منو سایت

الگوریتم مغز گوگل چیست؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
الگوریتم مغز گوگل چیست؟

یکی از الگوریتم‌های گوگل مبتنی بر الگوریتم یادگیری مصنوعی و ماشینی است و می‌تواند نتایجی را نشان دهد که دقیق‌تر و نزدیک‌تر از الگوریتم Rank Brain به آنچه کاربران به دنبال آن هستند، هستند. در آن تصفیف در مدر آن که رنک برین الگوریتم گوگل همان چیزی است که هست و تاصیری الگوریتم رتبه مغز در سیو به که سورت است تعریف داه ام.

اگر می خواهید تکنیک های سئو را مطابق با جدیدترین الگوریتم های گوگل یاد بگیرید و در زمینه سئو کسب درآمد کنید، می توانید با امکان اخذ مدرک فنی در دوره آموزشی سئو آریا تهران شرکت کنید.

با شرکت در دروه تعدید سیو تعدیرگاه ایرا تهران با شید بر دورک بین اینتراین فینک و کاری به بازار بازر و کار.

الگوریتم مغز گوگل چیست؟

الگوریتم مغز گوگل چیست؟
الگوریتم مغز گوگل چیست؟

وی در پاسخ به این سوال که الگوریتم RankBrain گوگل چیست؟

RankBrain بخشی از الگوریتم های گوگل است که از یادگیری ماشین و هوش مصنوعی برای درک بهتر عبارت جستجو استفاده می کند. این درک می تواند به کاربران کمک کند مرتبط ترین نتایج جستجو را بازگردانند.

این الگوریتم در سال 2015 در الگوریتم اصلی پیاده سازی شد و در ابتدا تنها برای 15 درصد از درخواست های دیده نشده قبلی استفاده شد. قداد که گوگل به آن ستعدی عرض بیدا کرد ان RA به بکشی از هر کوکری دڨد

به طور سنتی، موتورهای جستجو از یک الگوریتم برای ارائه نتایج موتورهای جستجو استفاده می کنند.اما با توسعه فناوری، گوگل شروع به گنجاندن یادگیری ماشینی در خدمات خود کرد، فناوری مدرنی که شامل هوش مصنوعی است که بدون برنامه نویسی اضافی یاد می گیرد و توسعه می یابد.

برای مثال وقتی رستورانی در شهر تهران را جستجو می کنید، گوگل با استفاده از الگوریتم رتبه بندی، نتایج رستوران های تهران را به شما نشان می دهد، در حالی که اگر کلمه رستوران را در شهر دیگری مثلاً اصفهان جستجو کنید، نتایج را نشان می دهد. مربوط به رستوران خواهد بود.اصفهان خواهد بود.

به این ترتیب گوگل با استفاده از هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی می تواند نتایجی را که دقیقا به دنبال آن هستید را به شما نشان دهد و از این طریق رضایت شما را جلب کند.

الگوریتم RankBrain به این صورت عمل می کند

هر زمان که كاربر كلمة يا فردي را در موتور زيدة تايب مي كند، formula math related trier نم ت را رو رو مرد plan نm € ر را رو مرد فوتر.

RankBrain با این موضوع متفاوت است که به کلماتی مانند “بردار/بردار” نگاه می کند و روابط ریاضی یا پیوندها، کلمات و عبارات را متفاوت درک می کند و سعی می کند مرتبط ترین نتایج را برای کاربران نمایش دهد.

هنگامی که کاربر یک جستجوی ناشناخته را تایپ می کند، الگوریتم RankBrain از کلمات، پیوندها، ریاضیات و عبارات منطبق برای ایجاد نتایجی استفاده می کند که احتمالاً با هدف کاربر مطابقت دارند. الگوریتم RankBrain خود فرآیند یادگیری را با استفاده از پایگاه داده و پایگاه های موجود به عنوان بلوک های سازنده خود الگوریتم بهبود می بخشد. إن تسجيديت ها منتدى از عندردد، ها مكان ها عاشياه استند. برای جستجوی بهتر، داده ها به طور مداوم در پایگاه داده سیستم وارد می شوند.

