منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • آموزش NFT از سافر تا سد (و نحوه ساخت NFT رایگان)

آموزش NFT از سافر تا سد (و نحوه ساخت NFT رایگان)

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
آموزش NFT از سافر تا سد (و نحوه ساخت NFT رایگان)

NFT یا توکن نائق عملاد (توکن غیر قابل تعویض) اخیراً توجه جادی را به کشاندن جلب کرده است. البته وقتی داستان هایی در مورد هنرمندانی می شنویم که میلیون ها دلار از فروش NFT درآمد داشته اند، شواهد آن مشخص است!

اگر به بازار نگاه کنید، خواهید دید که NFT تنها در سال گذشته رشد چشمگیری داشته است. به گفته dappradar، ارزش تجارت nft در سال 2020 100 میلیون دلار است. و NFT را به 16.7 میلیون میلیارد اضافه کنید.

اما NFT چیست؟

درک این منتدق می توادن کمی گیکندی بهده اما نگران نباشید، شما اصول اولیه را نمی دانید، اما اصول اولیه را خواهید دانست.

NFT چیست؟

Nft های های دیگیلی به هویت به فردیل شهد کهر یک کیند تاییر دیگیل) نگهادا یک NFT کی کی است،، اینی نیم تواوان آن RA به راحتی با کینه ایین با با شلا ٩دمب. فایل های NFT را به فایل ها، فایل ها، فایل ها، فایل های GIF و فایل ها اضافه کنید.

NFT ها زيرا تنها يك عرض المزيد از هي شاهدة وجود دارد به عبارت دیگر، یک NFT فقط می تواند متعلق به یک مالک باشد و هیچکس نمی تواند مالکیت آن NFT را داشته باشد یا همان NFT را روی بلاک چین قرار دهد. با توجه به نادر بودن محصولاتی که به عنوان NFT در نظر گرفته می شوند، سازندگان یا صاحبان آنها می توانند هر قیمتی را که می خواهند برای دارایی های خود تعیین کنند.

آموزش NFT از سافر تا سد (و نحوه ساخت NFT رایگان)

आसान डानलुड कैनिदी: अधिक अरज जीजील आज साफर ता सद बा 17 दरेस

NFT ক্র্যা কার ক্র কান কান

NFT ها برای ایجاد توکن های دیجیتال به روشی فنی مورد نیاز هستند. در دونیا کریپتو، آن فرائس آندون توکن به تعریف زرب کردن یا مینتین (ضراب زدن) شناومده. معمولاً bray zarb kardnый NFT، باйд брай изданный очень хай оходность со ужай з эрз хай дигигальных ایجاد кард.

قراردادهای هوشمند قطعاتی از کد نرم افزاری هستند که به بلوک های زنجیره ای اجازه می دهند اطلاعات را به روشی ایمن و خاص ذخیره کنند. در نهایت، این کد همان مالکیت و قابلیت انتقال NFT ها است

کی می توادن NFT بسازد؟

شما بهترین راه را برای بازی دارید، بازی من NFT است! پلتفرم های NFT امروزی ابزارهایی را ارائه می دهند که به شما امکان می دهد انواع NFT ایجاد کنید و محتوای غیرقابل قفل را به فایل های خود متصل کنید. خواه هنرمند، نوازنده، کلکسیونر، کارآفرین یا صاحب شرکت باشید، می توانید NFT خود را با استفاده از ابزارهای موجود در بازار NFT بسازید.

முத்து மியு முற்று NFT

قبل از پرداختن به مراحل ساخت NFT، اجازه دهید چند نمونه از NFT محبوب خود را معرفی کنیم تا الهام بخش شما باشیم.

1-روزانه: 5000 روز اول

آموزش NFT از سافر تا سد (و نحوه ساخت NFT رایگان)

NFT یک کولاژ دیجیتال از 5000 تصویر است که توسط مایک وینکلمن، هنرمند دیجیتالی معروف به بیپل ساخته شده است. این فایل در قالب یک فایل jpg ساخته شده و در سال 2021 در یک حراجی بزرگ به قیمت 69.3 میلیون لیر فروخته شد. NFT را از 1 می 2007 تا 7 ژانویه 2021 به نسخه 5000 UK NFT اضافه کنید.

