منو سایت

 • خانه
 • وبلاگ
 • عرض المزيد نرمفازر كمپاني و نكته تعريفة

عرض المزيد نرمفازر كمپاني و نكته تعريفة

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
عرض المزيد نرمفازر كمپاني و نكته تعريفة

احتمالا پس از بررسی های زیاد و مقایسه امکانات برنامه های مختلف، نرم افزار Help Desk را برای انجام کارهای مربوط به شرکت خود انتخاب کرده اید که انتخاب بسیار درستی است. Help Desk در واقع نرم افزاری برای برقراری ارتباط موثر و کارآمد با مشتریان است که به شما در ارائه خدمات پس از فروش و پشتیبانی از مشتریان کمک می کند. در این آموزش قصد داریم شما را با نرم افزار Help Desk و نحوه عملکرد آن آشنا کنیم تا بتوانید خدمات فروش را به بهترین نحو در اختیار مشتری قرار دهید.

کرا باید از نرمفازر Help Desk وکیمی کینیم؟

نرم افزار Help Desk بستری است که به شرکت ها اجازه می دهد تا تمامی درخواست های داخلی و خارجی را در یک سیستم جامع و کامل نگهداری و مدیریت کنند. به این ترتیب درخواست های مشتریان مختلف را به صورت یکپارچه و یکپارچه پیدا خواهید کرد و می توانید خدمات با کیفیت بالاتر و سریع تری به آنها ارائه دهید.

عرض المزيد نرمفازر كمپاني و نكته تعريفة

كار نرم افزار Help Desk – Service Desk جمع آوری، اولویت بندی، توزیع، ردیابی و حل درخواست ها را انجام می دهد. استفاده از این نرم افزار مزایای زیر را برای شرکت شما به همراه دارد:

1- বান্তা প্র্তাত্যান্তা নাত্র্তান্তা und ম্র্ত্র্ত্যান্তান

2- குற்கு பக்க்கு கான் குர்க்கு பாட்ட்டுக்கு und திய்கு க்கிர்க்கு க்கிர்க்கு

3- خدمات بهبهدو به مشتری

4- زمان زمان واکنش و یسات ایرتی

5- ប្រ្រង្រ្រ្រ្រ្រ

7 وب سایت عالی برای طراحی لوگو رایگان برای تجارت

سینی راه راهتزی نرم فزاری Help Desk: از کاجا برید کنیم؟

فرقی نمی کند شما تا به هال از برامچ Help Desk کرده یا تیزی کران است این نرم افزار را را لہے کے کے کردی کند; در هر روست قبل از هر کاری باید دو بیست و چند دقیقه: یک لیست از مشکلاتی که می خواهید حل کنید و لیست دیگری از اهدافی که می خواهید به آنها برسید. شما باید کانال های پشتیبانی مشتری فعلی و روش های رایج ارائه خدمات به مشتریان خود را تجزیه و تحلیل کنید، یک روز کامل یا حداقل چند ساعت را خودتان با تیم پشتیبانی سپری کنید، روش های پشتیبانی را از نزدیک ببینید و نکات لازم در این زمینه را درک کنید.

قبل از اینکه روش های پشتیبانی مشتری را بهبود ببخشید، باید درک درست و استدلال خوبی داشته باشید. пс олин чизи ке байд аз ходта گوشی با

به این لیست نگاه کنید ن لیست نمون باش

1- پشتیبانی از مشتریان برای انجام وظایف خاص مانند: اتصال به خدمات، خدمات، مشاوره، خدمات

2- کیفیت خدمات، قابلیت استفاده و چو تصادفی

3- آزمایش ویژگی ها و پیشرفت محصول جدید با جمع آوری بازخورد از مشتریان

4- جمع آوری بازخورد و درخواست برای ویژگی ها یا ویژگی های اضافی

5- بهبود ارتباط با مراجع از طریق کاهش زمان پاسخگویی به مشتری و کاهش زمان برای حل مشکل

قبل از راحتی نرم فزراز Help Desk بری ادید کافتیا از کوتریتر، باید به روفید گواننی د کافتی د

1- در حال هذا از كانالهاي بري از كوثريت مي شود؟ چه کانال ها و روش هایی را می توان حذف یا اضافه کرد؟

2- معمولا چه نوع درخواست هایی دریافت می کنید و چگونه می دانید چه نوع درخواست هایی دارید؟