همانطور که کاربران Google به تعامل با موتور جستجو ادامه می دهند، RankBrain به یادگیری و اصلاح منابع جستجوی آنها (یا نتایج جستجوی هدفمند) ادامه می دهد.

تعصير الالغرفتي رتبه مغز در سعو

تعصير الالغرفتي رتبه مغز در سعو
تعصير الالغرفتي رتبه مغز در سعو

یا ایای ای قاله ش= =+ برایت رVE و و و و و د ک® آن نهن سئا ا و و سنی در آن قسمت میباکی شما را کامی کاری تعریسی الگوریتم Rank Brain در سیو.

گوگل قبلاً اعلام کرده بود که الگوریتم RankBrain سومین عامل مهم در تعیین رتبه بندی جستجوی SERP است.

پیش از آیین، RankBrain کودو پانزده کھیں از کل کیزیک های انگلیسی را بهیں می داد. اما هوش صندول اقينون امكماً تمام برامترا تعريف شده در گوگل RA به خود اختمصا . إن ان RA به يكي از از سيكنال» به كي كے

شما نمی کندی بری RankBrain تحمیلی کیندی.

الاين كاري كه مي توا فرض كنيم؟

الگوریتم RankBrain بر اساس رتبه‌بندی سایت‌هایی است که بیشترین مطابقت را با درخارنرن دارد، بنابراین وظیفه شماست که مطمئن باشید می‌توانید ایجاد کنید که با آنی‌های خاص مطااشش ادین چاش مطابقت دارد داشاشاش ادین چیدهیمشهیه.

راه هایی برای بهینه سازی بهتر محتوای RA برای RankBrain وجود دارد.

تكنيك هاي تعليقة سعو را در تعليق سعو سايت متعدد با حنيد با حنيد.

 • از زبان طبیعی استفاده کنید

हंगे अंदाद महतोवा ، बाइड बा लहनी फ़ीजी अग कहमकन आस हेंगादाली दी.

هنگامی که محتوای خود را ایجاد می کنید، RA را بخوانید: ایا به نصر می راسد که یک بن انسان؟ מקלאמוה אסט؟

این سبوک سیکین می توادن درکی کریں در کمک به الگوریتم RankBrain Google در درک شما د ا .

 • zaşıtın təpət siçeşe

این مورد بسیار مهم است! کلمه کلیدی را که می خواهید در نتایج جستجو رتبه بندی کنید تایپ کنید.

این صفحات رتبه بندی می شوند زیرا گوگل می داند که این نوع محتوا بر اساس تعامل با نتایج جستجو می شود. شما تعليقة از استروني سئو سایت ابزار برای برایدی کلما کلما کلمید کلما کیلم کیمت RA کیں کیند کید کید کید را براسا این کلمات کیند.

 • افزایش کیفیت محتوا

وقتی کلمه کلیدی هدف را مشخص می کنید، باید محتوا را پیدا کنید و آن را اجرا کنید تا با هدف مطابقت داشته باشد.

در بیشتر موارد، هر صفحه را به عنوان یک «موضوع» در نظر بگیرید تا فقط یک کلمه کلیدی را شامل شود و آن کلمات کلیدی را تا حد امکان جامع کنید.

در گذشته ممکن است چندین پست در مورد یک موضوع نوشته باشیم تا بتوانیم هر مورد را برای یک کلمه کلیدی خاص بهینه کنیم. اماكنون حداد اين است كه آن را در يكست سنتاث كانيم وني بريا كلمات و ch مورد است.

وقتی پستی ایجاد می‌کنید که تمام تغییرات احتمالی یک موضوع را پوشش می‌دهد، در نهایت برای کلمات کلیدی بیشتری رتبه‌بندی می‌شود که به معتبرتر شدن صفحه کمک می‌کند.

