منو سایت

طراحی سایت با وردپرس یا کدنویسی

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
طراحی سایت با وردپرس یا کدنویسی

امروزه کمتر و کمتر کسب و کاری را می یابید که علاوه بر مدیریت سنتی، صفحه اینستاگرام، کانال تلگرام و وب سایت نداشته باشند و به صورت آنلاین کار نکنند! از آنجا که این فصل از زندگی انسان مستلزم این است که شما چشم خود را به فضای آنلاین داشته باشید و میلیون ها کاربر آنلاین می توانند مشتری شما شوند، ناآگاه نباشید!

اما برای طراحی سایت بر خلاف راه اندازی صفحه اینستاگرام یا سایر شبکه های اجتماعی، دو گزینه دارید که برای ورود به دنیای دیجیتال کدام ساختار را انتخاب کنید. سایت تراشین با وردپرس یا کدنویسی سوالی است در آن بلاگ ایراکد به انداخته شد پس از آن زاز بَتین!

لیست:

 1. بزرگ مشکوک؛ سایت تراشین با وردپرسی ای کدونی؟!
 2. چرا وردپرس اینقدر محبوب است؟
  • رایگان است!
  • پشتیبانی قدرتمند
  • سرعت و عملکرد مورد نیاز
  • سهولت بهره برداری و نگهداری
  • پشتیبانی شده توسط گوگل
  • مقیاس
 3. نقاط ضعف وردپرس چیست؟
  • امنیت
  • نگهداری
 4. مزایا و ویژگی های سایت با کد نویسی

اگر اخیراً برند تجاری یا شخصی خود را معرفی کرده اید، قطعاً به این فکر می کنید که بیشتر شناخته شده اید، پس به دنیای مجازی بروید و برند خود را تبلیغ کنید.

فكر خوبي است! اما چرا به صورت رسمی و هوشمندانه وارد دنیای آنلاین نمی شوید تا در جستجوی شناخت خود را به کسب و کارتان معرفی کنید؟!

برای این منزور کافیست که ویکستی کرفهای تراشین و بری کسب سے بالا تله کنب به آن سوره در مدت کوتہتری معورو در کے ورہیں شد. زیرا از راه وسولی ی پربازده وارد می‌شوید

با طراحی سایت، نام کسب و کار خود را به صورت رسمی و قابل اعتماد و حتی به میلیون ها کاربر که شاید حتی یک بار هم قبلاً نام آن را نشنیده باشند، معرفی خواهید کرد! این بدان معناست که شما کسب و کار خود را برای حداکثر تعداد افراد توضیح می دهید و در نتیجه شانس مشتری شدن آنها را افزایش می دهید.

اما رحمدن ولين قدم بريا روناق به كسب ي كارتان با يك سوال بوزر همه است. سایت تراشین با وردپرسی ای کدونی؟! کدام بکتر اینست؟!

بخش بعدی را با دقت بخوانید تا پاسخ را بیابید.

طراحی یا کدنویسی سایت وردپرس 1

چرا وردپرس اینقدر محبوب است؟

بهاسخوبب، به سراح ولين راه مي‌رويم، ايني از cms اي سيستم محتريه محتريه ب!

نام ان را خداس کینداید‌و خلی از لتفون نیست که بہیں کو 30 percent از کلسایایایایایایایایایایایایایایایایایایایایایایایایایایایایایایایایایایایایایایایایایایایایایایایایایایایایایایایایایایایایایایایایایایایایایایایایایایایایایایایایایایایایایایایایایایایایا اما برای پاسخ به سوال سایت را با وردپرس طراحی کنید یا کدنویسی؟ بحث است كوتن قوت و واقعة هر روش را تطريط كانيم.

نقاط قوت وردپرس:

1. این رایگان است!

وردپرس کاملا رایگان است و به راحتی می توانید آخرین نسخه را از وب سایت رسمی وردپرس دانلود کرده و اولین وب سایت خود را طراحی کنید. تنظة حائز حقيقة بروردمس اين است كه به روست متربت به روز تعريف شده تد درد، تروانم.