3-تيم تحميل شما كاند نفره است؟ به کند نفر نیاز دردید؟ איא קאראן אסט מעשער מעשער RA אז מעען מיען הכוכות و דעשון מעשער RA איא באיד אנה רא דר בקשהי בחשרים שפרטים קיניד קיניד؟ آیا تیم پشتیبانی تماس های تلفنی را مدیریت می کند؟ میانگین زمان انتظار برای یک مشتری چقدر است؟

4- چند سوال می پرسی؟ چگونه می توانید خدمات به مشتریان را سازماندهی کنید؟ آیا پایگاه اطلاع رسانی یا مکانی برای سوالات تکراری دارید؟ آیا مشتریان می توانند به تنهایی پاسخ سوالات خود را بیابند؟ हर चांड वाथ देबाय गुपरहा भह के में में में सरक नियास डारड ؟؟ آیا راه هایی برای حل خودکار مشکل مشتری وجود دارد؟

5- איא ניאע אסט קה גרדהמאיי יא טעגעי בריים רו דר רו ו באז ב טופעברים? آیا برای محصولات یا خدمات مختلف به پشتیبانی به زبان های مختلف نیاز دارید؟ آیا نمایندگان شما قادر به مدیریت مسیرهای مختلف پشتیبانی RA و در این کار هستند؟

6- איא מסירי ברים בראיטן עברים עדים טים בא המוד הכר פרדולים אודדום

7- در حال هذا از نرمگی برای بریا پیشتبانی و یود که باید با نمافزار جدید بوشت.

8- در که استاسی از کار به سنگ میزان کیکتیر از تولو نیاز دردید؟

גר ר מים ד ד ב ר ר עקר עקר עקר ، טים שמ ב מערט מערט קדם מ מ מ מ קשע קשע ה ה ה ה מ מ מ מ מ מ מ מ מ מ מ מ מ מ מ מ מ מ מ מ מ מ מ מ מערט מערט מערט מערט מערט מערט מערט מערט מערט מערט מערט מערט מערט מערט מערט מערט מערט מערט מערט מערט מערט מערט מערט מערט מערט ב ב ב ב ב ב ב ב שמ ב שמ שמ שמ שמ שמ שמ שמ שמ שמ שמ שמ שמ שמ שמ ב ב ב ב ב ב ב ב ב ב ב ב ב ב ב ב ב ב ב ב ב ב ב ב ב ב ב ב ב ב ב ב ב ב ב ב ב ב ב ב ב ב ב ב ב ב. برای همین استراسی و انزلیک رودیه فیلمی شما بکشید استرامی و استمریک از پرادازی و آپیں Help Desk به شمامی مود.

عرض المزيد نرمفازر كمپاني و نكته تعريفة

مسیرهای بریکتین با گپتوتر را زکندین کیں

رایج ترین راه برای حمایت از شرکت شما چیست؟ به عنوان مثال، ایمیل، تلفن، انجمن سایت، چت آنلاین، رسانه های اجتماعی، پیام های رسانه ای، و سایر ابزارها همگی به عنوان کانال یا همان مسیرهای متصل به مشتری در نظر گرفته می شوند.

بنابراین باید خودتان لیستی از مسیرهای پشتیبانی فعلی تهیه کنید و به فکر روش های دیگری باشید که می توان به این مسیرها اضافه کرد. به عنوان مثال به کاربران خود این فرصت را بدهید تا از طریق پیام رسان هایی که بیشتر استفاده می کنند مانند واتس اپ یا تلگرام با شما ارتباط برقرار کنند و سوالات و مشکلات خود را به اشتراک بگذارند.

برای پشتیبانی بهتر از مشتری، می توانید از منابع زیر استفاده کنید:

1- ایمیل: از یک آدرس ایمیل پشتیبانی خاص استفاده کنید.

2- انجمن های انجمن: اگر پایگاه داده بزرگی از کاربران دارید و می خواهید بستری برای ارتباط کاربران با یکدیگر ایجاد کنید تا ایده ها و نظرات خود را به اشتراک بگذارند، می توانید این گزینه را در نظر بگیرید.

3- چت زنده + چت: اگر امکان چت زنده را در سایت خود فراهم کنید، مشتری راحت خواهد بود.

