منو سایت

 • خانه
 • وبلاگ
 • الگوریتم سندباکس گوگل چیست | تاصيرة الالغرفتير Sandbox در سعو

الگوریتم سندباکس گوگل چیست | تاصيرة الالغرفتير Sandbox در سعو

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
الگوریتم سندباکس گوگل چیست | تاصيرة الالغرفتير Sandbox در سعو

برای یک‌وب‌سایت جدید می‌توندی آن موزا ناادلانه به نادر برستین که تای َل¼ جتوتو قرهی بای نmp ° جدتج قرای ستمر رو جرو جتو وان در بای رقائس جیم جبه “بال نmp ° jdtj قره بای نمپ ° جرتج قرال s| بای نم جعرRigh د| بای رو جروو جتوا کاستوا بای نمپ ° جتج قرو بیک از وب سایت ها پیدی به تور منزید تهاله کرده اند تا در در های برتر هوزرت. برای متعرف کردن تولشی که متخصصین سئو برای باندی سایت کود می‌دن، الگوریتم Google Sandbox ایجاد می‌شود. در آن سفر سفر َا صد الغریتم سندباکس گوگل کیست را به شما تعلیم دائه ایمی شما رائیجینی اغمی وان درایزینی اغیمی وان.

اگر می خواهید تکنیک های سئو را با الگوریتم های گوگل در سایت خود پیاده سازی کنید و با جدیدترین تکنیک های سئو آشنا شوید می توانید به صفحه آموزش سئو سایت مراجعه کنید.

تكنيك هاي تعليقة سعو را در تعليق سعو سايت متعدد با حنيد با حنيد.

الگوریتم سندباکس گوگل چیست؟

الگوریتم سندباکس گوگل چیست؟
الگوریتم سندباکس گوگل چیست؟

Olinn Svalani keh ba sheniden эn algorgitm dr menyat school migird эn эst calgoritm 

الگوریتم Sandbox گوگل در فرهنگ لغت به معنای جعبه شنی است که در واقع می توان آن را به جعبه شنی تشبیه کرد که بچه ها مقدار زیادی شن در آن می گذارند و برای بازی با استفاده از ظروف کوچکتر از شن، آنها را خارج می کنند.

الگوریتم سندباکس گوگل دوره ای است که یک سایت جدید باید اجرا کند تا بتواند در جایگاه برتر در نتایج SERP یا گوگل قرار گیرد. إن زمبرا اینتریز کندی نیست بیک زمانی است که باید تی کند توزیبا توزیاب. بنابراین حتی اگر طراحی و سئو سایت خود را کامل کرده باشید، نمی توانید رتبه بالاتری کسب کنید.

Google Sandbox به فیلتری گورو۩ یل ج. آن را مانند یک دوره آزمایشی در نظر بگیرید – حتی اگر همه کارها را به درستی انجام دهید، سایت شما تا پایان دوره مربوطه رتبه گوگل مناسبی نخواهد داشت.
Google Sandbox به طور رسمی توسط Google تأیید نشده است متخصص سئو به جودة آن ستحدة درادن، زيرا هنما تعلّه بري روگان‌بيني كيدي‌هاي كيديد، كَه كَه كَه سندباكس مي‌كندنين.

الگوریتم تاریخچه سندباکس گوگل

در ابتدای سال 2004 گومانه زنی ها در مدر نه اوب سایت هی جدید chrub شد. این عمدتا به این دلیل است که با وجود جستجویی که سایت انجام داده است، هنوز به موفقیت نرسیده است. بود

அத்திக்கு ஆய் வுப் பிட்டு है बह दारट त गुगोल इंडक इंडक इंडक आन आन आनाbox “sandbox” aز کandhnd فیہ tahand memہ bہ thnemزی با این حال، تا حدی لوگیک بود زیرا کیدی نیم‌کہے فوراً به سایت‌های جدی کد اع.

به خاطر داشته باشید که گوگل می خواهد محتوای قابل اعتماد و با کیفیتی را در اختیار کاربران خود قرار دهد و ممکن است به وب سایت های جدید اعتماد نداشته باشد که در واقع منطقی است.

