منو سایت

صفحه فرود چیست | اصول طراحی صفحه فرود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
صفحه فرود چیست | اصول طراحی صفحه فرود

صفحه فرود یا صفحه فرود، صفحه اول اولین صفحه کاربر است. به تستری آن پیگ پیں فرود کربر در سایت می بهده. آن ساده تفریف بریا استبدال به سوال صفحه فرود کیست می بهد. اما اگر هنوز متوجه نشده اید، صفحه فرود چه کاربردی دارد و صفحه فرود چه ویژگی هایی دارد؟

آنچه در این مقاله خوانده می شود

صفحه فرود (صفحه فرود) چیست؟

همانطور که در ابتدا گفته شد، سایت فرود، نقطه فرود کاربر در سایت، جایی است که بازدیدکنندگان سایت به محتوای سایت دسترسی پیدا می کنند. البته به آن بازلاز، صفحات هداد نیز گورت می شود، را که از کیه کریں در سعو برخورکری می شود. ب هرر

يكي از رياعل ترين، معوور ترين و تعريفة ترين لندينه ها در هر سايت YA عاش وان. اما تنظیف ای که باید به سزایی توجه کند به آن لا دلاده به هر پھا ولی که باز می شود، یک لندن پیں نمی شود. מעשע דרד קארבע שמא אז טרק עציעע דר גוגל בה בגלוג יא שמא דאדאס|

طبق معمول کاربران پس از مشاهده سایت فرود، یا صفحه را می بندند یا از طریق لینک های ارائه شده به بخش های دیگر سایت مراجعه می کنند و یا اقداماتی مانند ثبت ایمیل، دانلود فایل، تماس با شما و… را تمعر می کنند. ديند.

اگر بخواهیم بگوییم لندینگ پیج چیست، لندینگ پیج صفحه ای است که سایت شما و امکانات آن را نشان می دهد و کاربر را به صفحات مختلف هدایت می کند. در تصویر زیر نمونه ای از صفحه فرود ایرانی را مشاهده می کنید که توسط بهترین شرکت طراحی آریا تهران ساخته شده است.

صفحه فرود چیست | اصول طراحی صفحه فرود
صفحه فرود تراشیه شده تسورکت شرکتی تراشیه سایت آریا تهران

به من شود آگار کسود را پیشنهاد کن صفحه فرود سفارش را دردید، دریابه تراشین سایت توا شرکتی تراشین سایت آریا تهران یکی از شرکت های تراشین سیت در تهران و امرک هیک سیتی نیست که آن شرکت نتواند آن را تراشین کند. من به شما یک لینک برای دریافت اطلاعات بیشتر از صفحه پیشنهاد می کنم.

انواع صفحه فرود

اکنون که با صفحه فرود آشنا شدید، باید بدانید که دسته بندی های کلی صفحات فرود به سه دسته طراحی سایت، طراحی میکروسایت و طراحی صفحه فرود خاص تقسیم می شوند.

صفحات فرود واقعی

به تور تور بها بندی محصولات، صفحه اصلی، صفحه خدمات و… که از رایل وبازیت می شود، در آن دهوت یعنی صفحات واقعی قرار می گیرد. در صفحات رایل معمولا کسب و کار معرفی می شود و بر اساس نوع اطلاعات تجاری مبرب blaen qar اطلاعات مبنی کار دتعرفات مبونی کار دتعمنات مرب blaen qar veni هاطلاات مپول qar veni هاطلاات مربن qar veni می ش ش ش ش ش شری شود.

طراحی سایت ماکرو فرود

این لندینگ که یک سایت کوچک به حساب می آید در واقع نقش کل سایت شما را ایفا می کند و شاخه ای از سایت است که جدا از صفحه اصلی کار می کند. توجه داشته باشید که آدرس سایت ماکرو با صفحه اصلی کاملا متفاوت است.

تراشیه لاندن اختصایی

تمرکز واقعی در آن تراشین، فراخوان امل می بهد. منزور از فراخوان امل، اکشنیهی میں پر کردن فرم، بطیر نامکرید تولود و… می بهد. البته طراحی فرود باید به گونه ای طراحی شود که نیازهای کاربر را برآورده کند.

  • در آن تراشین باید تقروب ریایل روی یک امل خاص بهده.
  • این طراحی باید با سایر بخش های سایت مرتبط باشد تا RA در دسترس ترین باشد.
  • فرآیند تبدیل بازدیدکننده به مشتری بسیار ساده و راحت است.
  • این طرح برای مخاطبان هدف، کاملا هدفمند طراحی شده است.

