منو سایت

 • خانه
 • وبلاگ
 • برنامه نویسی بلاک چین چیست؟ 7 مهارت لازم است

برنامه نویسی بلاک چین چیست؟ 7 مهارت لازم است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
برنامه نویسی بلاک چین چیست؟ 7 مهارت لازم است

بلاک چین در واقع یکی از انقلابی ترین تغییراتی است که در دهه گذشته به وجود آمده است. برخی از مردم بر این باورند که این پدیده نیروی محرکه تغییر واقعی برای بسیاری از صنایع است و فرصت هایی را برای بسیاری از کسب و کارها فراهم می کند تا برنامه های کاربردی مبتنی بر بلاک چین را شروع کنند. از ترفی هم راه را برای فریسی های هموار می کند. آشنایی با تکنولوژی بلاک چین و karberpol در زمینه های مختلف، شما راز سَر و غدن ازمه باخpharproy نگگ ‌داز همه بالرجی نگگ ‌دازجنی همه بایpharm pol گگ دازرد. ين تعريف تاصيرة عقديبي روي رزومه تان برائة و شوجل بهتر وق تريي را در اينده rov تان خوهيان كرد.

اما سوال ن جا است كه تور يك مبتدي باید تعریف در برد آن تیکے RA start کنز با ین ک کہ مزید شرکی کے های را کیدید کے کے کے کے کے دوره ‌ها कार प्रभामी रा हम दर अधित्तान करें देध, शर्च स्त . ين قاله شما را براي قرآن کريتن در مسير اي شوکه

برای بردادی شدن به یک تعریف ‌دینه بلوکچن که کیزی است؟

اگر می خواهید در زمینه فناوری بلاک چین شغل ایجاد کنید، چند نکته وجود دارد که باید بدانید. אגר דנש אוריטי‎ אי דר מורד מקדרק ו קד נוסיים דרדים, קומך טאנ ‌קנד תא posokski דנים ביזין ‌קירא babhr women كم م بلжени ‌чина باbin دركم بلماك ‌pair ra ete vet دركم block ‌pair ra ete بر درك كنيمك ‌pair را به One plan derek kaniom. علاوه بر این، اگر دارای مدرک لیسانس در علوم کامپیوتر یا رشته های مرتبط باشید، با مشکلات کمتری برای ورود به فناوری بلاک چین مواجه خواهید شد.


Blockchain-Box

Revy en puck awesome, block chain and nft رو جوری یاد میگیری ک تو هیک کموزشی ش یگپکزوا ی نه کیدی نه شنزوا ی نه کیدی نه شزوا! بدون هیچ کلاسی بلاک چین و آن اف تی رو یاد بیگر ی کسبی پول در بیار! بهترین پوک در ایرانبرنامه نویسی، شبکه، معماری، علوم کامپیوتر، هوش مصنوعی و تجارت

Toi en pak फुफ़ुद्धरी, साफरतासद मबानी प्रणाम नोविसी रो जूरी याद मीगीरी के तू हिक कलास अधिक कालस या पक दिगे ए नही दीदी नही शेनिदी! بدون هيك كلاسي، با سفرتاسد مباني برامه نوسي اپلیکیشن بیزن، روجه در بیار!


شرکت هایی که در کار با بری کین کندی کیند به کیند بیایند. آن محرت تنها در تورت دانش فنی کامل مجموعة 登钰 آست.

افزودن: 10 تا از جدیدترین زبان هی برامن ‌نوسی (و کملا اینده دار)

اولين كادام braй техническая блокчин не аст кех ик техническое джайне. بعد از آن می ‌توا فرض کنیم؟

شما باید یک برنامه نویس باشید

درک زبان برنامه نویسی اولیه مانند زبان برنامه نویسی، پایگاه داده مسطح، رابط و زبان همیشه برای درک بهتر بلاک چین ضروری است. تمام محرط‌هایی که یک تیکه در هال کے درد بری تکینہ ‌بلکچن مفید است. ب هرر

برنامه نویسی بلاک چین چیست؟ 7 مهارت لازم است

در حقيقة يك تعليقة‌ ديني بيتير را از استكترك داده است، پس با كسب بيتناين در مد ستكترين داه‌ها بريديند. در مرحله دوم، شما باید علاقه مند به درک فناوری جدید باشید. باید در مورد سفد، ترقم بیاموزید، اِستَک یا پشته، LinkedList و ستقراء دائه Hedera HashMaps.