4- بازیک دانش (پایگاه دانش): بازیک دانش مهالیست که اطلاعات مربوط به محصول و نحوه ارائه خدمات را در ان کانگانیده قرار می دهد. به این ترتیب مشتری با مراجعه به اطلاعات موجود در این پایگاه می تواند به تنهایی مشکل را حل کند.

5- پشتیبانی تلفنی: خطوط تلفن متصل به پشتیبانی RA در اختبار کیپتیر

6- شبکه های اجتماعی: مطمئن شوید که تمامی پیام های ارسال شده به مشتریان در شبکه های اجتماعی مختلف که به عنوان مسیر پشتیبانی معرفی کرده اید خوانده و بررسی می شوند.

حتما بخوانید: روش صحت پارت پورتوینت کارت عرض المزید

نقش و تیم کاربر را تعیین کنید

برنامه Help Desk شامل Admin، Support Agents و Users است. به جز آنها، نرمفازر مدير مي توادن نقش هاي عدائي و خاص عدين هم انافت كند.

تعداد فاکتورهای مورد نیاز را بر اساس برنامه محاسبه کنید. برای اینکه فرآیندها به صورت خودکار انجام شوند، می‌توانید عوامل را بر اساس مسئولیت‌ها، بخش‌ها، مناطق، خریدهای پشتیبانی‌شده یا سایر پارامترها در قالب تیم‌های مختلف سازمان‌دهی کنید. در این ترتیب می‌توانید اعلان‌ها و گزارش‌ها را به گروه‌های کاربری خاص ارسال کنید یا گردش کار را از یک قسمت به قسمت دیگر خودکار کنید.

عرض المزيد نرمفازر كمپاني و نكته تعريفة

پاسخ سوالات متداول را از قبل آماده کنید

به سورترای پرتراری ک کتیندیر از شما می پسند کیند و که کلم و فرستهایی را کیسند. لیستی از پاسخ ها را تهیه کنید. বারি কান্তে স্স্স্স্স স্স্স্স্টে স্স্তিন ক্ধ্ধ্ধ্ধ্দান ন্দ্যাত ন্দ্যাত

با این امکان را می‌دهید که برای همه بیشتر به‌صورت آنلاین در CEVISAN استفاده کنید. ایکی دیگر از بیشتر های عالی بری شرکتی با بازیک های کاربردی بزرک ساخته شده است. به این ترتیب می توانید پایگاه داده ای برای پرسش و پاسخ های متداول ایجاد کنید، سوالات متداول را حذف کنید و بستری برای همکاری متقابل بین کاربران فراهم کنید.

روند را ترسیم و مستند کنید

خودتان به فرآیندهای معمول و متداول شرکت فکر کنید و پیش نویس دانش خود را بر اساس آنها تهیه کنید و فهرستی از تمام قوانین و شرایطی که در نظر می گیرید تهیه کنید. اطمینان حاصل کنید که تمام موقعیت های بالقوه و نحوه پاسخگویی به آنها پیش بینی شده است. و الگوهایی داشته باشید که از قبل برای پاسخگویی به مشکلات رایج ایمیل و ترسیم و مستند کردن قوانین SLA تعیین شده اند.

ارسال پیام در مورد: افزودن Anydesk به 5 شغل

میز راهنما

1- مسیرهای کریں

مسیرهایی را که مشتری می تواند با شما حفظ کند، تعیین کنید. این مسیرها می تواند شامل موارد زیر باشد:

