منو سایت

 • خانه
 • وبلاگ
 • بهترین راه برای یادگیری جاوا اسکریپت (10 روش آسان)

بهترین راه برای یادگیری جاوا اسکریپت (10 روش آسان)

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
بهترین راه برای یادگیری جاوا اسکریپت (10 روش آسان)

برای زیدا کردن وب که کیزی است؟ کمی دانش، اِشراف بر کار و البته جاوا اسکریپت. جاوا اسکریپت شناخته شده ترین زبان برنامه نویسی است و یک ابزار بسیار مناسب است. درک این زبان در دنیای دیجیتال امروزی به یک امتیاز تبدیل شده است و دلایل زیادی وجود دارد که نشان می دهد باید آن را یاد گرفت.

در این مقاله، زبان برنامه نویسی را به طور مفصل بررسی می کنیم و به شما نشان می دهیم که چگونه جاوا اسکریپت را با تمام پتانسیل آن یاد بگیرید.

جاوا اسکریپت چیست؟

Java Script (JS) یک نوع زبان برامن نویسی بری آندون کنتمنت بویا در یک وب سایت است. توسعه دهندگان می توانند HTML و CSS RA را به روز کنند و صفحات وب را برای کاربران پاسخگو و پاسخگو کنند.


جاوا اسکریپت

Tui en pak फुवचवर्दी، جاوا اسکریپت स अधिक या पक दिगे आ नह दीदी नह शेनिदी! بدون هيك كلاسي، با برنامه javascript بيزن، پروژه محوري ياد بجير و حسبي پ ول در بيار!برنامه نویسی، شبکه، معماری، علوم کامپیوتر، هوش مصنوعی و تجارت

توی ن پک فوکوفردی، سفرتاسد مبانی برامنا نویسی رو جوری اد میگیری ک تو هی ک کلاس دیگی یا پاک دیه ای نه دیدی نه شیندی! بدون هيك كلاسي، با سفرتاسد مباني فرامنا نوسي برنامه بيزن، محور پروژه ياد بگر و کسبي پول در بيار!


جاوا اسکریپت در سال 1995 توسط Brendan Eich هنگام کار برای Netscape Communications ایجاد شد. در آن زمان، آن زبان Mocha نام داشت، اما برای به LiveScript به اضافه کردن جاوا اسکریپت مورد استفاده شما. امروزه این یکی از فناوری های واقعی شبکه جهانی وب است و هم مشتری و هم سرور از آن استفاده می کنند.

مزایای یادگیری جاوا اسکریپت

அக்குத்தியு வாவிக்க்க்குத்தியுதியுத்und ியாத்தித்துக்க் مزایا و دلایلی برای یادگیری وجود دارد.

 • تعريف جاوا اسكريّت اسان است و در تعريف با زبان برامنا نويسنده محبوبي براي C++ روبي و كاربران معمولي تست و استفاده شده است. بسیری این، کیں کے کے ہے کے کے کہے
 • javascript همه کاره است و قطع به تعلیف فرانت اِند نمیشود در صورت شما می‌توانید از آن در بک ِاِند در کانگر کاکی کاکند.js و Express. توسعه دهندگان با این زبان می توانند برنامه های کاربردی را در سمت سرور ایجاد کنند که به آنها امکان می دهد ورودی کاربر RA را پردازش کرده و صفحات HTML را در صورت نیاز تولید کنند.
 • javascript یک زبان برنامه نویسی محبوب است. جاوا اسکریپت محبوب ترین زبان برنامه نویسی در جهان است. طبق بررسی‌های گسترش سالانه Stack Overflow، امسال آخرین سال سال است.
 • جاوا اسکریپت برای مبتدیان یده ‌آل است. جاوا اسکریپت با نحو نسبتا ساده و آسان برای استفاده است. با این حال، همچنین به قطعة كافیه حمل است تا استعادة نیازهای تکیں دهن دگان با ترکی ‌تر را هم اومزده کنده کند.
 • அக்குக்கு கிர்க்கு திர்டை ஡ர்டை از درست محل ک® اا ریپ ز ز con ها خدمات زیاترنی ·®rad. بنابراین اگر به دنبال شروع حرفه نویسندگی خود هستید، به شدت توصیه می شود که روی یک توسعه دهنده جاوا اسکریپت سرمایه گذاری کنید.
 • نمایش کامل جاوا اسکریپت (کلیک کنید)

نحوه یادگیری سریع جاوا اسکریپت (10 مرحله آسان)

با این کار، یادگیری جاوا اسکریپت در مقایسه با سایر زبان ها نسبتاً ساده است، اما هنوز برای درک کامل آن باید زمان، صبر و تلاش صرف کرد. ده راه برای عجود دارد که به شما کمک کند تا کرید و بیتر لایگیت کند

1- در یک بوت‌کمپ کد نویسی بتیر نام کیند

Bootcamp هی کدنویسی این روز ها به تور فزاینده ‌ای باب شده و واقعا هم عالی شیدت. شاید یادگیری جاوا اسکریپت و زبان مادری آسان باشد. به فیلمها تعریبه همه جانبه ‌ای را بحرمانی می‌آورند که به شما می‌دهد تا کاک برامان نویسی کند کندید کند در صور نیاز از مربیان کمک بگیری د. وکتی کار است جاوا اسکریپت را به توتیف یک مبتدی یا جادی کار در همین بوت‌کمپ است.

