منو سایت

 • خانه
 • وبلاگ
 • فلاتر چیست؟ (معایب و مزایا به زبان ساده)

فلاتر چیست؟ (معایب و مزایا به زبان ساده)

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
فلاتر چیست؟ (معایب و مزایا به زبان ساده)

فلاتر یا فلاتر یک پلتفرم توسعه اپلیکیشن موبایل است که توسط گوگل ایجاد شده است. این برنامه به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا برنامه هایی را ایجاد کنند که روی وب، دسکتاپ و هر سیستم عاملی (اندروید یا iOS) اجرا شوند. فلاتر از یک زبان برنامه نویسی واکنشی به نام دارت استفاده می کند که توسعه را سریعتر و آسان تر از روش های سنتی می کند.

اگر علاقه مند به دانستن بیشتر در مورد فیلتر هستید، یا اگر علاقه مند به استفاده از آن برای توسعه برنامه های خود هستید، لطفا برای اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

فیلتر را معرفی کنید

فلتر يك SDK (كيت تعليقة نرمفزار) يك نرم افزار تلفن همراه است كه براي ساخت برنامه هاي اندرويد و iOS با كارايي و كيفيت بالا مفيد است.


برنامه نویسی، شبکه، معماری، علوم کامپیوتر، هوش مصنوعی و تجارت

toi en pak फुफ़ुदरी ، साफरतासद मबानी पानी नोविसी नोविसीरो जूाद याद मीगी तू हिक हिक कलास अधिक कालस पक दिगे दिगे ए नही दीदी शेनिदी शेनिदी शेनिदी शेनिदी! بدون هيك كلاسي، با سفرتاسد مباني برامه نوسي اپلیکیشن بیزن، روجه در بیار!


چارچوب فیلتر دارای یک کتابخانه گرافیکی و انیمیشن قدرتمند است که ایجاد رابط های کاربری را آسان می کند که به راحتی به لمس پاسخ می دهند.

اطلاعات تکمیلی: آموزش فلاطر از سفر تا سد با 14 درس رایگان

فیلتر بر اساس زبان برنامه نویسی ساخته شده است و با بارگذاری مجدد (Hot reloading) دور سریع کار را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید به سرعت کد را تکرار کنید.

برخی از ویژگی های واقعی فیلتر عبارتند از:

 • زبان برنامه نویسی: فلاتر از زبان برامنوسی دارت می کند می کند که می کند.
 • بار مجدید دگ: قابلیت “بارگذاری مجدد” به شما این امکان را می دهد که بدون راه اندازی مجدد برنامه خود، به سرعت و به راحتی تغییرات را بارگیری کنید.
 • رابط کاربری بصری و منعطف: Elements of the user interface فلتر با الی آز عسولی مشابه کتابچه های راهنمای تراشین هی متریال گوگل ساخته شده اند و روشی گویا و فرستر شیربری بیری که برنامه هایی شکیل و عالی را در انتخاب می کنند.
 • عملکرد رونق: برامه های فلاتر بر روی کد ریال کامپایل شده اند و همکند همکرد رو در استم های ios و اندرید دارد.
 • منبع: فلاتر يكروجه مسمرن باز است، به آين منائة كه شما مي توانيد به صليد داز آَه Ipmost knich و One.

फलाट्र जुदे कर मी केंड؟

Filter یک برنامه تلفن همراه SDK است که به شما امکان می دهد برنامه های بومی با کیفیت بالا را در iOS و Android ایجاد کنید. also n Framework راحكر رياعل بريا توسه برامه هي كاند پلترفتي به فسيله system chrap جديد فوشياي گريلف عابرياپ جديد فوشياي گريلپگگpinm عابگوميله سيompp this

این چارچوب باعث می شود که رابط کاربری زیبا، سریع و پاسخگو آسان شود. این فریم ورک همچنین قابل توسعه است، بنابراین می توانید به راحتی ویژگی ها و عملکردهای جدیدی را به آن اضافه کنید.

فلاتر چیست؟ (معایب و مزایا به زبان ساده)

هنگامی که یک برنامه ایجاد می کنید، با یک ویجت کار خواهید کرد. ویجت ها بلوک های واقعی یک برنامه هستند و برای ایجاد اجزای بصری یک برنامه (مانند دکمه ها و متن) و عناصر کاربردی (مانند ویجت های بدون حالت) استفاده می شوند.

