منو سایت

الگوریتم، محتوای گوگل چیست؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
الگوریتم، محتوای گوگل چیست؟

یکی از الگوریتم هایی که به کاربران امکان بهره مندی از جدیدترین مطالب و کشف اطلاعات بهتر و مطالب مرتبط را می دهد، الگوریتم Google Freshness است. גר נ ، חר חר עב עב ש ש ש ש ז עצער עצער עצער עצער דר סע סע עב עב עב עב ר עב עב עב עב in

اگر می خواهید سئو سایت را با رعایت تمامی تکنیک های مربوط به الگوریتم های گوگل یاد بگیرید می توانید در دوره سئو آریا تهران که به صورت تخصصی و برای نیم قرن اول برگزار می شود شرکت کنید. برواد اورید لل دهد

با شرکت در دروه تعدید سیو تعدیرگاه ایرا تهران با شید بر دورک بین اینتراین فینک و کاری به بازار بازر و کار.

الگوریتم، محتوای گوگل چیست؟

الگوریتم، محتوای گوگل چیست؟
الگوریتم، محتوای گوگل چیست؟

معمولاً می شنویم که داشتن محتوای تازه می تواند به سئو سایت شما کمک کند، اما ما عادت نداریم دقیقا ببینیم محتوای تازه به چه معناست و چقدر برای رتبه بندی اهمیت دارد.

محتوای مطالب چیست؟
این محتوا برای محتوایی که اخیراً منتشر، به‌روزرسانی، به‌روزرسانی، به‌روزرسانی یا به‌روزرسانی شده است، جدید است. گوگل و کاربران از محتوای آنها قدردانی نمی کنند زیرا از آن قدردانی می کنند.

از زمان بها بها بها بها کاکروتی کے در 2011 گوگل در سال 2011، کیں برای کلما پرترفدار یا کیلما به کے بہ کے، گوگل می کند تا کے کے کے کے کے کروزترین در دیک در دهد. به روز تعريف الغروتيم تحميل محتوا گوگل من يك تشولد را در باب 35 زسYpins Jaabin goth براز %راز كيكها تحت عتيق قراز dadicphri tag gato قرازاوها تحمّّرثيومي قرازادا تحمفر قرازاوها تحمـرثيومي قرازادا تحمفر قرازاوها تحمـرثير قرازي داديك ري داد.

मा मी ज़ाई चार फार्थिक बार बा हर url के भे शुर्ट उन्याली निस्टर्ण श्द्दत र अक्षण कनकर: به One ممجهای کنیر: جو: bphriab goth تهسایی کنیر|

 • گسترش یافتن انتشار یافتنمنتشر شده: замани кех пага дер وب ساйте оплод шедь ест.
 • فهرست مطالبنمایه شده است: زمانی که خزنده ها بریا اولینبر را را کرد کرد کرد کرد کرد کرد کرد کرد کرد کر کے کے کے گوگل کرد کرد
 • آخرین کت/آخرین خزیدن: زمانی که می خواستم
 • اصلاح شدهتغییر کرد: زمانی که آخرین تغییر در پی نمع شد.

אגר פעגאי פס אז אולין קזידן בהאשרון و באזנשר ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ اغر پاجان بدون انتاش مجددید به روز شود، به توتیف زمان کیمی کیں /تغییر زمان نشان داه.م

گوگل آخرین مطالب را اندازه گیری می کند

همانطور که گفته شد Moz، گوگل اخیراً محتوای شما را بر اساس عوامل زیادی تخمین زده است، مانند:

 • صفحه شروع تاریخ/تاریخ ایجاد صفحه: تشريكي كه تسويل غول يندكس شد.
 • میزان تغییر صفحه/مقدار تغییر در صفحه به روز شده: மார்கிய் பார்கு நிற்றை நுக்கு
 • تعداد تغییرات در محتوای صفحه اصلی: تغییرات در MohtCR.
 • نرخ تغییر صفحه: تغییرات مکرر در صفحه جدیدترین تازگی را نشان می دهد.
 • کریز ایندون کیں: وب سایت هایی که کیست کیست کیں کیں
 • تعادة بك لينك ها به پاجا: لينك از سايتهاي كه تمتجامبي تعادة بايي دارن مي توانابجوبج.

