منو سایت

 • خانه
 • وبلاگ
 • برکس فایل های بسته شده در فتوشاپ (بازیابی پس از دسته بندی ناگهانی)

برکس فایل های بسته شده در فتوشاپ (بازیابی پس از دسته بندی ناگهانی)

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
برکس فایل های بسته شده در فتوشاپ (بازیابی پس از دسته بندی ناگهانی)

برنامه فتوشاپ به شما این امکان را می دهد که تصویر را روی سطح پیکسل ویرایش کنید. در این برنامه می توانید لایه های مختلف RA را به تصویر خود اضافه کنید. تحمیل تحمیل در فایلی حجیم با پسوند .psd ذخیره شود. رندر كردان فيل هي برجم Photoshop zaman zi here خطاهاي انساني يا خرابي نرم افزار هنگام كار بر روي فيلي هي حجم فوتشابي اجمي امري عديد است و از تبري هم دونستان هي هيم Photoshop is a very important topic, con مقص است فايل Photoshop شما مره يك mah. کارتن بشاد

اغر به هر دیلیلی فایل فتوشاپ از دست برود تمام زحمات شما و وکتی ک شرف آن کرد اریس د د ا. خوشبختانه، گزینه های زیادی برای بازیابی فایل فتوشاپ وجود دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه کنید.

اگر می خواهید برنامه فتوشاپ را ببندید یا سیستم شما به طور ناگهانی خاموش شود، Photoshop CS5 به طور خودکار فایل قبلی را باز می کند و می توانید به کار روی آن ادامه دهید. اما اغر فایل کش کراب یا تلین شده فایل باز نامیک شد.


فتوشاپ (پوستر hm tg)

توی ن پاک فوکودری، ° توشاپ رو جوری اد میگیری ک تو هیک کلاس تعدید شعنسیه ای نه کیدی نیدی! با فتوشاپ карی نیست نتونی تنم بیدی. همه رو انگو به دهان می کنی یا اسلا باشها میتونی راحت پول در بیاری!


نحوه بازیابی فایل ها از فتوشاپ و سپس بازیابی برنامه

брай программы فایل хай крыш др фотошап CS 6 به باین روی تب فایل کلیک کنید و انتخاب کنید Recents را باز کنید پیداش کن با قرآن دادن معلیک موس روی بلاستی Recents را باز کنید می توانید فایل هایی را که در حال حاضر روی آنها کار می کنید مشاهده کنید. हाला रोय फायल सक्रोग नेदे जफ्त किलक اغر نادادید از آن روش فایل کرش RA روش کیدی کیندی روش تعریف تری هم بری اهیاٯ دحیای آ.

روش 1: فایل های بازیابی از پوشه ذخیره خودکار بسته شده است

برای تنمر عربیت روکیں از پوشه بازیابی خودکار حتما این گزینه را ابتدا در Photoshop CC یا Photoshop 2020 فعال کنید. گزینه مشابه دیگری نیز در برنامه Adobe InDesign وجود دارد که به کاربران امکان می دهد فایل های گم شده یا ذخیره نشده InDesign را با استفاده از گزینه Auto Recover بازیابی کنند.

உத்திய்யை மாட்ட்டு

نقطه بهترین نسخه فتوشاپ

نقطه دستورالعمل برای مبتدیان

نقطه روش وارد كردن اختر

نقطه روش كار با لياح ها

نقطه انتخاب سریع چیزها

نقطه کار با هات کوش

نقطه همه نوع خط بکش

آیا Photoshop AutoSave (ذخیره العربیة) مشکل دارد؟ از كجا بدانيم Autosave در فوتوشاب افكيل است يا نه؟

ویژگی فتوشاپ جالبی به نام ذخیره خودکار دارد که به ومدینی می دهد خود را در فواسیل زمانی در پس پید حکرننن گ. این تعریف در شورت کرش کردن یا بسته شدان سودندی Photoshop کمک جدید به شما خوارهد. شما كادير وحدي بود به راحدة فايل خود را از قسمت ذخیره خودکار بهبود می یابند

 • روی تب ویرایش کلیک

بازیابی فایل های فتوشاپ پاک شده

 • گزینه اولویت ها در پایین صفحه انتخاب کنید.

بازیابی فایل های فتوشاپ از دست رفته

 • هلا در سموله عمومی سل کار با فایل ها را در سمیت کیپر پیدانید.

بازیابی فایل های پاک شده یا گم شده فتوشاپ

در قسمت File Processing در قسمت قسمت هر بار اطلاعات بازیابی را به صورت خودکار ذخیره کنید تیک کوردا است YA نه. از قسمت کشویی زمانبندی می کوستین فواسیل زامین سکوک شدن فایل RA قائن یا افزاویش د.

با آين شيوم مي‌كوسيد فايل كرش را كندينيد; البته، بازیابی فایل تناه در فیلی مقاد است که قبض فتوشاپ را قبل از دست فتن فایل فعاز شهست فعاز شهست ف One peak فعاز شهت شهادو را ذخیره می کند.

فایل хай ذخیره خودکار عکس می تواند به شما کمک کند؟

photoshop فایل های شما را در پوشه ی به نام Automatic Restore stores me. این پوشه را می توانید در مسیر زیر پیدا کنید:

Primarydrive(C:)/Users/Username(نام پروفایل)/AppData/Roaming/Adobe Photoshop CS6/AutoRecover

درجه حرارت بالا

همنگ کار یکونم آن کار با تعریف بر ترازوسی برازی روی رم نمعم می شود.