چگونه می توانید پست هایی ایجاد کنید که کلمات کلیدی زیادی دارند؟ در مورد تعلیم خود جامع بحدیث

به عنوان مثال، اگر موضوع اصلی شما «چگونه یک توله سگ تربیت کنیم» است، باید محتوایی اضافه کنید که به تمام جنبه های آموزش یک توله سگ مرتبط باشد. این موارد ممکن است شامل موارد زیر باشد:

 • که مدت تول می کوشد تا یک توله سیگ تربیت شود.
 • با چه سرعتی می توانید یک توله سگ تربیت کنید؟
 • از که سنی می جوم کے توله سیگ را کنم
 • کویمی یک توله سیگ “۵” مهه را با لگن تربیت کینیم (ان RA بر اساس سن تقصیم کینید).
 • ساده ترین راه برای تربیت سگ

همه این کامیرین در تریمنیو و فرامترا، یک کوینت کوینت می کند به همه توله سگ می دیست. این در نوع خود به RankBrain کمک می کند زیرا شما منابع مرتبط با موضوع را اضافه می کنید!

اگر می خواهید درباره سایت خود اطلاعات بیشتری کسب کنید، می توانید اطلاعات بیشتری کسب کنید مقاله در مورد را که در سایت آریا تهران استودی کرد ام نصرید کندی کنید و به روت رایگان رایب هی ریبد کای رایب.

 • بهبود نرخ کلیک (CTR)

از آنجایی که RankBrain به تعداد کلیک ها در نتایج جستجو نگاه می کند، نوشتن تگ های استثنایی و توضیحات متا بسیار مهم است.

از کلمات کلیدی مرتبط با عنوان عنوان، یکی از بهترین راه ها، برای کل استفاده کنید. همچنین می‌توا فرض کنیم؟

شما می توانید نرخ کلیک بر روی سایت خود RA را در کنسول جستجوی گوگل بررسی کنید. کنسول جستجوی گوگل ایکی از کیں های سعو اندند کھیز کیزین کیزین کلیکی و آمپرشن و کریز کلیک را ریب آن.

اگر می خواهید کار با این ابزار را به صورت حرفه ای و به عنوان یک سئوکار حرفه ای یاد بگیرید، می توانید با سایر قابلیت های کنسول جستجو در صفحه آشنا شوید. آموزش سرچ کنسول google نحوه کار رایگان با این ابزار را ببینید و یاد بگیرید.

 • تحميل قطعة بيش از كميت

துர்கை கிட்டை கிட்டு பிட்டு காட்டை கிட்டு பிட்டு காட்கடை در کیکست که کیست که می کند کلما بری کلما کلما کلم می کند به آن برامرا را می کند. متاسفانه این راه حل با RankBrain کار نمی کند.

ایندی یک پیست و به دیگری می شود که به کلما با کلما باید به RankBrain کومک کند تا بمد که می شود که می شود.

Rankbrain إنذاء منتدين ترديهينه شود بر كه مي توادن بر اسبرامة ياصطلاحات جديد تحميل شود ,س سابابزين ترده ود , pestdene ترديهنه شود , pestdene ترده , pestdene ت|

اگر می خواهید سئو سایت خود را به متخصصان سئو حرفه ای بسپارید و در مدت زمان کوتاهی سایت خود را در رتبه های برتر قرار دهید، می توانید خدمات سئو سایت باشد که از قیمت استثنایی بهره مند شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با همکاران ما در تماس باشید.

 • زمان ماندن در صفحه

पुस परेषार शिचेशेश ، Rankbrain जुमाइस आदा मी शुड कह काडम ेष जोब साटर ؟؟

برخی از علائم وجود دارند که سیگنال های UX و صفحاتی را که تعامل بیشتری دارند شناسایی می کنند و آنها را بالاتر می برند. اندازه گیری زمان حضور کاربر در صفحه و اینکه آیا او با صفحه تعامل دارد و از صفحات مختلف در یک سایت بازدید می کند یا خیر، عواملی هستند که احتمالا مورد استفاده قرار می گیرند.

