منو سایت

فارسی کردن در اکسل

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
فارسی کردن در اکسل

يكي از دروبدلي كه آراني در تنمرهاي فريسي با اينوبرو هست داشت تبدیل داده ها از فارسی به انگلیسی در اکسل یکی از امکاناتی است که نرم افزار اکسل به صلاحدید کاربران خود قرار داده است تا بتوانند به راحتی کارهای مختلف را با این برنامه انجام دهند.

اگر می خواهید بدانید نحوه تنظیم اعداد در اکسل به زبان فارسیPove programmы эн тешеку ба ма компания страница та мехожение роше хай прередлагать фариси бех انگلیسی چاراسی بخ Anggei چاراسی بخ اینگلی چاراسی

آنچه در این صفحه خواهید خواند:
 • فارسی کردن در اکسل
  • فونت فارسی در اخسل
  • راست کین کردن متن در اکسل
  • تحميل فرمتاس سلول اكسل
  • فارسی کردن در اکسل با فورول نویسی
  • از کدهای تصویری اولیه در اکسل استفاده کنید
  • فارسی کردن در اکسل با عروگین windows
  • فارسی کردن در موشورهای دراه اکسل
  • در فارسی در اكسل windows 10

فارسی کردن در اکسل

یکی از پرترارترین سکیلی که تسویر کی از عدن پریده می شود این است که چگونه در اکسل راه اندازی کنیم؟

در هدت کلی بری بردید دراد فارسی در اکسل راه های مختلفی وجود دارد تبدیل انگلیسی به فارسی در اکسل 20116 و همچنین در فارسی در اکسل 2019 را به شما عزیزان کنیم کنیم.

پیشنهاد ویژه: брай я шоха آموزش اکسل رجوع شود

فونت فارسی در اخسل

یکی از ساده ترین روش ها برای فارسی کردن دراد اکسل، از فونت فارسی در اكسل می بهده. وقتی از فونت های فارسی برای تایپ اعداد استفاده می کنید، می بینید که همه اعداد به فارسی نوشته شده اند. برای این کار می توانید از فونت هایی مانند B Nazanin، B Titr و… استفاده کنید.

راست کین کردن متن در اکسل

از دیگر راههای که می کے بری شینت فارسی در اکسل אז אנ אוזאשים קיניד، ראשט קין קרדן מצטן דר סלול אקסל מי בשד. برای یک کار می بیشتو وارد تب شده home و کسمت را کیند کیند ومپس از کسمتک درکس بهیں بهیں بهیں سمت راست چپ را انتخانتخد.

برای دوزوگ کامل ترین پیکیج نصور کاکسل به روست اپرایمی، مستی ت تشکوی امسل با جواب pdf رجوع شود

راست کین کردن متن در اکسل
راست کین کردن متن در اکسل

تحميل فرمتاس سلول اكسل

کامبی فرمتاس سلول اکسل یکی دیگر از روش هی بردادی درادة انگلیسی به فارسی در اکسل ми بود. در یک روش شما باید باد از از های مدردهای روی آن ها راشت کرد کرد کرد از از های کیں Format Cells.

در تاحت بری شما پنجره ای باز « شما بری فارسی كردن تدف در اكسل و بلعکس انگلیسی به انگلیسی מי באיטון אז קדהי זיר קש דר אין קשמן קארוד דאמ עשוד קידים und פלגי .

اغر به درگم همین و کامل ترین تعلیم حقوم و هوگو در اکسل در اکسل ستردین، ٵیشنهاد آموزش حقوق و دستمزد در اكسل رجوع شود

تحميل فرمتاس سلول اكسل
تحميل فرمتاس سلول اكسل

می توانید از دو فرمول زیر استفاده کنید فارسی شدن در اکسل استفاده کنید

[$-۳۰۲۰۴۲۹]عمومی

[$-۳۰۱۰۰۰۰]عمومی

برای تبدیل اعداد از انگلیسی به عربی می توانید از فرمول های زیر استفاده کنید

[$-۲۰۲۰۴۲۹]عمومی

[$-۲۰۱۰۰۰۰]عمومی

برای استفاده از تعدید کام به کام به اکسل به پیں به دی اف بدول پی دی اف به اکسل رجوع شود

