منو سایت

انواع ماسک تنفسی

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
انواع ماسک تنفسی

انواع ماسک

ماسک تنفسی یکی از وسایل حفاظت تنفسی است که می تواند احتمال ابتلا به بیماری های تنفسی مختلف ناشی از ذرات گرد و غبار، بخار، گازها، سموم شیمیایی و سایر آلاینده ها را کاهش دهد. در میکیت های کردی که هههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه نمونه های مختلفی از ماسک های تنفسی ارائه شده است که با توجه به نوع کاربرد و درصد فیلتراسیون مختلف در محیط های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. می توانم به انواع ماسک تنفسی نانو پاک، ماسک ffp2 و ماسک نانو n99 اشاره کنم.

ماسک نانو n99

nano n99 mask یک ماکس سه درده است که منای ورود الاینده‌های میکت به سیستم رشنفد است. این ماسک برای فیلتر کردن ذرات خارج از هوا و همچنین برای تمیز کردن هوا شناخته شده است. این ماسک بدون سوپاپ بوده و سطح فیلتر بسیار بالاتر از ماسک های دیگر می باشد و در رابطه با طراحی منحصر به فرد و مساحت سطح ماسک نانو n99 می توان گفت که منجر به کاهش فشار داخلی و سهولت استفاده و تنفس.

در ماسك نانو n99 nanopak، بلاس بر دو لايا منسوج نبافته مكرواياف (ملت بلون)، از يك ليام کامپوزيت SSMMS دركنار سبان ساخته شده است. در آن ماسک ها به دلیل لتادن دو لایح ملت بلون دوده، املا قافتای فیلترین بهه یا. نبود سوپاپ در ماسک مشکل ایجاد کرد. کراکه در مدل های سوپاپ دار transmission of disease فرد وکیں ناپوک کنده از mask, ی تاریک 

انواع ماسک تنفسی

استاندارد و قوانین ماسک نانو

سازمان غذا و دارو (FDA) با استانداردهای استانداردهای تست و مواد آمریکا (ASTM) مطابقت دارد. standards ASTM F2100-11 بر اساس پین کیترین بریک بری مادد مورد اتوکا َدر ساخmphri toto: تنف|

1-مقاومت در جبار مقاومة

2 سیلندر

فویل 3-ransoumann (BFE)

4-راورمان فولیولار (PFE)

گیر 5 سیلندر

خواص نانوالیاف

دهانه های کوچک با اندازه 1 که توسط قطر الیاف کوچک ایجاد می شود، راندمان فیلتراسیون بالایی را برای ذرات زیر میکرون، باکتری ها و ویروس ها فراهم می کند.

2- هر چه سطح بزرگتر باشد گرد و غبار و کثیفی بیشتری را جذب می کند تا در نهایت ترک خوردن ماسک زمان بیشتری ببرد.

3- عنعطاف راینی در تراشین مند وزن کم، هیاست نرمی و عملکرد سطحی بری استفری سموم و کازهاکان ‌شیرب می کند.

ffp2 رایگان

برای استفاده از N95 ffp2 را دانلود کنید. تحكم بندي ان MASKS هي تصفيري، با توجه به راندمان فيلتراسيوجه كندمانجينية. این ماسک دارای فیلتراسیون نسبتا بالا (ذرات بزرگتر از 2.5 میکرون) و مقاومت موثر در برابر سموم و بخارات اسیدی است که در صنایع تولیدی، ساختمانی، شیشه سازی و باغبانی کاربرد دارد. در هنگم اینکا از آن ماسک به همره اینکان، اینکتان هنگم کار بوکر کرد.

انواع ماسک تنفسی

ماسک های تنفسی استاندارد اروپایی

خانه دار

رده FFP1: حفاظت در برابر ذرات معلق در هوا، جامدات و مایعات، غیر سمی، با چگالی 5/4، حداکثر محدودیت نوردهی (OEL).

تحكم ffp2: تعليم در بارع ايروسل هاي جامت و ليقة غير سمي و يامسجيي (Oel).

رده FFP3: محافظت در برابر آئروسل های جامد و مایع غیر سمی و کمتر از حد متوسط ​​یا بالاتر از 50 حد مواجهه شغلی (OEL).

انواع ماسک تنفسی نانوپک

کلیه مراحل طراحی و تولید انواع ماسک های نانوپک توسط متخصصین گروه تولیدکنندگان نانو تار پاک دانمارکی و تاییدیه آژانس دولتی نانو و وزارت بهداشت انجام می شود. كيليه اسمك هي ن سلموه موقعيت به احتياط تعريف هي تنظين و خرياهي معلومات، مشاهد اورزانزن عنريگا اتمي ايران، و كوك ويكروست نيلسون امريكي شده است. نانو تار پاک با بومی سازی فناوری نانو فیبر، ماسک های صنعتی را طراحی کرده است که از نظر کیفیت و قیمت با برندهای جهانی رقابت می کند.

nano tar pak را بشناسيم

مجموعه نانو تار پاک مجموعه ای دانش بنیان است که با استفاده از تکنولوژی پیشرفته در تولید و ارائه انواع ماسک های تنفسی در جهت ارتقای کیفیت زندگی فعالیت می کند. این گروه دارای امتیازات ویژه از جمله پرسنل متخصص و مجرب در زمینه های نساجی، نانوتکنولوژی، فیزیک، مهندسی شیمی، بیوتکنولوژی، مهندسی برق و مکانیک بوده و در زمینه تولید نانوالیاف برای مصارف مختلف فعال است.

ين سمولة موقع ساخت صنعة صندوعي عرض المزيد با نانولاياف شده است. با استفاده از فناوری نانوالیاف در ساخت ماسک، طبق استاندارد EN149، ماسک صنعتی در کلاس ماسک های FFP3 قرار می گیرد.


زبان چاق

با ان اپلیکیشن سادز، هر زبینی رو کاک با 5 دیکه در رززتوی 80 روز مزل بلوب حرف ب! بهترین متد روزز, بهبود حافظه, آموزش تصویری. تعديدة زبان كليد تعديدة هر خالتي در قرن 21 !