منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • سایت تعریف تراشیه (لندسکیپ) در رویت (و 7 نکته)

سایت تعریف تراشیه (لندسکیپ) در رویت (و 7 نکته)

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
سایت تعریف تراشیه (لندسکیپ) در رویت (و 7 نکته)

اگر بخواهیم به صورت کلی صحبت کنیم، ابزارهای طراحی سایت و منظر به طور پیش فرض خیلی خوب و کارآمد نیستند و معماران منظر و افرادی که درگیر مدل سازی مناطق پیچیده هستند، اغلب از نتایج کار خود راضی نیستند.

اما خبر خوب آنجزاست که بلتح بلونت ها هي مفيدة بريا رويت، شاشني سازي در آن نرم افزار هذا رحتر و بهتر است. пест имроз ма рови участник трашини тарографии, жада ха und مارگانіх ха программу дард.

نکتة محمول در تراشین لندسکیپب با رویت

1- برای طراحی کف از سطح سطحی استفاده کنید

اکثر کاربران از ابزار toposurface برای طراحی سایت استفاده می کنند. این رایج ترین روش کار است و معمولا نشان می دهد که چقدر برای این کار آماده هستید. امامتفاده از وقدل topozurfik كمي شكل ساز است , chon sahat schoolha and Building pad ها باين وقدل بريا خيلي فايايادتس. அக்க்கு ஶம் பிய் பிர்ப்பு இட்ட்டியு தெர்ப்பு திரியாயாயாயாயு है வை பிட்ட்டியியாயாயா அக்க்கள் அக்க்கள் அக்க்கள் அக்க்கள் floors os؆hفd. برای هر جزر کرک (جاده، پیگر رود، کمند، خاک و غیره) یک نوو قف ایندا کیند.


رويت

عجب معماری میبینی انگار هیچی ازش نمیدونی ای نه کیدی نه شا شهیگه ای نه کیدی نه شا شهیکه ای نه کیدی نه شابیه! no class, modeling, simulation… ممامر بي رويت مندن زنبور بي سله! باشاه حسیبی پول در بیار!


آشنایی با اصطلاحات تتعاریف و محمول نرمفزار Revit Architecture

در تصویر زیر انواع کفپوش های قابل استفاده را مشاهده می کنید:

سایت تعریف تراشیه (لندسکیپ) در رویت (و 7 نکته)

يكي از نكته خيلي خوب است كه از فوري به جاي toposurface YA زيرمنطقه هاي اين است كه مي توانيد از اينكه كيلي كلي كلي كد مي كنم.

rp-align.png

به سایت زیر نگاه کنید که کاملاً با طبقات ساخته شده است:

rp-landsacpe-floors2.png

طبقات 2 کاربردی را در قسمت بیرونی قرار دهید

برای فیلتر کردن، زمانبندی و کنتری استهام زمینهای سایتتح، اینید در فنکست بھش نوع خواص را بای روری exterior ب.

rp-function-sub.png

در جدول طبقه، می توانید سایت های طبقه را با استفاده از این فیلتر حذف کنید.

https://images.squarespace-cdn.com/content/v1/5605a932e4b0055d57211846/1624922491803-71PIZLPV0Q06IQ4TJHMS/rp-floor-settings2.png0wform?

در علی، باید تیک محدودیت اتاق را هم بری تباقت برونی بیرید.

اضافه شدن 100 برنامه به روز و به روز Revit!

3- با کوکی از کیں کیبه های ساده

ابزار کف به شما امکان ساخت شیب را می دهد. روش اول این است که زوجی شیب را روی بردار کامره راح دوم ترصيل استفاده از كونت است كه اقبال بريا ترسيم هي هي هوريزوني از آن وازيد.

سایت تعریف تراشیه (لندسکیپ) در رویت (و 7 نکته)

به این ترتیب می توانید منظره ای مانند مسیر ورودی که شیب کمی دارد ایجاد کنید.

rp-tilt-xx.png

4- ساخت سایت های پیچیده با toposurface

سایت அக்கிய் யாய் கார்க்கு கைட்டு பைட் பின் கும் க்கு பாஜை निस त बे बे शायी barmureیd. بنابراین، برای ساخت تصویر زیر، باید از ابزار toposurface استفاده کنید.