اگر علاقه مند به یادگیری و آموزش در سایت هستید، علاقه مند هستید صاحت فرود رایگان را دردید، در بنگا کیں، سایت ویدئوهای تراشین و کیسفا صفحه فرود اموزش تراهين را به روست کملا رایگان کارد دیه ام این ویدیو توسط بهترین هنرمندان تنظیم شده است و شما می توانید در این صفحه طراحی وردپرس مخصوصا طراحی سایت را به راحتی یاد بگیرید.

اهمیت صفحه فرود چیست؟

به تور کلی تراهین لندن کیں را دارد، به توری ک ن توان آین the subject veins در یکاراغرف ط داده شده است. اما اگر بخواهیم به صورت ساده و کلی به این مبحث پاسخ دهیم، صفحات صفحه فرود سایت در واقع نمای کلی سایت محاسبه می شود و طبق معمول کاربران بر این اساس درباره کسب و کار شما قضاوت می کنند. . البته، اگر با این مقاله ادامه دهید، می توانید در مورد آن بیشتر بخوانید.

اصول طراحی زمین فرود چیست؟

تا آنجایی تصفع با لندینگ سایت آشنا شمبت و فهمیدید که لندینگ سایت What is a landing page. اما در آن بخس کسد داریم رمیں کنیم که وسول و چگونه یک صفحه فرود بسازیم به که سورت است به تور کلی تراشین وب سایت با سایت تراشین لدینگ متفاوت است. سایت فرود، یک صفحه منحصر به فرد و خارج از چارچوب وب سایت. به همی دالیل این مرجع باید بگونه ی تراشین شده تا کربر را به که چه به آن می شود کرد.

صفحه فرود چیست | اصول طراحی صفحه فرود

ویژگی های صفحه فرود

دو مورد از ویژگی هایی که باید در صفحه فرود سایت به آن توجه ویژه داشته باشید این است که صفحه فرود شما باید هدف خاصی را دنبال کند و فرآیند تبدیل مشتری به کاربر به ساده ترین شکل انجام شود و این امکان پذیر است. فقط يك بنطوق نمع شود

رعایت این دو نکته در طراحی صفحات فرود مختلف می تواند تفاوت بین صفحه فرود و صفحه اصلی سایت را نشان دهد زیرا اگر کمی دقت کنید متوجه می شوید که در صفحه اصلی می توانید چندین هدف مختلف را دنبال کنید. و به پیوند صفحات مختلف بروید، اما شما فقط به دنبال یک هدف خاص در صفحه فرود هستید.

اپلیکیشن صفحه فرود چیست؟

possibly تا حدودی تردین آین کاربی شده ید کهدف از ساخت لندین کیسَف لندین که کاربدی دارد. اما در ربعة قصد دريم به تور قرآن تربيت آن تعليم بمنتديه نقاط يلا ساخت لندين پيجه كربين ياخ وان.

صفحه فرود چیست | اصول طراحی صفحه فرود

صاحت بنری بنری

ساخت لندینگ پیج های بنری کمک کندن تا توکیم به کایسی جلب شود و در کِی کیمی کامی از کامپین های کامپین کند شود.

ساخت لاندین برای بازار یابی ایمیلی

Landing dr maricevaние emiliy dr kachestvennыy modnыy bray casheni manast– که وت کسب و کار شماز قبل از عشنا بوده است اناز قبل عشنا وده آنحرابول. به این دسته از کاربران می توان کتاب الکترونیکی، مقاله، کارگاه آموزشی و … را ارائه داد.

ساخت لندین بری در اختبار تکیل دمو

با این نوع صفحه فرود می توانید بخشی از خدمات را به صورت رایگان و در بازه زمانی مشخص در دسترس قرار دهید. این امر کاربر را تشویق به خرید محصول اصلی می کند.

ساخت لاندین تماس با ما

برای بریک از شرکت ها مند سازمان های جدی، های لیکی، کاسونیک ای و… مهمترین صفحات، تماس می باشکوا. تراشیه لندینگ پیں هری ای بری آن پاگی می توادن به راحینت کاربان VENI بهتر شدن سایت، کمک بسزای کند.