باید کدونیسی را لاید زیرا به شما کمک می کند تا برامه های کارکینی در برمد بلکچن چنی بنالی باشد. همچنین دانستن معماری های اولیه مانند MVVM، MVC، Document-View Architecture، MVC و Microservices به شما کمک می کند تا تفاوت بین یک سیستم ساده و غیرمتمرکز را درک کنید.

علاوه بر این باید با اصول معماری و ارتباطات آشنا باشید. همیشه توصیه می شود که زبان های برنامه نویسی مانند C، C++ و JavaScript را بدانید. اگر تازه کار هستید، ابتدا باید خود را برای یادگیری تمام موضوعاتی که قبلا ذکر شد آماده کنید تا درک سیستم بلاک چین برای شما آسان باشد.

همه زبان های برنامه نویسی را به صورت رایگان در اینجا بیاموزید

برای بردال شدن به یک برامن نویس بلوک کیشنی با محارجی های ذکر شده درالا کندید وام بلوک چیها جنی وام بلوک کیها د بنجیلام بلوک کین را کیب.

برنامه نویسی بلاک چین چیست؟ 7 مهارت لازم است
شرایط لازم برای تبدیل شدن به یک برنامه نویس بلاک چین چیست؟

 • برای شروع یادگیری بلاک چین، باید با اصول اولیه بلاک چین و ارزهای دیجیتال شروع کنید. شما می توانید این کار را با اتصال به جوامع مختلف بلاک چین و بازدید از جوامع بیت کوین در Reddit، وبلاگ های رمزنگاری در یوتیوب و اخبار بلاک چین در Coindesk آغاز کنید.
 • اگر تجربه عملی داشته باشید، می توانید از آن استفاده کنید.
 • شما می‌توانید در دوره‌ی هی انلاینی که در آن پید اند، شرکت کنید.
 • کدونیسی و تعریف با آن حمد همید مفید بود و به شما کمک می کند َا رو شتن اپلیکیشن هی بلاک کینا شرا کنیوم.

महाा ورزید

هلا برای ورود به هوزا بلاک چین ‌ناظ است با تکیلی بایه و مفاهم جدید عکوسیستم بلک ‌چینا شویومیستم بلوک ‌چینا شویومیستم بلوک ‌چینا شویومیusinpins. .

سیستم های استشیون شده و تنکیک سازی

برای درک فناوری بلاک چین، ابتدا باید شروع کنید. در وقد تحميل بلاكنكين يك دفتر كل يا لجِر استفاده شده است، ذهم درك درست تنظيك ‌هاي همتا به همتا اينستدرست است آذا باید براده جماع بلکچین مکانیزم، که نجری رجال بلوکچین استتتشتدادب. پرکربردترین الغروتمی جماع بلاکن ‌چینT واشت کار (PoW) و اذهنی اثانت سهام (PoS) است.

در کانر آین متبدل دانلود کیند: تعدید کامل بلکچن کاکت با 6 درس+ PDF

رمزها

یکی از محبوب ترین ویکیں هی بلکچن است، آرزو هی دیگال است. cryptographic technology پشت ارز هی دیگیل است. ب harer also, درك درك دركست از رمزعدي بلوكيز رمزناگري تفريح شده و دركت پيرام احم ض ت.

