منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تعريف سفر تا سد صاحت برنامه واقعیت افزوده شد + معرفی 4 ابزار محبوب

تعريف سفر تا سد صاحت برنامه واقعیت افزوده شد + معرفی 4 ابزار محبوب

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تعريف سفر تا سد صاحت برنامه واقعیت افزوده شد + معرفی 4 ابزار محبوب

اگر فن‌آوری‌های جدید را دنبال می‌کنید و وب‌سایت‌های حوزه علم و فناوری‌های نوین را بررسی می‌کنید، کلمه «واقعاً اضافه شده» روی لبانتان است. و زبان

اگر تعریف شما از واقعیت افزوده شما را گیج کرده است و علاقه مند به یادگیری ساخت اپلیکیشن واقعیت افزوده هستید، توصیه می کنیم برای آشنایی بیشتر با این فناوری هیجان انگیز این مقاله را تا انتها بخوانید!

اپلیکیشن واقعیت افزوده چیست؟

واقعیت افزوده یک زبان است

واقعیت افزوده یا در اصطلاح علمی و به اختصار AR به فناوری و امکان پذیر گفته می شود که می تواند محیط واقعی را با بدن ها و عناصر خیالی یا مجازی ترکیب کند. Ba компьют эн технология мищушабите за tarыk technologiя ход эксам горячали در فروشگاه را در میخوت فیهی پارتانچی ход сам кничи ат|

فوق العاده عالی است نه؟!

اماشتباهی که موسق است رخ داده این است ک کابیری شاونی ص یک فی کابری شامام زندگی

Ar در رقائة تعليق اجسام خيالي در موحيت حقيقي است اما vr تجسم خود شوكون در امبير مجازی از تريك دروبینی‌های به آن میزینند. پس آن دو تکلیک را با یک دیگر روگا نگیرید.

اما آموزش ساخت اپلیکیشن واقعیت افزوده موضوعی است که علاقه مندان زیادی را به خود جذب کرده و سعی دارد به کمک تکنولوژی اپلیکیشن مورد نیاز خود را طراحی و به بازار عرضه کند.

آموزش ساخت اپلیکیشن واقعیت افزوده

انواع واقعیت افزوده:

واقعیت به طور کلی به دو دسته زیر تقسیم می شود:

1. واقعیت افزایش تخصیص مبنا:

در این نوع واقعیت افزوده، موقعیت مکانی تلفن همراه توسط گیرنده GPS اندازه گیری می شود، به عبارت دیگر با توجه به داده های بدست آمده از تعیین GPS، مکان دقیق شما و تلفن همراه اندازه گیری می شود و سپس برای AR تعیین می شود. دقیقاً در چه مختصاتی هدف مجازی قرار دارد

2. تشخیص واقعیت افزوده مبنا:

اما نوع دوم واقعیت افزوده بدون نشانگر مکان اتفاقاً فقط برای نقشه‌برداری مسیر و یافتن مشاغل موجود استفاده می‌شود.

استفاده از برنامه های کاربردی مبتنی بر واقعیت:

شاید در اولین نگاه به آموزش ساخت یک اپلیکیشن واقعیت افزوده تصور کنید که آن را بی فایده و مضحک می کند، اما اجازه دهید در مورد کاربردهای منحصر به فرد تکنولوژی قرن صحبت کنیم تا دیدگاه شما را تغییر دهد!

1. بازی و سرگرمی:

يكي تمعمي كه با از فنا مومي طراحان بازی های موبایل با کمک تکنولوژی توانستند بازی ها و سرگرمی های جذاب و هیجان انگیزی را طراحی و روانه بازار کنند.

اولین و شناخته شده ترین بازی در زندگی واقعی، پوکمون گو، اولین بازی در نوع خود در کوتاه مدت است.

اما بعداً بسیاری از بازی های موبایلی تحت واقعیت افزوده طراحی و به صورت آنلاین راه اندازی شدند تا اگر گوگل پلی و اپ استور را روشن کنید، بتوانید سرگرمی مورد علاقه خود را روی موبایل خود نصب کنید و از آن لذت ببرید!

آموزش اپلیکیشن واقعیت افزوده

2. دکوراسیون داخلی:

فضای دکوراسیون داخلی نیز از این فناوری سود می برد، زیرا کاربران می توانند وسایل مورد علاقه خود را در محیط تجسم کنند و تصمیم بگیرند که آیا آنها را با سایر اجزای خانه مطابقت دهند یا خیر.

می توان پارکت، کاغذ دیواری و هر موضوع دیگری را به کمک این فناوری در محیط واقعی شبیه سازی کرد و تصمیم گیری را برای انتخاب و خرید آسان کرد.

3. نتایج:

با به‌ر‌مندی از آروده افروده می‌توا یک گوشی با فناوری بته VR نیز در آن پررنگی RA یافا می‌کند.

4. نکات:

تعريف صحيح صحت استفاده و تعريف از آن بري آن براي از و تعديل راه‌تنزي‌ها ويکي‌ها دارد. با آن مجموعة متقابل با تعريف كار و تحميل عز راه دور عرض المعادن كردن و از نمع ربعة مجاني و از برامت به كار يك دائش شد شد.

5. لوازم آرایشی و زیبایی:

يكي از نگرانيهاي بانوان در حوزة بناوان به سنتاث رنک در استائل YA رانگ و لعية آنه. و جالب اینجاست که عرض المزید می‌توندی این دگدگه را تا حد جدید یکید!

شما می‌توا فرض کنید؟ این فناوری چهره فرد را با تمام جزئیات اسکن می کند و سپس آرایش و رنگ موی مختلف را روی آن تنظیم می کند و به فرد کمک می کند تصمیمی بگیرد که پشیمان نشود!

6. فروشگاه های اینترنتی:

تعليق صاحت صحت استقلام عرض المزيد مي‌توندا يكدم بجور براي روند سودآجني بحتر شاهلة ينmphriبروي شما mable Babryabshgom ينmphri شماشاشبرا. با کمک این فناوری می توانید کفش و لباس دلخواه را به سبک دلخواه خود به تصویر مجازی اضافه کنید و بهترین و مناسب ترین محصول را خریداری کنید.

تعريف تراشين اپر عرض المزيد

ابزارهای ساخت اپلیکیشن واقعیت افزوده:

برای آموزش ساخت اپلیکیشن باید با کمک ابزارهای زیر شروع کنید و اپلیکیشن خود را طراحی و پیاده سازی کنید. این 4 نرم‌فازر زیر به شما در راه‌تنزی برنامه تحت آرموک کرده وروییایی gato Organs ی‌کم وان!

هر اصل و روش کدنویسی یا طراحی ویژگی های خاص خود را دارد، بنابراین برای یادگیری ساخت اپلیکیشن واقعیت افزوده کافی است از منابع آموزشی مختلف کمک بگیرید.

1. یونیتی (دوست داشتنی ترین ابزار)

2. ووفوریا

3. آرکور

4. آرکیتوس

آخرین نامه

در آن تصريف اراكد به تعريف ساختن افتاحة عرض المزيد و سورون آن كيم كيد از تمع ترند و به روز قرن حاضر آست و فايند بريد درد. با کمک این فناوری می توانید اشیاء مجازی و غیر قابل لمس را از طریق تلفن همراه قدیمی خود در محیط واقعی مجسم کرده و از زوایای مختلف بررسی کنید.

تور هم که شد این تکنڈولیہ در سر راه بازی و هابیتی، از سر راه از زدی است از سر راه از سر راه زدی است.

برای امتیاز اینجا را کلیک کنید!

[کل: 0 میانگین: 0]