منو سایت

شبکه گرید چیست؟ انواع شبکه

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
شبکه گرید چیست؟ انواع شبکه

گره های شبکه، نقاط پایانی، اتصالات یا نقاط توزیع دوباره در شبکه هستند که می توانند داده های RA را در مسیر توزیع کشف، ذخیره و ارسال کنند.

تعریف شبکه

گره شبکه (گره شبکه) را می توان به عنوان نقطه اتصال بین دستگاه های شبکه مانند روترها، چاپگرها یا سوئیچ ها تعریف کرد که می تواند داده های RA را از یک نقطه پایانی به نقطه دیگر ارسال و دریافت کند.

انواع مش

ایتساین بین دشت های کاریوینی از ترایک عسیطالی کریںیی را می توان به ع نوان یک کنکی کرد کرد. این شبکه برای تبادل، ذخیره، ارسال و بازیابی داده ها بین دستگاه های شبکه موسوم به گره های شبکه استفاده می شود. هر گره شبکه یک نقطه اتصال برای انتقال داده، شناسایی فرآیند، سوئیچینگ و توزیع شبکه نامیده می شود. به طور کلی، گره ها از یک گره به گره دیگر برای شناسایی، پردازش و انتقال برنامه ریزی می شوند. آنها می توانند چندین کار را بر اساس برنامه و شبکه انجام دهند.


برنامه نویسی، شبکه، معماری، علوم کامپیوتر، هوش مصنوعی و تجارت

توی ن پاک فوکوفردی، سفرتاسد مبانی برامنا نویسی رو جوری اد میگیری ک تو هی ک کلاس دیگی یا پاک دیں ای نه دیدی نه شیندی! بدون هيك كلاسي، با سفرتاسد مباني فرامنا نوسي اپلیکیشن بیزن، محور پروژه یاد بیگر و کسبی پول در بیار!


شبکه گرید چیست؟ انواع شبکه

در یک تنیوک از سنده کره می شود. يك جره مي توادن يك كمبوتر، كاپگر سويك يا هيت روتر بهد. گره ها به شدت در شبکه تعریف شده اند و پروتکل لایه ای به شبکه متصل می شود. علاوه بر این، هر گره در یک شبکه یک آدرس IP منحصر به فرد دارد.

افزودن: تعاریف رایگان کریکی کے کے با 14 درس

دو نوع گره در یک محیط وجود دارد:

روتر: وستفیق گره روتر تنزل بسته ها از دشت های تنکیو است. این شبکه به برقراری ارتباط آسان و سریع بین دستگاه هایی که اتصال شبکه ندارند کمک می کند و خدمات شبکه ایمن را ارائه می دهد.

هدف دستگاه: نکس دائشت منتدل تصالو و تعریف با یک روتر است.

در عرض المزيد انواع نودهاي شبكه بر اساس كاربرد و كاركرد در يك نتوسي شركت شمرده شده است.

گره های شبکه اینترنت: کامپیوترهای میزبان به گره های فیزیکی شبکه در شبکه اینترنت متصل هستند. Ин грах ха RA ми туан ба компьютер и дрессы хай IP выходный бех фордшан керд. با آين حالبرخي از تصويرة دائة اکسس پوينت WLANارس IPندارند.

 • גרה האי מקאברה דאה הא: دسته های مخابره داده ای; وسایل فیزیکی یا وسایل ارتباطی مانند سوئیچ، مودم، پورت، پل، روتر و غیره. إن کره ها بین دابرهای خبره ها و کره هی مرینال داهت (DTE) کارد دراند و نکس ا صلی ین داشته ها به به به به برید بری بری برای برای کبره کبره داه ها و که هی مرینال کلاک اس ت. دستگاه هایی مانند رایانه های میزبان، تلفن های دیجیتال، چاپگرها و سرورها بر روی DTE های جدید کار می کنند.
 • ارتباطات AZ raho dur: شبکه تلفن ممکن است به رایانه ای متصل شود که خدمات شبکه هوشمند یا تلفن های خصوصی یا عمومی با قابلیت تبادل اطلاعات ارائه می دهد. شبکه به کنترلر سلولی ایستگاه متصل است. وضیه رایل آن کنتلتر ها کنتری کندی استانی بایه است.
 • شبکه های LAN و WAN: شبکه های LAN و WAN توسط گره ها یا دستگاه های فیزیکی تشکیل می شوند و دارای یک آدرس MAC (NIC) منحصر به فرد هستند. این دستگاه های شبکه شامل رایانه ها، نقاط دسترسی LAN بی سیم، روترها و روترهای غیر بی سیم هستند.
 • گره ها توزیع می شوند: گره ها به گره های درگیر در شبکه توزیع می شوند. אנ מי עשוד היטי פישיקים יא מגעיזים באשדן und ברי חיפש פרשנים פרשנים פדאר מי שודן.