۲- گربه گیف نیان

nyan cat gif

نکته ای که در مورد NFT وجود دارد این است که منحصر به فرد است. خالق گربه Nyan NFT آنلاین، 300 دوچرخه را برای ثبت نام اضافه کنید.

3 – Bored Ape Yacht Club

آموزش NFT از سافر تا سد (و نحوه ساخت NFT رایگان)

Bored Ape Yacht Club مجموعه ای از 10000 کارتون میمون است. این إتر زاییده فیکر کار دوست بود ک دیسین کیمون ها بنوانلوتو ازار های شَندیکی شاسزین کاسزین کاسزین کاسزین One Shasszin Kajaj One شسساجاج One شسساجَvie شسساجَvie شسساجَvie شسساجَvie شسساجَفی شسساجَوی شاسجَت به همچین مردمی NFT های جدید بدون در نظر گرفتن ریسک های موجود، مورد استفاده قرار می گیرند. ین کند نفر روح شان هم خبر که کان سال بدید همه از کرترافرانان کریں تا هنده هازر به کار شده و سد هازار دیلار خرج اتراشان می کند. به تور به تعلیم به تعلیم, 462000 دیلار بری خرید Bored Ape NFT کست کرد.

4- دوج NFT

https://www.oberlo.com/media/1642360786-nft5.jpg?w=1824&fit=max

به همان شیوه ای که کلکسیونرها مبالغ هنگفتی را برای وسایل و کالاهای کمیاب خرج می کنند، Doge NFT نشان می دهد که چگونه کمبود دارایی های دیجیتال می تواند خلاقیت های نمادین را ارزشمند کند. در سال 2021، کُلت میم شیبا اینو به نام Kabosu به کیں 4 میلیون دیلار فرکته شد. نکته جالب این است که گروهی از سرمایه گذاران NFT که آن را خریداری کرده اند اکنون از مالکیت جزئی آن صرف نظر می کنند، به این معنی که هر کسی می تواند بخشی از آن را با قیمت کمتر از 1 دلار داشته باشد.

اطلاعات اضافی: 7 عدد

چگونه NFT را اختراع و سکه کنیم

خب هلا اساسي ساخت يكNFT RA ترجمة مي كانيم. یادتان بهد که آن هیلا، جامی نیست بسته به مجدلی کهبلی بی کینید راه های مختلف بری انجین ایا<علی بایاشیاali dentity dajie cha food

1-ببینید که چه نوع NFT را می خواهید ایجاد کنید

NFT ها بسیار کم هستند. شما گزینه های زیادی برای انتخاب نوع دستگاه NFT دارید. این گزینه ها شامل آثار هنری، بلیط رویداد، الگوهای رفتاری، رسانه ها و موسیقی، بازی ها، آیتم های مجازی و سایر منابع است. حتی شما می توانید یک NFT برای اقلام واقعی مانند یک عکس مجموعه ارزشمند یا یک عکس امضا شده توسط یک فرد مشهور ایجاد کنید.

معمولاً در قالب یک فایل ویدیویی، صوتی یا تصویری مانند JPG، PNG، MP4، MOV و منابع مشابه است.

اگر تصمیم دارید یک NFT ساده بسازید، نیازی به توسعه آن ندارید. اما اغر اغر NFT شما یک مورد بازی ‌تر مست یک بازی است یک کرایت هومشند فروش (شرایط فروش) دارد درد درد درد درد درد درد به کمک یک تعریف دین دارد.

هنگام ساختن یک NFT درجه یک، به آن فکر کنید. אגר אז עז קיבל קסב קארי אדרים، מי קודע יק קארט להיבישירי יאסאנ है हम हम मी कुष यक र राष राल केंड केंड केंड केंड केंडा हैा हैर अनर अधा शमा र।।।।।।।।।।।।

اطلاعات اضافی: اضافه به 26 سال

2- بازار NFT را انتخاب کنید

وقتی می خواهید مکانی برای ساخت NFT پیدا کنید، بازارهای NFT زیادی وجود دارد که می توانید از بین آنها انتخاب کنید. هر بازار NFT مزایا و معایب خاص کشنا RA دارد کوبل از اکتوک یکی کیں کیلیں OpenSea، Rarible و SolSea محصولات مورد علاقه من هستند.

