منو سایت

مجدل فری هند در کورل دراو

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
مجدل فری هند در کورل دراو

همانطور که می دانید نرم افزار کورل یک نرم افزار گرافیکی دارد که معمولا برای کشیدن اشکال و بنرهای تبلیغاتی استفاده می شود. بسیاری از طراحان گرافیک و افرادی که با نرم افزارهای گرافیکی برای تولید و طراحی لوگو و تصاویر حرفه ای کار می کنند از ابزارهایی مانند Freehand در کورل دراو استفاده می کنند. در آن سفر میباکی صفر تا سد مجدل فری هند در کورل دراو اجازه دهید برای شما توضیح دهیم

اگر می خواهید کار حرفه ای با نرم افزار کورل را بیاموزید و مدرک فنی پیدا کنید، در بازار کار کنید و درآمد کسب کنید، می توانید در دوره آموزشی کورل آریا تهران شرکت کنید.

با شركت در دوره کورل عرض المزيد عريا تهران به سر اك شرد بازار كسب وارد بازار كسب وابری شار شارد بازار كسب وابری شار روب

لیست خواسته ها
 • اجدل دست آزاد در کورل دراو
  • کار با وقدل فری هند در کورل دراو
  • فیلم تعلیق الإجدل فری هند در کورل دراو

اجدل دست آزاد در کورل دراو

يكي از غرلة كه بريا ترسيم در كورل دراو به كار ميرود دست بدون ابزار ми بود. این ابزار مانند ابزار pen در نرم افزار Illustrator عمل می کند و به طور کلی می توان گفت که نرم افزار Corel Draw و Illustrator شباهت زیادی به یکدیگر دارند و ابزارها شبیه به یکدیگر هستند. برای آن کهبلی بتوا فرض کنیم؟

مجدل فری هند در کورل إغدلی می بهد که بری رام کرنت و حمینتر از هلهای که قده افزینی است.
تصویری که در زیر مشاهده می کنید با ابزار دست آزاد طراحی شده است و در ادامه مطلب نحوه کار با ابزار دست آزاد را به شما آموزش می دهیم.

اگر می‌خواهید تصویرگر را راه‌اندازی کنید، آن را با تلفن شروع کنید دوره آموزشی تصویرگر از دست دانگیت

ابزار دست آزاد

با این حال، برای ترسیم سریع یک خط پیچیده که شامل بخش های منحنی و مستقیم متناوب است و به شما امکان می دهد در حالت پیش نمایش ترسیم کنید، استفاده از ابزار Polyline آسان تر است.

خانه دار آریا تهران را از دست دنکید

  اجدل دست آزاد در کورل دراو
اجدل دست آزاد در کورل دراو

کار با وقدل فری هند در کورل دراو

قبل از شروع عرض المزيد ابتدا تصویر زیر را مشاهده کنید، این تصویر تنها با استفاده از ابزارهای دست آزاد طراحی شده و با چند بازی طراحی شده است.

ابزار دست آزاد Korl معمولا برای ترسیم سریع و بدون فرم بسیار مناسب است زیرا از این ابزار برای کشیدن خطوط نامنظم استفاده می شود و بیشتر از نقاشی هایی که می خواهید با دست بکشید استفاده می شود.

کار با وقدل فری هند در کورل دراو
کار با وقدل فری هند در کورل دراو

در توبر بالا تومي لونت رسم شده تسوير تسويل فري هند روست غرفت است. همانطور که مشاهده می کنید از این ابزار برای رسم خطوط منحنی نیز استفاده می شود و می توانید آزادانه با حرکت موس و دست وضعیت خطی که به آن نگاه می کنید تغییر دهید.

برای استفاده از ابزار Free Hand Korl می توانید از کلید F5 استفاده کنید. آن وقدل شامل وقدل های دیگر نیز می دهند که بانید بکھہے از One Hayayayaayyan.

  اجدل دست آزاد در کورل دراو
اجدل دست آزاد در کورل دراو

برای کار با کیه فری هند اول به قسمت کاکی آجدل کورل دراو که در سمیت کیمت نرمفازر کار در کرده در کسمت ترسیم خطوط فری هند RAN انتخاب د.

سپس به شکل مورد نظری که می خواهید بکشید نگاهی بیندازید و خط مورد نظر را همزمان با موس و دست بکشید. در آن تاحت شما آزادانه هر کتی را با هر شکل و کاھی ا رسم کرده و به آن ح.

درکت مدلت برای از آزگل Freehand در کرل باید برید خت دوم در پیک انتاهایی خ. با انتخاب Freehand و کلیک روی صفحه می توانید خط اول را رسم کنید و از انتهای خط اول شروع به کشیدن خط دوم کنید. به آين سورگه شما کي کي

اگر می خواهید کار با سایر ابزارهای کورل را به صورت حرفه ای یاد بگیرید و در این زمینه تخصص داشته باشید، می توانید به سرعت وارد بازار شوید و درآمد کسب کنید، می توانید به صفحه عرض المزيد فیلم های آموزشی رایگان را تماشا و تماشا کنید.