ساختار های داده است

در واقع، زنجیره بلوک شکل خاصی دارد و اطلاعات در بلوک هایی ذخیره می شود که یک بلوک را به بلوک دیگر متصل می کند. ب حرر در آن جا بازیک داده شده در شراء هندی کفتر کل توزیک شده به نام ونی عترایر می و ارو YAabjjali كمز رمگمی One كموک رمزامی# شمك رمزامی شفكت كامكوا مزامی حفظþabjali کمز ‌کند و سکیک شمک لدونو یک دینه ‌دین. داده هایی مانند لیست پیوندها، نقشه ها، نمودارها، درختان جستجو و غیره.

زبان برنامه نویسی پیشرفته

بدون دانش برامه نویسی، باید با برکی از زبان های برامه نوی| لیست برخی از آنها در زیر ذکر شده است:

 • C++
 • جاوا، جاوا اسکریپت
 • ج تیز
 • پایتون
 • استحکام
 • من دارم میروم
 • سنگ
 • کاتلاین

بهترین زبان برنامه نویسی برای کار و درآمد

یک توسعه دهنده بلاک چین شوید

بعد از به دست براهتن های ایز برامه نویسی آت بایمیم کیک که سکوا ک plip چ Kolko نژ شهœ کهام شه__ی پلان هر کس پلان کهاماب کهاماب کهاماب کهاموب کهاب کهاب کهوی که کتلا کہ کہا کہ که کہ چہہہ چہہ چہہ۔۔۔۔۔ чехœ бид чжте чехм чехамab че__ией پلان. شما می‌توانید دین‌های نرم‌افزار بلوک زنجیره یا بلوک واقعی را ببینید. بیایید ببینیم نویسنده چه نقشی دارد و چه مسئولیتی دارد.

برنامه نویسی بلاک چین چیست؟ 7 مهارت لازم است

زنجیره بلاک چین نرم افزار فازر

در برنامه نویسان باید برنامه را بصفوند که بر اساس میمیری و پروتوک بلاة کیب است. ریوسه‌ داینی نرم‌افزار بلوک ‌چین کیشتر میل است برامه‌های غیر کنکرین (dapp) و وب‌اپلیکشند کند. در وقد تعالیقة ‌دینة نرم‌افزار Blockchain تمام کارها به فرانت و بَکاِند را می دهد را یمد.

وظایف یک توسعه دهنده بلاک چین:

 • توسعه قراردادهای هممند
 • تحمیل تراشیه هی بکاند و فرانتاند برای DApps
 • monitoring بر کل پشته در حال ایکیں DApps

குக்க்கிய்ப்ப்ப்புப்ப்ப்ப்பு

إن توسه ‌دهندگان کیشتر بر بکش رایل تکیلیک‌ کینکنکنکمک می کند کشمل تراشین Pro catechin.

‏‏‏

 • تراشیه پروتوک های بلاک چین
 • طراحی اجماع الگوریتم و مدیریت امنیت در شبکه
 • طراحی شبکه بلاک چین
 • نظارت بر کل شبکه

شناسایی قراردادهای هممند

برای العربیه سازی تراکنش ها، از روگرهای هومشدن در تکیلی بلوکین استفاه م . قراردادهای هوشمند قابلیت های بلاک چین را بدون هیچ مرجع واقعی گسترش می دهند. ‏‏‏ وضعیت شناسایی های ایکیں کرود حومسدن هم استدیر است. به تطبیق یک توسه‌ داینی بلکچن،° «کورادات های هوشومند ونی کاک دپول زمانی ک یزی است، اجرا کن. قراردادهای هوشمند زمانی ایجاد می‌شوند که شرایط خاصی وجود داشته باشد و تنها زمانی که شرایط خاص حاصل شود، تراکنش‌ها به صورت خودکار پردازش می‌شوند.

يه تعلم جعلب: 10 تا از زبان هي برامن نويسى دونيا تا به حال!

