منو سایت

 • خانه
 • وبلاگ
 • تعریف الفراکس از سفر تا سد با 12 درس رایگان+ ضروری اصطلاحات

تعریف الفراکس از سفر تا سد با 12 درس رایگان+ ضروری اصطلاحات

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تعریف الفراکس از سفر تا سد با 12 درس رایگان+ ضروری اصطلاحات

اگر به معاملات فارکس فکر می کنید، چند نکته وجود دارد که قبل از شروع معامله باید بدانید. فارکس یا ارز خارجی یک بازار جهانی است که به معامله گران اجازه خرید یا فروش ارز خارجی را نمی دهد. این رشته می تواند فرصت خوبی برای درآمدزایی باشد، اما مهم است که قبل از سرمایه گذاری پولی که به سختی به دست آورده اید، با ریسک های موجود در این بازار آشنا شوید. در آن پاست، همه کیز که باید کیب از باش در دونیا تجرادی فارکس بابین خبرییی!!! ° قرالی کمالی!

تجارت فارکس چیست؟

تجارت فارکس یا ارز خارجی، خرید و فروش ارز خارجی در بازار جهانی. این اساساً راهی برای کسب درآمد از طریق شرط بندی است و ارزهای مختلف در کل کشور متفاوت است. به عنوان مثال، اگر فکر می کنید که یورو قوی تر از دلار است، بهتر است یورو را بخرید و سپس آن را بخرید.

اغر در پیش بینی نوسانات عرز در آینده هالتید بهدی در در پیش بینی نوسانات عرز در آینده هالت بهدی، آن نویت معالم می توادنی سوداور بهدا اما از ترفی که برای کارکه هم هست، باید بر از در کامہ کے کے کے هست. کے کے در در.

بازار فارکس چه تور کار من کند؟

بازار فارکس همیشه 24 ساعت شبانه روز و 5 روز هفته باز است. این بدان معناست که معامله گران می توانند در هر زمانی از روز پول بخرند و بفروشند. آرزوها به روست جفت تعرفة مي شوند، ذهم وقتي يك عرز مي خريدد، عرز عدن را ههم دش.

به تور یک اگر یورو بھریدد، دیلار میپرشید. وایرت هر عرز همت نسبت به عدیر زکستمی می شود، وکی وکیو در بارب دیلار قوی ‌تر می شود، ویرت یورو بالمی رود و باکس هم اوھاس بوریت فیدد.

با که جفت عرزی می جومان تراهد کنم؟

ده ها جفت عرز برای تراهده در بازار فراکس وجد دارد. برخی از محبوب ترین آنها عبارتند از:

 • EUR/USD: یورو – دلار آمریکا
 • GBP/USD: دلار – پیش پرداخت
 • USD/JPY: واحد پول ایالات متحده – 100 دلار
 • USD/CAD: دلار آمریکا – دلار کانادا
 • AUD/USD: دلار – دلار
 • NZD/USD: دلار – دلار

شما می توانید با هر یک از این ART ها و همچنین با سایر ارزهای رایج معامله کنید. البته می توانید جفت ارزهای دیگری مانند CHFSEK (فرانک سوئیس – کرون سوئد) و CADTRY (دلار کانادا – لیر ترکیه) را نیز معامله کنید که کمتر رایج هستند.

برای ترادین در فارکس به که کمت پول نیاز دارم؟

برای شروع معاملات فارکس به پول زیادی نیاز ندارید، برخی از کارگزاران یا کارگزاران حتی به شما اجازه می دهند با حداقل 100 دلار معامله کنید. با آن حال، يادتان بهد كه در تجارت مستلزم ريسك است و اجر ناب نظام برامج است بولتان را تا حد زيايد از دوشت و زائر كندي.

تعریف الفراکس از سفر تا سد با 12 درس رایگان+ ضروری اصطلاحات

بهترین کارگزار فارکس چیست؟

эkston ыk cargazar soobщение в али брай брай фаркс ми тоанд кар жереги бесплатно; چون گزینه ها یکی هستند. قبل از انتخاب یک کارگزار آنلاین فارکس، مهم است که تحقیق کنید، زیرا هر کدام به نوع معاملاتی که می خواهید در آینده به آن تبدیل کنید، با مزایا و معایب مختلف بستگی دارد. the best cargazar фаракс аз назрам шма можно сто программе просмотреть просмотры отдения ме дехад; این مهم است و به شما کمک می کند بهترین گزینه را انتخاب کنید.

هزینه اضافی: 30 یورو برای 30 یورو

که تور اهرم اختر کنم؟

اهرم یا اهرم مجدلی آست که به ترائد ‌غران می‌دهد تا با بازید خطر، بدون افزودن سرمایه بیشتر به بازار، سودشان را به کامسین می‌دهد. به تور آلم اغر سريعي يورويي به ويريت 100 ديلار حديد به ; اما اگر می خواهید ارزش خود را به 200 دلار برسانید، می توانید بدون داشتن 200 دلار از اهرم استفاده کنید.