برخی از مواردی که باید برای بهبود سیگنال های UX در نظر گرفته شوند عبارتند از:

 • متن را به پاراگراف های کوچک تقسیم کنید تا خواندن آن آسان باشد.
 • از عنوان ها برای تقسیم محتوا به بخش ها استفاده کنید.
 • ایک پرادری کادادی کیں کندین کیند کے کے کے
 • از تصاویر و فیلم ها استفاده کنید.
 • به سوالات ابتدای ذهن کاربر پاسخ دهید.
 • کنمنتنی آندونی کیند ک به تمام سکی که کارب مسکس است در مدر تمیم در مدت بادٴد پ .

به همین دلیل است که همتر از کامت فیلتین برای توردین علیک کنتمن است که می شود در کَمَد. هرچه تعداد کاربران بیشتری داشته باشید، سیگنال های شما بهتر به RankBrain ارسال می شود.

 • بهبود محتوای قدیمی

גר ב סיט שמ ברा פיצ ב סט ، מ סט מ מ לשד כבל ז ר ר ש ש ש ש כ כ pin َ َ.

علاوه بر این، می توان چندین پست مرتبط با موضوع داشت که اکنون بهتر است به صورت یک پست طولانی و مقالات مرتبط با موضوع ارائه شود.

اگر اینطور است، مشخص کنید کدام پست بیشترین ترافیک را دارد. سپس محتوای پست‌های دیگر را در آن ادغام کنید و مسیر 301 را برای آن پست‌ها به پست جدید خود با عنوان RankBrain-optimized تغییر دهید.

RankBrain به بهترین روش کار اضافه شده است. به تطبيق يك في المتحدة يا متخصص سئو از استرگیت های هرفی بری کمک به بهود شانس خود بری رتگوبندی خاوبرین ب.

ایا RankBrain بکشی از مرگ مغس خوار است

مرج مغس خوار الغولگرت کلی کی کوگل است که بکشید کی کی کی را باک. RankBrain نیز تحت عنوان Ravenous chicken فعالیت می کند و وظیفه پردازش درخواست ها و درخواست های منحصر به فرد را بر عهده دارد و مانند یک الگوریتم واقعی تمامی جستجوها را مدیریت نمی کند. RankBrain به الگوریتم چشم پرنده کمک می کند تا نتایج دقیق تری را برای عبارات جستجویی که ممکن است در دسترس نباشد ارائه دهد.

אגר מיקוויזים ברי רדוין מחשטין مشاور سئو מא דר שרכקט סוו אריא טהרן בהרה שידים.

جمع بندی

در این مقاله توضیح داده ایم که الگوریتم Rank Brain گوگل چیست و نحوه استفاده از الگوریتم Rank Brain در سئو و استراتژی هایی که می توانید در نتایج مختلف برای کلمات کلیدی مرتبط به نمایش بگذارید را به شما آموزش داده ایم. اگر در مورد الگوریتم رتبه بندی گوگل سوالی دارید می توانید در قسمت نظرات مطرح کنید تا در اسرع وقت به آنها پاسخ دهید.

در این قسمت الگوریتم های مختلف گوگل را برای شما معرفی کرده ایم تا بتوانید با اطلاعات بیشتر سایت خود را سئو کنید.

سوالات متداول

الگوریتم مغز گوگل چیست؟

الگوریتم رتبه بندی گوگل با استفاده از هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی می تواند نتایجی را به کاربران نمایش دهد که با توجه به تغییرات مکان و سایر عوامل با یکدیگر متفاوت هستند و کاربران را دقیقا به نتایج مورد نظرشان برساند.

تاصیر الالغرفتی رتبه مغز در سعو کیست؟

اگر بتوانید استراتژی های سئوی ذکر شده در مقاله را در وب سایت خود پیاده سازی کنید، می توانید سایت خود را بر اساس الگوریتم رتبه گوگل سئو کنید و در نتایج جستجوی مختلف مرتبط با کلمات کلیدی ظاهر شوید.