صفحه فرود چیست | اصول طراحی صفحه فرود

ساخات Landing bray paga frosh troludы

یکی از کلیدهای موفقیت فروشگاه اینترنتیصفحه فرود طراحی برای بہتے بندی تولودتتتتتت، یا هذا برای هر تورود می شود. Reojah لادة بهداء تعريف الكردن توجه كربر به يك تولود خاص اسَو، راحي كاركي بري اديد شانس فروش اسَو.

من یک صفحه فرود برای کمپین تبلیغاتی خود ایجاد کردم

شما می توانید اقداماتی مانند طراحی کمپین های مناسب، پیشنهادات ویژه مانند ارائه کد تخفیف، دمو و … را در قالب یک صفحه فرود، جلب نظر کاربر و بهبود عملکرد سایت خود انجام دهید.

هدف از ایجاد صفحه فرود چیست؟

اما مورد دعام که پس از آنیگی landing page باید در RA مورد رومیک کاردیم دیم. در آن بخش کسد دریم که بر برومیں هی هی بازار کایت و کید، کیم کیم که می توانم صفحه فرود سایت را به یک نرم افزار بازار یابی سود و کرد کرد.

صفحه فرود چیست | اصول طراحی صفحه فرود

فروش ترودون به كموق ساخت سورته بروش صفحه فرود

يكي از محمول ترين تعليمني كه صاحت لندين باز آن را دقم مي كندت، تبليغ كالا يا خدمد ب. شما می کودین با صفحه فرود طراحیمحصول خود را بفروشید.

تشویق کاربران به ایجاد صفحه فرود

هدف از ساخت این صفحات، جمع آوری اطلاعاتی مانند سن، ایمیل، نام و هر گونه اطلاعات برای بازاریابی و ایجاد روابط بهتر با مشتریان است. البته باید مراقب باشید که اصول طراحی لندینگ پیج به درستی رعایت شود و مخاطبان هدف کاملا متقاعد شوند که فرم را پر کنند یا در کمپین های ارائه شده شرکت کنند و مشتری را مجبور به پرکردن فرم کنند.

அக்குத்தியுக்க்கு பாட்டி பாட்டிய் سایت

ين باغني از فروش و انداء سرنخ مي بهد كهدايت عندينه سمت خريد تولود هفدف رايل اريد محسفري هدا ریال آن میزینی. آن نوو لندی پیگ آن تخت را صفال می کند تاربان به ترودی که بند علاگند ه وان جذژ شند علیان ه وان.

چگونه یک صفحه فرود بسازیم

اگر می خواهید ساخت صفحه فرود رایگان اگر شما دارید و می خواهید لندینگ پیج خود را بسازید، پیشنهاد ما به شما شرکت در دوره طراحی سایت آریا تهران که توسط بهترین متخصصان ایجاد شده است، می باشد. پس از گذراندن این دوره، می توانید علاوه بر ساخت لندینگ پیج آماده، طراحی سایت را نیز یاد بگیرید و به عنوان طراح سایت از بازار کسب درآمد کنید. علاوه بر این، شما می توانید سایت های مختلف را مطابق با سلیقه خود تغییر دهید و بسازید.

در این دوره می توانید با پلان و حتی کدنویسی یک صفحه فرود ایجاد کنید.

نمونه لندینگ پیج ایرانی

அக்குட்டிர் கியுக்கு க்கு க்குக்கு கார்க்கு க்கார் பேர்ப்பு பாட்டை பாட்டை பாட்டை اما در بخش اختر آن تستقبه در کیں شد تا صفحه فرود சான் நுட்டு تراشین شده است را برای شما دیمم

در صورت تمایل به خرید لندینگ پیج یا طراحی سایت، پیشنهاد می شود برای مشاوره رایگان با کارشناسان آریا تهران تماس حاصل فرمایید.

سوالات متداول در مورد سایت صفحه فرود

طراحی صفحه فرود چیست؟

به تور کلی ساکت لندینگ پیج در کل بری دو هدای فروش و ادین بیستاد اند،شم. اگر می خواهید از این طریق اطلاعات بیشتری کسب کنید، مقاله ارائه می شود.

অত্য়্য প্র্তে তার্যা নান্নে জান্জজজতর্যা

هزینه کلی طراحی لندینگ پیج بستگی به ویژگی های صفحه فرود دارد و با همان طراحی سایت انجام می شود اما برای قیمت دقیق می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

آیا یک صفحه فرود در تعرف جبتیر، تاسیر دارد؟

البته بله، اگر این مقاله را تا انتها بخوانید، خودتان متوجه خواهید شد که یک صفحه فرود چقدر در جذب مشتری موثر است.