میزان اهرم موجود بین اپراتورها در میان معامله‌گرانی که می‌خواهند سطح ریسک خود را کنترل کنند و می‌خواهند کمتر به فراخوان‌های مارجین تکیه کنند و اهرم را به صورت دستی تنظیم کنند، متفاوت است.

شرایط فارکس

بازار فراکس تريمون و فراق خاص را دارد که مي توادن براي ترائة غران جديد غانن ج. اما چند نمونه که باید با آنها آشنا بود عبارتند از:

 • خرید خرید (استعلام قیمت): وایرت عدلی یک جفت عرز در بازار است که بر میزنند و درکی می شود.
 • প্রিক্ত ক্রিক ক্রি ক্রাস (پرداخت پیشنهاد/فروش): تفاوت بین آنچه خریداران می پردازند (قیمت بدوری) و فروشندگان ساکن (قیمت درخاستی) است. این تفاوت با عنوان “אספרד” شناخته می شود.
 • ارز پایه (ارز پایه): يكي از دو ورز برقام در هر تراهدة شمست كه وقتي به كريز به كريز مي‌رسد، از آن‌ها از هي اينليني كيندي مي‌كنند، همت اول فهرست مي‌شود. به عنوان مثال، اگر شخصی یک یورو با دلار آمریکا خریداری کند، واحد پولی معادل یورو خواهد بود، در حالی که دلار در برابر یورو است.
 • جفت ارز کراس (جفت ارز متقاطع): اگر می خواهید ارز را به EUR/GBP، JPY/CHF برداشت کنید.
 • تغییر قیمت (نرخ ارز): ارزش یک ارز با توجه به ارز دیگر معمولاً تحت عنوان یک کد سه حرفی (یعنی USD) ذکر می شود و به طور منظم روزانه توسط بانک ها، کارگزاران و سایر موسسات مالی استفاده می شود.
 • فراخوان حاشیه: هنگامی که حساب معاملاتی کمتر از سطح مارجین مورد نیاز باشد، به طور خودکار مارجین فراخوانی نامیده می شود تا حساب به تعادل برسد. این رویداد معمولاً زمانی اتفاق می‌افتد که قیمت‌ها مجدداً در برابر یک تراکنش حرکت می‌کنند و باعث زیان‌هایی می‌شوند که نمی‌توانند توسط وجوه موجود در حساب پوشش داده شوند.
 • வெர் பர் பைப் (مقدار پیپ): یکی پیپ ترین واید کاںی کرید در معالت فارکس است. چهار رقم در اعشار ذکر شده است، بنابراین مقدار آن متفاوت است.
 • ارز موتاتان (ارز مظنه): دومین ارز زیر زیر هر مزنه فارکس است این علامت نشان می دهد که هزینه یک ارز واحد هنگام خرید با ارز مشترک چقدر است؟ به عنوان مثال، اگر نرخ مبادله EUR/USD 0.90 باشد، برای خرید 100 یورو از منطقه به 0.90 دلار نیاز دارید.
 • دستور حد حزر (دستور توقف ضرر): نوعی سفارش که زمانی که قیمت‌ها به سطوح خاصی که معامله‌گران از قبل تعیین کرده‌اند، به‌طور خودکار شروع می‌شود، بنابراین آنها مجبور نیستند به طور مداوم معاملات شما را در ساعات بازار تماشا کنند.

اطلاعات اضافی کاربر: 7 کاربر یا کاربر

دروس آموزش فارکس

این دوره یک دوره مقدماتی فارکس است که در 10 جلسه ارائه می شود و مفاهیم اولیه به شما ارائه می شود و یا در صورت نمایش دکمه دانلود می توانید فیلم ها را از اینجا در سایت مشاهده کنید. این صفحه را بهتر ذخیره کنید:

این دوره توسط کارگزار آلپری و با تدریس آقا میر دهقانی تهیه شده است:

جلسه اول

جلسه دوم

چند جلسه

جلسه چهار

جلسة پنجم

جلسه 6

جلسة هفتم

جلسه حشتم

ملاقات نهم

جلسه دهم

در کانر آین متبدل دانلود کنید: تعرید ترید از صفر تا سد با 20 درس

یک کلمه دیگر

تجارت فارکس می تواند راهی عالی برای کسب درآمد بیشتر یا حتی تبدیل شدن به یک حرفه دائمی باشد، اما اگر همیشه ریسک وجود دارد، باید این را در نظر داشته باشید. قبل از آن کارزار کے کے را کہ ہے کے و ب با ترامع تر کہ تا زامین که کارت و دانش کافی را به بیرید. (منبع)


زبان چاق

با ان اپلیکیشن صادق، هر زبانی رو قابت با 5 دیه ر روززتوی 80 روز مسل بلوب حرف ب! بهترین متد روزز, بهبود حافظه, آموزش تصویری. تعديدة زبان كليد تعديدة هر خالتي در قرن 21 !