منو سایت

 • خانه
 • وبلاگ
 • بردال اکسل به ورد | تبدیل فایل اكسل به ورد

بردال اکسل به ورد | تبدیل فایل اكسل به ورد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
بردال اکسل به ورد | تبدیل فایل اكسل به ورد

transition اكسل به ورد می توند bray одного комплект чех бех росто простанция ба дата хай گابول می кар ми кондул، бис яр мифид боще. این به کاربران اجازه می دهد تا از فایل های اکسل برای ایجاد گزارش، اسناد و متن ویرایشی استفاده کنند. در ربعة کند تاحت برای بدون اکسل به ورد بدون بهم ریکتگی دادة مي شود

بردال اکسل به ورد

braй بردال اکسل به وردشما به یک برنامه مبدل فایل نیاز دارید. می توانید Adobe Acrobat، Able2Extract و Nitro Pro را در برنامه دانلود کنید. با استفاده از این برنامه می توانید فایل های Excel RA را به فرمت Word تبدیل کنید.

قبل از من تبدیل فایل اكسل به وردباید فایل اکسل مدار را بازیندی. پس از باز کردن فایل، می توانید فایل را به word تبدیل کنید.

پس از باز کردن فایل اکسل، باید گزینه تبدیل کلمه به فایل را انتخاب کنید. این برادیل در تبدیل به فایل سوداً در قسمت «تبدیل به» یا «تبدیل به فرمت» قرا ر دارد.

اگر به دنبال پکیج کامل فیلم آموزش word از صفر تا صد هستید، ویدیوهای آموزش word رایگان در پیج را به شما پیشنهاد می کنیم. کلمه آموزش چشم انداز

برخی از برنامه هایی که فایل را تبدیل می کنند به شما امکان می دهند تنظیمات فایل تبدیل شده RA را برای بهترین نتیجه تنظیم کنید. به عنوان مثال، می توانید تنظیمات فونت، اندازه قلم و طرح جدول را تغییر دهید. این تنظیمات به شما کمک می کند تا فایل word نهایی را به بهترین شکل داشته باشید.

پس از تبدیل فایل تبدیل شده، فایل RA نهایی را ذخیره کنید. برای یک کار، باید مسیر و نام فایل جدید RA کیں کیند کیلیک کیند بر روی بونت “ذخیره” توصیه می شود قبل از ذخیره فایل word نهایی، RA را باز کنید و مطمئن شوید که تبدیل به درستی انجام شده و خطایی وجود ندارد.

سرانجام، انتقال اطلاعات از اكسل به وردبسیار ساده است و تبدیل یک برنامه به مبدل آسان است. اما بهتر است قبل از استفاده از برنامه، نیازهای خود را بدانید و برای تبدیل فایل به بهترین نسخه نیاز دارید.

در رضاع می کندی با استاب کپی جدول از اکسل به ورد بدون تغییر آشنا شدن

اگر می خواهید بدانید چگونه نظر بنویسید، مقاله را بخوانید نظر بدهید بخوانش

بردال اکسل به ورد
بردال اکسل به ورد

جدول انتقال از اکسل به ورد بدون تغییر

braй جدول انتقال از اکسل به ورد بدون تغییر، می توانید مراحل زیر RA را دنبال کنید.

how to transfer جدول از اكسل به ورد به آئین روت می کنم بهد که می کنم. پس از فشار دادن Ctrl + C، باید Ctrl + C را فشار دهید. پس از فشار دادن “Page” و فشار دادن Ctrl + V، RAM را فشار دهید تا باز شود یا باز شود. دادن

брай косбийсь технические предлагами коними тескоры تحمیل پیستی در ورد بخوانش

در تاحت از جدول انتقال اكسل به ورد ברי אנקע גדול דר ורד בה קוובי עבור קובי שעשון בשדד، מוקש אעועעאע דא אפיד בעדים. به عنوان مثال، می توانید اندازه قلم و فاصله خطوط را تغییر دهید یا تنظیمات قالب بندی جدول را تغییر دهید.