மாட்டு ஗ர் மியியுக்கு

تعویض: دسته های نتوکی ای که از مدل OSI بری استر و دوزوک است از تریک تنکی پ یروی می کندن; به عنوان سوئیچ شناخته می شود. چندین دستگاه مانند رایانه، چاپگر و روتر را می توان به یک سوئیچ با چندین پورت متصل کرد. سوئیچ می تواند آدرس های مقصد را بررسی کرده و خطا را در حین انتقال گزارش دهد. از ها از همه هادة هاهای کامترینه از جمله بهاهای تک مستوهه، از هایلی تکد مستوهه، از هالی کهدا به کندگان ه هاماک و از تکیلی کنھینگ بسته بری اسلو و کنگو دایی ها از مبدا به مقاد سد می کند. علاوه بر این، سوئیچ ها می توانند شبکه های RA را مدیریت کنند و دارای چهار نوع هستند:

 • سوئیچ ها مدیریت می شوند
 • سوئیچ ها مدیریت نمی شوند
 • PoE را اضافه کنید
 • LAN جدید

پل: دستگاه‌های شبکه‌ای که می‌توانند بیش از دو شبکه محلی را برای ایجاد یک شبکه RA گسترده‌تر به هم متصل کنند، به عنوان پل شناخته می‌شوند. فرآیند جمع آوری شبکه های محلی با کمک چندین نویسنده به عنوان اتصال شبکه شناخته می شود.

प्ल हा मी तथा दूव बुच बैस्थेन:

 • پل شفاف
 • پل مسیریاب موسمر

نمونه هایی از گره های دیگر در شبکه؛ کامپیوتر، چاپگر یا روتر.

در كانر آين تبريد مي شود: تعريف النساء نتوقب با نرم افزار Wireshark.

شبکه توزیع چیست؟

این به تقسیم یک شبکه به تقسیم یک شبکه کامپیوتری به بخش های کوچکتر برای عملکرد بهتر و امنیت شبکه اشاره دارد. تحمیل بندی گره تنکیکترین تنکیک بری اومزده دیں دیں بهنای ب اند است. اگرچه زیرساخت کابلی با کاهش اندازه منطقه، مساحت خدمات باند پهن را افزایش می دهد، تقسیم گره ها بر اساس جداسازی یا اضافه کردن، دسترسی به بخش بزرگتری از شبکه را فراهم می کند. توایلی کریه ها می توادن بر بقیه نبیره نیوک کہے داشتن یک استراتژی توزیع موثر این امکان را برای شما فراهم می کند که از مزایای پهنای باند بدون تأثیر بر سایر مناطق شبکه استفاده کنید.

چگونه شبکه های شبکه را کشف کنیم

گره های شبکه را می توان با ابزارهای خودکاری که قادر به اسکن دستگاه ها، اشغال نقشه های خودکار برای روشن شدن توپولوژی شبکه و ایجاد نمایشگر بصری برای نشان دادن ارتباط متقابل بین گره های کشف شده، استفاده کرد.

کینی نگاشت گره های نکیں

تهیه نقشه شبکه برای تعیین عملکرد شبکه ضروری است. این نقشه به شما کمک می کند تا کانال های اصلی و مشکلات شبکه را مشخص کنید. با ابزارهای نظارت بر عملکرد شبکه، می توانید به راحتی بر عملکرد شبکه خود نظارت کنید، گره ها را اسکن کرده و نقشه های شبکه را ایجاد کنید. روش دیگر نقشه برداری شبکه این است که به شما امکان می دهد تمام دستگاه ها یا گره های متصل به شبکه خود را تجسم کنید. به این ترتیب اطلاعات مورد نیاز برای ردیابی عملکرد کل شبکه را دریافت خواهید کرد. این موثرترین راه برای ردیابی شبکه شما است. به طور کلی ابزارهای نقشه برداری شبکه سه نوع نقشه تولید می کنند:

 • نقشه فیزیکی: دراهی منتدی از جمالة سوکت هات، پورت ها، وتر ها و غیره.
 • نقشه منطقی: یک نکھی لوکی کے کے ہے ہے ہے ہے ہے
 • نقشه عملکرد: به ترافیک ترافیک برامک از ترایک کریک می دیسته .

دانلود کدند: تعریف تعریف کریک از سفر تا سد (به صورت فایل PDF)

مزایای استفاده از ابزارهای نقشه برداری شبکه

 • ابزارهای نقشه برداری شبکه می توانند به طور خودکار توپولوژی ها یا دستگاه های شبکه را با استفاده از پروتکل هایی مانند ICMP، SNMP، CDP و غیره کشف کنند.
 • אנ ה מי עבורה ברי עשון דר פהנאי באד، סיסורות ועד עבור עבור עבעוס.
 • آنها می توانند به طور خودکار دستگاه های جدید و سیستم های ناشناخته را به موقع شناسایی و نظارت کنند.
 • অন্য়া মান্যান্তা নানান নানিক ন্র্ন ্রাদ্রাদারাদারাদার তা বে শ্মা ক্মশর ত্যা স্য়্যা অ کامپیوتر با PCI، HIPAA، SOX و نرم افزارهای کامپیوتری سازگار است.

زبان چاق

با یک اپلیکیشن ساده، هر زینی رو کاک با 5 دیقه در روززتوی 80 روز مسل بلبل حر ف بیزن! بهترین روش، بهبود حافظه، آموزش تصویری. تعديدة زبان كليد تعديدة هر خالتي در قرن 21 !