منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تکمیلی و آموزنده: آموزش سفر تا سد و 10 باید و نوده مهم

تکمیلی و آموزنده: آموزش سفر تا سد و 10 باید و نوده مهم

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تکمیلی و آموزنده: آموزش سفر تا سد و 10 باید و نوده مهم

ایجاد یک نمونه اولیه یا Wireframe اولین فرصتی است که می توانید ایده هایی را که در ذهن دارید تبدیل کنید و در این مرحله همه چیز واقعی می شود. در ابتدا، طراحی ساده آن ممکن است شما را تشویق کند که مستقیماً وارد عمل شوید و شروع به ترسیم آنچه در ذهن دارید، کنید. اما اگر وایرفریم و ایجاد یک نمونه اولیه پیچیده نباشد، طراحی دقیق و سنجیده ای را ارائه می دهد تا تیم شما بتواند بر اساس آن چیزی خاص بسازد.

این بخش مهمی از برنامه نویسی، طراحی و تعامل است، بنابراین من با آن آشنا هستم. اما برای ربدیل یدای انتزاعی به کیز که کے شما را به تسعه تسعه سوق دهد هی کیز لمزه است؟ کیزی کیزیکسزم است؟ чchi chizi llazm ast?? کزوا کیزی للام است؟؟ کیزیزوا کیزی للام است؟؟ کیزیزو کیزی لمزه است؟ إچ کیزی کیزیلابریوب این

در این مقاله به بررسی کارهایی که باید و نباید با وایرفریم انجام دهید و نکات کاربردی در مورد نحوه ایجاد یک وایرفریم خوب و مناسب برای وب سایت خود می پردازیم. اما قبل از تحمیل به سوال در مرد ین بخش محمول از بهمیری تعالیم (IA)


لینک کربری ادوبی X د

टुई न पूक फुवुदार ، x डी डी जूरी याद मीगीरी के तु हिच कलास शीडी शानीडी ते ए नही निदी निदी! بدون هیکلاسی، با ایکس دی کربی کشم نواز تراهین کن کن در کیبی پول در بیار!تصویرگر

tui en pak फुचुदारी ، आलसरिटोर ोरो जूाद मीगीरी के तो हिक कलास अधा या पक दिगे नह नह नह शेनिदी शेनिदी शेनिदी शेनिदी शेनिदी शेनिदी शेनिदी शेनिदी शेनिदी शेनिदी शेनिदी शेनिदी शेनिदी शेनिदी शेनिदी! بدون هیچ کلاس و لوگو و پوستر و عکس های خفن دیں رو بیزن، ملتو انگو به دهان کن و اسلا حسبی پپل در بیاصلا کسبی بوحان بیاصلا کسبی پپل در icir!


Wireframing که زمانی نمع می شود؟

Wireframing که در مراحل اولیه کار پروژه انجام می شود و اغلب در ابتدای مرحله طراحی انجام می شود، پایه و اساس مناسبی را برای ترسیم ایده های جدید و آزمایش طرح اولیه ایجاد می کند. یک طراحی ساده، حتی اگر شامل عناصر گرافیکی، فونت ها، رنگ ها و متن باشد، به شما در درک نحوه ظاهر سایت شما کمک نمی کند.

تکمیلی و آموزنده: آموزش سفر تا سد و 10 باید و نوده مهم

فایده یک وایرفریم خوب چیست؟

از آن کای که وایرفریم از آنگلیت ب کا کہے ہے ہے نمی کند، مونتاژ آن کہہے علاوه بر این، ماهیت انعطاف پذیر بدنه هواپیما به شما این امکان را می دهد که ایده های خود را آزمایش کنید و تأیید مشتریان و همکاران را دریافت کنید تا بتوانید به مرحله بعدی توسعه سایت بروید.

ברי אנפעות ואירפרים בה קה אחדרים האיטהי ארדים אדרים؟

می توانید در مرحله اولیه با استفاده از قلم و کاغذ یا حتی روی یادداشت ها و برچسب های کاغذی یک قاب سیمی بسازید. با این که ین روش ساده می توادن کارتان را راه بیندازد اما موقد است بری تمرین هی هی تان به کیز تری ترین لیاد به کیز تری بیندازد. علاوه بر این، اگر می خواهید محصولات بی سیم خود را به مشتری یا همکار خود ارائه دهید، شاید بهتر باشد چیزی حرفه ای ارائه دهید.

