منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • صاحت غیف در فوتوشاپ | آموزش ساخت گیف متحرک در فتوشاپ

صاحت غیف در فوتوشاپ | آموزش ساخت گیف متحرک در فتوشاپ

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
صاحت غیف در فوتوشاپ | آموزش ساخت گیف متحرک در فتوشاپ

آموزش ساخت تصاویر گیف در فتوشاپدر دنیای امروز، تصاویر متحرک یا گیف ها به روش های محبوب برای به اشتراک گذاری تجربه و خلاقیت تبدیل شده اند و می توان از گیف ها در تبلیغات، شبکه های اجتماعی و حتی ارتباطات روزمره استفاده کرد.

ایک از نرم افزارهای بری ساخت کیف ها، استد در تصریک آموزش ساخت گیف متحرک در فتوشاپبه شما یاد هما داد که هوم میکودین در نرم افزار فتوشاپ کیف های کرایفا کیند.

کیف کیست و ساخت آن؟
کیف کیست و ساخت آن؟

کیف کیست و ساخت آن؟

صاحت غیف در فتوشاپ و ابزار آنلاین، نوعی تصویر قابل نمایش است. این تصاویر به چندین فریم یا تصویر به آن ها متصل می شوند و آن ها را جابه جا می کنند و به تصویر منتقل می کنند.

طبق معمول، گیف های تکراری و بازی های کوتاه و خنده دار وجود دارد که ممکن است شامل صحنه های کمدی، ورزشی، علمی و غیره باشد.

این تصاویر متحرک را می توان در وب سایت ها، شبکه های اجتماعی، ایمیل ها و پیام های فوری به اشتراک گذاشت. گیف ها به دلیل طراحی خاصی که دارند جذابیت بصری بالایی دارند و برای جلب توجه استفاده می شوند و در محیط های دیجیتال استفاده می شوند. آموزش ساخت تصاویر متحرک GIF با فتوشاپ مرحله را به طور کامل توضیح داده ایم، البته اگر با نرم افزار آشنایی داشته باشید، نمی توانید آموزش را بخوانید. فتوشاپ چیست آن را بخوانید و پس از آشنایی با نرم افزار شروع به کار با فتوشاپ کنید.

آموزش ساخت GIF در فتوشاپ

آموزش ساخت گیف در فتوشاپ باید پلاسا زیر نهمش شود:

در آن آلمة قصد دريم به شما ياد ديم كه به صفحة كمبو فوتشاب يك غيف ساده را انجازيد در ساحب در فتوشاپ جهنمی تحميل فني اريا تهران تعريف التحميل Photoshop از سفر تا سد به اسمولا افراد به حوزا GRAPHICS برعة شد.

آموزش ساخت GIF در فتوشاپ
آموزش ساخت GIF در فتوشاپ

خودآموز

برای به کار ابتدا نرم افزار فتوشاپ را باز کرده و روی همان تصویر بالا کلیک کنید.

تعريف التحت تحت صحت GIF در فوتشاب2
آموزش گام به گام ساخت GIF در فتوشاپ مرحله 2

در مرحله دوم مانند تصویر بالا سایز دلخواه را برای قالب گیف انتخاب کرده و بر روی گزینه ی ایجاد کلیک کنید در اینجا میخواهیم نحوه نمایش مثلا عبارتی مانند RA را به شکل زیر به شما آموزش دهیم. تصاویر متحرک در نرم افزار فتوشاپ دراوریدد، الیته اگر شما تنسین دردی می کے از کروف فارسی هم در آئین تعرین کے وہیں کے کے فارسی نویسی در فتوشاپ در این زمینه به من کمک کنید

خودآموز குமியை
آموزش گام به گام ساخت GIF در فتوشاپ مرحله 3

در تاحت سوم به كموق قدم تيتر سائل بالا از ابزار فتوشاپ novar متن مورد نظر خود را در RA تایپ کنید، سپس یک اندازه خاص برای متن خود انتخاب کنید و رنگ مورد نظر را انتخاب کنید.

تعريف التحت به تحت صحت غيف در فوتوشاب4
آموزش گام به گام ساخت GIF در فتوشاپ مرحله 4

در مرحله چهارم مانند تصویر بالا ابزار براش را انتخاب کنید.