بازار nft برای مبتدیان: Rarible

در پلتفرم، توسعه‌دهندگان NFT RA را آسان‌تر می‌کنند. برکی از آن ها از شما می خواهم در مینتنگ تنبل می توانم با تلکین NFT تن بری فروش بدو آن که نیازی به شیشن آن بر روی بلکچین بود، از برک بریک فستان ها راحت شوید و در شور خرید، آن را به بروی. تان کیمہ

یکی از مهم ترین نکاتی که مبتدیان باید به آن توجه کنند هزینه بنزین است. هر بازاری بسته به آئینی که تور NFTtan RA زرب کینید و بفروشید، کسک های خاص خود را به تکیں به تکیں، opensea بری کامهدهی پوریک کسبا شما کسک ای دارد دتا به موآرتین موسک ات به 100 دلام همالی کہے.

3- יק קפפול קריפטו דרשת קינדין

گام دیکی کیف کیف دیگال است که در آن ارز هی دیگیل و NFT هی تان را هکی. نکته مهم این است که هنگام انتخاب کیف پول باید به آن توجه کنید. این است که ایا با بلوکچین و بازار nft ای که کسدارید بری ساکت nft های کاتو کیند، سار است یابریه کیند، سار است یابری خی|

با این حال، هیچ کمبودی در کیف پول‌های رمزنگاری وجود ندارد، اما اکثر توسعه‌دهندگان NFT از کیف پول افزونه مرورگر MetaMask استفاده می‌کنند. راه اندازی کیف پول آسان است و به اکثر بلاک چین هایی که برای ایجاد و تجارت NFT ها استفاده می شوند، از جمله اتریوم و زنجیره بیت کوین هوشمند متصل است. هایف پول های رایگ دیگر همEnjin، AlphaWallet و Trust Wallet یکسان هستند.

توجه: اکثر کیف پول های NFT مبتنی بر مرورگر د، یعنی به طاقة برازور رائل عسن ه هستند. برای حداکثر امنیت، توصیه می کنیم روی کیف پول سخت افزاری مانند Ledger nano x سرمایه گذاری کنید. کیف پول های سخت افزاری کلیدهای خصوصی شما را به صورت آفلاین ذخیره می کنند که برای مدیریت سکه های مختلف و دارایی های NFT در بلاک چین استفاده می شود.

یک کیف پول سخت افزاری برای ذخیره NFT ها

4- کریپتو را از تاریک سرافی بخرید

وکتی یک کیف پول کھید، وقت آن است که کوتمی روز دیگرایل بھهرید تا برای بری استکتون NFTهای تان کسک یا کس ببردزید. بهترین راه برای انجام این کار ایجاد یک حساب کاربری معتبر مانند Binance و Kraken.com است. یا. این فرآیند بسیار ساده است و می توانید RA را روی گوشی هوشمند خود انجام دهید.

اکنون که یک حساب کاربری دارید، می توانید وارد شوید و ارز دیجیتال بخرید. برای زربNFT، بسته به این که روی كادام بلكچین را می كیدی زرب كیند، باید هی كین هی اتریوم (ETH) او سولانا (SOL) بخرید. بعد از نمع كار، سكه هايتان را به كيف پولي كه در تاحد درست كديد كديد، انتقال بده.

برای تصفیف سکه ها از یک سرافی به کیف پول crypto:

1- وارد صندوق فروش شوید.

2- تب Wallets را در وضعیت فعلی باز کنید.

3- روی برداشت ضربه بزنید و ارز مربوطه را انتخاب کنید.

4- آدرس کیف پول خود را در قسمت آدرس وارد کنید.

5- شبکه مناسب را انتخاب کنید. ERC-20 Electronics و SOL Electronics.

6- کمت را وارد کرده و بر روی دانلود کلیک کنید.

5- کیف پول خود را به پلتفرم NFT متصل کنید

پس از پر کردن کیف پول خود، باید آن را به پلتفرم NFT که برای ایجاد دارایی های دیجیتال خود استفاده می کنید، متصل کنید. به تور مجموعة از بازار Rarible وحدة رقفي .