2. پشتیبانی قدرتمند:

از آنجایی که وردپرس در بین مردم بسیار محبوب است، وب سایت های بسیاری برای رفع اشکال و عیب یابی در سرتاسر وب چه به زبان لاتین و چه به زبان فارسی وجود دارد و از وردپرس پشتیبانی می کنند.

3. سرعت و عملکرد مورد نیاز:

سرعت و عملکرد برنامه وردپرس دقیقاً همان چیزی است که هست.

4. تاسیسات راه اندازی و نگهداری:

ارسال یک پیام “ارسال 5 نظر”! و إين يعنى در آمنائى زمان و بدون كمبليك ميكوسيد يك وردپرسى وردپرسى RA تايسيد.

متحدة یک وردبرسی واسادیکی در تشور مبتدی نیز می باشد و نیاز به دانش صیخس دارد. اما بدیهی است که بری رفع باگ‌ها و رفع مشکلات و مشکلات خاص، باید از عند باتکربه کمکگی.

5. پشتیبانی شده توسط گوگل:

یکی دیگر از نقاط قوت وردپرس که ممکن است پاسخ به سوال طراحی سایت با وردپرس یا کدنویسی را کمی آسان تر کند این است که گوگل از وب سایت های وردپرسی پشتیبانی می کند.

و قطعا می دانید که این موضوع از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا به این معنی است که تلاش شما برای کسب رتبه برتر در نتایج گوگل بر روی نوار نشسته است و می توانید در صفحه اول نتایج گوگل جایگاهی کسب کنید!

6. مقیاس:

راح‌تنزی یک ویکستة شرکتی سادة تا تراشین سایپ این

طراحی یا کدنویسی وب سایت وردپرسی2

نقاط ضعف وردپرس چیست؟

1. نکات:

بسیاری از افراد بر این باورند که امنیت وردپرس پایین است و امکان هک آن وجود دارد، اما نکته اینجاست که اگر از افزونه به دقت استفاده کنید و نکات امنیتی توصیه شده را رعایت کنید، مشکلی نخواهید داشت.

2. نگهداری:

گاهی برای به روز رسانی افزونه یا قالب نیاز به صرف هزینه دارید و گاهی برای افزودن یک ویژگی خاص به وب سایت به صورت انحصاری کدنویسی می کنید و این امکان با افزونه وجود ندارد. در نتیجه هزینه های نگهداری باید پذیرفته شود.

مزایا و معایب طراحی سایت با کد نویسی:

اما راه دوم همین طراحی سایت با کد نویسی است که در مواردی قابل انجام است. هاشراه دارد کهرد شاشااشاشره خابرییم ک|

نقاط قوت طراحی سایت با کد نویسی:

 1. کملا اختصاصی بوده و هر تعریفی از کوبدی که نیاز لادیده لَیں تسویر برامه نویس بری شما پیازی کیان شد.
 2. امنیت بسیار بالاست
 3. امکان گسترش پروژه در حد نیاز.
 4. تمام تراشین بازیک و جریات بکش تباگ نازر بشروند و سلیتی و اوکاک می‌افتد.

نقاط ضعف طراحی سایت با کد نویسی:

 1. هزینه ساخت و نصب
 2. هزینه نگهداری
 3. پیاده سازی وب سایت زمان زیادی می برد
 4. به سبد خرید اضافه کنید

طراحی یا کدنویسی وب سایت وردپرسی 3

نتایج

تعليم به تصوير «دوست داري اين كار را انجام دهي؟ چه بهتر است؟ מעד עבור עבור סיב و פרטקאל אסט!

و آن به آين منازاست كه نمي‌توانم يك روش RA به روش از روش ديگر برتر دانستم زرا هر یک مزایا و ماعیب خود را دارد و باید با توجه به کار و داکه‌ها و تعلیم، یک روش را گود کرد.

پس اگر مناسب ترین راه را برای طراحی سایت انتخاب می کنید باید با یک متخصص در این زمینه مشورت کنید تا با انتخاب روشی نامناسب وقت و هزینه خود را هدر ندهید!

برای امتیاز اینجا را کلیک کنید!

[کل: 0 میانگین: 0]