تعريف فاحت به فاحت صاحت GIF در فوتوشاب5
تعريف فاحت به فاحت صاحت GIF در فوتوشاب5

در گام پنجم بای پیں بالا روی کیمی کرین کے کے و یک لیاہ جدید بہیں

تعريف التحت به تحت صحت غيف در فوتوشاب6
آموزش گام به گام ساخت GIF در فتوشاپ مرحله 6

در تاحت ششم به كمبو قدمة brush tool مشابه تصوير بالا روي لياح خود يك سري LINES انذبة نما ييد.

سپس یک تصویر متحرک در فتوشاپ بسازید لایه های دیگر را نیز ایجاد کنید و همان RA را برای لایه های دیگر انجام دهید و برای هر لایه وقت بگذارید و لایه قبلی را بی صدا کنید.

تعريف التحت تحت صحت GIF در فوتشاب7
تعريف التحت تحت صحت GIF در فوتشاب7

در مرحله هفتم از پنجره منو گزینه Timeline را انتخاب کنید و سپس روی گزینه Create frame animation کلیک کنید و تمام لایه های خود را به تایم لاین اضافه کنید و سپس گزینه Start را انتخاب کنید تا گیف خروجی شود. تو فتوشاپ با عکس گیف ساختم ctrl+alt+shift+s را فشار دهید تا فایل GIF باز شود و روی آن ضربه بزنید.

گیف در شبکه های اجتماعی و تبلیغات چیست؟

گیف ها نقش مهمی در رسانه های اجتماعی و تبلیغات دارند و تصاویر MM قدرت یک ابزار قدرتمند برای جلب توجه و اتصال کاربران به کاربران را به تصویر می کشند.

تصاویر گیف اصلی در رسانه های اجتماعی و تبلیغات:

متوجه ساختن:

گیف ها از نظر بصری جذاب هستند و می توانند توجه مخاطب را به خود جلب کنند. این تصاویر به دلیل هیجان و تحرکی که دارند متحرک هستند و می توانند تاثیر مثبتی بر اخبار و کاربران شبکه های اجتماعی بگذارند.

ارتباط بین المللی:

گیف ها به زبان بصری هستند و قادر به انتقال احساسات و ایده ها هستند. این تصاویر متحرک می توانند احساساتی مانند خنده، تعجب، هیجان و … را بهتر از کلمات منتقل کنند و نقش مهمی در ارتباط بین کاربران ایفا کنند.

افزایش درصد بازدید:

در عرض المزيد انلاين، استفاده از گيف به تعليم بكي از كرهوته مي‌توادين كه ك.

گیف ها معمولا توجه بیشتری را به خود جلب می کنند و احتمال اینکه کاربران به آنها توجه کنند و ارتباط بیشتری با آنها داشته باشند بیشتر است.

افزایش شهرت برند:

استفاده از گیف در تبلیغات برای برندها و شرکت ها می تواند به افزایش شهرت و آگاهی مخاطب کمک کند.

گیف ها به دلیل ظاهر جذاب و خاطره انگیزی که دارند می توانند شناخت سریع تری نسبت به RA در اختیار کاربران قرار دهند و تبدیل به تبلیغات موثری شوند.

دلیل استفاده از فتوشاپ برای ساخت گیف چیست؟

استفاده از نرم افزار فتوشاپ برای ساخت گیف دلایل زیادی دارد، در قسمت زیر چند نمونه از مواردی وجود دارد که با نرم افزار فتوشاپ امکان پذیر نیست و کمک می کند که با استفاده از فتوشاپ این کار را انجام داده ایم تا گیف های جذاب بسازیم. عکس های ساخت گیف در فتوشاپ می توانید این آموزش را مطالعه کنید بالا بردن قاطعة اختر در فوتشاب کیفیت عکس های خود را تا حد دلخواه بهبود بخشید.

ابزارهای فتوشاپ پیشرفته برای ساخت گیف:

فتوشاپ یک نرم افزار حرفه ای برای ویرایش تصاویر، ابزارهای پیشرفته و ابزارهای پیشرفته کاربر ارائه می دهد. از جمله ابزارهایی برای تغییر اندازه، تنظیم رنگ، لایه ها، فیلترها و جلوه های ویژه که به شما امکان می دهد تصاویر را به شکل دلخواه و با جزئیات دقیق ویرایش کنید و در نهایت گیف مورد نظر خود را بسازید.