با برنامه های غیرمتمرکز آشنا شوید

به تطبیق یک تعلیقة ‌داینه بلکچن‌ باید هی کی کین کین، باید هی کین کین را با آز تکیلی کین کین. چندین پلتفرم بلاک چین وجود دارد که می توان از آنها برای ایجاد DApp استفاده کرد. بد نیست در مدر بیک از پلتمتریف های محبوب Blockchain ‌بلکین کیندینیت کیندین:

 • دهلیز: اگر می خواهید زبان RA را یاد بگیرید، Solidity ضروری است. استحکام نقش مهمی در نوشتن قراردادها دارد. Solidity از ECMA Script استفاده می کند و از اسکریپت های JavaScript پشتیبانی می کند.
 • Hyperledger: این یک بلاک چین خصوصی است که نقش کلیدی در توسعه ابزار هایپرلجر ایفا می کند. آنچه شما باید در مورد پروژه بدانید Hyperledger Fiber و Hyperledger Composer است.
 • EOS: این پلتفرم از برنامه های کاربردی در مقیاس صنعتی پشتیبانی می کند. همچنین گسترش و سرعت تراکنش. بنابراین، استفاده از EOS به طور گسترده در کل اکوسیستم بلاک چین گسترش یافته است.
 • NEO: این پلتفرم بلاک چین به زبان برنامه نویسی محدود شده است. پس یک برامن نویس مبتدی که زبان برامن نویس بایه را می داند; شما به راحتی می توانید تجربه عملی را در این پلتفرم بلاک چین کسب کنید. به عنوان مثال، برای توسعه برنامه هایی که روی NEO متمرکز نیستند، می توانید از JAVA و C# استفاده کنید. این پلتفرم فرصتی عالی برای تجارت دیجیتال فراهم می کند.

نیاز خاصی به توسعه دهنده بلاک چین وجود ندارد، اما اگر تخصص فنی و دانش اولیه در مورد یک سیستم غیر متمرکز داشته باشید، درک و کار با این سیستم برای شما آسان تر خواهد بود.

آشنایی با امنیت بلاک چین

همه تعالیق بیانقان بلاکن ‌باید محرت ‌های تیکیں از جمالة دیگالی از جمالة دیگالی هش رمزنگری، افتحان مرکل، رمزناری با کلید جمع‌لی، رمزناری کلیدی کلیکی و کے لہہ بہد بشدانی. فرمورك تعليقية بلاكنك بري هر پلترامت و تعريف برامه اين است.

یاد بگیرید که مسائل پیچیده را ساده کنید

هدف از بلاک چین فناوری واقعی، عملیات ساده است. بنابراین، یک توسعه دهنده بلاک چین باید در زمینه طراحی و پیاده سازی مهارت داشته باشد.

کلام پیاینی

بلاک چین یک فناوری انقلابی برای تغییر تجارت و ارائه خدمات است. آئین مستبر مستدر شده تا بردی از نام های متره در صناعیت به بانک برسی. از ترفی هم آئین علاقه مستدر به وجود امدانساهموستدخلیه بلاك چینه یَندقان بم تمشی یایده فزی كمزی ایومفه ده. پیراهن پیراهن

بسیار مفید: بهترین زبان برنامه نویسی برای هک و هک

طبق آخرین گزارش Upwork، مهندسی بلاک چین دومین مهارت مورد نیاز در جهان است. علاوه بر این، کاربرد گسترده‌تر بلاک چین در زمینه‌های مختلف مانند بخش‌های مالی، تجارت، مراقبت‌های بهداشتی و غیره، فرصت‌های گسترده‌ای را برای توسعه افرادی که به تازگی فارغ‌التحصیل شده‌اند، فراهم می‌کند.


زبان چاق

با ان اپلیکیشن سادز، هر زبینی رو کاک با 5 دیکه در رززتوی 80 روز مزل بلوب حرف ب! بهترین متد روزز, بهبود حافظه, آموزش تصویری. تعديدة زبان كليد تعديدة هر خالتي در قرن 21 !