منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • لپ تاپ مناسب برای برنامه نویسی: قبل از خرید این 5 ویژگی را بررسی کنید

لپ تاپ مناسب برای برنامه نویسی: قبل از خرید این 5 ویژگی را بررسی کنید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
لپ تاپ مناسب برای برنامه نویسی: قبل از خرید این 5 ویژگی را بررسی کنید

مدل ها و برندها برای لپ تاپ ها بسیار بزرگ و متنوع هستند و جایگزین کامپیوترهای رومیزی قدرتمند، لپ تاپ های مخصوص بازی، اولترابوک های نازک و سبک و مک بوک های گران قیمت و ارزان می شوند!

از آنجا که برخی از مدل ها به طور خاص برای برخی از صنایع و منابع مانند تجارت، دانش آموزان و بازی ها به بازار عرضه می شوند، پیدا کردن لپ تاپ مخصوص برنامه نویسی دشوار خواهد بود.

بنابراین، اگر به دنبال دستگاه جدیدی برای کدنویسی هستید، نگاهی به ویژگی های لپ تاپ های واقعی و برنامه نویسان مناسب بیندازید.


برنامه نویسی، شبکه، معماری، علوم کامپیوتر، هوش مصنوعی و تجارت

Toi en pak फुफ़ुद्धरी, साफरतासद मबानी प्रणाम नोविसी रो जूरी याद मीगीरी के तू हिक कलास अधिक कालस या पक दिगे ए नही दीदी नही शेनिदी! بدون هيك كلاسي، با سفرتاسد مباني برامه نوسي اپلیکیشن بیزن، روجه در بیار!


1-شماره

صفحه نمایش لپ تاپ یکی از مهم ترین منابعی است که یک برنامه نویس باید در نظر داشته باشد. به آن دیلیل که در همان کیزی است که 99% از ویں ہے ہے کر بہ آن نگاه ریوا پس به هر کیںیری کیں دیکھیں. نکتی هست که بید همینطوری که در ناظر کیه

صفحه اصلی صفحه نمایش بزرگ

אגר המליק יק טאפפ בגרוג ו נסבב על לדע אנקר אינ אסט ק דר פשיער היי קוקך טר פעים מער ברי ער ברי ארדים. و همچنین متن، نمادها و سایر عناصر رابط.

به علاوه فضاهای عمودی بیشتر در برنامه نویسی مورد استفاده قرار می گیرند. به همین دیلیل بهتر است از ویشناهر هی 16:10 کیندی کیندی. اگرچه امروزه اکثر صفحه نمایش های لپ تاپ دارای نسبت تصویر 16:9 هستند، اما گزینه هایی نیز وجود دارد که به شما امکان می دهد حالت اول را داشته باشید.

همچنین صفحه نمایش های لمسی یا لپ تاپ های 2 در 1 صفحه نمایش بزرگی ندارند. ارزش هزینه اضافی را ندارد، اما ارزشش را دارد، اما ارزشش را ندارد.

لپ تاپ مناسب برای برنامه نویسی: قبل از خرید این 5 ویژگی را بررسی کنید

پشتیبانی از نمایشگر خارجی

اکثر رایانه ها می توانند حداقل یک صفحه نمایش خارجی را از طریق HDMI به سیستم شما متصل کنند. این توانایی به خصوص برای کسانی است که چندین پنجره را همزمان باز می کنند، عالی است. خانه دار

بنابراین اگر می خواهید دو دستگاه خارجی خارجی را به رایانه خود وصل کنید، لطفاً از یکی از دستگاه های سازگار با گوشی راضی باشید.

حتما بخوانید: تعدیق صفر تا سد همه زبانهای فرامان نویسی

اگر نمایشگرهای بیشتری می خواهید، باید یک اتصال Thunderbolt 4 که از فناوری DisplayPort پشتیبانی می کند در کنار درگاه HDMI داشته باشید. به این ترتیب می توانید دو نمایشگر RA را به هم متصل کرده و همزمان از آنها استفاده کنید.

2- پردازنده

مانند هر برنامه دیگری، همیشه بهتر است پردازنده ای با عملکرد بالاتر داشته باشید. البته ما می دانیم که همه افراد دارای بودجه نامحدود هستند. அக்குக்கு ، வேட்டை தேர் இக்க்கு க்குக்க்கு பியுக்க் பியுக்க்

آیا از چندین برنامه به طور همزمان استفاده می کنید؟ איא ב עבור עדע אז דאה ה סר ו כאר ארדים und saat ה RA ערפע עועורי אנ ימים در این صورت، تعداد هسته ها باید در اولویت قدرت پردازش مواد خام باشد. اما اگر فقط روی یک نرم افزار تمرکز کنید، ممکن است یک پردازنده با تمام هزینه ها داشته باشید.

لپ تاپ مناسب برای برنامه نویسی: قبل از خرید این 5 ویژگی را بررسی کنید

اما هر نوف برامناوسی که می دیگی، باید یک کیتمین ردہ لہے دیدہ به همین دلیل است که پردازنده‌های سطح مبتدی مانند Intel Core i3 یا AMD Ryzen 3 ممکن است برای انجام کارهایی که باید در محل انجام شوند تحت فشار باشند. وقتی به لپ تاپ خود نگاه می کنید و منتظر می مانید تا کامپیوتر با تاخیر تمام شود، سردتان می شود!

