منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تراشین سایت استاتیک کیست | سایت تفاوت استاتیک و پویا

تراشین سایت استاتیک کیست | سایت تفاوت استاتیک و پویا

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تراشین سایت استاتیک کیست | سایت تفاوت استاتیک و پویا

به تور سایت استایک سایتی است که پس از دراینه، کندانی به درایشنی مجدید لهدی نیاز دارد و شما به نایادی نیاز دارید که آن را بتور را کیندیدید. به عبارتی در صورتی که تغییری در سایت خود انجام دهید، برای کوچکترین تغییر،دازازازازازازبرا یکوچک تراحیازبرا یکک طراح#ایازبرا یکوچک تراحیازبرا یکک طراح#ایازبرازبراز یکوچک تراح خاژته باالی بایازازازازبرا یکژنی. البته طراحی سایت استاتیکبه دیلیل کاست که می شود.

اما شاید брай шма пиш въщение боще кош мазая д маааиб сайт астатик чисте؟ در آن تصفيف قصد دريم هر ذهب كه درايه تراشين سايت استاتيك نظاث است بهنداين رة ير.س

آنچه در این مقاله خوانده می شود

سایت استاتیک چیست؟

در ابتدای این مقاله تقریباً متوجه شدید وب سایت استاتیک چیست؟. این سایت ها اولین سایت هایی بودند که طراحی شدند و اطلاعات و مطالب یک بار جمع آوری و در سایت قرار می گیرد. چون این سایت کنترل پنل ندارد، هر ویرایشی که بخواهید باید توسط طراح سایت انجام شود و خودتان نمی توانید این کار را انجام دهید.

البته می توانید در دوره طراحی سایت آریا تهران شرکت کنید تا بتوانید سایت خود را ویرایش کنید.

تراشین سایت استاتیک کیست | سایت تفاوت استاتیک و پویا

طراحی سایت استاتیک بیشتر برای شرکت هایی استفاده می شود که می خواهند در دنیای وب حضور داشته باشند و هر چند ماه یکبار صفحات سایت خود را تغییر دهند و تغییرات تنها در موارد معدودی اتفاق می افتد. ه تصادف

در تراشین سایت استایک، لندینگ که بری سایت شما تراشین می شود، امکانات کمتر. اغر نمی بیند صفحه فرود چیست؟

سایت مزایا و معیاب استاتیک

احتمالاً با مزایا و معایب سایت استاتیک آشنا هستید. اما در آن قسمت قدم داريم مقاد تر به آن تعمير بمنتشدة. پیش از هر کیز اگر نمی بینید کیشت روش بری تراشین سایت کیست، رامید فرماز اشاره کنید.

تراشین سایت استاتیک کیست | سایت تفاوت استاتیک و پویا

مزایا وب سایت استاتیک چیست؟

بدون شک این نوع سایت هزینه ساخت پایینی دارد، بنابراین برای سایتی که قصد دارید برای شرکت یا کسب و کار خود در نظر بگیرید مقرون به صرفه است.

به این دلیل که سایت های استاتیک، سایت های از پیش رندر شده معرفی می شوند، سایت سرعت بسیار بالایی دارد و می تواند سرعت لود بسیار بالایی را به شما بدهد. برا بر آن یکی از پامرت های گوگل بری سیو، سرت لود بوده ناپوک کاید را در انجیر.

امنیت سایت های استاتیک بسیار بالاست و طبق معمول نقاط ورودی بسیار کمی را در این سایت ها پیدا می کنند.

تراشین سایت استاتیک کیست | سایت تفاوت استاتیک و پویا

تحویل سریع و فوری این سایت نیز از دیگر مزایای آن می باشد، بنابراین می توانید سایت را به صورت آماده در آریا تهران خریداری کنید و سایت مورد نظر شما در کمتر از یک هفته آماده می شود.

این سایت برای شرکت های کوچک مناسب است، مخصوصا برای شرکت هایی که تغییرات کوچکی در سایت خود ایجاد می کنند.

گسل صفحه استاتیک چیست؟

یکی از بزرگ ترین ایرادات این نوع طراحی سایت این است که امکان به روز رسانی مدیران سایت وجود ندارد، بنابراین برای هر تغییر کوچکی به یک طراح وب نیاز خواهید داشت.

با توجه به اینکه سایت های استاتیک معمولا آپدیت نمی شوند و تغییری ایجاد نمی کنند، از نظر سئو رتبه ای نخواهند داشت و در جستجوی گوگل به سختی رتبه می گیرند.

