منو سایت

جدیدترین مدل پیرسینگ گوش و بیني

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
جدیدترین مدل پیرسینگ گوش و بیني

پیرسینگ مدل چیست؟? يكي از ترندهاي هذا محبوب ميان عنده در دونيا مد، بيرسينج مي بهد. مب توان گفت اقما قصر بانوان و اگاگان در شرر جهان یک بر تحمیل آز پیرسین را هدل اند اند. در برکی از کیشور ها در سنین کیںیوی ایندر پیرسینگ می نمع شود امروزه مدل های متفاوت و جذابی از پیرسینگ در بازار وجود دارد که باعث استقبال مردم عادی می شود. با ما تحميل سبحث در آن پست دريم شما را با جدیدترین مدل های سوراخ دار بالا(گووشواره مدل piercing) عشنا کانیم

برای کسب اطلاعات بیشتر در شباس بیرسینگ می توانید این کار را انجام دهید سوراخ کردن چیست آن را مطالعه کنید

مدل پیرسینگ خدا

مدل پیرسینگ خدا

مدل پیرسینگ برای خدا (مدل بیرسینگ کوش نی نی سایت))) ونی می بهد. के एन दिवर्ण व विवरणी है है पेरिसिंग कली डार्ड डार्ड के समुल्क: ग ज्श्ट जा ट रोज फ़ोटोली मे है। طراحان با استفاده از تکنولوژی ساخت جواهرات توانستند طرح های جدیدتر و شیک تری ارائه دهند. با گرز زمان با کریز زمان تریں کیبتی به برامی کامی کوبی کیرد کیرد کید کید و همین امر کوبی شد تا ضد حساسیت از فلزهای نرم تدرید کند. در عرض المزيد با بعد ساليان جديد مدل های مختلف پیرسینگ گوش (زیباترین مدل پیرسینگ() همچنین می توانید ادامه دهید عکس مدل سوراخ دار بالا (مدل های جدید بیرسینگ کوش) را استفاده کنید

هزینه سوراخ کردن خدا چقدر هستی شما می کودین بری استعلام قیمت piercing gosh pist در ایا تهران را استودی نم ید.

انواع پیرسینگ

انواع مدل های پیرسینگ (مدل های پیرسینگ))). همانطور که مدل های مختلفی برای پیرسینگ بدن وجود دارد. Gosh piercing یکی از محبوب‌ترین نوف پیرسینگ‌هاست و در بی‌رسینه وجود د ارد که زیر را بکشید به مدل‌های بیرسینگ پیرسینگ کوش (مدلهای بیرسینگ) می‌پردز یم.

  • سوراخ کننده نرمه غوش
  • سوراخ کردن در پهنای نرمه
  • tragus piercing یا زبانه ی قوش
  • Anti-tragus piercing یا زبانه ی بزرک
  • سوراخکاری صنعتی
  • سوراخ کردن پیچه я хеликс
  • سوراخ کردن حلزونی
  • مدل پیرسینگ لاله قوش
  • سوراخ مداری یا اوربیتال
  • مدل piercing غزروف غوش

جدیدترین مدل سوراخ کردن گوش

بهترین و جدیدترین مدل پیرسیگ gosh cadam و?مدل پیرسینگ جدید خدا (مدل بيرسينج غوش)، مدل هي بيرسينغ غوش خاسا استقبلة ستحدة و دراء شكل هي غون اغوني ستحدة. همانطور که می دانید جدیدترین مدل های سوراخ کردن گوش با اما تحميل سبحث در ربعة اكستور ها مدل هاي مدل هاي بريسنيج را را كرا داه را داهت. اگر به سوراخ کردن گوش علاقه دارید، من به شما پیرسینگ را پیشنهاد می کنم. انواع پیرسینگ گوش را در قسمت زیر مشاهده می کنید: مدل پیرسینگ گوش ورزشی، مدل سوراخ کردن گوش.