از دست دانگی: کند زبان برامن نویسی داریم؟ чанд та байд яд гыйным؟

3- رم

لپ تاپ را че брай кар хадари в брамх новиси в че бази бахрид минузим реми кох продажа ми шуд 8 گیگاбурыайммлабл. این قدم کارتان را تا حدی راه می آنزد اماگر بدیگا اش رازای وان دالدالی باشیاشیاش وان باشیاشیاش وان باشیاشی وان می خواند.

اگر گزینه 8 گیگابایت را انتخاب کرده اید، لپ تاپ شما در آینده باید به گیگابایت یا بیشتر ارتقا یابد. از مدل های که رم لهیم شده درادن دراند کیں زیرا بری علیوں آن باید لپ تاپ جریبد.

4- سخت

اگر می خواهید رایانه شما سریع کار کند، باید هارد دیسک SSD داشته باشید. این ویژگی باعث می شود لپ تاپ شما سریعتر کار کند.

در سال 2022، 256 گیگابایت حداقل هارد دیسک برای رایانه ها است و معمولاً ترجیح داده می شود که یک SSD با ظرفیت 512 گیگابایت یا بیشتر روی سیستم وجود داشته باشد. اگر باید به ترکیبی از SSD و HDD تکیه کنید، باید حداقل یک درایو SSD 256 گیگابایتی داشته باشید که بتوانید سیستم عامل، برنامه ها و کارهای فعلی خود را در آن نگه دارید.

در آن رووت قداد كه كد را كامّيل مي كند، كره ها RA سريت تر تمنه داد داد. सेप मे के के लिए है फ؟

اطلاعات اضافی: 5 عدد

5- سیستم عامل

بستگی به نوع برنامه نویسی انتخابی شما دارد.

اغر با macOS كار مي كنيد، احتملا بايد يكي از ترودون پل را كهنديد. این شرکت در حال حاضر طیف گسترده ای از محصولات از M1 MacBook Air گرفته تا MacBook Pro 16 اینچی M1 Max را ارائه می دهد، بنابراین می توانید متناسب با بودجه خود یکی را انتخاب کنید.

لپ تاپ مناسب برای برنامه نویسی: قبل از خرید این 5 ویژگی را بررسی کنید

اما اغر از تاپــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ ها، شما بری لینوکس هم کیں هی ها دردیزیرا اما کی کے آن را روی هر دراشت، دراشت ب آن جود، بریک از توردیک تاپب ‌هایی با سیستم عامل لینوکس از پیشتر می‌کندند می‌ں که شما ممکن است بخواهید چنین کامپیوترهایی را انتخاب کنید.

با این حال، می‌توانید سیستمی با چندین بوت برای اجرای هر دو ویندوز و لینوکس یا لینوکس و macOS در کنار یکدیگر داشته باشید. شما همچنین می توانید از Wine برای اجرای ویندوز در مک خود استفاده کنید، اما مک های سری M1 جدید از معماری پردازنده متفاوتی استفاده می کنند که ممکن است شبیه سازی را تحت تاثیر قرار دهد.

6- صفحه کلید

این لوازم جانبی کمتر از برنامه نویس مفید است. در حالی که صفحه کلیدها به اندازه پردازنده ها یا نمایشگرها جذاب نیستند، شما به عنوان یک برنامه نویس به یک صفحه کلید خوب نیاز دارید. دیلیل آن هم این است که احتملا بیش از 90 درصد از زمان تان RA سرف تیبیکردن کردی کردیل کردیل.

کاربران مختلف در مدر تراشین های پاگی‌کلید منادنی و سلایک کردین دارند; زیرا برخی از کیبوردها اندازه کاملی دارند و برخی از طرح ها کلید ندارند. در هر روست، شما باید توجه به طب تایب تاند، یکی RA کیں کیند.

از آن کی که نمی ‌توا فرض کنیم؟ انواع سوئیچ ها و انواع مختلفی از کلیدها وجود دارد.

7- عمر باتری

גר מ דר ה מעשמ ש ، بلکه ה בטר בטר עם מ מ מ ת ס ס ס ס ת ת ר ר דרד דרד דרד דרד. می‌توانید با Apple M1 MacBook Pro، Lenovo ThinkPad X1 و HP Envy 14 از موبایل استفاده کنید.

علاوه بر عمر باتری، لپ تاپ هایی با فناوری Power Delivery را نیز در نظر بگیرید. در آن سورت می کسیده من از پاوربانک برای شارژ لپ تاپ حتی در جاده استفاده کردم

برنامه نویسی چیست؟ انواع آن و نکات کاربردی

امروز برنامه نویسی تغییر کرده است!

اگر برنامه نویسی هستید که می توانید در هر مکانی کار کنید، یک لپ تاپ قدرتمند یک کارت ضروری است. به این ترتیب، می توانید در هر کجا که هستید برنامه ریزی کنید.

بنابراین اگر شما یک برنامه نویس آزاد هستید یا اگر شرکت شما به شما اجازه می دهد خارج از خانه کار کنید، در واقع می توانید خود را یک عشایر دیجیتال بنامید.


زبان چاق

با ان اپلیکیشن صادق، هر زبانی رو قابت با 5 دیه ر روززتوی 80 روز مسل بلوب حرف ب! بهترین متد روزز, بهبود حافظه, آموزش تصویری. تعديدة زبان كليد تعديدة هر خالتي در قرن 21 !