بسیاری از ابزارهای طراحی می توانند به شما در ایجاد یک قاب سیمی کمک کنند.

تکمیلی و آموزنده: آموزش سفر تا سد و 10 باید و نوده مهم

طرح که به تورالانی برای کیمتر هی اپل اسکشد شده است، مدت هاست که کیں کیں دیکران . با آن حال، ابزار مورد علاقه دیگران است فیگما هر دو برای مک و ویندوز در دسترس هستند. ویریتش را درد می کند که از کارز ها و عادیت هایی که ابق یک به شما نیاز دارد سنتمنت کاراز شما سنتمنت کاراز شما سنتمنت کاراز شما سنتمنت درد است.

ضمناً در ایران بهترین ابزارها figma، adobe xd و mockflow هستند که البته figma توسط Adobe XD ارائه می شود. (آموزش کامل فیگما در اینجا و آموزش کامل کتاب ها نیز از اینجا برای دانلود موجود است)

हाला के जुब भ؟

1- نیازهای خود را جویا شوید

ברי אנפעות יק ואירפרים קובו ו קטערים באיד הומ גורגשים קיניד und עומע شما باید داده های کمی و کیفی را از کاربران جمع آوری کنید و سپس از مهارت های خود به عنوان یک طراح برای تصمیم گیری در مورد جزئیات رابط کاربری استفاده کنید.

2- کار دیگری انجام نده

با این که آرفریم بریا هر قسمت از براحمة شما مقصود است بهتر به نازر اما کشم پوشی کیند از کشم پوشیند. به تور مجموعة است تراشيون يك بجان از وب سايت شما خيلي واحدة به بجان دير بهدة. اما با آئین حال با این حال با این حال کیلی کیں از تیاکرت کربر که مسکس است بیست اوردا شود، خیلی راحت می کید.

تکمیلی و آموزنده: آموزش سفر تا سد و 10 باید و نوده مهم

3- بیایید همه چیز را ساده کنیم

وایرفریم ها، به تور فیسی باید ساده شود اما گهیلی راحت از دستمان در رود و شولوی و پ از دالیک می شوند. به یاد داشته باشید که سرعت و سادگی از مزایای کلیدی وایرفریم هستند، بنابراین مهم است که عناصر طراحی دقیق را برای مراحل بعدی توسعه ذخیره کنید. مقدار جزئیاتی که وارد می کنید اغلب به این بستگی دارد که آیا یک قاب بی سیم با جزئیات کم (Lo-Fi) یا با جزئیات بالا (Hi-Fi) ایجاد می کنید.

  • شبکه بی سیم Lo-Fi بسیار ساده است و به راحتی با قلم و کاغذ ترسیم می شود. אנה הא שים ברים נישח דדן פימאיש، פגע בנדי و שינה עראים عناصر صفحه karbard ד.
  • و زبان

4

در دونیا دیگال امروزی، مزود است که وازی از آز قلم و برای برای برای پیری بریا کریوری بری یک کیپری با آئین هال، در خیست مورد درسیم های ولی بروی روی کاپر کیم گرد میکم تر میک میک. வேட்டை குத்தி பிட்டியு தின் ராய் ராயு குக்கள் க்குவை க்குவை ؛ شما می توانید یک ابزار دیجیتال پیدا کنید که به شما امکان می دهد یک قاب حرفه ای برای ارائه به مشتریان ایجاد کنید.

5- ایده های خود را بیازمایید

در جایی که وایرفریمینگ محتمل ترین فرآیند و زبان در نتیجه است، مزایا و معایب هر طرح را بهتر درک خواهید کرد و می توانید بهترین راه حل را برای پروژه خود بیابید.