دو نوع ویجت وجود دارد: widget بدون حلت (stateless) and widget حلت دار (with state). ویجت های بدون وضعیت همان تور ک از نام شان هم پیدا می شود، آکھلک ھایی هستند که هیک ھیک کے کے کے کے کے کے کے اینها ساده ترین ویجت ها هستند و اغلب برای دکمه ها یا متن استفاده می شوند.

دانلود کیند: 5 ایکیں کے کے کے در کوشی

از طرفی ویجت های Stateful حالت داخلی دارند و این حالت به مرور زمان قابل تغییر است و ویجت در ظاهر و رفتار خود را نشان می دهد. ویجت های حلت دار معروف بری فیلد هی کنده‌کارب یا کنده هی اذنی.

برای گوشی؟ همچنین می‌توا فرض کنیم؟

فلاتر چیست؟ (معایب و مزایا به زبان ساده)

مزایای فلتر

استفاده از فیلترها در توسعه اپلیکیشن های موبایل دارای چندین مزیت است:

 • سرعت: فلاتر از زبان برامن نویسی دارت می کند می کند ک در کد بومی شده است، به آن من که به جاوا اسکریپت نیست. این ویژگی منجر به ایجاد برنامه هایی می شود که سریع و واکنش پذیر هستند.
 • امکان تولید برنامه در چندین پلتفرم: در فیلتر می توان از یک کد برای ساخت برنامه برای دستگاه های iOS و اندروید استفاده کرد و نیازی به جابجایی بین پلتفرم های مختلف نیست. این ویژگی باعث می شود زمان و انرژی گوشی شما افزایش یابد. به بر آئین می توان از فلاتر بری توسه وب به منزور برامه های کارکی تحت وب کرد کرد.
 • این مجموعه غنی از ویجت ها دارد: ویجت ها بلوک هایی هستند که برنامه را می سازند، فیلترها یکسان هستند و ویجت ها یکسان هستند. وجود چنین امکاناتی ایجاد رابط های کاربری زیبا و سفارشی سازی آسان را ممکن می سازد.
 • منبع: هر كسي مي توادن در تعليقة فلاتر تعريفة هدل بهدة. به کی کریں کے کے ہے کے کے کے کے اسناد یا آموزش های مفید زیادی به صورت آنلاین در دسترس هستند که توسط انجمن انجمن در سایت هایی مانند Github ایجاد شده اند.
 • آزاد بودن: هیک کست ای بابت موزوز ای کیں فیلتر کے کے شد شد. این ویژگی فیلتر را به گزینه ای جذاب برای استارتاپ ها و توسعه دهندگانی تبدیل می کند که می خواهند بدون صرف هزینه زیاد برنامه های باکیفیت تولید کنند.
 • پشتیبانی گوگل از flutter: فلاتر به تعريف يكي از تولودة Google , تيباني قبل از اينكه مي نزوج كند وايائائائياف One بش آائائيماشاف يك بند وائائائائي وان. یکی باش باشاشاش وان شاش وان. ° شاشاشاشایماش یک. باف وان بژ اوداءاءاءاشاش یک. باش وان بژ آائائيماشاي وان. ° अवदायाई یک. BBB late aymash One shaf One بژ آائائائماش One. بابام این بدان مناذاست که توسه موستدهلاده می توادن معلید شود ک تترد َاهاشند ک فتر به تسه عَلی بامه خودچ دیر د One peak خادامه خودچ دیر.
 • با الهام از برنامه بزرگان موفق ساخته شده با فلاتر: برخی از معروف ترین برنامه ها عبارتند از Google Ads، Reflectly، Alibaba’s Xianyu و Postmuse. تمريفي آن فرامة ها بريا تعالي ه‌دهنده‌اي موفيد است كه از فلتر براي شان بريك‌هايشان مي‌شود، ببينم كه با فلتر كههلي مي‌كنم.
 • اشکال زدایی آسان: گوشی zba؟
 • تست خودکار: زبان برامه نویسی دارت از تست خودکارمی کند θ فریمورک فتر what. این کار توسعه دهندگان را برای بهینه سازی و بهبود کیفیت برنامه های خود آسان تر می کند.
 • استفاده از نرم افزارهای سخت و نرم: اپلیکیشن هی فلاتر می توادن به تعفیر کاملی از کوبدی هی کرفتر نرم افزاریم این بدان معناست که می تواند از ویژگی هایی مانند زنگ در، GPS و اسکنر اثر انگشت استفاده کند. آنها همچنین می‌توانند از ویژگی‌های خاص پلتفرم مانند اعلان‌های Push در برنامه‌های اندروید یا Face ID در Apple iOS استفاده کنند.
 • سازگاری صفحه نمایش مختلف: برامه های فلتر را می توان بری کار بر روی بروی درایشیه با انزازهای با انزازهای و به نت ابای تراشین کرد. این قبض کمک می کند تاکودین برامه ‌هایی تویدید کیند که در کوشی ‌ها و هم در َاشها قاسم زنه.