 • پست الکترونیک: پشتیبانی ایمیل RA بری دوزوز تیکتها، استر انگلی و به کیپتور رانه کیندی
 • خدمات پورتال: برای ارائه خدمات بهتر پشتیبانی از مشتری، بهتر است سایتی به طور خاص طراحی شود تا مشتریان بتوانند با مراجعه به آن فرم تماس را پر کنند یا با استفاده از اطلاعات خود پاسخ سوالات خود را بیابند. سعی کنید پورتال خود را سفارشی و منحصر به فرد کنید.
 • دانش محور: سعی کنید تمامی جنبه های استفاده از محصول را در بانک اطلاعاتی دانمارک پوشش دهید و سوالات متداول را از قبل آماده کرده و به آنها پاسخ دهید تا مشتری با مراجعه به این پایگاه دانمارکی پاسخ سوالات خود را دریافت کند.
 • انجمن: اگر طیف وسیعی از کاربران از محصولات شما استفاده می کنند، باید از انجمن به عنوان یکی از کانال های ارتباطی دیگر استفاده کنید تا کاربران بتوانند با یکدیگر همکاری کنند.
 • چت زنده: برای بریک کیت کے فوری، کھیب کت زیدہ را در سایت کے کنگانید. علاوه بر این، پیام رسان های مورد علاقه خود مانند واتس اپ، تلگرام و سایر نرم افزارهای پیام رسان را به سایت خود پیوند دهید.
 • شبکه های اجتماعی: از فیس بوک، اینستاگرام و توییتر نیز پشتیبانی کنید تا بتوانید تیک تیک ها و درخواست های مشتریان آن ها را بررسی کنید.
 • مسیرهای دیگر: همچنین از روش های دیگری مانند فرم های تماس، API (Application Programming Interface)، بررسی اپلیکیشن ها (برای نقد و بررسی محصول) و غیره استفاده کنید.

2- تنظیمات اولیه و گردش کار

 • با فیلدهای اضافی تماس بگیرید.
 • Ба ужайства з ик ик برگ AZ пиش тефризный шедь я ба доставка раздушать выполнительный системый бый использовать тикт в проестия брай куптир.
 • از الگوهای سفارشی برای کشف و ارسال ایمیل استفاده کنید.
 • اطلاعیه های ترازین ایمیل RA تریزین کیند.
 • قوانین قرارداد سطح سرویس (SLA).
 • ساوتی بری بریا بیری بیری بریک علیکتان در بکش شوکه با شما کیندیند.

3- تیکت ها

1

2- فرهادا استشیون تیکتها و پرستیه ها را با از تکالیف هوشمند نمعمه ایں.

4- اتوماسیون

 • از قبل استبدالهای بادی کیندی تا تیم پشتیB
 • بريا عسل استعلى هاي عوتتميس در کت, organize anons هاي عتماسيوتفاز کندکتماسيوگره کنيabjubhilo اompèna کندکتماسيوگره کني تماس کنيabjubhیون ازه کیندیشتو نیاینیاomub NI کیندیلی.
 • אז קט באט (Chatbot) ברים מחפטע מצפינים و עבור עבורהאי פורי בה ספראטים.

5- تیم مدیریت

 • عوامل پشتیبانی اضافی را به تیم اضافه کنید.
 • با استفاده از ابزارهای وارد کردن نام، فهرستی از مشتریان فعلی خود را تهیه کنید.
 • على الإبداءان RA بر اساس بخشهاي بيشتر تيم (فروش، تعريف، بازاريابي و غيره) تقويٌسيب.

6- تنظیمات پیشرفته

 • از قبض احراز هویت منتدل (Single Sign-On) برای ورود گپتیتر به سایت یا برامنا اس تُهیگ.اد
 • به روادة بندي صلى الله عليه وسلم كيد كيد تا بروشيدا ايا گـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
 • نرم افزار Help Desk را با استفاده از یک API (رابط برنامه نویسی برنامه) یا روش های دیگر با برنامه های دیگر ادغام کنید.

7- آماده راه اندازی نرم افزار شوید

 • ایجاد یک پایگاه دانش داخلی (شرکت ویکی) که در سیستم و قوانین شرکت به تفصیل برای نمایندگان پشتیبانی آمده است.
 • تیم کود را ویدیک کیم
 • سیستم را با اعضای تیم تست کنید.
 • ادغام را تست کنید
 • راه اندازی را شروع کنید.

البته، بسته به منابعی که برای هر شرکت استفاده می شود، باید دستورالعمل های Help Desk را دنبال کنید.

تعریف النرمفازر crm از سفر تا سد (20 درس رایگان + جزوه pdf)

فیلم های

سیستم مدیریت و پشتیبانی کامپیوتر: برنامه ERP، پشتیبانی و نگهداری

از Help Desk در عمل استفاده کنید

DESK HELP अगर बह दरष गुदार शूड गुज मोबाइल व मोफोतरी बाय शमा बारे बोद ؛ نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه نه، نه، نه، نه، نه، نه، نه، نه، نه، نه، نه، نه، نه، نه، نه، نه، نه، نه، نه، نه، نه، نه، نه، نه. (منبع كمكي)