کنترل کامل بر حرکت:

فتوشاپ به شما می دهد هماک کیں در کیف ها کیند کیں در کیف ها با استفاده از لایه های متحرک در فتوشاپ می توانید هر فریم را جداگانه ویرایش کنید و حرکت مورد نظر را به گیف تبدیل کنید.

کیفیت گیف توسط فتوشاپ ساخته شده است

با استفاده از فتوشاپ می توانید تصاویر باکیفیت را به گیف تبدیل کنید، این نرم افزار به شما این امکان را می دهد که فرمت های مناسب برای ذخیره سازی GIF RA را انتخاب کرده و تصاویری با وضوح بالا و جزئیات دقیق ایجاد کنید.

امکان ویرایش و خلاقیت:

با فتوشاپ می توانید از ویژگی های ویرایش و خلاقیت برای ساخت گیف استفاده کنید. می توانید افکت ها، فیلترها، تنظیمات رنگ و متن را به گیف ها اضافه کنید و ایده های خلاقانه خود را به دلخواه اجرا کنید.

با توجه به این دلایل از فتوشاپ به عنوان ابزاری قدرتمند و حرفه ای برای ساخت گیف استفاده می شود، این نرم افزار به شما این امکان را می دهد که گیف هایی با کیفیت، خلاقانه و جذاب بسازید که مخاطبان شما را جذب کند و همچنین خوب است که شما بری شرکت در Azmon آنلاین فتوشاپ فتوشاپ با نرم افزار فتوشاپ آشنا باشید

فرمت مناسبی برای ذخیره سازی GIF در فتوشاپ انتخاب کنید؟

در کشیدن زیر کند نصوت از فرم های بری کیف های کے در نرفازر صاخ ته می شود را به شما می کنیم.

فرمت GIF:

فرمت GIF یکی از محبوب ترین فرمت هایی است که برای ذخیره سازی گیف استفاده می شود. این فرمت از تصاویر متحرک پشتیبانی می کند و امکان حرکت و حرکت در تصویر را فراهم می کند.

کد APNG:

فرمت APNG نیز یکی دیگر از فرمت های متحرک است که می تواند برای ذخیره گیف ها در فروشگاه شما استفاده شود. این فرمت از رنگ های شفاف (کانال آلفا) استفاده می کند و کیفیت بهتری را نسبت به افزودن گیف ارائه می دهد.

فرمت MOV:

فرمت MOV برای ذخیره گیف در فتوشاپ نیز مناسب است. این فرمت فرمت های ویدئویی را پشتیبانی می کند و می تواند تصویر را به خوبی جابجا و جابجا کند. با استفاده از این فرمت ها می توانید گیف های ساخته شده توسط خودتان را با کیفیت و حرکت دلخواه در فتوشاپ ذخیره کنید.

اما قبل از ذخیره سازی، باید تنظیمات و تنظیمات فرمتی را که می خواهید استفاده کنید بررسی کنید. بسازیم بسازیم لطفا سوالات و نظرات خود را در مورد موضوع این مقاله در همین صفحه به RA بسپارید.

سوالات متداول؟

جميع در فوتشاب غيف بسازيم؟

در آن تصريف تعريف با إلي از يك تعريف بحث به مرحله هذا به MRحله هذا ساخت غيف با فتوشاپ را به شما تعريف داهم مي دهد.

به جز نرمفازر فوتوشاب با که نرم افزار ها عدن می توان گیف را انتخاب کرد؟

به غیر از نرم افزار فتوشاپ، می توانید از نرم افزارهای دیگری مانند Camtasia، Enchat، Premier و با استفاده از وب سایت آنلاین giphy.com برای ساخت انواع گیف با کیفیت استفاده کنید.

брай сахать наминица др фотошап бех очень эфформа э че чех программы راйд яд гынымный؟

braй эffect и тер шадный др фотоспак ба фотошап бехтер ист кх др хай классы и черезовый компьютер фни آریا تхран быть междых участовый كامپیوتر در نمودار د تغیر تغذیر چاركتیو .