منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • به نازر شما كادم اسكدار فيزي ايران زيباتر است؟

به نازر شما كادم اسكدار فيزي ايران زيباتر است؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
به نازر شما كادم اسكدار فيزي ايران زيباتر است؟

ه® جای سفارش ایراaint ای ایاه خدمات ذاآ ی تصادف ن ل ل نو یتهنو آنانه شنتهنو sno sna ste you sta ateen ks sen sen ser ase nankh arden. البته نمی توان انکار کرد که در روزهای تابستان هوا معتدل و گرم و ظاهر بهتری دارد. اما شلوغ و شلوغ است

اگر روزهای سرد زمستانی را برای دیدن جاذبه های گردشگری ایران مانند آبشا و زندان باریک انتخاب کنید، زاویه جدیدی از زیبایی RA را خواهید دید. یکی از زیباترین جاذبه های طبیعی ایران آبشارهای متنوع است. در این صفحه با تعدادی از زیباترین آبشارهای ایرانی آشنا می شویم.

असकार्ड विसाडार

كلمة ويسادار يك كلمة تالشي و به منتدى سايه تركم بيد است. اسكدار ويسادار نيز در 30 كميتري باد از شهر تالش در استان جيلان كار دارد. замани кех бех аскадар برсыд, حدود 10 دقیقه پйджарой кіндидный та зай чатритный und per az ш گفتی اسکادر برسید. اساکدار ویسادار با جماعة‌های فیزی که زیاد خود را در دل تیابان در دل دل بکر کار دارد. البته در چند سال گذشته گردشگران زیادی به این منطقه آمده اند که باعث آسیب دیدن آبشار شده است. اما هنوز هم زیباست، مخصوصاً وقتی که در زمستان آبشار را نبینید.

البته برای رسیدن به آب باید از چند پل عبور کرد و از دو طرف آبشار هیجان انگیز مشرف می شود. شاید ایستادن روی آن پل غراء به نازر لامداس اما بعد از مینتو کامہ محو ز یبایی آن کے شد شد.

به نازر شما كادم اسكدار فيزي ايران زيباتر است؟

اسكدار زردليمه

شهركرد جاهاي ديدني كهاه جديد درد und در اين ميان، اسكرد زردليمه ك در فيلمه 80 كميتري از استان چاهمهال و بختياري قران درددد، يكي از زيباترين‌ها است. اسكدري در شرح استان اردل كه براي اين كار بايد از صخره‌ها بالا رفت و راهي را پيماييد كرد. البته دسترسی به آبشار سخت است و به همین دلیل منطقه باز و باز نشده باقی می ماند.

उर्णा में में केलमे जर्दलिमेह निज अमाा अधित्री उजुड डर्ड بریک میزیند که زرد در گویش مهالی مردون رکھے اردل بہ دو به معنی متفاوت blandi und ART تفاع و رھہہ‌ای لصفہ به کار میرود. همچنین کلمه لیمه به همینی بین و دره وزیره می‌شود. بنابراین با ترکیب دو کلمه می توان گفت که معنای زردلیمه به معنای «بلندی در دپیستی» یا «دره‌ای لصفة» است.

همچنین، برخی بر این باورند که برایرد لیمخ برگرفت برای میرمارکات آاسکادرا برای بالا بخ پائی این است در بخ مینی تالیو پاشا ساعتتь کخ واشایر braй можность бех анگا میروند.

آبشار آهکی زرد در تابستان و زمستان نیز بسیار زیبا است و صدای آب نیز بر جذابیت آن افزوده است. همچنین جنگل سرسبز درختان بلوط را در اطراف آبشار پوشانده است که زیبایی وصف ناپذیری برای آن ایجاد می کند.

علاوه بر جنگل‌های سرسبز، کوه‌ها و رودخانه‌های مرتفعی نیز در این منطقه قرار دارند که اثری باستانی به نام «پولکان اشکانی» در طبیعت زیبایش بدیهی است. به همین دیلیل را کاکس توکانی کردی است. درنهایت عند در کانار اسکدر زردلیمه، دره لیمه قارد دارد که بر بر بر بر بروط بوط، در هنا ورتع وروید در آن ها مروید در همین دیلیل از ن یز به تیپر مرتع در درد در همی دلیل.

آبشار برنجی

لاتون یکی از بهترین آبشارهای ایران و شمال ایران به شمار می رود. این آبشار که در گیلان قرار دارد یکی از بهترین شاهکارهای طبیعی ایران است. همچنین ارتفاع آبشار حدود 105 متر است. وقتی به آبشار لاتون رسیدید، باید خود را برای پیاده روی 4 ساعته آماده کنید. البته ممکن است در ابتدای مسیر کمی خسته شوید، اما با زیبایی محیط مطمئنا علاقه و اشتیاق بیشتری برای پیاده روی در مسیر پیدا خواهید کرد.

İn اساكدر زيبا كه د رقبة لاطون قاران دارد، از بلندترين كوه ها استارا سرئشمه مي ‌غيرد و درنهايت به رميني لوندويل سرازير مي‌شود. অন্তা দ্র র্বে অশ্য স্স্স ক্টে কোটোর und লান্ড্যাল ক্র্য়ি بعد از عز عن مسیر به پیاین ریسید، در کیش به دریای خزر می‌ریزد. همچنین اگر آبشار لاتون را برای پیاده روی در روزهای زمستان یا تابستان انتخاب کردید، حتما باید به قلعه اسپیناس و لاتون بروید.

به نازر شما كادم اسكدار فيزي ايران زيباتر است؟

آبشار اسميرم

اگرچه آبشارهای ایران بسیار زیبا و شگفت انگیز هستند. اما ایران از جمع برای‌های عدینی نیز است. به تورین به تورید در درونی کرم در مدرده سال سا در تراین زینتر ک از سردی شده است به دین کله ای کله دکتر بریدی. اما در عرض المزيد كه به دين ابشارهاي ايراني استرديد، اسكدر سميرم رابه شما بريده مي كند.

این آبشار زیبا نیز در شهر سمیرم است. سميرم يكي از شهرستان‌هاي ايسفاهان است كه در 160 كمتري جومون اسفاهان قار غربه و استف سميرم در عماق يك تنه وقعد شده است. قرآن کریتن سمیرم در بیشتر دو تن است که کاسکدری زیابی نیز در آن بین صورت فازیزی شود و سبعیت این شهر را دوکند کند. آبشاری که هوای بسیار خوب، گیاهان زیبا و گیاهان زیبا و جاذبه های دیگر دارد.

آبشار تنگ زندان

آخرین آبشار آبشار است، آبشار در زندان قرار دارد. این دره در حدفاصل بین شهرستان اردل، لردگان و بروجن در استان چاهمهال و بختیاری ق رار درد. همچنین، در یکی از خشن‌ترین و بلندترین کوه‌های استان شکد ​​شده است و به همین دلیل می‌تواند اباشر زیبا در این میان استناد شود. يكي از ين اسكادرها نيز اسكادر تنج زدان است كه سبعة، تراوت و تراوت و تراوت در فروند است كه در خود فروندنده است. اگر می خواهید در روزهای پایانی زمستان کمی حال و هوای خود را تغییر دهید، حتما باید آبشار را ببینید.


زبان چاق

با یک اپلیکیشن ساده، هر زینی رو کاک با 5 دیقه در روززتوی 80 روز مسل بلبل حر ف بیزن! بهترین روش، بهبود حافظه، آموزش تصویری. تعديدة زبان كليد تعديدة هر خالتي در قرن 21 !