منو سایت

تغییر رنگ لب در فتوشاپ (3 راه آسان)

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تغییر رنگ لب در فتوشاپ (3 راه آسان)

گاهی اید پیش می آید اختر یا از کورت داریم که از رنگ لبهای آن خمان نمی آید فی َمیم یمیم ک آجد اد رد بلازدین. برای کیبی رانگ لب در فوتوشاب کند راه وجود دارد ما در آیین متعدل انها را به شما امهیز.

روش ساده من عرض المن (غم به غام)

راحت ترین کار این است که دراء لب رازنی ااب کیندید، بدید آنا باش کنگ (رنگ هنزر لمفک وان! روند کار رو تکیں:

برای انگور لب ها هم تعدید بونتو و کیبورد رو بیزنینیدایت روی لب کیلیک کیلیک کیلیک، آغه دراست انتخان شد مه مرح دیتا VENIBLEISKI CHTYA اں کتا ونی QRUOME شد مرحید مرحید فت شد مره کیلیک کیلیک کیلیک. روی صفحه کلید یا روی نمادی که می بینید کلیک کنید:


فتوشاپ (پوستر hm tg)

توی ن پاک فوکودری، ° توشاپ رو جوری اد میگیری ک تو هیک کلاس تعدید شعنسیه ای نه کیدی نیدی! با فتوشاپ карی نیست نتونی تنم بیدی. همه رو انگو به دهان می کنی یا اسلا باشها میتونی راحت پول در بیاری!


تغییر رنگ لب در فتوشاپ (3 راه آسان)

حالا دکمه های Alt و I (آی) را همزمان فشار دهید:

تغییر رنگ لب در فتوشاپ (3 راه آسان)

به سمت راست Photoshop کسمت لیاہ ه contact

تغییر رنگ لب در فتوشاپ (3 راه آسان)

بعد از اینکه لب‌هایتان را روی رنگ قرار دادید (نیازی نیست دقیقاً انتخاب شوند) و مانند بالا روی حالت نور ملایم قرار دادید، مانند تصویر زیر با Hue Saturation شروع به تغییر رنگ لب‌هایتان کنید:

تغییر رنگ لب در فتوشاپ (3 راه آسان)

تغییر رنگ لب در فتوشاپ (3 راه آسان)

روش دوم با كمبوت فيديوي كوتاح زير

فتوشاپ روست (اینها رو حتما یاد بگیر)

نقطه تغییر رنگ موی افراد در تصویر

نقطه ویرایش و ساخت عکس شخصی

نقطه ترفندها

نقطه بی کیں کردن پوست کروت

نقطه دندان های سفید

نقطه نقاشی پرتره از مردم

نقطه سفید کردن صورت

نقطه خندیدن به عکس ها

روش دیگر

چگونه رنگ لب ها را در فتوشاپ تغییر دهیم؟

. می توانید از ابزار Color Range برای انتخاب طیف رنگ های مورد نظر خود استفاده کنید. سپس ابزار Eyedropper را برای نمونه برداری از رنگ انتخاب کنید و با استفاده از ابزار Paint Bucket رنگ مورد نظر را روی لب های خود اعمال کنید. علاوه بر این، شما همچنین می توانید ابزار Hue/Saturation را با تنظیم رنگ عکس ها و تصاویر خود تنظیم کنید.

راح دیگر این است که از آزگل لاسو وهیں و کراه مدر نازتان بری راک رانگ را انت،داب. سپس می توانید رنگ ناحیه ای را که می خواهید به آن نگاه کنید با استفاده از ابزار Brush تغییر دهید. راه دیگر از فیلتر Liquify است. برای این منظور ابتدا قسمتی از لب که می خواهید رنگ آن تغییر کند را انتخاب کنید و سپس از ابزار Warp برای تغییر رنگ آن استفاده کنید. در نهایت از فیلتر Liquify برای تنظیم رنگ و شکل لب های خود استفاده کنید.

کودی رنگ رج لب را در فوتوشاب کامبی داهیم؟

برای کھیم رانگ رگ لب هم کند راه وجود دارد. برای تیره یا روشن کردن رانگ رگ لب می کوستین از یک ل لب (لیپ لاینر) وکیند کاینکه سایهای ختلف ° اجتی رایای مخ< خ ° ژکهای مخیخ ° کیکت. برای درکشان و براق شدن رانگ لب هم می کے از براق کننده لب.

چگونه در فتوشاپ رنگ لب های خود را روشن تر کنیم؟

برای روشن کردن رنگ لبها در فوتوشاب هم کند راه عود دارد. يكي از آين روشها از آز قدمة dodge und burn است. بها بر آیین می کودین از آزگل تراید رانگ سفید (تراز سفیدی) هم بری راگر رنگ لب در ععس دنی است. ابزار تنظیم روشنایی لب ها به شما کمک می کند تا رنگ لب های خود را روشن تر کنید.

چگونه در فتوشاپ لب به لب اضافه کنیم؟

يكي از راحهاي ازدود كردن رها لب به اختر در فوتوشاب از آزيدل eyedropper و انتخاس Cinph rabro. علاوه بر این می توانید از ابزار Brush برای رنگ آمیزی لب های عکس نیز استفاده کنید.

چگونه در فتوشاپ لب های خود را قرمز رنگ کنیم؟

ایک از روگیز کرمز می کند رنگ لب در فتوشاب از رنگ لبی است که رنگدانه حرم2 قای قا راه دیگر آئین است ک از بلم یا رژ لب کریمز رنگ بری کرمز لبها در توبر استفانی گ. علاوه بر این، می توانید از لب های صورتی نیز استفاده کنید.

کهدیم در فوتوشاب لبها را حموت نشان دهیم؟

می توانید از ابزار Smudge برای علامت گذاری لب های خیس یا خیس در فتوشاپ استفاده کنید. بعد از قطع آن قدم عن RA روي لب خليه تا جلوه خيسي به لبها فيدي. راه دیگر این است که از کے کے کے کے کے و با یک رنگ روی لبها کے کے کے کے کے کے کے

ক্র্তান নানা রাসোপ্ট্য়্য কান

می توانید از ابزار Clone Stamp برای کپی رنگ و انتقال آن به قسمت های دیگر استفاده کنید

چگونه در فتوشاپ چهره بسازیم؟

برای لایزیک کردن شورت در فوتشاب کند راه عود دارد. يكي از آنها از آز وقلم براش ي رانگ كردن سورت به رنگهاي بريزي است. راح دیگر این است که از az Eyedropper کیک کیں و روی روی کے کے کے کے در کے در کیے کیلیں کہ کے کے کہ بہ کے آن کے شود. علاوه بر این می توانید از ابزار blur برای تیز کردن و ابزار dodge برای تغییر رنگ پوست استفاده کنید.

چگونه در فتوشاپ یک چهره به عکس اضافه کنیم؟

با استفاده از ابزار Blush که در جعبه ابزار زیر دسته Face قرار دارد، می توانید رژگونه به چهره عکس اضافه کنید. علاوه بر این، می توانید از قلم مو برای رنگ آمیزی صورت خود استفاده کنید. یک راه دیگر هم اوزیز از آزگل محدوده رنگ است. آن آجدل به شما مجموعة می دهد تا یک قسمت از کوک RA کھیں و رانگ مورد نازرتان را کوک رانی آ


زبان چاق

با ان اپلیکیشن سادز، هر زبینی رو کاک با 5 دیکه در رززتوی 80 روز مزل بلوب حرف ب! بهترین متد روزز, بهبود حافظه, آموزش تصویری. تعديدة زبان كليد تعديدة هر خالتي در قرن 21 !