در فیلم، فایل ورد خود را شوکید تا کیمیھا کامع کرده در آن شوک شود. در این روش، کپی جدول از ورد به اکسل بدون تغییر تنمر می شود و جدول به همان شکلی که در اکسل بود، در ورد قبل عرض المزید است

با شركت در نسخه پیشرفته در عرض العربیة تهران من کودین امبیت ترکوتر و به روزتری ر یاد بگیر

جدول انتقال از اکسل به ورد بدون تغییر
جدول انتقال از اکسل به ورد بدون تغییر

بردال اکسل به ورد آنلاین

braй بردال اکسل به ورد آنلاین، می توانید از یکی از خدمات آنلاین موجود استفاده کنید. يكي از سرويس‌هاي انلايني رايگان بري پاسخ فايل آكسل به فايل ورد، سريوس “Convertio” اس ت. برای استفاده از این سرویس مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. به سایت Convertio بروید https://convertio.co/fa/xls-doc/
 2. با از استنگ فایل” فایل اکسل مدرد کود RA ایکت کیند. همچنین، می توانید به سادگی فایل را به صفحه سرویس Convertio بکشید و رها کنید.
 3. پس از انتخاب فایل، سرویس Convertio به طور خودکار فایل RA را بررسی می کند و به طور خودکار تنظیمات ورودی را بررسی می کند. در این قسمت می توانید تنظیمات مربوط به فرمت فایل خروجی، تنظیمات و انتخاب نام فایل خروجی را انجام دهید. به تور تورم، فرمت ورد (DOC) برای فایل واحد است.
 4. با کلیک بر روی بونتی “Start Convertio” سریوس از تبدی فایل شما به فرمت ورد می‌کند.
 5. پس از تکمیل تبدیل، می توانید فایل را از صفحه سرویس Convertio دانلود کنید.

تعليق مدل به سريوس Convertio برای بردادی فایل هی با کیمیر از 100 مگابایت است. اگر فایل شما بزرگتر از این اندازه است، ممکن است لازم باشد از سرویس های دیگری استفاده کنید.

بردال اکسل به ورد آنلاین
بردال اکسل به ورد آنلاین

پیشنهاد ویژه: حذف یک صفحه در word

ذکر آن ضروری است جدول انتقال به ورد از اکسل به ورد همچنین، می توانید مراحل بالا را دنبال کنید.

transition دراح از اكسل به ورد

braй transition دراح از اكسل به ورد، می‌توان از روش زیر کمک کیں

ابتدا نمای مورد نظر را در اکسل انتخاب کنید. سپس از منوی “گروه” گزینه “transition to vertical brush” را انتخاب کنید. در آن هابت، در شورت یک توبر قبل از آن در حماء کابى ورع شد. سپس در word، مکان مورد نظر برای نمایش را انتخاب کنید.

روی صفحه کلیک راست کرده و گزینه Reorder را انتخاب کرده و سپس گزینه Chasbanden را انتخاب کنید. در این مرحله گزینه «تصویر» را انتخاب کرده و نمودار را در این قسمت قرار دهید. اکنون می توانید روی نمودار کلیک کنید، به RA بروید و نمودار را با استفاده از گزینه های الگو تغییر دهید.

پیشنهاد ویژه: اگر در حال کار برای یادگیری نرم افزار word special bazaar هستید تا بتوانید از این راه کسب درآمد کنید، پیشنهاد ما به شماست دوره ورد مدرسه آریا تهران شرکت کنند.

به این نکته توجه کنید که با این روش می توان نمودار را روی کلمه کپی کرد.

نرم فزراز بردال اكسل به ورد

نرم افزارهای مختلفی برای انتقال فایل ها، Excel و Word وجود دارد. در زیر، نام برکی از نرم فزراز بردال اكسل به ورد آوردیم:

 • مبدل نخبگان
 • مبدل UniPDF
 • نیترو
 • Adobe Acrobat DC
 • کم اهمیت
 • مبدل آنلاین رایگان
 • Cometdocs
 • Able2Extract

همچنین نرم افزار مایکروسافت اکسل و کلمه نرم افزار هم قبعد بدول فايل اكسل به ورد RA دارا مي باشدن بازکردن فایل اکسل در Word و سکور آن به روست فایل ورد نیز از دیر روش های بدالی فا یل اکسل به فایل ورد است.

سایت بدردی اکسل به ورد

سایت های مختلفی برای تبدیل فایل های اکسل به فایل ورد وجود دارد. در زیر، نام برکی از سایت بدردی اکسل به ورد آوردیم:

 1. Online-Convert.com
 2. Convertio.co
 3. Onlineconvertfree.com
 4. Zamzar.com
 5. CoolUtils.com
 6. FreeFileConvert.com
 7. Go4Convert.com
 8. Aconvert.com
 9. Onlineconverter.com
 10. AnyConv.com

برای استفاده از این سایت باید فایل اکسل مورد نظر را دانلود کرده و سپس فرمت خروجی را روی فرمت word قرار دهید و در نهایت فایل خروجی را دانلود کنید.