تعصير الغرمتيس طراوت در سعو

تعصير الغرمتيس طراوت در سعو
تعصير الغرمتيس طراوت در سعو

يكي از ستعالي كه بريا تاصيرة القرية القرية در سعو برصيده محدة ين ا< إلى ئه تا تعادة محتواك يك كرتَ محتوكاك يك ت يكاضي رو به يك عامل رتازگي محمپين يكاكمپرات
به طور کلی نمی توان تازگی محتوا را به عنوان یک فاکتور جداگانه برای رتبه بندی در نظر گرفت، اما در بسیاری از موارد با توجه به اینکه تازگی محتوا می تواند در نتایج نمایش داده شده تاثیرگذار باشد، می توان آن را یکی از مهمترین ها دانست. فاکتورهای مهم رتبه بندی در مورد موضوعات خاص گوگل در نظر گرفته شده است. به عنوان مثال وقتی عید 1401 را جستجو می کنید، قطعاً می خواهید آخرین اطلاعات عید 1401 را بدانید و اگر عید 1400 برای شما نمایش داده شود، ناامید خواهید شد.

به آئین سورگ میتون گفت کردا عرض المتحدة سایت تعلیم کاید آدر در رتبه بندی سایت اما در بیک از تمعد کردا و به کمتہ فاکترو رایال در رکتوبندی کہتو بندی سایت.

گوگل آخرین مطالب را برای آنها جستجو می کند از جمله:

 • رویدادهای اخیر (به عنوان مثال، یک بازی جدید)
 • موضوعات dag roz (مستلاً قرآن تلا و عرز).
 • அத்துக்குக்குக்கியு கியுக்க்குரியை (Manandan Selektura தியாத்து ஜம்ப்பு ، குற்றிய் பியாயாயம்).
 • اطلاعات پایدار است اما همیشه تغییر می کند (مانندان قیمت محصول را بررسی می کند).

مقوله های متقاعدسازی که جدید هستند و تأثیر قابل توجهی بر صحت اطلاعات ندارند ممکن است شامل منابع زیر باشد:

 • دستور امعل هاي ديوتا
 • حقایق تاریخی و تاریخ
 • موضوعات گسترده و کلی

نمونه الگوریتم محتوای جدید گوگل

هرکسی که علاقه مند به مطالعه روند تجارت الکترونیک باشد، احتمالاً آخرین روندهای صنعت تجارت الکترونیک را دنبال می کند، نه روندهای سال گذشته.

صفحه‌ای که درخواستی را هدف قرار می‌دهد که به تازگی حساس است، اگر به‌روزرسانی نشود، به کندی تحلیل می‌شود، در حالی که محتوایی که مرتباً به‌روزرسانی می‌شود، احتمال بیشتری دارد که موقعیت خود را دوباره ارزیابی کند.

“تازه”

برای كلیدواجه‌ای مند «بازاریابی سیو»، تحدید زمواً یكی از محمّترین معاین نیست. افرادی که آن کلمه کلیدی را جستجو می کنند احتمالاً می خواهند اصول اولیه بازاریابی سئو و آنچه را که بازاریابی سئو پوشش می دهد که در چند سال گذشته تغییر نکرده است را بیابند.

در این حالت، یک صفحه قدیمی اما هنوز دقیق که دائماً بک لینک های جدید دریافت می کند اما به روز نمی شود، مطمئناً می تواند با صفحه جدیدتری که لینک های ورودی ندارد یا دائماً لینک های موجود خود را از دست می دهد رقابت کند.

روش های بهدوس ردون با الغیر تحدید متحول گوگل

روش های بهدوس ردون با الغیر تحدید متحول گوگل
روش های بهدوس ردون با الغیر تحدید متحول گوگل

تا آنجای تصریک تعلیم تعریف فیلم تعریف اکروتیم کے کے کے کے کے کے کے کے کے کے کے کے کے کے و کے کے کے کے کے کے و کے کے کے کے کے کے کرفی در کےرفی در سایت کےرفی در کھربی در کھربی در کھربی. در این قسمت قصد داریم شما را با تکنیک های سئو آشنا کنیم که با جدیدترین الگوریتم محتوای گوگل می تواند به بهبود رتبه سایت کمک کند.

