می بنیدی که دو بیشتر پیش روی کے: مقایسه و ترکیب. بر روی برامی مقایسه کلیک کنید تا پنجره مقایسه اسناد باز شود. پنجره Compare Document شامل دو بخش واقعی است: یک بخش برای انتخاب فایل هایی که می خواهید مقایسه کنید و یک بخش که با کلیک روی گزینه More باز می شود. در رضع به نفست به فیلم ها ها کیں است که استهراء دفعه ای دو فایل می مدهسی.

در کسمت Original document فایل متن ریال در کسمت Revised document فایل دوم را وارد کرد. با سفارش گزی تصادف

مقایسه دو متن فارسی با 7 روش (آنلاین، word و نرم افزاری)

مقایسه دو متن فارسی با 7 روش (آنلاین، word و نرم افزاری)

مقایسه می‌تونه در دو دوست نمع بتحرد. اغر برای شما محمول است که بروی کاراکترها را نیز بیابید، در کسمت نمایش تغییرات سطح کاراکتر گزیهنه. و اما اغر تحميل در حد كلامت بري شما كافيه استبدال سطح ورد را انتخاب كنيد.

تفاوت های دو متن به سه شکل کی کے است. این امکان وجود دارد که در قسمت Show change in گزینه Original را انتخاب کنید: تغییرات متن دوم با رنگ متفاوت به متن اول اضافه می شود و در متن اصلی به شما نشان داده می شود یا اگر گزینه Revised را انتخاب کنید، تغییرات در متن اصلی با رنگ متفاوت در متن دوم اعمال خواهد شد و در متن دوم به شما نشان می دهد. در آن کسمت اگر فیلم New document به یک سند جدید اضافه شده است. در آئین وصفیه هر قسمت از فایل راعل و فایل دوم که با هم دفع دلدادن با سست مخفو.ا.

اپلیکیشن 3 نامی Meld

مقایسه دو متن فارسی با 7 روش (آنلاین، word و نرم افزاری)

کافیه بعد از دانلود روی فورسی کیلیک کی کنید و درفافه ها رو واستون مزل اکوک بالا قرامی، او. Meld یک ابزار مقایسه و یکپارچه سازی متن رایگان است که به شما امکان می دهد متن را در اسناد خود از جمله ویرایش های داخل برنامه مقایسه کنید. آذا با ملدمی کوسه ها RA نیز با هم بوشه کیندی کیندی.

این ابزار مقایسه و ادغام ساده و چند پلتفرمی است، رابط کاربری بصری دارد و عملکردهای خود را به خوبی در یک منوی ساده و دستی خلاصه می کند.

تنظیمات قابل تنظیم زیادی برای مقایسه آسان و سریع متن دارید.

مطمئنا در کانار آین تبدل: روش کااکاک 10 کاربی حجم ویدیو بدون کیفیت افت

این ابزار مقایسه ها را در کنار تفاوت متن هایلایت شده نمایش می دهد تا بتوانید هر تغییر خاصی را به راحتی مشاهده کنید.

در هر دو پنل، ستون های عمودی ب بلوک هی رکی و یک نامی از تمام کایمین کے هر کہ کے کے، دلیت، کے کے کھیرتی وہد ودرد. می توانید بخش های مختلف فلش را برای کپی یا ادغام بلوک های متن یا فایل ها با متن یا فایل های دیگر انتخاب کنید.

عالیه های این نرم افزار شملی کمتنی سه ترفیه با برادرنگ بلادرنگ شرف نطل از میزا. علاوه بر این، در میان سایر سیستم های کنترل، منابعی برای نسخه های کنترلی با Git، SVN، Mercurial و Bazaar وجود دارد.

فیلتر نسخه بومی به شما کمک می کند تا تغییرات مرکز ذخیره سازی یا فایل متنی محلی را مقایسه کنید و ویرایشگر متن از فضاهای خالی، شماره خطوط، شکستگی خط و برجسته سازی دستی برای تجربه کاربر پسند پشتیبانی می کند.

با فیلترهای متن، می توانید از عبارات منظم استفاده کنید یا متنی را که با یک الگوی خاص مطابقت دارد نادیده بگیرید، در حالی که فیلترهای پیچیده ایجاد می کنید.

4-Burnham WinMerge (پیشرفت)

مقایسه دو متن فارسی با 7 روش (آنلاین، word و نرم افزاری)

Winmerge يك إجدل من باز (متن باز) و رايقة است كه به شما كموك مي لك بث كث خمزني به لك است. این نرم افزار به شما کمک می کند تا متن را به صورت آنلاین از طریق چندین نسخه مشاهده و مقایسه کنید و ویژگی های گسترده ای را ارائه می دهد که بسیار مفید هستند.

מי עבור משטן RA בה שורת בשרים יניד این ابزار تفاوت هایی در RA در قالب متن بصری دارد و درک و مدیریت آن آسان است.

به این ترتیب می توانید تغییراتی که بین دو نسخه مختلف اضافه شده است را شناسایی کرده و آنها را با یکدیگر ترکیب کنید. این نرم افزار همچنین می تواند به عنوان ابزاری برای ادغام و مقایسه سیب های خارجی استفاده شود.