در سال 2014، Google sandbox موج دیگری از علاقه را به خود جلب کرد، زمانی که صاحبان سایت و سئوکاران دوباره دیدند که سایت های جدید آنها به سرعت قبل در مقیاس بزرگ رتبه بندی نشده اند. ين خياست در انجمن هاي كلاح سياح مدر دركس كار كرت و مي توادن شولته بلتر بلتر هرزنام بيل.

אגר מיקאובה סאיט טאנ רא דר עצון בה האי בטרטר ברסאניד fi קב קאדאר خدمات سئو سایت از بهترین سایت سئو در تهران بهره ببرید كافيست با ما تاماس واز زموت سعو سايت تنتدي ابيد يابيد.

بررسی موقعیت وب سایت در Google Sandbox

خانه دار کنسول جستجوی گوگل استفاده کنید אז עבור קי אני יק משלקי שרפמי ניסט، אז קער קירטין סאיט קוד ׈מהדרא

قبل از شروع، فکر کن کهر تول می کوشد تا در گوگل رنگبدی کینید، رج کیند از از از از از از کسرج شیند از سندشیت کندیبلی! پس از آنگ Google Search Console RA باز خیدبر روی «search results and performance» کلیک کنید. אגר יק שמע שמע פוקוס ו יק סאיט שדע שדע דרעד, אמא שמא סיט ברי סאיר כלמים רעבים בכעלמה קש שמא שמא ברים סוו אסט את דרט דרד דרע דרע דרע דרע שמע שמע שמע ברים סויט את, מוקש אסט סיט שמא דר סקודק. با این حال، اگر نمی خواهید خودتان تحلیل را مرور کنید، می توانید این کار را انجام دهید سئو سایت ابزار از آن برای بررسی اینکه آیا سایت شما در Sandbox است استفاده کنید. برخی از ابزارهای مورد علاقه من عبارتند از Search Engine Genie و Fruition.

اگر در کشور نیستید با کنسول جستجوی گوگل کار کنید و می خواهید ترافیک سایت و صفحات مختلف سایت را بررسی کنید و به عنوان یک متخصص سئو حرفه ای بتوانید سایت خود را به صورت هوشمندانه بهینه سازی کنید. آن را در صفحه انجام دهید آموزش سرچ کنسول google به آن مراجعه کنید و استفاده رایگان از کنسول جستجو را یاد بگیرید

تاصيرة الالغرفتير Sandbox در سعو

تاصيرة الالغرفتير Sandbox در سعو
تاصيرة الالغرفتير Sandbox در سعو

تا آنجایی تصریك تعرید شفرت شمست فیلم Google Sandbox Algorithm و كه آلیكی دارد و در چه صویریكی میاید این سوال بری شما پیش آید. تاصيرة الالغرفتير Sandbox در سعو چیست و چگونه می تواند عملکرد سایت را در این مدت موثر کند و سایت را به رتبه های برتر برساند؟

6 روش برای جلوگیری از تأثیر Google Sandbox بر سئو.
اکنون که می‌دانید سندباکس Google چیست و چرا راه‌اندازی یا غیرفعال کردن وب‌سایت‌های جدید مهم است، بیایید نگاهی به برخی از استراتژی‌هایی بیندازیم که می‌توانید برای جلوگیری از هک شدن وب‌سایت خود با استفاده از سندباکس پیاده‌سازی کنید.