به آئین پیتنا تویں در کی که در کے شماره فارسی در اکسل درای اعشار هزارگان بهدا، می کودین از فرولوم زیر بری اعداد را فارسی در اکسل بنویسید از ترکیب استفاده کنید

[$-۳۰۲۰۴۲۹]#،###

فارسی کردن در اکسل با فورول نویسی

форумул новиси ейки дигер аз рош хай аст кех ми коспустите брай بردادی درادة انگلیسی به فارسی در اکسل از آن استفاده کنید

همانطور که می دانید نرم افزار اکسل یکی از پرکاربردترین و پرطرفدارترین برنامه های حسابداری است که قابلیت های زیادی برای انجام پروژه های مختلف در اختیار شما قرار می دهد که در مقاله اکسل چیست ما همه برنامه ها را توضیح داده ایم.

अगर है سینی فارسی کردن در اکسل کومید می بهد نگرفته اید، باید بیدی که تعبیر TEXT YEKI AZ انگلیسی ми بود.

ویژه پیشنهاد: بری شرکت در کامل ترین دوره دوره اخسل در همستی کرنز تدریک کیشر زیر نازر آتی جنی بر One بر One wort plan ad hoc,½ ظاتید bert plan ad hoc,رظ| دوره اكسل قدرامي تا تعرفة رجوع شود

شماره کسمافری کاکستی از فرمت تفرین شده بری ریابع دسمت زیر فهمیده م بری ن اردهین م بری ن اردهشتیک بری ن کرکم بنی ن اسابوستیکم بمی این ارده کائیر اسدهیان کنییدنی. ک® کای بدیینیت

TEXT(A1″[$-۳۰۱۰۰۰۰]عمومی»)=

از کدهای تصویری اولیه در اکسل استفاده کنید

يكي دير از روش هاي تحميل درة انجليزي به فارسي در اكسل، از کد تصویری اولیه استفاده کنید. در آن روش شما می کوش از تعبیر (En2Fa) برای وازید از آن روش می کد کد کد داده شده در کسمت باین را کرده ودر میکت اکسل آن رارا پیسریر.

به صفحه مراجعه کنید جستجو در اكسل می توانید با تابع FIND AND SEARCH در اکسل آشنا شوید.

تابع En2Fa (rng As Range)

کد نوشته شده توسط تیم اکسل ایران – امیر قاسمیان

Dim num، i به عنوان عدد صحیح، ch به عنوان رشته

num = rng.Value

برای i = 1 به Len (تعداد)

ch = محیط (شماره , i , 1 )

اگر AscW(ch) >= 48 و AscW(ch) <= 57 سپس ch = ChrW(AscW(ch) + 1728)

En2Fa = En2Fa + Ch

بعدی منم

عملکرد پایان

در فیلی که می کے با یک روش در اکسل آشنا شوید صهفه به تبدیل عدد به حروف در اكسل رجوع شود

فارسی کردن در اکسل با عروگین windows

آخرین راهی که می توانید انجام دهید فارسی کردن در سلولهای اکسل تنمع دائيه، عرض المزيد كنترول پنل سيستم كمبوترام مي باشد كه بايد روش تباگ زير امل كن باشد.

کنترل پنل > زبان و گزینه منطقه ای > گزینه منطقه ای > شخصی سازی > جایگزینی شماره > ملی

در فیلمی که از Windows 8 به بلاکیندی می کندی، باید روش تباگ زیر کاگا به فارسی كردان اكسل انجام دادن:

کنترل پنل > ساعت، زبان و منطقه > منطقه > تنظیمات اضافی > استفاده از شماره های محلی > ملی

پیشنهاد ویژه: تحدید تاریخ شمسی به ملادیا در اکسل

فارسی کردن در موشورهای دراه اکسل

braй فارسی کردن در موشورهای دراه اکسل، می توانید مراحل زیر RA را دنبال کنید.

ابتدا روی تنظیمات مورد نظر (افقی یا عمودی) کلیک کرده و سپس گزینه format را انتخاب کنید. در پتجره ای که بری شما باز می شود منوی Number RA ایکت کرده و در کسمت Category روی بازی Custom زرده.

در ين تاحت از فارسی کردن دراه در اکسل در کادر خالی با توجه به توضیحاتی که در تغییر فرمت اکسل سلول دادیم کد فرمت مورد نظر را تایپ کرده و گزینه add را وارد کرده و انتخاب کنید.