اغر به دمل تعريف كامل icdl به هاته به هاته تستوب استادان مجرب استدين، حتماً في لم. آموزش icdl که به روست رایگان بری شما کرده ام کے کے کے کے

سایت بدردی اکسل به ورد
سایت بدردی اکسل به ورد

تبدیل فایل xlsx به word

braй تبدیل فایل xlsx به word، می توانید از چند روش مختلف استفاده کنید. يكي از راحهاي ساده تر، عزر از قبضة “ذخيره به تعريف” در نرم افزار Excel و store Download docx file. برای انجام این کار می توانید مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. می توانید از XLSX در قالب اکسل استفاده کنید.
 2. به کسمت “فایل” کرد کیں کیں “ذکیره به تطرف” RA کیں
 3. در پنجره بازی شده، رایکروسافت ورد” RA ایکترک کردہ کردہ کے روی بونگ “ذکیره” کل یک کیند
 4. فایل خروجی Word را باز کنید و مطمئن شوید که فایل به درستی تبدیل شده است.

پیشنهاد ویژه: فارسی کردن نروب پیں در ورد

همچنین برای تبدیل فایلی که در پاسخ قبلی گفته شد می توانید از نرم افزار و سایت ها به صورت آنلاین استفاده کنید.

تبدیل اکسل به ورد در اندروید

braй تبدیل اکسل به ورد در اندروید، می توانید از یکی از فایل های تبدیل نرم افزار موجود در گوگل پلی استفاده کنید. چندین نرم افزار برای تبدیل فایل اکسل به فایل ورد در دستگاه اندرویدی وجود دارد. در اینجا نام برخی از نرم افزارها آمده است:

 • OfficeSuite
 • دفتر WPS
 • Docs To Go
 • دفتر پولاریس
 • اسمارت آفیس
 • AndrOpen Office
 • Kingsoft Office

برای از آن نرم افزارها، فایل اکسل مورد نظر را باز کنید و سپس از منوی «ذخیر ه به تطبیق» یا «تبدیل به» استفاده کنید و فرمت خروجی را به فرمت RA تغییر دهید. سپس فایل تبدیل شده را ذخیره کنید.

یک فونت جدید به برنامه word اضافه کنید و طرح و نوع کلمه را سفارشی کنید و ظاهر RA را بهبود ببخشید. به همین کاتر ما برای شما تصریک افزودن فونت به ورد من آن را آماده کرده ام.

transition تاريخ از اكسل به ورد

برای انتقال تاریخچه از اکسل به word می توانید از یکی از روش های زیر استفاده کنید:

रोश अग्या आज अचित्र “चेस्बांदन विष्र”

 1. در فایل اکسل، تاریخ مرد مدر RA کیں کیند.
 2. «Ctrl+C» را فشار دهید و «Ctrl+C» را فشار دهید.
 3. مکانی را که می خواهید تاریخ تعیین کنید انتخاب کنید.
 4. از منوی «انتخاب ویژه» استفاده کنید و گزینه «فرمول» RA را انتخاب کنید.
 5. در کادر متن فرمول عبارت “=مقدار( )” را وارد کرده و مقدار تاریخ را داخل پرانتز قرار دهید.
 6. برای ورود به سیستم روی “Enter” کلیک کنید.

اگر شما هم نمی توانید تدرید فایل های Word به فایل ها PDF کویموس نمع می شود، مقاله بردال ورد به پی دی اف را از دست دنکید

transition تاريخ از اكسل به ورد
transition تاريخ از اكسل به ورد

ارسال “ارسال پیام” و ارسال آن به Docx

 1. در فایل اکسل، تاریخ مرد مدر RA کیں کیند.
 2. از منوی “فایل” کینید کیں “ذخیره به تطریف” گزینه RA.
 3. در پنجره بازی شده، رایکروسافت ورد” RA ایکترک کردہ کردہ کے روی بونگ “ذکیره” کل یک کیند
 4. فایل خروجی Word را باز کنید و مطمئن شوید که تاریخ به درستی در فایل تنظیم شده است.