این عدم به روز رسانی باعث می شود سایت شما شبیه یک سایت قدیمی به نظر برسد. بلا بر آن، ن درست کست های ساخت آن سایت خاص باین می باشد، ام ها کست ها شرکتی ن سایت بر کفس های اوریتی ن سایت، بال می باشد.

تراشین سایت استاتیک کیست | سایت تفاوت استاتیک و پویا

معمولا سایت های استاتیک بعد از چند سال نیاز به طراحی مجدد دارند، اما سایت های داینامیک می توانند به روز رسانی و ویژگی های جدید اضافه کنند.

تغییرات جزئی و جزئی در سایت به هیچ وجه تاثیری روی سایت نخواهد داشت، بنابراین به هیچ عنوان تاثیری بر سایت نخواهد داشت.

در تراشین سایت استایکت، شما با یک کلی کلی کی در نصر کے کے کے علاوه بر این، شما باید برای مدت نسبتا طولانی صبر کنید. همچنین این سایت ها طبق معمول امکانات زیادی را در اختیار کاربر قرار نمی دهند.

اگر به دنبال یک شرکت طراحی سایت تهران هستید پیشنهاد ما به شما شرکت آریا تهران است که توانسته رضایت بیش از 90 درصد مشتریان خود را جلب کند. آریا تهران یکی از بهترین شرکت ها در سایت نقشه کشی است و ترسیم آن تقریبا غیرممکن است. به من پیشنهاد کن

سایت تفاوت استاتیک و پویا

به طور کلی سایت به صورت استاتیک و پویا طراحی می شود. از آنجایی که سایت های داینامیک دارای پنل مدیریتی هستند، این امکان را برای مدیر سایت ایجاد می کنند که محتوای سایت را به روز کند یا تغییر دهد، علیرغم اینکه هزینه ساخت آن بیشتر است. به تصری کستی ساخت آن کیشتر استد، اما کستی تندیک کندید دارد. البته باید کمی بیشتر صبر کنید تا سایت رسم شود.

با ترسیم سایت داینامیک می توانید پس از کشیدن سایت خود آن را مدیریت کنید و نگران به روز نبودن مطالبتان نباشیم. همچنین RA بنویسید.

در طراحی سایت استاتیک معمولا محتوای سایت ثابت است و نمی توانید آن را تغییر دهید اما در سایت داینامیک می توانید محتوای سایت را بسته به شرایط خود تغییر دهید.

تراشین سایت استاتیک کیست | سایت تفاوت استاتیک و پویا

سایت های استاتیک با استفاده از HTML ساخته می شوند، اما در سایت های داینامیک می توان از زبان های برنامه نویسی مانند php، javascript و … استفاده کرد.

صفحات وب استاتیک بسیار سریعتر از صفحات داینامیک هستند، زیرا در صفحات داینامیک اطلاعات از سرور به پایگاه داده و سپس به وب سایت ارسال می شود، اما در صفحات استاتیک اطلاعات مستقیماً از سرور به وب سایت ارسال می شود.

به روز رسانی و تغییر محتوای صفحات وب استاتیک بسیار دشوار است، زیرا شما باید یک صفحه جدید ایجاد و دانلود کنید، اما در سرور برنامه، می توانید این کار را به صورت مکانیکی انجام دهید.

در صفحات استاتیک، پسوند هی kbl تشرید اند از.

بهتر است نوع سایتی را که قصد ساخت آن را دارید بر اساس شرایط و کاربری کسب و کار خود انتخاب کنید و در صورت داشتن هرگونه مشکل یا سوال با کارشناسان تماس بگیرید. همچنین می توانید در صفحه لینک شده روش های ساخت سایت رایگان را مشاهده کنید که توسط بهترین شرکت تهران بررسی شده است.

سوالات متداول در مورد طراحی سایت استاتیک

تفاوت طراحی سایت استاتیک و طراحی سایت داینامیک چیست؟

به طور کلی این دو سایت تفاوت های زیادی با هم دارند اما مهم ترین تفاوت آن ها این است که در سایت ایستا امکان آپدیت یا تغییر محتوای خود را ندارید و این کار باید توسط یک طراح وب انجام شود. البته تفاوت های زیادی در این مقاله وجود دارد.

وب سایت استاتیک چیست؟

يك واب سايت سريع و فوياست كه هذا براي شركتهايي كه نياز به بروز كردن كد كنتن دريد ام است.

تراشین سایت استاتیک بهتر است آیا داینامیک؟

هر کادام از آنها بری یک کاربربول دارد و شما باید با توکی به نخاز کود تراشین کیندیند. می توانید نگاه دقیق تری به معایب این نوع وب سایت داشته باشید که در این مقاله به بررسی آنها پرداخته ایم.