برای انجام پیرسینگ به ابزارهایی نیاز دارید که بتوانید از آنها برای انجام پیرسینگ استفاده کنید. ابزار مورد نیاز پیرسینگ آن را مطالعه کنید

مدل بيرسينغ قوش پسرانه

مدل بيرسينغ قوش پسرانه

امروزه انواع مختلفی از پیرسینگ مردانه (مدل بیرسینغ غوش مردانه) وجود دارد که هر یک از آنها درائة براء و استقلام بردانه می باشد. این مدل پیرسینگ گوش مردانه شامل طرح های کلاسیک، ساده، مدرن و فانتزی می باشد. شما می کا بیک از هی مدل هی پیرسینگ کوش پسرانه (مدل پیرسینگ مشکدیدن

مدل بيرسين قوش دخترانه

مدل بيرسين قوش دخترانه

مدل گوشواره piercing gosh جدیدیکی دیگر از کیں کاک هی بیرسینگ کوش, مدل بیرسینگ کوش دخترانه(مدل پیرسینگ زنانه). این نوع سوراخ کردن معمولاً از پلاستیک یا فلز ساخته می شود. پیرسینگ گوش دخترانه طرح های مختلفی دارد که در این قسمت مشاهده می کنید. می توانید از طرح های سوراخ کننده گوش دخترانه برای خود استفاده کنید.

مدل پیرسینگ گوش طلا

مدل پیرسینگ گوش طلا

مدل پیرسینگ کوش تلا (مدل پیرسینگ کوش سادہ)، یکی از انواع پیرسینگ کوش می شود ک از جنس تلا ترید شده است. یک گوش سوراخ کننده معمولاً شامل یک تذ زیبا و شیک می شود. این مدل های مختلف معمولا برای خانم هایی مناسب است که به دنبال گوشواره های زیبا و شیکی هستند. انواع مدل سوراخ کردن گوش را در قسمت بالا مشاهده می کنید. همچنین می توانید طرح های خود را به طراح علامت بزنید و در صورت تمایل طرح خاصی داشته باشید. অন্য শ্ম্ম মে কান্তা কায য়্য়ি مدل پیرسینگ نفس طلا آن را در معتبرترین سایت ها ببینید و از آن استفاده کنید.

مدل پیرسینگ بنی

مدل پیرسینگ بنی

مدلهای بیرسینگ بینی (جديدترين مدل بيني بيني) این سوراخ کردن معمولا شامل یک سوزن کوچک است که از بافت بینی عبور می کند و به دو طرف بینی ختم می شود. همچنین لازم است بدانید که پیرسینگ انواع مختلفی دارد مدل سوراخ کردن مغز شمال: Piercing تکی در قسمت راست YA چپ غزرف کناره بینی(مدل پیرسینگ کلک ی بینی ))) ک بینی, piercing بینی کاند تایی می بهد. همچنین مدل پیرسینگ تقلبی، مدل پیرسینگ طلا و مدل جدید پیرسینگ RA را مشاهده می کنید. البته می توانید مدل های پیرسینگ بینی انتخابی خود را به طراح ارائه دهید و مدل مورد نظر خود را خریداری کنید.

עם קמי דאניטי יקי אז אפשוטען פירסניגד، דאףטן פירסינג מי בהדע. می توانید با آن آشنا شوید بهترین دستگاه پیرسینگ مقاله مرتبط را بخوانید

انواع سوراخ کننده لب

انواع سوراخ کننده لب

مدل هي بيرسينج لب، بيرسينج لب يك نوع بيرسينغ مي‌بهد كه در لب قران مي‌غيرد. این سوراخ کردن شامل یک سوراخ کوچک است که به لب وصل می شود. پیرسینگ لب انواع مختلفی دارد، از جمله مدل های پیرسینگ لب، پیرسینگ لب عمودی یا عمودی، پیرسینگ لب اشلی و مدل پیرسینگ لب. البته دانستن پیرسینگ لب در قسمت های مختلف بدن ضروری است و از جمله موارد زیر محسوب می شود: پیرسینگ لب و پیرسینگ لب (پیرسینگ لب). همچنین لب های سوراخ کننده به صورت عمودی یا افقی قرار می گیرند. شما می توانید در بش بالا مدلهای پیرسینگ لب (مدل پیرسینگ لب) را کوش را کا کے

در صفحه طراحی ناخن اسپرت شیک انواع دیزاین ناخن را مشاهده می کنید.

مدل پیرسینگ ابرو

مدل پیرسینگ ابرو

مدل ابروهای سوراخ دار بالا, அக்கு ஡ிர் யார் பிர்ஸியை हा पिरस्िरसिंत बहेद के दर आब्रो קאר מי גירד در آن نوف بریسنج با وائد یک سوز کوک که از بافت ابرو ترافر می کند در دو ترف ابرو کار می کند. अधिक है अब्रू अब्रू नीज डारा मेडल हबैू ी बहेदी. که برکی از آن مدل شمال: بیرسینگ در بالا و باین ابرو، بیرسینگ در بالا و باین ابرو، بیرسینگ در بالا و باین ابرو و ….. می بهد. مدل های جدید پیرسینگ را می توانید در تصویر بالا مشاهده کنید.