 1. تا بتوانید به سرعت سایت را ایندکس کنید
  تا زمانی که سایت شما توسط گوگل ایندکس شود، شمارش ساعت در اثر سندباکس معکوس می شود و پس از راه اندازی وب سایت، ایندکس کردن سایت شما مهمترین چیزی است که باید شروع کنید. گوگل می تواند به سرعت بخشیدن به روند نمایه سازی کمک کند.
 2. ترافیک ورودی را کشف کنید
  трафик ик индексиров али ист как сайт шама меставить и программы ба месточение ист. با به دست برافیک بالا در کند ماه وال سایت کود، می کودین از سندبانس. عسل پیست در مورد سایپ این
 1. شروع به مرور در شبکه اجتماعی کنید
  گوگل به سیگنال‌های شبکه‌های اجتماعی نگاه می‌کند تا ببیند آیا سایت شما محبوبیت پیدا می‌کند یا خیر، که همچنین می‌تواند به شما کمک کند سریع‌تر از سندباکس خارج شوید. من REbris
 1. از کلمات کلیدی طولانی استفاده کنید
  رقابت بین کلمات کلیدی کوتاه و محبوب است. אגר אינה טמע קיזי אסט ק דר סאיט קוד דרדיד، פישי גירטן אז רבאראבאבאת. با استفاده از کلمات کلیدی خاص و طولانی با رقابت کمتر، می توانید مخاطبان مختلف را هدف قرار دهید و به سایت خود کمک کنید تا در برابر گوگل متمایز شود.
 2. تمرکز بر کیفیت
 3. وسوسه عندى است كه به هذا به استمر به اينترائه از محري كنديد تا نك ها و كلماجى بليدى برى درجا بليدى برى درجا بليدى است. گوگل آن را به عنوان یک اسپم در نظر بگیرید.

اگر می خواهید سئو را به صورت حرفه ای یاد بگیرید و در این زمینه به کسب درآمد بپردازید می توانید در کلاس های سئو آریا تهران با امکان اخذ مدرک حرفه ای بین المللی شرکت کنید. در آن دوره برترین اساتید سو کیشر کیش کیں و شما از برترین اساطید سو کیشر شید مندشد از تجربیات و تخصص.

با شرکت در دروه تعدید سیو تعدیرگاه ایرا تهران با شید بر دورک بین اینتراین فینک و کاری به بازار بازر و کار.

زیرا وجود الگوریتم Sandbox منطقی است

به روز نگه داشتن وب سایت های جدید می تواند به گوگل زمان بیشتری برای ارزیابی کیفیت وب سایت و مبارزه با هرزنامه ها بدهد.

وب سایتی برای یک هفته که به طور ناگهانی برای یک کلمه کلیدی رقابتی وارد نتایج جستجو شده و نتوانسته است صفحات آن سال را رتبه بندی کند مشکوک است.

علاوه بر این، همه ما می دانیم که بک لینک ها یکی از مهم ترین فاکتورهای رتبه بندی هستند و بعید است که صفحات یک وب سایت جدید بتوانند در عرض چند هفته بک لینک های قوی زیادی تولید کنند.

علاوه بر این، بسیاری از بازاریابان معتقدند که گوگل رفتار کاربر را در الگوریتم های رتبه بندی خود از طریق نرخ کلیک، زمان صرف شده در سایت و سایر معیارها در نظر می گیرد، بنابراین آنها می توانند به طور بالقوه این داده ها را نیز جمع آوری و تجزیه و تحلیل کنند.

مشاهده می‌شود که گوگل می‌تواند محتوای جدید را برای مدت کوتاهی در نتایج جستجو رتبه‌بندی کند تا بفهمد محتوای سایت بر اساس رفتار بازدیدکنندگان مطابقت دارد یا خیر.

به این ترتیب می توان نتیجه گرفت که الگوریتم sandbox می تواند برای کسب رتبه های شایسته سایت ها بسیار مفید باشد و با یک سری فعالیت کلاه سفید و سیاه به هیچ سایتی اجازه نمی دهد جای سایت های خوب دیگر را بگیرد.

אגר מיקאות תקניקים הי סעו RA בה רואט ראיקן יאד עדים בה ספרות مقاله در مورد در سایت آریا تهران رجوع به و به صور گام به چام سیو سایت را جایگریت شود.

چرا سایت در الگوریتم سندباکس گوگل جدید است؟

چرا سایت در الگوریتم سندباکس گوگل جدید است؟
چرا سایت در الگوریتم سندباکس گوگل جدید است؟

Expertise, Validity and Confidence (EAT) يك وب سايت يكي از همم ترين تعريف هي كيفي بريا گوجل. علاوه بر آن، پیوندهای دیگر و عوامل دیگری نیز وجود دارد. کهیلی باید است که یک وبایت جدید این اتمد گوگل را در عرض یک یا دو مه حجم.

