منو سایت

مدرقة بعد از بيرسينغ بيني و ناف

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
مدرقة بعد از بيرسينغ بيني و ناف

تعمیر و نگهداری پس از پیرسینگ az zden در این مقاله آموزشی قصد داریم همانطور که می دانید سوراخ کردن (کلید زدن) به معنای سوراخ کردن بدن است که در قسمت های مختلف بدن سوراخ هایی برای زیورآلات مانند انگشتر، گوشواره و … ایجاد می کند. بهترین مرکز پیرسینگ در تهران تمنز شود، اما شنت ای که می شود مراقبت بعد از سوراخ کردن است که در ربعد قسد دایم رجعی به آن ساعبت کنیم، پس در ربعد آئین تعلب با ما تحمل با شید.

تعمیر و نگهداری های مهره pirsing zden
تعمیر و نگهداری های مهره pirsing zden

تعمیر و نگهداری های مهره pirsing zden

مراقبت بعد از سوراخ کردنبعد از سوراخ کردن انواع پیرسینگ, தியுக்க்க்கிய்ப்ப்ப்பு रा बेदे जु बुद्वादे विष्टी शुल्क रा अज पैरसिंब आद्धाइड برخی از اقدامات احتیاطی معمول برای پیرسینگ عبارتند از:

 • برای تمیز کردن زخم از محلول های آب و نمک استفاده کنید
 • ساعی کیند که از استریل و ضد عفونی بری تامیز کردن بروتی کے با صوریت مستیک ا ستفاده فیسیده.
 • برای شستن قطعات بیکینی از الکل، بتادین، پراکسید هیدروژن استفاده نکنید
 • پرسینگ ذن испечать байд твесь ик форд спасибольный und maher dr эn mard und ba ابزار مورد نیاز پیرسینگ به شروت صنعة تنمس شود
مراقبت بعد از سوراخ
مراقبت بعد از سوراخ

مراقبت بعد از سوراخ

سوراخ کردن gosh ба ужей эз جدیدترین مدل سوراخ کردن گوش همچنین فرآیندی است که در سوراخ های گوش مختلف مانند سوراخ کردن گوش خارجی، حفره گوش، نوک گوش و سایر قسمت های گوش ایجاد می شود و در این ناحیه جواهرات می گیرند.این نوع سوراخ کردن بسیار رایج است و می تواند عنوان زیورآلات جذاب و برنامتی در نزر کود شود.

مدرقة هي بعد از بيرسينغ قوش و я مدرقة بعد از شوروك كردان غضروف گوش همچنین باید اینتیا مورد توجه شما کار کیتن.

به عنوان مثال، شما می توانید مدرقة باد از بيرسينج قوش با ورق میاندو آب و نامکا را را با این محصول، در کالا تا چاد رز bray zaden بخ این ان باخس، و در کاله تا چاد رز برای زدن بخ این این باخس.

مراقبت بعد از سوراخ کردن خدا অন্যা স্ম্যান আন্র ন্ড্র মে সুদ কে কে কর ার দ্র দ্র্যা مدرقة بعد از بيرسينغ لاله غوش به مدت 3 فوت از زدن روغان و یا پماد اجتناب کن ک این مدر هم می توادن مستر انفتیز شود.

مراقبت بعد از باز شدن دهان

پس از انجام سوراخ کردن یا سوراخ کردن گوش، کودکان نیز به مراقبت و راهنمایی نیاز دارند. مراقبت بعد از سوراخ کردن گورت شد نیز کیں کرد کریں، بری மார்க்கு பியு அயா குர்க்கு காருக்கக و ম্রিক্তা বেদা আস্র্যা ক্র্যাক ক্র্া باید در مورد RA کملا تویه کیں بکشید

मार्धिक है बेड आज पिरसिंग बेनी
मार्धिक है बेड आज पिरसिंग बेनी

मार्धिक है बेड आज पिरसिंग बेनी

braй مدرقة باد از بيرسينج بيني توجه به این نکات برای جلوگیری از عوارضی مانند عفونت بینی، کبودی و لکه های سیاه اطراف بینی ضروری است و پیرسینگ بینی باید توسط فرد و فردی انجام شود. آموزش پیرسینگ بنی را به کوبی یاد کید بهد تمنه شود

برای این منزور و مراقبت از پیرسینگ بنی از تمزيز كردن صور پيرسينگ خود با بتادين، كلر هگزدين، كلر هگزدين، اكلھہ پراکسيد هديروني، يا ساير انتفوني كندي ها و سابونهاي قوي جدا سوديدنيد.

همچنین मार्धिक बेड आज सूचर कर्डन बेनी و ম্রিক্ত্যাযাযা পিয়্তে অস্জে ক্র্জ বেন্যিন از جمله این مورد همچنین به این معنی است که شما باید از قرار دادن سوراخ در آب غیربهداشتی و آبی حاوی کلر مانند آب استخر خودداری کنید. মেরিক্তায়্য পিয়্তা আজা জেদন পির্ন سعی کنید تا چند هفته از رفتن به استخر خودداری کنید زیرا همانطور که می دانید استخر حجم زیادی کلر دارد.

مراقبت های بعد از سوراخ کردن سپتوم

سوراخ کردن سپتوم، یعنی ناحیه بین سوراخ های بینی (که معمولاً به عنوان نقطه شیرین شناخته می شود)، تیغه سوراخ کننده نامیده می شود. در آن استوم با یکسوزن در قسمت نازک کوشت به سمت جلوی بینی، شور می شود. در تاحت باد، یک تکه جوهارات در شور کار می گیدر. به تور عمل این فلز به شکل کیلک، نعل اسب یا میلا بری تنزیر سور ستوم استفا ده می شود.

