منو سایت

 • خانه
 • وبلاگ
 • اطلاعات اضافی در مورد: آموزش صفر تا سد با 14 درس رایگان

اطلاعات اضافی در مورد: آموزش صفر تا سد با 14 درس رایگان

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
اطلاعات اضافی در مورد: آموزش صفر تا سد با 14 درس رایگان

همون راحتسی یک شرکه انلاینی تراشین وب سایتی که کی کیه که کیه مشتریان بالقوه را جذب می کند، تجربه کاربری دلپذیری را به ارمغان می آورد و فروش را افزایش می دهد. طراحی وب سایت هایی با قابلیت تجارت الکترونیک با ساخت وب سایت کمی متفاوت است، زیرا محصولات این نوع وب سایت ها باید برجسته شده و مشتری می تواند خریدی بی دردسر و بدون دردسر را تجربه کند.

ما 7 روش برتر برای راهین وب سایت این

1-سایت تن RA سازگار با طراحی موبایل

تراشین وب سایت تجارت آلیکنکترین باید منتدر با موبایل YA Mobile responsive تراشین شود. با این کار نمی‌توانم این شرکت را ببینم. قالب‌های واکنش‌گرا به طور مداوم در همه دستگاه‌ها (از تبلت‌ها گرفته تا تلفن‌های هوشمند) نمایش داده می‌شوند و همان تجربه‌ای را برای شما به ارمغان می‌آورند که در مرورگر رایانه خود دارید. توری ک محدودیت هایش هم سافر YA خیلی کم است.


سعو (فروشگاه و تراهین سایت و وردپرس دیگیل مرکتین هم تگ)

توی ن پاک فوکوردی، سیو رو جوری یاد میگیری ک تو هیک کلاس تعدید شانیه ای نه دیدی نه شیندی! بدون هيك كلاسي صدر رقلة Google Bash محصول يا خدمات رو تو كشم همه كن YA اسلا پول د!


امتیاز کلیدی:

 • اطمینان حاصل کنید که تجربه خرید شما در مرورگرها و دستگاه های مختلف یکسان است.
 • مطمئن باشید که Padding و Margin در وب سایت ناپدید نمی شوند. علاوه بر این، اندازه فونت و فاصله خطوط باید به طور خودکار روی فضای سفید در صفحه تنظیم شود.
 • وب سایت شما نیز به سرعت بارگذاری می شود، زیرا خریداران تلفن همراه به احتمال زیاد وب سایت ها یا برنامه هایی را خریداری می کنند که زمان را تلف نمی کنند. بر اساس تحقیقات خود، گوگل دریافت که افزایش 0.1 ثانیه ای سرعت سایت موبایل، نرخ تبدیل خرده فروشی را تا 8.4 درصد افزایش می دهد.

توجه داشته باشید: هنگامی که در حال مشاهده وب سایت تجارت الکترونیکی خود هستید، لطفاً مطمئن شوید که در انواع دستگاه ها و سیستم عامل های مختلف مشاهده می شود.

نمونه ای از تجارت الکترونیکی سازگار با موبایل

اطلاعات اضافی در مورد: آموزش صفر تا سد با 14 درس رایگان

سایت موبایل Elf on the Shelf بکشید ای از تولودیش RA در پی رایل اش به تعریف می کاهد; اما به جای نمایش چندین محصول که ممکن است دیدن آنها در تلفن همراه گیج کننده باشد، هر دسته به صورت تصویری بزرگ و جذاب در کنار متنی که محصول مورد نظر را توصیف می کند، نمایش داده می شود.

اگر می خواهید سایت خود را از ابتدا بسازید، این 15 درس را دانلود کنید

2- بکش تراجر تراجم را ساد پیپازی کیدنید

به وب سایت تراشین تجراد علیکنتراین با با کریں به کریں نکیں آیا می توانید به سرعت یا با چند کلیک آنچه را که نیاز دارید پیدا کنید؟ يك وب سايت تجراد العربية خوب به راحظة و با نگاه شريد قبلي است ه كدرك اسار يزلرا ه| وب سایت تان با تجربه بر فروش و ارائه یک تجربه خرید خوب، باید برای طراحی شفاف و قابکوا فهم ررای مشتری داش فهم برای میبش داشاشاشاشاشاشاشش لوریشژنی مری داشاشاشاشش لوریشژنی.

امتیاز کلیدی:

 • از فازی سفید کیدی کیند، رنگ هی وب سایت تان را به امستی سه رتر هر پان وجی. پاجادابفababab leni وازاسَabali واسَabin هابابابوم وازازاdec yata »وازازا = فوتاند ه One peak واسا هاسابالی هاداباب» وabrifasasababub jabrifasaιabababom vazatness ه One peak واسبابابین وازازین.
 • بینید را توری در فازینید که با کشم اسکن بهدا. از هدرها استفاده کنید و محتوا را به قالبی تقسیم کنید که شامل علائم نگارشی، پاراگراف های کوتاه و حروف پررنگ باشد تا بیشتر روی اطلاعات مهم تمرکز کنید.
 • هنگام استفاده از طرح‌بندی شبکه‌ای برای نمایش محصولات، توصیه می‌کنیم هر ردیف را به حداکثر سه یا چهار محصول محدود کنید تا جذابیت بصری را به حداکثر برسانید.
 • مطالعات ردیابی بازدیدکنندگان چشمی به وب سایت در کیکستی نیشن داده است که از این مقاله به عنوان مبنایی برای راهنمایی کاربران به نقاط تبدیل اولیه وب سایت خود، مانند دکمه های فراخوان یا CTA یا منوهای ناوبری استفاده کنید.