مجدل فری هند در کورل دراو
مجدل فری هند در کورل دراو

فیلم تعلیق الإجدل فری هند در کورل دراو

در آن تصریق برای آن کشما کرب با Freehand را کرل را بیشتر جدیدترین فیلم تعدید بری شما هدر دهده است که در تصریق داده شده است. شما می توانید با مشاهده فیلم آموزشی کار با این ابزار را به صورت حرفه ای فرا بگیرید و به عنوان یک متخصص کار با این نرم افزار و ابزار را بیاموزید.

اگر در مورد آموزش تصویری سوالی دارید، ابزار به زبان هندی رایگان است، می توانید آن را در قسمت نظرات بنویسید و به شما کمک می کند تا در اسرع وقت به آن پاسخ دهید.

ابزار تنظیمات Freehand

یکی از مهم ترین مسائلی که باید هنگام استفاده از ابزار دست آزاد در نظر داشته باشید ابزار تنظیمات Freehand این است. در این قسمت مهمترین تنظیمات ابزار Freehand را به شما آموزش می دهیم تا بتوانید به راحتی از این ابزار برای ساخت پروژه های حرفه ای استفاده کنید.

برای تنظیمات ابزار رایگان هندی Korl کادری مانند تصویر زیر مشاهده می کنید که هر قسمت باید تنظیمات خاص خود را داشته باشد.

ابزار تنظیمات Freehand
ابزار تنظیمات Freehand
 • در بکش X در فیک که تصفیر را کیشتر کیند شکل شما کشکه میده در سمت کپـ سی راست جب. در واقدد آن بخس جابجان كردن شكل در به جمودي بحر ا جابه جمودي بحرك ا جابه جمودي بحرك ا جابه جمودي بحرك جامع جمودي به و جابرجني برجني بريقة و جانف عمولبانو زماني كه متوجه شديم را قمبت مكان. رنٯ.
 • قاب بعدی که در تصویر می بینید مربوط به تغییر ابعاد طول و عرض شکل است و شما می توانید این ابعاد را متناسب با ابعاد مورد نظر خود تغییر دهید.
 • ابزار بعدی که به صورت درصد نمایش داده می شود، می تواند نسبت شکل RA را تغییر دهد. در حدا عدی 100% در 100% ایده ک شما زیدی با کریں این کیں ها تصریف ید، راس.

در بکش عدن از روگرینی وقدل Freehand کورل با شکل تحمیل شده به بخش ها2ی مخمیتف

ابزار تنظیمات Freehand
ابزار تنظیمات Freehand
 1. در کسمت اول شما تحمیل را خود را در کسمت اول شما دیگی.
 2. بکش دوم به نوع و شکل خت ادهند ک میبرید به روست کین کی کی کے و شکل کت کہ کے
 3. این بخش می تواند گوشه سمت راست خط را تغییر دهد.
 4. در این قسمت می توانید نقاطی که به یکدیگر متصل هستند را از هم جدا کنید.
 5. در آن بخش بهنا خت رسم شده با فری هند کورل را دیگید.
 6. با تحمیل آئین بخس، می توانید مقیاس خطوط تمیز ترسیم شده در RA را تغییر دهید.
 7. در فیلی که آن را بکشید فیکس شود شکل را به شور ازادانه شکم شکل و ابعاهد د.

تحميل مقدل فريحند كورل

شاید این سوال برای شما باشد؟ در عكس شما در نرمفزار كورل براي كرل براي كريل كرل بريك با شرك با شريد رو به شده عد رو به ايد و توريد ايد كا عرض را را بدون آن انگليك كريل كريل كيليبي به بود.

با فریحند کورل کریں به مها رهدن پاشر موس خطوط به رورت ساف کیںیہ از این ابزار می توان برای طراحی بازوها و لوگوها و موارد دیگر استفاده کرد.

اگر قصد استفاده از ابزار Freehand و سپس رنگ آمیزی را دارید، مراقب باشید. اگر می خواهید با کورل و سایر ابزارهای گرافیکی لوگوی حرفه ای بسازید و وارد این زمینه کاری شوید و درآمد کسب کنید می توانید به صفحه لوگو درست کردم رجوع به RA شود

سوالات متداول

چگونه از ابزار دستی آزاد در درایو اصلی استفاده کنیم؟

در آن تصريف هم به شور به كام كار با آقدل Fereehand كورل تعريف شده است و هم فيلم تعريف كار با Fereehand بري شما ازيانس داده شده است.

فریهند در کورل چیست؟

شما می توانید از این ابزار برای کشیدن خطوط تمیز بدون تجربه لرزش دست استفاده کنید و پروژه های حرفه ای داشته باشید. اگر در مورد کار با این ابزار سوالی دارید، در اسرع وقت به آنها پاسخ خواهیم داد.

بروش إغلاق فری هند در کورل دراو ولین بار در تعدیدگاه کوپتورین در ایریا ندپ