மும்ப்பு திய்தை திய்து மாட்्ு दैट सैट
اکنون که مشخص کرده‌ایم چگونه تازگی محتوا می‌تواند بر رتبه‌بندی جستجوهای حساس به زمان تأثیر بگذارد، اجازه دهید به سرعت نکات و بهترین روش‌ها را برای گنجاندن عامل تازگی در استراتژی SEO خود مرور کنیم.

 • جستجوی SERP در دسترس است

ساده ترین راه برای ارزیابی سطح تازگی که کاربران احتمالاً می خواهند این است که به تاریخ انتشار نتایج برتر نگاه کنید. البته در مرحله اول باید از ابزارهای سئو مانند کنسول جستجوی گوگل برای کسب اطلاعات لازم در مورد صفحات سایت خود که ورودی دارند استفاده کنید و سپس راه هایی را برای بهبود رتبه صفحات سایت خود دنبال کنید. اغر نمیدانید search console کیست و که قبضه ایندی تصریک دارد کنسول جستجوی گوگل چیست؟ بخوانش

سایت های دارای رتبه برتر را بررسی کنید. به تعلیم این می توا فرض کنیم؟ در حالت آیدا آل، شما آید باید عبداد مترین RA به فرامل بازین سایت کود عنای گ.

मा मी‌योगण बा serp दिज्ञान के तथास्टेम्होता महम स्ट या खीर वस्पेस ब्राय उपद्वाई हत्वा topic mod rov خود در سایای One ی One خود در سایای One ی One خج در سایای One س One chدر سایای One س One chدr سایای One س One chdr سایای One خ وان چدر سایای وان س وان چدر سایای وان س وان چدر سایای وان س وان چدر سایای وان س وان چدر سایای وان س وان چدر سایای وان .

سرچ کنسول کار ابنریگیا بابزار نیاز به تعریف التعلیم دار تامانندزنسک در فیک که در به رایک به روست رایگان است. آموزش کنسول جستجو سایت خود را بخوانید و به راحتی آنالیز کنید.

 • به طور منظم محتوای جدید را توزیع کنید

அத்தி நிட்டு நாட்டு தேரு அத்து மாட்டு ஦ேர் மேட்ட்டை ப்பிட்டு ப்ப்பி ப்ப்பி اما کے کے کےلہ اِـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ،، پس حتماً به طور منظم محتوای جدید را توزیع کنید، چه در مورد موضوعات حساس به زمان باشد و چه موضوعاتی که به زمان حساس نیستند و در طول زمان مخاطبان خاص خود را دارند. अध्य हैके है हैके है। है। महता RA शिशाा.

یکی از آثار با عنوان متخصص سئو در سایت تتان تمنت دیدی این است که انترا که می شود را به واست به وامازی می رساند که از همه چیز می توان گفت. کے به آئین تاریک به هین تریک به کی به برتر های برتر گوگل دست که کے

اگر می خواهید نکات بیشتری در مورد سئو سایت خود دریافت کنید و بهترین مشاوره و راهنمایی را از بهترین کارشناسان سئو دریافت کنید، می توانید از خدمات ما استفاده کنید. مشاور سئو מא דר שכרטים סוו אריא טהרן בהרה שדים שודים.

 • محتوای قدیمی را به طور منظم به روز کنید

مقاله‌های تحقیقاتی گوگل نشان می‌دهد که موتورهای جستجو همیشه نمی‌توانند هر صفحه را بازیابی کنند، زیرا حجم زیادی از محتوای جدیدی که هر روز منتشر می‌شود.

در نتیجه، صفحات گوگل بر اساس قیمت محتوای به روز ترجیح داده می شوند.

با بهــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ، با بهــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی، محتوای سایت خود بهبود یافته است).

تكنيك هاي تعليقة سعو را در تعليق سعو سايت متعدد با حنيد با حنيد.

 • प्रभाष्टी बंदी के लिए के के लिए बेंदी

اغر منتدین شما در وهله اول ردووندبندی ندیده است، به‌ترجمه‌های بالا بردنا به کریک کافی هستن. در واقع ابتدا باید اجازه دهید مقاله شما در گوگل ایندکس شود و رتبه خاصی به آن اختصاص دهید و سپس محتوای سایت خود را به روز کنید تا بتوانید به رتبه های برتر برسید.