همچنین می توانید از نرم افزار برای تبدیل فایل به صورت آنلاین و با استفاده از نرم افزار خاص برای تبدیل فایل به اکسل استفاده کنید.

ذکر آن ضروری است تنزل الدراد از اكسل به ورد מי עבור אז רוש באל אוזרים בא אינ פשראם קה בה עי טריקה אורד ראי מודאם

چگونه متن را به عکس اضافه می کنید؟ چگونه می توان یک عکس را در یک کلمه روی تلفن گذاشت؟ اگر به دنبال پاسخ کامل مراحل عکاسی در word هستید، قطعا یک مقاله یک عکس در کلمه قرار دهید بخوانش

تبدیل اکسل به ورد به عنوان یک شی

braй تبدیل اکسل به ورد به عنوان یک شی، مراحل زیر را دنبال کنید:

در فایل اکسل، محتویاتی را که می خواهید به فایل word منتقل کنید، انتخاب کنید. از منوی “صفحه اصلی” و گروه “Browse and Copy” گزینه “Copy” را انتخاب کنید. در پنجره جدید “رونوشت به”، گزینه “واجه” RA را انتخاب کرده و سپس بر روی دکمه “OK” کلیک کنید.

در فایل وردد، از منوی “درج”، کیں “Object” RA کیں کیند. در پنجر جدید “Object”، بر روی استما از فایل” کیک کردی کیرد کید اکسل کود RA انتخا ب کیند در قسمت پیش نمایش می توانید محتویات فایل اکسل را مشاهده کنید.

هنگامی که روی “OK” کلیک می کنید، باید شی مورد نظر برای حذف را انتخاب کنید. به این نکته توجه کنید که با استفاده از این روش می توانید محتویات فایل اکسل را مستقیماً در فایل ورد قرار دهید اما هرگونه تغییر در فایل اکسل تاثیری نخواهد داشت.

брай оченье участи عکس های ساخات فرم ور ورد، بخ پاگا ساخت فرم در ورد رجوع شود

با کپی و پیست کردن فایل اکسل را به ورد تبدیل کنید

braй با کپی و پیست کردن فایل اکسل را به ورد تبدیل کنید، می توانید از این روش در زیر استفاده کنید:

 • در فایل اکسل، محتویاتی را که می خواهید به فایل word منتقل کنید، انتخاب کنید.
 • برای دانلود دستی یک برنامه، “Ctrl+C” را فشار دهید.
 • پوشه ای را که می خواهید محتویات را در آن قرار دهید انتخاب کنید.
 • برای انجام این کار، “Ctrl+V” را فشار دهید تا متن شما ظاهر شود.
 • مطمئن شوید که محتویات به درستی در فایل قرار گرفته اند و از منوی File و گزینه ذخیره فایل استفاده کنید.

در پایان لازم به ذکر است که برای این روش فرمت ها و تنظیمات فایل اصلی نباید در فایل ورد ذخیره شوند و باید به صورت دستی در فایل ورد تنظیم شوند.

خلاصه ها

در ان تصريف سعي كردة م ساده ترين روش تعددل فايل اكسل به ورد را به شما عدم ديم تا بوقيمن كاملي به شما كانيم كوميوس اكسل RA به و درد كينيم يا وقديم كويسم اكسل را در ورد كيمينيم و… داهيم. در صورت داشتن هرگونه سوال در این مورد، لطفا با نظرات خود با ما تماس بگیرید.

سوالات متداول

بردادی کدول اکسل به ورد کویمی است؟

брай копи гадло Аксел дер верд ابتدا باید جدولی را که می خواهید به ورد منتقل کنید انتخاب کنید. پس از فشار دادن Ctrl + C، باید Ctrl + C را برای انتخاب فشار دهید و Ctrl + C را فشار دهید.

چگونه اکسل را به ورد تبدیل کنیم؟

ساده ترین روش تعدیل فايل اكسل به ورد عز قبعدة «ذخيره به تطبيق» (ذخیره به عنوان) موج ود در فرامة اكسل است كه در تصريف سنيه نمع ان RA به تور كامل تعليقة دائه ام.

نرمفزار بردال اكسل به ورد چیست؟

می توانید PDF Converter Elite، UniPDF Converter، Nitro PDF، Adobe Acrobat DC و … و موارد دیگر را دانلود کنید. دارد که می کند از او می شود.