حتی در تصویر برنامه فتوشاپ، فایل در پوشه Temp باقی می ماند. در بيان تركيل تا زامني كه تور كامل دملة فيلا Photoshop را به تور كامل نكيليد هي فيلي هي فيلي هي تحميل فيلي Photoshop روي كوبتوريم باحيم معد.

اگر خوش شانس باشید، می توانید از فایل های ذخیره نشده فتوشاپ در پوشه Temp به عنوان پشتیبان استفاده کنید و پس از خراب شدن فتوشاپ، فایل های خود را بازیابی کنید. برای بازیابی فایل ها از پوشه Temp مراحل زیر را طی کنید:

نحوه بازیابی فایل ها

فایل های پوشه Temp در کروت کے کے کے شما را نجات می دهد. অবামায়া ন্ট্র্তা আদুবি পোশা Temp দারান. حتی ابزارهای ساده Adobe مانند Acrobat reader نیز دارای یک پوشه موقت هستند و کاربران می توانند PDF های گم شده را در این پوشه پیدا کنند.

 • این کامپیوتر درایو را باز کنید و روی درایو کلیک کنید تمام اطلاعات برنامه شما در این درایو است.
 • roi کاربران روی آن کلیک کرده و کاربر RA مورد نظر را انتخاب کنید.
 • نالا بعد اطلاعات برنامه را باز کندی و وارد پوشه محلی شستشو کردن شیک دما شما اینجا پیدایش خواهید کرد.
 • شیک دما را بازیند و فایل های فوتشاب را کی به تور دراند فتوشاپ temp file درادن درد کندی در آن ها کارد درد کیندید.
 • فایل را با برنامه Photoshop CC یا CS6 باز کنید.

فایل بازیابی شده-psb

 • در تاحت اختر پسوند فایل را از .tmp به psd یا psb یا.pbb تحميل داديه تا فايل فوتوشاب شما روداء شود.

برای بازگردانی فایل های فتوشاپ در رایانه های مک می توانید از روش مشابهی استفاده کنید، البته ابتدا باید پوشه temp را در رایانه مک پیدا کنید. متاصفانه این روش همت راهـکشا نیست، باید از میان فایل های توکوک فوتشاب کندیک4 همان فایلی را کھیںتان هست پیدا کنید کیدند. از آنگا که فایل های موقود نام شرکتی نهیدن پیدان کردن فایل مورد نگتو پیاز میان آنها کار ساد نیست. در بکش دیگر را روشی می کنیم کانیم کانس کانس فیلی هی فتوشاپ با آن اسیار بت. خوشبختانه این امتحان به خوبی پشت سر گذاشت.

روش 2: چاقوی آگار روش

برای روگیدی فایل های دولتده یا از دست کرده فتوشاپ به نرم افزارهای فعالیت ریکاوری نیاز دردید. Remo Recover (لینک دانلود) یکی از نرم افزارهایی است که می توانید به صورت رایگان آن را امتحان کنید و فایل های پاک شده و پاک شده خود را بازیابی کنید. این نرم افزار دارای گزینه های پیشرفته و فایل های فتوشاپ می باشد. این نرم افزار را به صورت رایگان دانلود و امتحان کنید.

Remo Recover را دانلود و نصب کنید. سپس با بررسی راه حل، فایل های فتوشاپ پاک می شوند یا خود را از دست تان خارج می کنید.

گام یک: برنامه را پخش کنید روی دریوی که فایل بسته شده یا از دست کردی Photoshop در آن کارد کیلیک کیلیک

گام دوم: روی بنتی اسکن کنید برای شروع اسکن درایو کلیک کنید.

برای بازیابی فایل PSD پاک شده نرم افزار Remo Recover را اجرا کنید

مرحله سوم: برنامه پس از اتمام مراحل اسکن فایل ها تکمیل می شود. فایل хай фотошапи مدارتان را эlektronnый condindu und roй платья او بهبود یافت کلیک

فایل PSD بازیابی شده را ذخیره کنید

مرحله چهارم: हाला महाल सक्रोग फाइल फाइल प्रभाष्रोग انتخاب کنید

نکته: اغر مشاهده فایل ها روکیں شده کار نیم کند می کند می کند راح ترمفزار remo psd نرم افزار تعمیر به رایشتی کیند.

आस्थान डानलोड कैनिदी: अधिक साफर ता ब1 सा

خلاصه ها

فتوشاپ یکی از بهترین پلتفرم های ویرایش است. ویرایش تصویر در فتوشاپ زمان و انرژی لازم است. از دست دادن فايل هي هي محمول فوتشاب خداس كلافه تندر ورع بود. راح هلها که در آن تصريف هذا به شما مي كمب كند فاياي دس ومو شازازاز دست NI ن حزازاز دست NI و بروح حازاز داز One دازاز دست NI و بروح حزاز دست NI و بروح حزازاز دست ني و بروي هازازاز دست NI و بروي. حازاز دست نی و بروی حازازاز دس هرانوک اگر نادیدید فایل از دست کرد را پیدا کنید، برامه remo photoshop recover را danali piu om.


زبان چاق

با ان اپلیکیشن سادز، هر زبینی رو کاک با 5 دیکه در رززتوی 80 روز مزل بلوب حرف ب! بهترین متد روزز, بهبود حافظه, آموزش تصویری. تعديدة زبان كليد تعديدة هر خالتي در قرن 21 !