مدریکان های بیژاد از سوراخ کردن سپتوم هم مند بیرسنگ بینی است که در بکس کے کے در کرد آن کے کے

مدرکت هی بید از بیرسینگ ناف همچنین باید مورد توجه شما کار کیرد , همانط| ساقی بعد از سوراخ کردن ناف عکس نوشته े त्वर्ड इक्स फर्ड स्ट्राष्निक und महऀड हीं शुद्ध، हर चांड के मुबियो आज पुस्ट ें पैरिसिंग नाफ RA आस्ला निवर्ष्टी के के

মানিক্ত্যা যিয়্তে سوراخ کردن نفس می تواند شامل موارد زیر باشد:

 • سعی کنید ناف را به مدت سه هفته خشک نگه دارید
 • برای چند هفته از لباس های تمیز و بهداشتی استفاده کنید
 • استریل کردن و تامیز کردن محل کوم هم شامل مراقبه سوراخ کردن ناف מי שוד

مدرقة بعد از بيرسينغ لب

مدرقة هي بعد از بيرسينغ لب را نیز در آن بکشید کسد دریم که ترفیه نازییم، آم کہ می دید بیرسینگ لب هم یکی از روش های رایز و پرترفدار پیرسین است ک در بین زیون پیرسینگ ن روش ترفد داران خادس ترید دارد.

همانطور که می دانید پیرسینگ لب نیز انواع مختلفی دارد که عبارتند از:

 • سوراخ کننده لابرت
 • فیلتر سوراخ کننده
 • سوراخ کردن مدوسا
 • پیرسینگ مونرو
 • سوراخ کردن مدونا

braй مدرقة بعد از بيرسينج لب و я मेंडिक है बेड आज سوراخ کردن لب و همچنین مدرقة بعد از بيرسينج زبان سعی کنید از دستورالعمل های زیر RA پیروی کنید:

در شما ساعيد كه باد از لب بيرسينغ روزي با عرض المزيد با ذهب از شويا را شويد خود را ستريل را ستريل.

به مدت 72 ساعت سعید که دوش نگیرید.

به مدت 48 تا 72 ساعت سعيد كه ديوتو و عنابيوهاي خيلي غرم نخوريد.

مدرقة بعد از بيرسينج ابرو

پیرسینگ ابرو نیز پیرسینگی است که ظاهر و شخصیت جذابی در چشم دارد و می توان آن را به زیبایی و جذابیت ابروها اضافه کرد.

مدرقة هي بعد از بيرسينج ابرو این شامل نکاتی است که در بخش های قبلی مورد بحث قرار گرفت، مانند استفاده از محلول آب و نمک برای شستشوی قسمت های RA.

مدرقة هی بعد از Piercing Smile

مراقبت بعد از سوراخ کردن لبخند نیز مشابه مراقبت های بعد از انواع مدل های پیرسینگ است که البته سوراخ کردن لبخند عوارض زیادی دارد از جمله آسیب به دهان و دندان، آسیب به لثه، حتی ممکن است که در استندی هس کشایی باشد. کود را از دست تحمیل

пес дер хад между истат кех аз менера ан ответиться.

में है है बेड अस پیرسینگ

پیرسینگ بیکینی همچنین به برخی اقدامات احتیاطی اساسی نیاز دارد:

 • در بادر از تنمر بیکینی اینجا م دیگی
 • מי עבור בא נער פרשק קוד מהל פירסינג RA ב הולון אב נמק הולשה די.
 • برای شستن بیکینی از الکل، بتادین، پراکسید هیدروژن استفاده نکنید.
 • تا کند وکت سعید کید که براش رحت و کشاد بپوشید
 • به مدت یک ماه رابطه جنسی نداشته باشید (از جمله افرادی که پیرسینگ بیکینی دارند، به یاد داشته باشید که جواهرات و فلزات می توانند باعث ایجاد سوراخ در واژن در حین رابطه جنسی شوند).
 • به مدت یک فوته به محل به کر بر سد به محل به کر بر سد

در عنها عمدیدریم که پرونا این تعلیم توییں شما کار کرد بهد پیدا کرد می ک نیم ک با استودی Other articles مجله زیبایی و زیبایی آریا تهران اطلاعات خود را در این زمینه به روز کنید.

سوالات متداول:

منظور از پیرسینگ چیست؟

مراقبت بعد از سوراخ کردن شامل مواردی مانند استفاده از محلول آب و نمک برای شستن زخم، خشک نگه داشتن آن است.

مدرقة بعد از بيرسينغ كون؟

باد از مدل نمع بیشتر پیرسنگ مید بیرسینگ کین می بای دهان خود را با شورت مستیک روزی با دهان شویا هولا دیدی دیه تا از بروز فیتمی در آن درامهیں.

مدرکت های باد از پیرسینگ کوش نی نی سایت؟

برای مراقبت بعد از سوراخ کردن گوش با مخلوط آب و نمک می توانید اطراف گوش خود را با این محصول تمیز کنید.

مدارک بعد از بیرسینگ ناف نی نی سایت؟

مدیگر بدید پیرسینگ ناف خداست است و ناف هم بید تسویر یک فر د فر د مهر در آن پید تنمس شود هر کند ک بید از پوستی نمع پیرسینگ ناف RA اسلا بید نیم کندی کند.