اگر به دنبال راه هایی برای اضافه کردن ستون و ردیف به اکسل هستید، این مقاله است اضافه کردن یک ستون و ریدف در اکسل می تواند بهترین راهنما برای شما در این زمینه باشد.

فارسی کردن در موشورهای دراه اکسل
فارسی کردن در موشورهای دراه اکسل

در فارسی در اكسل windows 10

در باره در فارسی در اكسل windows 10 باید بید بیدی که روشهایی که بری رفع مشکل تب در فارسی در اکسل که ارسی ب شده است. در فارسی در اكسل windows 10 صدق نیمی کندن به همین صوره شما باید از روش عدیر بری ابن امر کیں کیں

يكي از جمعة روش ها براي استراسي و انزليز داهتا ها و تعريفاپ براي ساخت غدول در اكسل অনিন নন্মন আন ক্র র্রা দাধ্তা দাম মাাা.

همچنین می توانید تنظیمات سیستم را در سیستم RA پیکربندی کنید. برای استفاده از این روش ابتدا باید بر روی نوار وظیفه در سمت پایین دسکتاپ کلیک راست کرده و از بین گزینه های موجود گزینه تنظیم تاریخ/زمان را انتخاب کنید.

در عربة پنجره ای برای شما باز می شود کهر میان پیںهی که< دائه گزیم POSOCI ه وان س یکی ز وان اندام گزی وان م یکی ز وان ز وان ارگان گزیامبلی حال روی کسمت Change format for date, time or numbers کلیک کنید کی کنید.

اگر می‌خواهید با روش‌های مختلف تغییر صفحه در اکسل آشنا شوید، حتما این مقاله را بخوانید راست چین و چپـ چین کردن اکسل بخوانش

در این در آن تهاب بری شما پتجره ای باز می شود که باید در فرمت های تب دربکش فرمت از مزوا بازی ه در هات بدید بازی را انتخاب کنید تنظیمات اضافی را انتخاب کنید.

حال در آين قسمت بريا شما پنجره جديدي باز برع شد كه بايد در تب Numerals برايرٌ از اعداد خود استفاده كنيد رايرٌ Context راي رٯۈ. در إلى نرم افزار فازراز اكسل را در ويندوس 10 باز كرده و از تب صفحه اصلى از كسمت Alignment برازى Right-to-Left را گٮ ت

پیشنهاد ویژه: فريز كردان در اكسل

در فارسی در اكسل windows 10
در فارسی در اكسل windows 10

خلاصه ها

یکی از چالش هایی که ممکن است هنگام کار با نرم افزار اکسل با آن مواجه شوید، تبدیل فرمت انگلیسی به فارسی در اکسل מי בדע קה ברי רפע אין משלקי באיד בא שינה عرض المزيد در اكسل அக்க்கு வ வியுக்க்கு மாட்ட்டை به همین ترتیری در آن تصریک سفر تاد تعریف روش استاندر تیب شیرن ادامیکی. زیزادعلی دادامی.

אגר הר גוע ספולי דר סילה בא عرض المزيد در اكسل شما می توانید نظرات خود را در قسمت نظرات بنویسید تا کارشناسان در کمترین زمان ممکن شما را راهنمایی کنند.

سوالات متداول

چگونه در اکسل داده های فارسی بسازیم؟

برای تبدیل داده ها به فارسی در اکسل روش های مختلفی مانند تغییر فرمت سلول در اکسل، استفاده از فونت فارسی، قالب بندی صحیح و … وجود دارد.

فارسی کردن در کوه اکسل کومی است؟

برای قالب بندی داده ها در محورهای اکسل ابتدا باید روی داده های مورد نظر (محورهای افقی یا عمودی) کلیک راست کرده و سپس گزینه Format Axis را انتخاب کرده و مراحل توضیح داده شده در مقاله را انجام دهید.

سینی فارسی کردن در اکسل ویندوس 10 کیمی است؟

برای تهیه فارسی در اکسل ویندوز 10 باید مراحل تنظیمات سیستم را که در این مقاله توضیح داده ایم انجام دهید.

فارسی کردن در اکسل ولین بار در تعریف کے کے کے کے کے کے کے کے کریں ۆٯد.