6- هر صفحه را جداگانه مشاهده نکنید

اگر روی یک آیتم جداگانه در هر صفحه تمرکز کنید، می توانید از سایت در همه پلتفرم ها (تلفن، رایانه، تبلت و غیره) استفاده کنید. به إلی می کے کے کربر کند کند، فیکر کیند باید به مهم ترین کسمت های پیں، نحوه برخورد با عناصر آنچه در اینجا وجود دارد

تکمیلی و آموزنده: آموزش سفر تا سد و 10 باید و نوده مهم

7- هماهنگی و هماهنگی را حتما در نظر داشته باشید

س یزیک بری رومیدن به عین حدد، می ‌توا؟

حتما دانلود کنید: آموزش طراحی سایت صفر تا صفر

8- از رنگ استفاده نکنید

امکان افزودن رنگ قهوه ای به قاب سیم وجود دارد، به خصوص اگر می خواهید با ایده های طراحی خود مشتری را تحت تاثیر قرار دهید. اما معمولا خوب نیست اضافه کردن حلقه تناه هدا راعل یک وایرفریم، یعنی نشان دادکن تابع از کمنتن تعار برامه از بین ‌میزهت‌ ‌برPOL. اگر دیکی به رنگ دردید، از آن با تفهیم کاردن کے کے کے کے کے کے کے کے کے کے ن آن سایت درکس از ایدهای کے رگ است.

9- نظر بخواهید

हिक हैरी है कहा के अधिका भाष अधारेन दर दारड फाई है विाई टान به عنوان مثال، می توانید به همکاران و دیگر متخصصان خود و جامعه UX آنلاین نگاه کنید.اگر وایرفریمینگ بر اساس روش های هوشمندانه و هوشمندانه است، می توانید به عقب برگردید و طرح های خود را بدون ترس از شکست بهبود بخشید.

10- בה לורמ איפסום تکیه نکن

можно исто лорем ипсом (lorem ipsum) بهترین گزینه برای طراحان است، اما این ساختار متنی باید در اسرع وقت با وایرفریم جایگزین شود. محتوای واقعی نه تانا نشان می دهد که قدر په َان خوب تمنک شده باک گپترت هم از تلہ شم تاں

با فوتوشاب هم مي توان للنساء كربري تراهين كرد: آين تعلب كوتاث را تحديقة YA فيديور۩ فيديور۩ ٴي زي

دروس دروسی رایگان تراهین لکنک کربری و وایرفریم

برگرفته از این صفحه:

  • برای مشاهده ویدیوهای بهتر در موبایل، گوشی خود را به صورت افقی نگه دارید. اغر اروری استخدام خید بھیلی روشن بودن وی پی آن است. پس از پخش هر ویدیو، نماد دانلود نمایش داده می شود.
  • اگر روی دانلود کلیک کردید و ویدیو دوباره پخش شد، پس از پخش روی علامت سه نقطه کلیک کرده و گزینه دانلود یا ذخیره را انتخاب کنید. از اینترنت دانلود نتیجه هم می کی کے کے هر درسی مشکل در منتدی در کامنید کندین تا رفع رفع شود به صورمن کندی کندینید. تعلمنا هر کند وقت یک بار احتملا دروس به روز می شوند.
درس 1

درس 2

درس 3

درس 4

درس 5

درس 6

درس 7

درس 8

حتما دانلود کنید: تعریف الهمة نقط تعلیقة تراشین لا کربری (12 درس)

یک قاب بی سیم طراحی کنید که به آن افتخار کنید

ایجاد شبکه بی سیم کار سختی نیست، اما طراحی شبکه بی سیم خوب است و ساختاری که شما می خواهید برای مشتری طراحی شده است. ممکن است مجبور شوید طرح های خود را چند بار تغییر دهید تا به نتیجه برسید، اما در نهایت، تلاش شما منجر به یک وایرفریم می شود که به نمایش آن افتخار خواهید کرد.


زبان چاق

با ان اپلیکیشن صادق، هر زبانی رو قابت با 5 دیه ر روززتوی 80 روز مسل بلوب حرف ب! بهترین متد روزز, بهبود حافظه, آموزش تصویری. تعديدة زبان كليد تعديدة هر خالتي در قرن 21 !