از دست ندین: 3 روش ساده بردال اختر به متن فارسی ای انگلیسی

این ابزار دارای رابط زبان است، فرمت های فایل متنی یونیکس، ویندوز و مک را مدیریت می کند و از یونیکد پشتیبانی می کند. می توانید تصاویر یا پوشه ها را با هم مقایسه کنید و از ویژگی های دیگری مانند یکپارچه سازی پوسته و کنترل نسخه استفاده کنید.

این نرم افزار یک لینک دو قسمتی برای مقایسه خود متن در اختیار شما قرار می دهد و این مقایسه محتوای مشابه را از طریق منابع تضاد و برجسته نمایش می دهد. در لینک زیر می توانید کلیدها و خطوط موجود در قسمت های متن مربوطه را مشاهده کنید.

همچنین می توانید متن را در قالب مرورگر ویرایش کنید تا تغییرات شما بعداً در حالت فقط خواندنی ذخیره شود، نرم افزار متن شما را تجزیه و تحلیل می کند و حالت Merge Mode را فعال می کند تا هر دو متن با هم ترکیب شوند.

با WinMerge، می‌توانید اطلاعات را از متن در سمت راست/چپ یا راست/چپ و با گزینه‌های ویرایش ساده، تنظیم پنجره‌ها یا قفل کردن پنجره‌ها، برجسته‌سازی نحو، بزرگ‌نمایی/کوچ کردن، پنجره‌های مکان، استفاده از فیلترهای متن یا متن کپی کنید. سردبیران

5 برنامه ExamDiff

مقایسه دو متن فارسی با 7 روش (آنلاین، word و نرم افزاری)

Examdiff یک کیں کے کے متن رایگان است که بیک کے کے کے کے کهد از این نرم افزار می توان برای مقایسه تفاوت بین فایل متنی و اسناد و یافتن نام آنها استفاده کرد. پس از آن می کوں از تعریف Autopick بری بالا زیدن اتومتیک هر دو فایل متاحد کار کر.ن

وقتی متن مقایسه می شود، همان ابزار است. شما به راحتی می توانید پنجره های مقایسه را مشاهده کنید و از ExamDiff برای نیازهای شخصی خود استفاده کنید.

اطلاعات اضافی: 3 عدد

Examdiff अज्ञा अज शैक्ष व रहा कर्दन (کشیدن و رها کردن) نیز پشتیB. علاوه بر این، می توانید آنها را به صورت جداگانه مشاهده کرده و برای مقایسه های بعدی ذخیره کنید.

این ابزار برای اتصال انواع فایل ها مانند pdf، doc، rtf، cx و plan نیز موجود است.

6 نسخه Adobe Acrobat Pro DC

مقایسه دو متن فارسی با 7 روش (آنلاین، word و نرم افزاری)

Adobe Acrobat Pro DC یکی دیگر از ابزارهای عالی برای مقایسه متن به خصوص برای اسناد PDF است، بنابراین می توانید از این ویژگی برای مقایسه دو نسخه متن مختلف یا چندین نسخه از یک فایل استفاده کنید.

אגר בא קאנד נפר דיגר רוי יקאיל יא סינד השעס קאר מי קיניבים, שיטוס با این حال، Acrobat Pro DC به شما کمک می کند متن را به راحتی و به سرعت در بین زبان های دیگر مقایسه کنید و تفاوت ها را شناسایی کنید.

می توانید تغییرات کنار متن را مشاهده کنید یا از فیلترهای مختلف برای برجسته کردن تغییرات متن برای آلمانی مانند حاشیه، تصاویر و غیره استفاده کنید. در غیر این صورت، می توانید با استفاده از این ابزار فایل های PDF ایجاد و ویرایش کنید، فایل ها را تبدیل کنید، فایل های PDF را امضا کنید و از آن برای تشخیص متن استفاده کنید.

7- KDiff3

مقایسه دو متن فارسی با 7 روش (آنلاین، word و نرم افزاری)

KDiff3 به شما امکان می دهد هر بار متن را برای مقایسه آپلود کنید. شما کرید دید ک در آن می کودید متن هی خود را بری مقصه اپلود هم یان واده هم ونی واهم WAN plan هم ام هم ام هم فرض کنید آ وان کری ههم وام وان هام وان هم ام هم ام هم وام هم هون وظم وام هم وام. هم وVENI ون وژ كام هم ام هم وVENI WAM هم وVENI WAM هم وVENI WAM هم وVENI.

ابزار مقایسه فایل های متنی یا دایرکتوری ها را مقایسه یا ادغام می کند، نتایج تولید شده را بر اساس فونت و کاراکتر نمایش می دهد، همچنین دارای گزینه ادغام خودکار و ویرایشگر بوم است تا بتوانید تضادهای ادغام را برطرف کنید.

علاوه بر این، KDiff3 از کدک هایی مانند UTF-8 و Unicode و همچنین KIO در KDE پشتیبانی می کند تا بتوانید به فایل های ماهی، smb، sftp، ftp و غیره دسترسی داشته باشید.

همچنین می توانید تفاوت های موجود در متن خود را چاپ کنید، خطوط را به صورت دستی تنظیم کنید و به طور خودکار تاریخچه کنترل نسخه را ادغام کنید.

1 تعداد کاربر: 6 برابر کمتر از 6 بار

این نرم افزار دارای یک رابط کاربری گرافیکی منعطف و یک Diffview است که به شما کمک می کند تصمیم بگیرید هنگام مقایسه متن در پنجره دو قسمتی، از جمله شماره خطوط، فاصله ها و کلیدهای جدول، چه چیزی را نشان دهید.