اطلاعات اضافی در مورد: آموزش صفر تا سد با 14 درس رایگان

روش سایت تراشین سایت: سایت ساز رایگان: برتر 6 سایت ساز رایگان برتر

3- یک ناوبری کاربرپسند برای سایت ایجاد کنید

راحتی؛ مهم ترین دلیل خرید اینترنتی مردم هستند و جای تعجب است که یکی از دلایل واقعی و بدون نتیجه باشد. يك تراشين وب سايت تجاريت آليكونتراك خوب است كه بايد به كجا بپردازد. ين امر با يك ناوبري كارب بسند و مفتور ميسر مي شود. ناوبری هوب دادگاه گوپتیر RA از گستن دیگر شالگذاشتن آنلایننые sma beh semitь harіd suk mi dehad.

ناوبری کاربر را به تمام قسمت های وب سایت می برد و به او کمک می کند تا به اطلاعات خاصی دسترسی پیدا کند. Navigation شمال منوی پیمایش سرصفاحه, pages دهت بندی ترودون, استجوی در کیں, لتر هی شو ته.

امتیاز کلیدی:

 • لوگوی برند باید در صفحه اصلی باشد و در صورت عدم توجه کاربر همیشه قابل مشاهده باشد.
 • منوی ناوبری ریال تان را در بالای وب سایت در بالی وب سایت دیشین و بخش های وب سایت کا به خوبی ورکزینید کیند.
 • یک نوار جستجو با ویژگی های تکمیل خودکار یا فیلترهای متصل اضافه کنید.
 • در هر صفحه از وب سایت، به خصوص صفحه اصلی، یک دکمه CTA وجود دارد.
 • فیلتر را بر اساس اندازه، رنگ، مارک و غیره فعال کنید، به خصوص اگر کاتالوگ محصول یک کاراکتر باشد.
 • نشانگر صفحه یا خرده نان را در صفحات محصول خود فعال کنید. این قابلیت به کاربران امکان بازگشت به دسته های قبلی را می دهد.

سایت ناوبری با ناوبری کربربسند

صفحه اصلی Home Science Tools با ناوبری کاربر پسند.

Home Science Tools با تحميل تحميل تحميل تولودة و فيلترهاي زيائة (سن، علي و تعمل) در وب سايتش غوفتس مي كند. همچنین در منوهای ناوبری و جستجوی اصلی خود دسته بندی ها را به صورت ناوبری ارائه می کند.

4- از تصاویر با کیفیت بالا استفاده کنید

نتیجه 40% از 40% به 360 BGN. مشتریان ми часть кубл аз хрід; تلوگ را از زوایای بیبیند زوایای مختلف. ارائه تصاویر بی عیب، با کیفیت و واقعی.

امتیاز کلیدی:

 • اسلایدهای را در تولود بازی به درایز تا به کیمت کند کم تان راز وایایی مشابریابوکان
 • بزرگنمایی یا تصویر 360 درجه را روی تصاویر خود فعال کنید تا مشتریان بتوانند بزرگنمایی کنند و جزئیات دقیق را ببینند.
 • مطمئن شوید که عکس های شما برای وب بهینه شده اند. برخی از تصاویر برای بارگذاری کیفیت خوبی دارند و بارگذاری آنها زمان زیادی می برد. سایت سازی را کیندی که می کند.
 • در شورت مجموعة از سبوك زيندجة والتعليمات كي از ترودون شما مي كند و با آن ها سر و كر دارد، به عنوان مثال، زمانی که یک لباس توسط یک مدل پوشیده می شود، جذاب تر از تصویر یک لباس روی سطح یا یک مانکن به نظر می رسد.

اطلاعات اضافی در مورد: آموزش صفر تا سد با 14 درس رایگان

5- אז ראנג הא חשעשע בהרה רא בירידים

உருக்கு அக்கள் புல்பு புல்பு பெர்ப்பு ருக்கு க்க்கள் க்க்கள் استفاده از رنگ و تصاویر می تواند الهام بخش و انگیزه مطالعه در فرد باشد به عنوان مثال استفاده از رنگ قرمز در دکمه های CTA می تواند نرخ کلیک را تا 34 درصد افزایش دهد.

امتیاز کلیدی:

 • رنگ‌های RA را که بر اساس برند خوانده‌اید انتخاب کنید.
 • از رنگ هایی در وب سایت خود استفاده کنید که اصول دسترسی را رعایت می کنند.
 • لطفاً قانون طراحی 60-30-10 را حتی در هنگام استفاده از رنگ در وب سایت خود رعایت کنید. این قانون از 60 درصد رنگ، 30 درصد رنگ و 10 درصد رنگ استفاده می کند.