در اینجا لیستی از معایری جودر دارد که مسکس است منای از رتگوبندی یک وبسدش جدید.

 1. کمبود محتوا
  می توانید صفحات گوگل را مشاهده کنید. مخاطب
 2. عدم وجود سیگنال از کاربر
  همانطور که قبلا ذکر شد، بسیاری از سئوکاران راضی هستند که CTR، نرخ کلیک و زمان ماندن از جمله عوامل رتبه بندی هستند. تا زمانی که گوگل داده‌های رفتار کاربر بیشتری را برای وب‌سایت شما پردازش نکند و آن را با سایت‌های دیگر مقایسه کند، ممکن است رتبه‌بندی خود را برای کلمات کلیدی «دوست دارم» به تعویق بیندازد.
 3. نادهتن بك لينك با قطعة
  بك لينك ها يكي از 3 فاكتور برتر برتر بندي گوگل سته. اگر محتوای شما دارای بک لینک ضعیف است و وب سایت شما هنوز آنقدر قوی نیست که بتواند کاربران را از طریق لینک های داخلی به صفحات مختلف منتقل کند، چرا گوگل آن را بالاتر از سایر سایت های دارای بک لینک قوی قرار می دهد؟
 1. صناعت و حوزة رابیف
  the رقابتی دامنه سایت شما از دیگر موراید است که تیا بر زمان کاینان از سندسوبنی شما با توجه به دیگر موراید است که کی و آسان است به بهری کیری از یک. مشاور سئو و تنمر تعلیقة های حومسدانه سعو تر از سندباکس گوگل شید شید.

الگوریتم سندباکس گوگل میزان زمان حداکثر شده است

עבור קח סינדבאקס Google יק פילטר שפרטים נדהי אסט، היק בקירות מיעוע

به طور گسترده اعتقاد بر این است که اثر سندباکس برای چند ماه اول ایجاد یک وب سایت باقی می ماند و به طور بالقوه می تواند تا 2 سال ادامه یابد.

به طور متوسط، به نظر می رسد که اثر sandbox حدود 6 ماه طول می کشد.

در آن مدت، هر خدم هم که برای سئو سایت تالشود شود، سایت در صفحه اول نتایج گوگل قرار نمی گیرد، اما پس از خروج از سندباکس گوگل، می توانید روند صعودی را مشاهده کنید و به روش سئوی سایت خود بپردازید.

جمع بندی

در این مقاله الگوریتم سندباکس گوگل چیست، برای شما چه توضیحی داده شده است و در مورد الگوریتم سندباکس، روش هایی ارائه شده است که می توان سریعتر از گوگل از سندباکس گوگل خارج شد. اگر سوالی در این زمینه دارید می توانید در قسمت نظرات مطرح کنید تا کارشناسان سئو در اسرع وقت به شما کمک کنند و مشکل را حل کنند.

برای اینکه بتوانید سایت خود را با در نظر گرفتن آخرین الگوریتم های گوگل سئو کنید، پیشنهاد می کنیم مقالات زیر را در مورد الگوریتم های گوگل مطالعه کنید.

سوالات متداول

الگوریتم سندباکس گوگل چیست؟

الگوریتم سندباکس گوگل مخصوص سایت های تازه تاسیس است که آنها را در رتبه بندی قرار نمی دهد تا بتوانند با انجام عملیات سئو کارایی خود را ثابت کنند و سپس بر اساس فعالیت هایی که انجام داده اند و میدان رقابت، گوگل آنها را از سندباکس حذف می کند. در رتبه بندی

کودی میتون سرید تر از سندباکس کوگل کاک شد؟

در این مقاله تمامی راه حل های کاربردی که می توان به سرعت از سندباکس گوگل خارج شد آموزش داده شده است که می توانید روند خروج از سندباکس گوگل را سرعت بخشید.