تعريف صفر تا سد همه زبانهاي برامنا نويسنده در انجاز

نقص

فیلتر علیرغم مزایای فراوانی که دارد، معایبی نیز دارد که قبل از استفاده از آن برای توسعه برنامه تلفن باید به آن توجه کرد.

 • عدم وجود کتابخانه های شخص ثالث: با آين فلاتر درايا سملوه ي غني از وجت است , امام هم كامعة بلاكيا هاي شهونالث وجCH دانهاهاي مشكالت وجCH دانهاهاي ترسيم وجCH دانه هاي ترسناك وجCH كارد . کتابخانه برای افزودن ویژگی ها و قابلیت ها به برنامه ضروری است، بنابراین هنگام استفاده از فیلترها باید به آن توجه کرد.
 • ابزارهای روی فیلتر هنوز به خوبی سایر سیستم عامل ها نیستند: ابزارهایی که توسعه دهندگان برای ایجاد برنامه ها استفاده می کنند. هنوز به اندازه پلتفرم های دیگر مانند Swift در Xcode کامل و قدرتمند نیست.
 • این زبان برنامه نویسی نیست: در مقایسه با زبان کاملی مانند جاوا نسبتاً مدرن است. آن بداند منازاست که موقع است نظر سنتری از توسه دهد بااز از توسه دهلادها انا شود و بمبروم بن کابری کند.
 • اندازه برنامه بزرگتر: برنامه های فیلترها با ویجت های داخل خود سازگار هستند، در مقایسه با سایر فریمورک ها بزرگتر هستند.

مشاغلی که باید در حین پرواز مورد استفاده قرار گیرند

با این که فلاتر کایدددد، اما با این که می خواهم که می کنم. چند نمونه از مشاغلی که می توانند از فیلتر استفاده کنند عبارتند از:

 • استارت آپ: فلاتر اختبار خوبي بري استارت aap ها است; زیرا استفاده از آن رایگان و آسان است. إغلاق و بلايباهاي خوبي هم دارد، ذهب مي كوستان يك برامه با شتوم بازيد.
 • با با سرور محدود: اگر زمان یا بودجه محدودی دارید، گزینه خوبی است. لهم هم این است که تعریف یک به زمان یا کاکس کاید نیاز دیریدید.
 • اطلاعات اضافی جایزه MVP: Mvp (कमिने त्याव कार्य प्रेष्ट) فلاتر اختبار خوببی برای ایندی MVP استد; از آنجایی که استفاده از آن آسان است، سریع و آسان است.

البته، در مقابل، چند کسب و کار هستند که ممکن است برای نیازهای آنها مناسب نباشند:

 • مشاغل با تیم های بزرگ: اگر تیم بزرگی دارید، فیلتر ممکن است گزینه خوبی نباشد. آلدش هم آين است كه فيدين تعليقة دليقة جانب دارت برانغيز است و إدرتهاي در هذا هذا قفي به ساير بلتامترها ها نست قفي.
 • مشاغلی که نیاز به برنامه های کاملاً سفارشی دارند: اغر به برامن‌ ای نیاز دردی ک کملا عدیدی است YA سلوا یزگجک نمکن است به یک زبان moat moot moot moot اشن از لاتراشن استبری للدش هم کامعدی لبایکاهای شرک علی است.

یک ویدیوی تعلیم کوتاه فیلتر

आस्थान देशन डार्त आस सफर ता सद बा 14 दर

یک کلمه دیگر

اگر در زمینه توسعه وب، دسکتاپ یا موبایل نیاز به کمک دارید، ممکن است نخواهید یک توسعه دهنده فیلتر استخدام کنید. البته این کار ممکن است آسان نباشد، زیرا تعداد توسعه دهندگانی که تجربه ساخت اپلیکیشن در این فریم ورک را دارند وجود ندارد. نه هنوز


زبان چاق

با ان اپلیکیشن سادز، هر زبینی رو کاک با 5 دیکه در رززتوی 80 روز مزل بلوب حرف ب! بهترین متد روزز, بهبود حافظه, آموزش تصویری. تعديدة زبان كليد تعديدة هر خالتي در قرن 21 !