منو سایت

 • خانه
 • وبلاگ
 • دانلود رایگان تعریف سفر تا سدد اکسل (فیلم فارسی+PDF)

دانلود رایگان تعریف سفر تا سدد اکسل (فیلم فارسی+PDF)

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
دانلود رایگان تعریف سفر تا سدد اکسل (فیلم فارسی+PDF)

در این پست پس از حدود دو هفته تحقیق و گشت و گذار در اینترنت و مراجعه به سایت آرشیو، 18 درس از آموزش مقدماتی تا پیشرفته اکسل به صورت فیلم فارسی برای شما استخراج شده و برای دانلود رایگان قرار داده شده است. بعد از آن هم یک جزوة کاملة پی دی اف RA برای تعلیم فراست ایکی شما ازیزان .

همچنین ممکن است به آموزش های زیر علاقه مند شوید:

نقطه: اغر لينك هر كادام از فيديوها مشكل داشت در بخس منامنة مترحة كنديد تا سريعا رفع شود.

اکسل چیست؟

مایکروسافت اکسل یک برنامه یک صفحه ای است که چندین ویژگی برای حسابداری مایکروسافت اکسل برای انجام عملیات های مختلف مانند محاسبات، جداول محوری، ابزارهای نمودار، برنامه نویسی ماکرو و غیره فراهم می کند. سازگار با ویندوز، macOS، اندروید و iOS.

صفحه اکسل را می توان با ستون ها و ردیف هایی که جدول را تشکیل می دهند تنظیم کرد. حروف الفبا معمولاً به ستونها و دراده به سترها عدادة دائه مي شوند. به تنقد ای که ستون و یک ریدف به هم می رسند سلول کورت می شود آدرس يك سلول با حرف نشاة ستون و نوبور نشاين يك سطر دائة مي شود

অত্রি ব্ষ্ত্তি নর্মারার্রি এফিসি বেরি বেন্যাদা দ্র সাল 1990 Milliadéi প্র্য়্দ শ্দ ؛ که نشریۀ نگیں آن شمل نرم‌فازر ورد، اخسل ی پوپروینت بود. نرم افزار مایکروسافت اکسل پیشرفته ترین نرم افزار زبان فارسی است، اما در سطح جهانی برنامه هایی مانند Google Sheets نیز بسیار محبوب هستند.

کرا باید Microsoft Excel را جاد گیمی

به زبان ساده اكسل بريا اكسل بريا اكسلون و ترسيم دراجه هذا عندى ست. همه ما از یک تریک با دراد سر و کار داریم همه ما کست های دراینی داریم ک از اورد مایهیانه ی ک می کیریم بروں می کینیم برای آییک یک نفر علیکانه کست کند، آنها باید اورد خود را در کاکی کست کند. مایکروسافت اکسل در هنگام ضبط داده های دیجیتال مفید است. بیایید این RA را با استفاده از تصویر زیر علامت گذاری کنیم.

دانلود رایگان تعریف سفر تا سدد اکسل (فیلم فارسی+PDF)

سرفسل دروسی که دانلود کندی

در گلچین کردن در ویدیوها ساعی کرده ام تعلیم ترین دوست را کرد هم ریاو را گرد هم ریاو این 18 فیلم آموزشی شامل موضوعات مختلفی از اکسل می باشد، از جمله:

 • مفاهیم اولیه – آشنایی با محیط اکسل
 • کتاب کار کتاب
 • روش های پیکربندی یا قالب کتاب ها
 • انواع صفحه نمایش و تنظیمات صفحه
 • فرمول ها و توابع آن
 • نمودارها و تصاویر را اضافه کنید
 • مدیریت داده ها در اکسل
 • مفاهیم پیشرفته اکسل
 • و…

نمونه فیلم های آموزشی و عکس های آموزشی

در اینجا برخی از ویدیوهایی وجود دارد که می توانید ببینید (البته ویدیوها یکسان هستند، من یکی از آنها هستم)

و می توانید مجموعه ای از تصاویر از این درس ها را مشاهده کنید:

خدمة از موحيت تعليقة اكسل

خدمة از موحيت تعريف اكسل2

خدمة از موحيت تعريف اكسل3

لینک های دانلود:

نماد برای دانلود دانلود بخش اول

نماد برای دانلود دانلود بخش دوم

نماد برای دانلود دانلود بخش سوم

نماد برای دانلود دانلود بخش کاحمر

یادداشت مهم! هیچ فیلم و وب سایت رایگانی در کل اینترنت وجود ندارد، این نرم افزار به صورت پایه و ابتدایی آموزش داده نمی شود و دستورالعمل های آن صرفا مکمل است. سعی کنید از این بسته آموزشی شگفت انگیز استفاده کنید! )

دانلود زازوه PDF تعدیل نرم فزار اکسل

از این کتاب که تقریباً آخرین و محبوب ترین نسخه PDF است، با عنوان نسخه کامل (و نه منبع اصلی!) استفاده کنید.

نماد برای دانلود دانلود پی دی اف تعدید اکسل

به روز رسانی

برای دانلود هر درس می توانید دکمه Alt Keyboard را نگه دارید و روی هر درس کلیک کنید – این مجموعه حدود 8 ساعت آموزش به زبان کاملا ساده است. صفحه منبع مهندسی برق اینجاست:

ضمناً در صورت دانلود فایل ویدیویی، دسترسی به hw16.cdn.asset.aparat.com رد شد، لطفاً آن را خاموش کنید یا به صفحه منبع که در خط بالا لینک دارد مراجعه کنید:

دانلود درس 1

دانلود درس 2

دانلود درس 3

دانلود درس 4

دانلود درس 5

دانلود درس 6

دانلود درس 7

دانلود درس 8

دانلود درس 9

دانلود درس 10 (قسمت اول)

لينك هر فيديو اغر مشكل داشت در بخس منامنة مترحة كنديد تا سريعا رفع شود. تعلمنا بر کونه سوالی در پید این تمعلد دردید در بکش منادنی متره کیند اگرشک بمیم.


زبان چاق

با ان اپلیکیشن سادز، هر زبینی رو کاک با 5 دیکه در رززتوی 80 روز مزل بلوب حرف ب! بهترین متد روزز, بهبود حافظه, آموزش تصویری. تعديدة زبان كليد تعديدة هر خالتي در قرن 21 !