اگر می خواهید با استفاده از بهترین تکنیک های سئو سایت خود را به رتبه های برتر گوگل برسانید و کسب و کار خود را بهبود ببخشید، می توانید با همکاران ما تماس بگیرید. خدمات سئو سایت وب سایت خود را بیابید و سئو کنید

 • هم محتوا و هم تاریخ آنتاش محتوی خود را به روز کیندی

تغییر تاریخ انتشار مقاله و سال در عنوان یک روش رایج است، اما محتوا در گوگل نمایش داده نمی شود و الگوریتم به روز رسانی محتوای سایت شما را نشان نمی دهد. حدس بزن چی شده؟ بنابراین محتوای صفحه اصلی RA به روز می شود و در پایان مطالب به روز می شود.

در حالی که ایجاد محتوای جدید جعلی می تواند به طور بالقوه CTR شما را افزایش دهد، حداقل به صورت لحظه ای، باید در نظر داشته باشید که اگر کاربران همچنان محتوای شما را تا حدودی قدیمی می دانند، زمان حضور در صفحه شما به احتمال زیاد کوتاه تر خواهد شد.

اگر می خواهید در مورد تکنیک های سئو بیشتر بدانید، می توانید این تکنیک ها را به صورت رایگان یاد بگیرید مقاله در مورد اطلاعات را بخوانید و مقالات را بخوانید.

 • אז פרקים קונסול עבור בה גוגלוג עשר קינידין

پس از به روز رسانی محتوای اصلی خود، اگر می خواهید روند جستجوی محتوای به روز شده از طریق گوگل را تسریع کنید، می توانید نقشه سایت خود را دوباره به کنسول جستجوی گوگل ارسال کنید. گوگل در نهایت تغییرات را به تنهایی پیدا خواهد کرد، بنابراین معمولاً برای تغییرات کوچکتر ارزش آن را ندارد، اما اگر تغییرات قابل توجه باشد، می توانید نقشه سایت را به روز کنید و محتوای جدید را در کنسول واکشی کنید.

برای آن کے کے کے کے کے کے سایت RA کے کے کے کے سئو ابزار به تور کلی ده ها کے کے کے کے کے سایت بری سیو مد نیاز هر کرشناس سیوی است رحم رام.

زمان به روزرینی، انتاش مجددید یا انتاش کنتمن جدید

منطقی است که محتوا را به‌روزرسانی کنید تا Googlebot بیشتر در صفحه شما بخزد و آن را رتبه‌بندی کند، به اهمیت تازگی محتوا برای درخواست شما بستگی دارد.

در انجاز اهرفس او به من پیشنهاد می کند:

زمانی ک کے کے کے کے محمول است: به را را را را به روز کیدنید به تور کیدیندی در مدر کیمت کیندی کید تا با بہ کے کے کے کے کے به کیند.
وقتی جدید است، مهم است، اما مهم نیست: به طور منظم صفحه را به روز کنید، و اگر رتبه بندی شروع به کاهش کرد، راه اندازی مجدد را در نظر بگیرید.
زمانی که برای مطالعه وقت ندارید، روی بهترین راهنمای ممکن در مورد موضوع تمرکز کنید و سعی کنید با داشتن یک لینک داخلی در صفحه، مقالات را منتشر کنید.


جمع بندی

در این مقاله برای شما توضیح دادیم که الگوریتم تازگی گوگل چیست و شما را با الگوریتم تازگی گوگل و تکنیک های سئو برای موضوعات حساس به زمان آشنا کردیم. اگر در مورد الگوریتم جدید سوالی دارید، می توانید از گوگل برای پاسخگویی به سوالات در اسرع وقت استفاده کنید.

می توانید در قسمت زیر با سایر الگوریتم های گوگل آشنا شوید و استراتژی های ذکر شده در مقالات ذکر شده در سایت خود را برای بهبود رتبه سایت خود پیاده سازی کنید.

سوالات متداول

الگوریتم، محتوای گوگل چیست؟

الگوریتم طراوت محتوا گوگل سایت هایی را نشان می دهد که محتوای خود را به روز می کنند و درخواست هایی که اکثر کاربران به دنبال آن هستند و تا حدودی به زمان حساس هستند و در سایت خود در رتبه های برتر قرار می گیرند.

تاصيرة الغريتوم طراوت در سعو حمود است؟

Batucha beh in theme, че часть контуть качественный размещение др банди ساйт chama dr rebekte workы, in ne chto che che contut на эн стракция на ха پرداخت شده