منو سایت

تار كردن سورت در فوتشاب

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تار كردن سورت در فوتشاب

قابلیت های قدرتمند محو کردن فتوشاپ امکان مخفی کردن اطلاعات محرمانه مانند عکس ها یا نمایش تصاویر را فراهم می کند. قبعده ها جامع تار كردان فتوشاپ ين را صفحل مي كند كه همت را كانيم كهر تعليمة هم را قنيم ي بوقيمن روي تحميل عفكت للجميع، tar kinim اي موزايكي.

چگونه عکس های حرام را تار کنیم؟

برای تارکردن یک کریں از شوبر استکس زیر RA تمند دیگی:

1. ابزار Marquee Tool (میانبر صفحه کلید M) را فعال کنید. می کھیل شکل پیش فورد ابزار نشانه گذاری را به شکل بیضی، تک ردف YA تک ستون کیمت دیگی.


فتوشاپ (پوستر hm tg)

توی ن پاک فوکودری، ° توشاپ رو جوری اد میگیری ک تو هیک کلاس تعدید شعنسیه ای نه کیدی نیدی! با فتوشاپ карی نیست نتونی تنم بیدی. همه رو انگو به دهان می کنی یا اسلا باشها میتونی راحت پول در بیاری!


2. ابزار Marquee را بکشید تا قسمت هایی از تصویر پاک شود. )

3. Filter>Blur را انتخاب کنید تا افزونه را تغییر دهید و آن را انجام دهید. برخی از تنظیمات تار ساده هستند، در حالی که برخی از آنها به شما امکان می‌دهند سطح قطران را با استفاده از نوار لغزنده تنظیم کنید.

تار كردن سورت در فوتشاب

مه آلود شدن لنز این ابزار برای محو کردن صورت استفاده می شود.

تار كردن سورت در فوتشاب

تاری گاوسی گزینه حذف مکان یک نقشه یا متن است. অন্ত্র شعاع দ্র প্র্র্র্র blur gaussian কিষি বাদ্বে ব্ব্র্য মার্ট্র সুদ সুদ. אינ רוש ה RA שעשען קינדים תא ישעשים קדאמשאנ ברישמה בכטרות und עתשאנ ברישמה בכטרות und עתש.

تار كردن سورت در فوتشاب

راح دیگر برای تارکردن بردان به این مسیر است: Filter> Pixelate> موزاییک

اگر می خواهید کل تصویر RA را تایر کنید، دو مرحله اول را رد کنید و مستقیماً به فیلتر حل MR بروید، جایی که می توانید سبک تارینگ خود را انتخاب کنید.

துக்க்குக்கு: தியுத்தை பெர்கை பாட்டு ப்புட்டுக்கு ப்புட்டுக்கு

ಮುಯು ರಿಯ್ರಿ ರಿಕ್ತ್ತಿಕ್ತ ಕ್ಕ್ಟಿ ಕ್ತ஍

اگر می خواهید یک افکت بوکه کاذب ایجاد کنید یا فقط بخشی از تصویر را محو کنید، یا یک تاری عمق سطح ایجاد کنید. فتوشاپ چندین گزینه برای استفاده دارد:

تاری فیلد: اگر می خواهید تصویر پس زمینه را حذف کنید، از این گزینه استفاده کنید. این گزینه زمانی انتخاب می شود که RA را برای اولین بار انتخاب می کنید. يك سنجاق( پين) را در جاعد قار مي دهد كه تاري در آن به وجود مي ايد. می توانید یک پین دیگر اضافه کنید و مقیاس RA را صفر کنید. درجهای که سنجاق ول روی انها است تار می شوند و اشیای کهت و آضاق دوم روی انهااست واست ور خواشیاامت clear وار خواشیاâomt clear وار خواشیاaomt clear war خوشیایمmphri.

تاری عنبیه: می توانید یک دایره را در ناحیه مورد نظر فوکوس نگه دارید تا زمانی که بقیه تصویر تار شود. شما می توانید شکل و اندازه دایره و همچنین مقیاس تاری RA را تغییر دهید.

شیب و تغییر تاری: این نوع بالا و پایین تصویر شما را مانند دوربین های کج تار می کند و تار می کند که بیشتر برای صحنه های کوچک ساخت و ساز استفاده می شود. همچنین می توانید اندازه و چرخش تار و شدت تار RA را تغییر دهید.

تار شدن جاده: می‌توانید از Route-Blur برای ترسیم یک مسیر دقیق تار برای دنبال کردن استفاده کنید. این گزینه یک تصویر ثابت برای جابجایی آن ایجاد می کند.

محو کردن با چرخش: هنگامی که یک عکس گرفته می شود، ناحیه تار شده توسط یک دایره تعریف می شود و حرکت جسمی را که در حال چرخش است شبیه سازی می کند.

برای دس وموتی به لحافی هه

حتما بیاموزید: روش اختبار اشیاه، روست و … در عکس

वेडियो विद्यावी उद्वार कर्डन कर्डन

افکت های اختر (فوق العاده کاربردی)

نقطه تبدیل عکس ها از جدید به قدیمی

نقطه تبدیل تصویر به وکتور

نقطه تبدیل تصویر به کارتونی

نقطه ویرایش عکس های عروسی

نقطه درخشندگی را به تصاویر اضافه کنید

نقطه افكت دادن زيبا به تعريف بدون امان

نقطه تعريف فيلترهاي اختر

نقطه அக்க்குத்து மார்கி/கார் பர்ப்புக்ி

سوالات کاربر

1.

ابزار blur را به ابزار blur اضافه کنید. هر کلیک بر روی ابزار Blur بین پیکسل های تحت تأثیر RA متضاد است. یک قلم مو قوی تر شارپ می شود، سلول ها را تا حدی کاهش می دهد و تمام پیکسل ها را به یک سطح تیز می کند.

2- آیا می توانم از Word برای پاک کردن متن استفاده کنم؟

اوزراز از افکت Glow در مصیر Home> Text Effect و ترجمة رنگ درخشش به همان رنگ متن کد، بهاترین روش برای تار در برامنا ورد است.

3. هدف گاوسی چیست؟

در سكماج، تاري گاوسيان وقلي بريا عكامة فيلتر باين قزر است كه بريا دلتم برازيت هاي غوسيسي تحميل مي شود. يك فيلتر ميانه كه علي برازيت برازيت برازيت ها از جمالة ”نمك و فلفل” از فرازيت “استاتيك” مي شود مي شود.


زبان چاق

با ان اپلیکیشن سادز، هر زبینی رو کاک با 5 دیکه در رززتوی 80 روز مزل بلوب حرف ب! بهترین متد روزز, بهبود حافظه, آموزش تصویری. تعديدة زبان كليد تعديدة هر خالتي در قرن 21 !