بهترین راه برای یادگیری جاوا اسکریپت (10 روش آسان)

برخی از نمونه ها عبارتند از:

دو محبث خاص همن در جاباسكريپت به زبان ساده:

2- در یک دوره رایگان جاوا اسکریپت شرکت کندی

אגר יק בוטקמפ קדוניסי ב פרעמה יא בדעים שמה השמע השמע דורמה הסט ק בה שמע מעשים מי דידה תא יאפאספריט רא בה שורן איד ביגיר יר . با این که آن ها از ترکت می خواستند از ترکت استفاده کنند. ہے

برخی از نمونه ها عبارتند از:

3- آموزش جاوا اسکریپت را تماشا کنید

در فیلیک که بریک می‌دهید روشی سادة را کیندین کند، موسک است تعلیم ه ی انلینیزی تن بشکند. این آموزش شما را با جزئیات جاوا اسکریپت آشنا می کند و به شما فرصتی می دهد تا نحوه کدنویسی را یاد بگیرید. استفاده از تقریباً بهترین ویدیوها در این وب سایت آسان است.

4- کتاب های جاوا اسکریپت را بخوانید

کتاب هایی که در زمینه جاوا اسکریپت هستند ممکن است کمی قدیمی به نظر برسند، اما همچنان منبع ارزشمندی برای یادگیری زبان هایی مانند جاوا اسکریپت و هر چیز دیگری هستند. آن ها درکس و آملا ‌های کیکی و کاملی برنامی می‌دیدت تا شما را بهتر بشناسید مفا هیمی ک اید می‌کرید د کمک کندن.

چند نمونه از این کتاب عبارتند از:

 • جاوا اسکریپت از مبتدی تا حرفه ای
 • جاوا اسکریپت از Front-end به Back-End
 • جاوا اسکریپت Eloquent: مقدمه ای مدرن بر برنامه نویسی

Данлайн راйон отвечать зафор та 100 GKori (filьм+PDF)

5- با پروژه های پروژه ها

یکی از بهترین راه ها برای یادگیری زبان برنامه نویسی، آزمون مهارت های پروژه است. این نه تنها به شما در درک مفاهیمی که آموخته اید کمک نمی کند، بلکه به شما فرصتی می دهد تا آنها را در دنیای واقعی درک کنید.

بهترین راه برای یادگیری جاوا اسکریپت (10 روش آسان)

چند نمونه از پروژه های عالی عبارتند از:

 • كيت درام جاوا اسکريپت
 • ماشین حساب جاوا اسکریپت
 • بازی جلاد جاوا اسکریپت

6- به پادکست های جاوااسکریپت کوش کیمه

ابزارها برای یادگیری عالی هستند. می کوسیده همین ریفت و آمد، شرکت یا تمنه هر تعلیم عتین در وکت ازادتان، به آن ها هم کوشایک.

۷- به انجمن ها یا گروه هی کد نویسی بٴوندید

یکی از بدون برامن نوسی، انجمن های شغوپگ انگیزی است که درانتها وجود دارد. اغر حس کیند در کیدی از روندِ کیر کیر کید ‌اید پید کسی هست ک کومک تان کند.

آموزش های رایگان برنامه نویسی در اینجا موجود است

8- برای شغل توسعه دهنده وب اقدام کنید

اگر می‌خواهید مهارت‌های خود را به سطح بالاتری برسانید و تجربه واقعی در جاوا اسکریپت به دست آورید، این راه انجام آن است. در این شرایط، این فرصت را خواهید داشت که با تیم توسعه کار کنید و در طول ساخت پروژه های منحصر به فرد از آنها یاد بگیرید.

9- با فلش‌کارت‌های جاواسکریپت تعرین کیندین

با آين كه آن كارت ها كيز آدو اي به نازر كم، اما همك كيں يك مهارت جديد، قدرت اين جدولي را دست نگيرد را دست كم نگريد. در مدر javascript هم همین تور نیست! با رتب محک زدن وامند، می قوادی را بیشتر به کاتر بسارید و در سورت ن یاز آن ها را در افراد تان لید لید.

10- در موحیت های ترکیتی جاوا اسکریپت تعرین کندی

یکی از جمع راح ‌ها بری تیریں هر زبان پرامان نویسی، تعلیم در یک میکت عامیلی است. شما با تعارین كردان فورا ترید ایرادات كدتان می‌شوید و می‌كودین هر بار بدون ر اه ‌تنزی پریک پریں كیدید.

چند نمونه از محیط های عالی عبارتند از:

حتما دانلود کنید: برنامه نویسی جاوا اسکریپت (فیلم + پی دی اف)

كلمة آن از جاوا اسکریپت

javascript sultan web application ها است و شما باید به تعبیر ردادی دیگی و ابدا رو یارویی با شمید ‌های جدید بهدید ممکن است از قبل گل رز داشته باشید که باید تمام وقت خود را صرف آن کنید، اما در نهایت به نتیجه خواهید رسید. در هر زبان پرامان نویسی بوست بر UIبه سبر ی ترکین برازین نیاز دارد.

 • هما تور که جورة شد جاوا اسکریپت هم بریا پرمان نویسی سمت سرور و کلاینت استف اده می شود و یک زبان تفصیر می شود، به آن منا که نیازی به كمّیلر ادلین ندارد.
  • شما به سريبة مي ‌قوادي كد JS RA در نتر هر فايل HTML با وازيد از تگ