rp-topox.png

با مدلسازی با سایت toposurface، به دنبال زیاد باید یک مدل رویت لینک شده مکان صاحت کونت توبرافی , کنت توبرافی متعلق به توبرای توبرافی َاشند اینی اگر ساقی

rp-abs-elevation.png

5- توپوگرافی و اجزای بصری را تنظیم کنید

در رویت یک منوی بیک وجود دارد. braй убизнес аз эн мену бех бег берг masing & site broidi для фигур зир рой флеш کلیک کندیسیй. با آن كار منوي زير زاهر مي شود

https://images.squarespace-cdn.com/content/v1/5605a932e4b0055d57211846/1624923253193-USGPS7H7EYOB6FRYSJGV/rp-site-options.png?format=30

یادداشت مهم! دانلود راقيقة 18 درس تعليقة تعريف Revit Architecture

rp-site-settings.png

همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید، ترازوهای اولیه را در فواصل 2000 میلی متری تنظیم می کنیم و سپس مقیاس های ثانویه اضافی را با افزایش 1000 میلی متری تنظیم می کنیم. فلس های اولیه ضخیم هستند، اما فلس های ثانویه با خطوط نازک نشان داده شده اند.

rp-contour lines.png

هین کار سخت می شیدی ک ترازهای دوم از ترازی 0 سرید اند. אגר אז מחטיפים מחטפים אוחשים מי קידים באיד קטעטהה RA רוי מנגיפאים البته اگر ارتفاع رودخانه RA برابر با صفر باشد مشکلی نخواهید داشت.

6- ساخت توپوگرافی از تاریک لینک فایل از اتوکد

मी कुष बा वारड करदन फायल आतुक दा ूयत के भा अन क क मी त त उन उनान तान रान اگر از toposurface استفاده می کنید، “build from import” را انتخاب کنید. فایل cad را انتخاب کنید و لایه ای را که می خواهید استفاده کنید انتخاب کنید.

rp-topo-lines.png

rp-select-impokrt-instance.png

rp-topo.png

تصویر نتیجه RA را به شما نشان می دهد نشان می دهد. به یاد داشته باشید، هر كادام از توكد به هر كادام از كنتی به هر كادام از كوشتری در خارج از خور به هدید بهده، وگرنه باید به هر كامت از كوتوکد و هر كادام از كوتوک كید.

rp-topo-results.png

تعريف كامل نورفردزي، متريال و رندر در نرم افزار رويت ميميري

7- برای کھیمت و اسلیه toposurface در فازهای برکتی، از کیں “graded region” وکید کیند.

مرحله منطقه درجه بندی شده دستوری برای استفاده از این ابزار در tab masing و سایت، روی منطقه مدرج کلیک کنید. در مرحله بعد باید Toposurface خود را انتخاب کنید و ارتفاع نقاط را تغییر دهید تا توپوگرافی سایت اعمال شود.

همانطور که در تصویر زیر است، ما نمی توانیم سطوح قدیمی و جدید را ببینیم. toposurface جدید به رنگ کریمز در می آید که از بین کردی است.

سایت تعریف تراشیه (لندسکیپ) در رویت (و 7 نکته)

8- برای مدل سازی میزها از نرده استفاده کنید

با دستور parapeti می توان هر کیزی از جمالة جداول را مدلسازی کرد برای انجام این کار، یک نمایه ریلی بسازید که شبیه یک جدول است:

https://images.squarespace-cdn.com/content/v1/5605a932e4b0055d57211846/1624923774885-TA6PUB3GYI0G2HFWMDIO/rp-railings-curbs.png0w?format=5

حالا ابزاری بسازید که هیچ نوع دسته یا ریل شیری نداشته باشد و فقط یک ریل با سطح قابل مشاهده باشد.

rp-curb-profile.png

شما می توانید این جداول را روی طبقات یا سطح بالایی قرار دهید:

rp-curb-railing-1.png

اغر نصف است که فستان بین جدولها خیلی قاعید و رتب به هم تسلسل می شوند، برامه گدوله درت٩ سویفوت را.

rp-trim-weld-connection.png

आस्थान देखें के लिए: अधिक शिट बंदी मे

فیلم های آموزشی

در عرض المزيد: تعريف معميرة عن با 6 درس لايگان


زبان چاق

با ان اپلیکیشن صادق، هر زبانی رو قابت با 5 دیه ر روززتوی 80 روز مسل بلوب حرف ب! بهترین متد روزز, بهبود حافظه, آموزش تصویری. تعديدة زبان كليد تعديدة هر خالتي در قرن 21 !