منو سایت

تعريف تراشين مهر | طراحی نرم افزار مهر

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تعريف تراشين مهر | طراحی نرم افزار مهر

در این مطلب قصد داریم طرز ساخت مهر با کورل را یاد بگیریم. برای ساخت مهر با وازید از نرم افزار کورل دراو برای متنی را که میکه بر […]

نکته: اگر نیاز به نوبت آموزشی خاصی دارید و یا در رشته های حسابداری و کامپیوتر هستید در قسمت نظرات همین صفحه وارد کنید.

در این مطلب قصد داریم طرز ساخت مهر با کورل را یاد بگیریم.

برای شروع ساخت مهر با استفاده از نرم افزار کورل ابتدا متن مورد نظر خود را روی مهر بنویسید و لوگوی خود را آماده کنید و وارد نرم افزار کورل شوید. ז נק ק שמ קער סט ז ן מכר حدس עד עד ר ר ה ה משעש ל מ מ מ מ מ מ מ ז ז ק ז ז ק ק נ נ נ נ נ נ נ נ נ נ נ נ נ נ נ נ נ נ נ נ נ נ נ ot

فیلم تعریف صاحت مهر با کورل

در آن بکش بری شما عزیزان فیلم تعدید سینیه ساخپ توا اگر میکہ نرمفزر کورل دراو RA سافر تا سد تعدید کہ پید پرید پیک پیکیں فيلم تعريف الكورل آریا تهران را تماشا کنید.

CorelDraw یک نرم افزار برای ویرایش گرافیک است

графики хай ведри дер беште хай графически изданные ме шонде ме шонде und эз яшия формуля ме шонде. هر شي را مي توان به تور عرض الكرد كرد به آن منتدي كه شكل، رنگ، كازي و صوتي را مي توان کامتین داد.

Corel، CorelDraw که توسط شرکت نرم افزاری مستقر در اتاوا توسعه یافته است، به کاربران اجازه می دهد تا کارهایی مانند افزودن جلوه های ویژه مانند حاشیه به تصاویر، علاوه بر تنظیم کنتراست، تعادل رنگ و غیره را انجام دهند.

یکی از کاربردی ترین ویژگی های این نرم افزار این است که می تواند در چندین صفحه کار کند.

Coreldraw یک نرم افزار طراحی مبتنی بر وکتور است که برای ایجاد لوگو، فلکس، بروشور، کارت دعوت و هر نوع طراحی مبتنی بر وکتور استفاده می شود. این نرم افزار بسیار قدیمی است و 29 سال پیش در 16 ژانویه 1988 منتشر شد. Corel Corporation آن را توسعه داده است، بنابراین به عنوان Corel’s Graphic Suite نیز شناخته می شود زیرا این نرم افزار بر اساس پردازش تصویر کار می کند، بنابراین می توان از آن برای ویرایش تصاویر استفاده کرد. لوگوها و پوسترها

آخرین نسخه CorelDraw در 10 آوریل 2018 با برخی ویژگی‌های جدید مانند اعمال یک پوشه در نقشه‌های خانگی، تنظیم یک تصویر پرسپکتیو تعاملی راه‌اندازی شد. CorelDraw مایکروسافت ویندوز XP، ویستا، ویندوز 7، ویندوز 8 و ویندوز 10 است. آنها همچنین نسخه هایی را برای Mac OS و Mac OS x راه اندازی کردند، اما ضعیف بودند، بنابراین هیچ نسخه ای نداشتند. Corel Corporation از ویندوز 3.1X، CTOS و OS2 استفاده می کند و دارای 5 نسخه است.

در آنجا قصد دريم به برقه از وائقة Coreldraw، سينه از از آن و سينيه ايدگيري آن. ما کاسد داریم در مورد اینشین خاس خوباک کانیم.

با استفاده از کورل دراو
برای تراشین آثار هنری مختلف مانند پوستر، لوگو، کارت و هر گرافیک مربوط به وکتور ا3شف. در زیر به این میکی کریں:

  1. جودی در کورل دراو پوستر بسازیم؟
    تراشیه پوستر در کورل تکنیک کمف این از هر کیز عدن است زیرا قوانیرتری دارد که باید رابری شود. این آزادی را به کاربر ارائه می دهد که طرح های دیگر ندارند. خوب، اگر آموزش برای یادگیری وجود نداشته باشد، می توانیم چندین راه ممکن برای یادگیری پیدا کنیم و می توانیم خلاقیت خود را نشان دهیم.

اشتاس صاحت مهر با کورل

برای ساخت مهر با کورل ابتدا یک فایل جدید RA مشابه تصویر زیر ایجاد کنید.

اشتاس صاحت مهر با کورل
اشتاس صاحت مهر با کورل

پس از ایجاد یک فایل جدید و تعیین سایز مهر، صفحه خالی را مشاهده می کنید که می خواهیم متن و لوگوی مورد نظر را در این صفحه قرار داده و به مرحله ایجاد تمبر برسانیم.

در این قسمت ابتدا از ابزار Ellipse برای رسم دایره به اندازه دلخواه خود استفاده کنید.این کار را انجام دهید

اشتاس صاحت مهر با کورل
اشتاس صاحت مهر با کورل

سپس متنی را که می خواهید بکشید تایپ کنید، سعی کنید از فونتی استفاده کنید که واضح و خوانا باشد. به تعريف مثال ميتوا فرض كنيم؟

اشتاس صاحت مهر با کورل
اشتاس صاحت مهر با کورل

پس از نوشتن متنی که می‌خواهید ببینید، اگر می‌خواهید لوگوی انحصاری خودتان داخل مهر باشد و دیگران لوگوی شما را در مهر ببینند، در این قسمت لوگوی خود را به گوشه‌ای بکشید و بالای متن قرار دهید.

اشتاس صاحت مهر با کورل
اشتاس صاحت مهر با کورل

پس از وارد کردن لوگوی مورد نزارتان ایکنون زمانن رشته است کهرس ویشترک کودچ در خزینی قاران zhte chdesob.

تعريف تراشين مهر | طراحی نرم افزار مهر

پس از وارد کردن ویشترکن، لوگو و تتن مرد نزارتان ایکنون بید استکی یک سازی مهر رام، ا. برای این کار ابتدا قسمت داخلی شکلی را که نظرتان را جلب کرده انتخاب کنید و داخل آن را به رنگ مشکی تغییر دهید.

تعريف تراشين مهر | طراحی نرم افزار مهر

اکنون همان شکل را در صفحه خود خواهید دید. به همین اسانی با کرده استاب ساکت مهر با کورل را تیریدم و غم بهم افت را به شما عزیزان تعدید کدگو. امیدوارم این مقاله برای شما مفید باشد.