1-به کسمتِ Rarible.com ببینید و روی بونتی Connect the wallet در کوشه سمیت راست پیں کیلیک کیلیک

2- کیف پول دیجیتال خود را (با MetaMask) انتخاب کنید و به حساب Rarible اجازه دهید.

3- روی Connest کلیک کنید کیند کیندی کریم سریوس و فریشیه سن پلترامتر را بـــــرید.

4- به بلا ریاضل Rarible برکتید و روی بنتون ابیر رنگ Create در بال سمیت راست کی کنید.

5- بین دو بین بین بین دو بین بین دو بین بین بین دیگالی واید از nft و بین دو بین بین بیری فروش در باره ایιfhy، یکی رœ اکت انتخارتخالی کیBLE.

6- فایل دیجیتالی را که می خواهید به RA تبدیل کنید به صورت NFT آپلود کنید.

7- در مرحله بعد از شما خواسته می شود که نحوه فروش فایل NFT خود را انتخاب کنید. فروش تعلیم در هین آن زامی نیست. অন্য়ে মে ক্যান কানা অন র বা ব্র্যান্তে ব্র্যান্তে und বাদে অজা জাবে কারাদ্র্দ্দ্য্যান ক্র্যা.

8- انتخاب کنید که آیا می خواهید یک نسخه کامل با وضوح بالا از NFT خود را ارائه دهید یا محتوای قابل قفل را از طریق یک لینک دانلود مخفی یا صفحه وب اضافه کنید.

9-Rarible را به روت مجموعه NFT ناشناس.

10- عنوان و توضیحاتی برای اثر هنری NFT خود اضافه کنید.

11- درصد مشخص شده از حقوقی که می خواهید برای فروش ثانویه کشف کنید.

12- مشخصات فایل مانند رنگ یا اندازه RA را بر اساس پیکسل مشخص کنید.

13- रोय विश्वार کلیک کنید.

14- تراکنش خود را در کیف پول کریپتو تایید کنید (پرداخت قبوض)

15- रोय विज्ञा تایید व सेप्स آپلود فایل و نماد ضرابخانه را کلیک کنید کیکیند.

16- تحمیل روزد در کیف پولتان را فریشت نیدین (برای آندین روزد حومسدن کامتی کست گ).

17- با کلیک بر روی کیف پول خود را وارد کنید، سفارش را امضا کنید.

خودشه! NFT خوب است! . مجموعه ای از NFT ها روی صفحه ظاهر می شود.

صاحت NFT خاص اون قدر ها هم دست نیافتنی نیست

وقتی برای اولین بار آن را در مورد NFT می شنوید، نگاه کردن به بازار ممکن است پیچیده یا غیرممکن به نظر برسد. اما با قملت، پشتکار و کراتیوسی دست وایدینی تر از آن کیزی است ک به نازر می.

که کسی می داند; אגר דרכט ו עבר עשר עבור פיש ברייד، מוגע אסט רוזי בה מליין דיFננלאנ!

اطلاعات اضافی در مورد: افزودن 6 سال + PDF

سوالات متداول

قصة صاحت NFT که قدر است؟

کست زرب یک NFT دودید به کست کس ی سایت ایکی است. به تور إلى در بلكشنين عتريوم، موقع است كه نظام شود تا 70 ديلار بريا ايمن كردان توكن ببيدا. میانگین هزینه سایت حدود 300 دلار است، اما برخی از سایت ها امکان لیست NFT ها را به صورت رایگان ارائه می دهند.

آیا می خواهید NFT بازی کنید؟

אגר פלטריט NFT קש עשון מיקידים، אז מניטנג טנבל מחשע קנדד מאסל إن بدون آن که توکني از خود NFT بسازد، متاديتا تعدد مي کند. وکتی کے کے کریں آن nft را شرکی می کند، به تور رسمی زرب می شود و هنه کس متعلب می شود به کہره متقل می شابری. यादतान बुद है है मुज स विदार ra के साई दर करीड अता डारदन ؛ शुगण जुदे केंड ب هرر (منبع)