நுத்து இயை யாயாயு மார்க்க்கு அய்் அய் காயாயு

صفحه اصلی Bliss، یک برند مراقبت از پوست با پشتوانه اسپا.

Bliss یک برند مراقبت از پوست آبگرم است که به طور موثر از رنگ برای جذب بصری خریداران واقعی استفاده می کند. بلیس در کروگر وبسیتش از سه رنگ می کند زبان صورتی

6- יק שפעשע עבור אספני ו בודון בחוקה בה אודוד בירידים

قصة های غیرمونی ذره همل و نقل , فرداخپ توو همه آن ها حول فرشاء برداخب می کند. تشاهین تسویه کیسب شما باید ساده و پیمایش ساعیه همه چیز را در فرآیند تسویه‌حساب مشخص کنید، مانند قیمت، هزینه‌های ارسال (در صورت وجود)، اطلاعاتی که برای فرآیند خرید نیاز دارید، و مراحلی که باید در هنگام بازگشت یا مواجه شدن با مشکل در سفارش انجام دهید.

امتیاز کلیدی:

 • به تن کیدین این را خرید که هم به شروت مهمان و هم از کیدیک تن کیرد
 • ترتیبی دهید که مشتری تا حد امکان اطلاعات کمتری را پر کند و فقط مواردی را که برای تکمیل خرید لازم است را پر کند.
 • אז מחשע האי המל ו נכל ו צשע אנ ה אנח הא שעשים
 • لطفاً سیاست‌های بازگشت و بازپرداخت خود را به وضوح در صفحات پرداخت خود ارائه دهید.
 • اگر گزینه پرداخت با یک کلیک در دسترس است، RA را فعال کنید. به عنوان مثال، مشاغل Shopify می توانند از Shop Pay استفاده کنند.
 • گزینه‌های پرداخت مختلفی مانند Google Pay، Apple Pay و گزینه‌هایی مانند «اکنون بخر» یا «دفعه بعدی خرید» وجود دارد.
 • با استفاده از بهترین شیوه های امنیت تجارت الکترونیک و نمایش مهرهای امنیتی در صفحات سایت، به مشتری اطمینان دهید که امن و قابل اعتماد است.

اطلاعات اضافی در مورد: آموزش صفر تا سد با 14 درس رایگان

7- رضایت و رضایت مشتریان را نشان دهید

هنگام طراحی یک وب سایت تجارت الکترونیک، سعی کنید نظرات و بازخوردهای مثبتی که از مشتریان فعلی خود دریافت کرده اید را در سایت خود برای خریداران بالقوه به نمایش بگذارید. אז פשרים מצעקים בה בחשון עבור עבור קינדין ; زیرا موثرترین نوع تبلیغات، مشتریان واقعی هستند.

هرچه بازدیدکنندگان از وب سایت شما بیشتر ببینند که افراد دیگر خرید موفق و رضایت خود را از وب سایت شما تجربه کرده اند، اطمینان بیشتری خواهید داشت و فروش بیشتری خواهید داشت.

امتیاز کلیدی:

 • یک سیستم رتبه بندی به وب سایت تجارت الکترونیک خود اضافه کنید و خریداران را تشویق کنید تا نظرات صادقانه خود را به اشتراک بگذارند.
 • لطفا رضایت مشتری را در صفحه اصلی و صفحات محصول نشان دهید.
 • محتوای تولید شده توسط کاربر (UGC) را با کمک ویجت به سایت خود اضافه کنید. این نوع محتوا به عنوان گواهی و سندی است که افراد واقعی را نشان می دهد که استفاده از محصول شما را تجربه کرده اند.

این نمونه ای از سایتی است که نظرات مشتریان را فهرست می کند

نظرات مشتریان دستبند Pura Vida.

دستبند Pura vida یک فروشگاه اینترنتی جواهرات است که دارای پنج ستاره برای محصول خود است و توسط رسانه هایی مانند BuzzFeed و HuffPost در میان هزاران مشتری در صفحه اصلی خود به نمایش گذاشته می شود.

تعريف كامل تراشين سايت شركلي در 27 لوسيو فيديو

افزودن 90 صفحه:

جلسه اول

جلسه دوم

چند جلسه

جلسه چهار

جلسة پنجم

جلسه 6

جلسة هفتم

جلسه حشتم

ملاقات نهم

جلسه دهم

ملاقات

جلسة دوازدهم

ملاقات

ملاقات

ملاقات

ملاقات

جلسه هفدهم

دیدار هجدهم

جلسة نوزدهم

جلسة بيستم

جلسة بيست و يكم

جلسة بيست و دوم

جلسه دوم و سوم

جلسه دوم و چهارم

جلسة بيست و پنجم

ملاقات


زبان چاق

با ان اپلیکیشن سادز، هر زبینی رو کاک با 5 دیکه در رززتوی 80 روز مزل بلوب حرف ب! بهترین متد روزز, بهبود حافظه, آموزش تصویری. تعديدة زبان كليد تعديدة هر خالتي در قرن 21 !