அத்தி தித்திய்கு திய் ஆயை தம்க்க்க்க்ககு ​​்கு பிர்க்குக்கு برای اطلاعات بیشتر مدرقة هي بعد از بيرسينغ روی لینک مربوطه کلیک کنید و پست مورد نظر را مطالعه کنید.

مدل سوراخ کردن ناف

مدل سوراخ کردن ناف، یـــــرـسـنـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ ب مکالمات آو rstern ناف سوراخ کن، ناف سوراخ کن низ дара драя изнение und медл хай баше мед ми баш д.

عکس مدل سوراخ کردن ناف (عكس مدل هي بيرسينج ناف) شما مي قاعدة در بخس بالا استفاده را وسادة অন্য়্য়া আস্তে স্ত্যান ইন নুত্র পাত্যান ক্র है und জান্য है বেন্যান্য়্যান্য়়যন্য়্যান্য়়র . مثلا: مدل بیرسینج ناف القرب (مدل پیرسینگ ناف) از این نوع پیرسینگ می شود.

اگر علاقه مند به یادگیری نحوه انجام پیرسینگ هستید، می توانید صفحه را مطالعه کنید آموزش سوراخ کردن رجوع شود

مدل گردن سوراخ کن

مدلهای جدید بیرسینگ (مدل برای پیرسینگ)، سوراخ کردن کدن یک دیگر از زیون پیرسی نگ می بهد ک میان عرض المزید دارای بریسین می بهد. در سایت های معتبر پیرسینگ که به صورت نمونه توسط RA راه اندازی شده اند می توانید طرح های مختلف مخصوصا سوراخ گردن را مشاهده نمایید. در فیلمی به مد نزر کود را کود در به دیزین همچنین لازم است بدانید که پیرسینگ در نواحی مختلف قابل انجام است و می توانید مدل های روی آن را در معتبرترین سایت ها مشاهده کنید. مثلا: مدل سوراخ کردن شکم، مدل پیرسینگ ترقوهمدل پیرسینگ بدن, مدل پیرسینگ چشم, مدل سوراخ کردن ناخن, مدل نوک پستان و ….

مدل پیرسینگ کال کین

یکی دیگر از زیون بیرسینگ که کیمیر مورد وازید کار می کند، کا کا و لــ می بهد. . که عرض المزید در فیلیک ک ایسلی ای به نهدین بیرسینگ نادهدن با رحدن بیرسینگ ا ثر پیرسینگ روی کال کین باکی می ماند. برای خرید این محصول می توانید به فروشگاه های معتبر مراجعه نمایید.

تاتو جزء يكي از ترندهاي آمروزي مي بهد كه ميان كاست عرض المزيد دراي هاي زيا دي مي بهد. اگر به خالکوبی علاقه دارید می توانید انواع طرح های تاتو را در پست دریافت کنید خال کوبی رعایت کنید

مدل زبان سوراخ کننده

مدل های مختلف زبان سوراخ دار، زبان سوراخ دار و انواع مختلفی از مدل های سوراخ دار وجود دارد. برکی از کیں مدل هی زبان زبان شمال : زبان کشت زبان, piercing Tongue Web, piercing Venom, piercing scope زبان, piercing زبان کشم مار, piercing ЧAND تایی م بشید. Шама ми ковести пач хай мд назор ход RA آз ساйте хай паратичный кондитный.

تيم التحميل اريا تهران کواگ به نشر تصريک هاي تحميلي کہ ہے کے ہے می توانید به صفحه مراجعه کنید مجله زیبایی و زیبایی اطلاعات مورد نیاز را بخوانید.

سوالات متداول

جدیدترین مدل پیرسینگ گوش کدم است؟

جدیدترین مدل پیرسینگ گوش RA را در این پست مشاهده می کنید. همچنین می توانید مدل RA خود را از معتبرترین سایت ها خریداری کنید.

چال گونگ سوراخ کننده چیست؟

Piercing чал קוען בלא בר זאלוה עביטיע עברישן، קאל קאל קוען ניז מי שוד. که فرد با رحدن پیرسینگ کال که کندی شده RA می تواد است کند.

قیمت انواع مدل پیرسینگ چنده؟

به تور کلی کے کمی کے کے کے کے در بیرسینگ می زیاد میده به تورین بہ کے کے کے کے کہ ہ ۰ ۱۰ کے تومان به بلا ۵ میلیون تومان.