منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • آموزش وب ساز wysiwyg و معرفی امکانات و امکانات

آموزش وب ساز wysiwyg و معرفی امکانات و امکانات

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
آموزش وب ساز wysiwyg و معرفی امکانات و امکانات

WYSIWYG Web Builder (نسخه 4.1.17) وب سایت هایی را برای انتشار و دانلود اضافه کنید. کوکوک و فریلنسرها می دهد بدون نیاز به ههریت و دانش زیاد با اختی ام ال (HTML) با کیری (jQuery) سایت بصورین. با دانلود و نستب آن نرمفزار می کی کا هی کوکوک کو بزرک تراشین سایت وبلا گ کاربی PORTAL و نهیں RA تحمیل

پلتفرم WYSIWYG Web Builder دارای تم ها، انیمیشن ها، فونت ها، دکمه های ناوبری و تمامی ویژگی های مورد نیاز برای طراحی سایت قابل تنظیم است. قبعد تحديد و رحا كردان (drag and drop) link كربر اين برامنا به شما ميكند تا آلمتر بدون وب را در برامبازي كيند.

علاوه بر این، WYSIWYG Web Builder چندین ابزار گرافیکی، فیلترهای پس‌زمینه، منوهای سفارشی، گالری‌های رسانه، قالب‌های وب، نقشه‌های تصویری و سایر ویژگی‌های مفید را ارائه می‌دهد.


سعو (فروشگاه و تراهین سایت و وردپرس دیگیل مرکتین هم تگ)

تویی ان پاک स अधिक या पक डी गह आ नह दीदी नह शेनिदी! بدون هيك كلاسي صدر رقلة Google Bash محصول يا خدمات رو تو كشم همه كن YA اسلا پو ل در بيار!


در کانار آن متن دانلود کنید: دانلود 2 بهترین کتاب های تعریف سایت تراشین

برخلاف اکثر پلتفرم‌های SaaS، WYSIWYG Web Builder به خوبی کار نمی‌کند. بلکه این برنامه تنها ابزاری برای ساخت وب سایت برای راه اندازی پروژه های مختلف است. خبر خوب این است که وجود صدها ابزار مختلف در این برنامه باعث می شود که کاربران من مهارت و دانش برنامه نویسی نداشته باشند و بتوانند پروژه های جدید را اجرا کرده و آنها را شخصی سازی کنند.

در عرض المزيد به تعريفة هذه البرنامة wysiwyg وب ساز مي ومديسة

ویژگی های وب ساز WYSIWYG

نرمافزار صائین سایت WYSIWYG بری سایتهای هرفی ای تراشین شده ی بری همین، کاست ایکریتهایش روی فراشتهای صایت editing and customization site درد درد. در اینجا شایان ذکر است که حتی افراد مبتدی که مهارت برنامه نویسی فنی بالایی ندارند نیز می توانند از این بستر استفاده کنند و برنامه نویسان و طراحان سایت می توانند از آن استفاده کنند.

داشبورد

اگرچه نرم افزار WYSIWYG Web Builder امکان طراحی سایت را به تمامی افراد (حتی کاربران غیرمتخصص) می دهد. اما باز هم هم است که شما با أوليم كدونيسي تعليقة لا تعليقة. به لتف وجود المزيد ي رحا كردان (كشيدن و رها كردن)، شما به راحتي مي كودين تم نرمفزار را عرض كيمت. اضافه کردن WYSIWYG Web Builder به آخرین وب سایت در (HTML) کد HTML ده می کند.

نرم افزار رابط کاربری گرافیکی (GUI) نیز سفارشی و ویژه بوده و امکان افزودن ماژول های جدید یا تنظیم مجدد صفحه وجود دارد.

برای انجام این کار یک وب ساز WYSIWYG اضافه کنید و آن را انجام دهید. اگر غیرتخصصی هستید و چیزی در مورد کدنویسی نمی دانید، تسلط بر همه ویژگی های داشبورد خود سخت خواهد بود.

حتما بخوانید: مهارت های لازم برای طراحی سایت (۷ مهارت لازم است)

مجموعه ای از ماژول های HTML قبل از نصب نرم افزار WYSIWYG Web Builder نصب می شود و بنابراین نباید انتظار داشته باشید که صفحه آماده و یکپارچه با بخش ها، ویجت ها و بلوک های آن ظاهر شود. در واقد باید هر بنگا را از اول را کا کریں אז עצר דיגרב בא עשון WYSIWYG Web Build רא אפלוד קינדים. می شود گفت آن هم یکی دیگر از دروبدلیست که وستودین کار روی بروی پریکه هیشن به آن عادی می شود.

آموزش وب ساز wysiwyg و معرفی امکانات و امکانات

یک ماژول جدید به صفحه اضافه کنید و بسیار راحت است. در نوار کناری سمت چپ، می‌توانید لیستی از ماژول‌ها (بلوک‌ها، بلوک‌ها) را که می‌توانید انتخاب کنید، مشاهده کنید. هر ماجول را مي تواون عدد هم كرد. امکان ویرایش متن، تغییر اندازه بلوکةتغییر ابعاددتایّوفورهی و نهه بریا کار بران وجود دارد. با عقد در عرض العربية ساخت امويت نرفازر كمي دست در بلتان بسته است; اما می توانید برخی از جزئیات RA را تغییر دهید و برخی جزئیات را اضافه کنید.

বান্তা ক্র্তা ন্র্দ্যান র্র্য্য্যযক ্যা তান কান ক্যান ক্বে কায়া অস্তা সসি িশে অন্য়া অন্তা برای انتشار سایت هم کاند بیشتر پیش روی کے می توانید صفحه RA را دانلود کرده و در یک پوشه محلی ذخیره کنید یا با URL استخراج شده در FTP خود دانلود کنید. فرکی نمی کند از کادامیک از این روش ها وکید; محمول آين است كه به هاست و اختبار نام دومن توجه للتحدة; کون آن مورود هتی با سبک پولی هم برنامی نیم می شوند.

تجارت الکترونیکی

نرم افزار WYSIWYG Web Builder به کاربران امکان راه اندازی، سفارشی سازی و تبلیغات انواع فروشگاه های دیجیتال را می دهد. البته این روش ها با ابزار و روش های تجارت الکترونیک با نرم افزار ادغام می شوند. می توانید از Snipcart، Paddle، PayPal، Stripe، Ecwid، WebMoney، Vibracart Pro، Gumroad و سایر دستگاه ها استفاده کنید. استفاده کنید

برای استفاده از نرم افزار تجارت الکترونیک (به جز پی پال) در سایت، ابتدا باید برنامه Word را در داشبورد فروشگاه سایت خود راه اندازی کنید. يادتان بهد که هر برامن کريدي روگرين را درد را درد کريدي کردي کريدي راکي کے پس باید بر اساس نیاز خود بهترین برنامه را انتخاب کنید.

چگونه سایت نقاشی را یاد می گیرید؟ و دانلود رایگان آموزش

מאודולהאי אחדרים

آموزش وب ساز wysiwyg و معرفی امکانات و امکانات

قابلیت ها و ویژگی های موجود در نرم افزار WYSIWYG Web Builder طراحی سایت را برای کاربران آسان می کند. مجموعه ماژول ها یا بلوک های موجود در این نرم افزار دارای بیش از 150 بخش مختلف است که به شما امکان می دهد سایت هایی را طراحی کنید که ویژگی های شرکت، خدمات، قیمت ها، اطلاعات تماس و هر چیز مهم دیگری را که برجسته و خاص باشد، طراحی کنید. هر كادام از ماجوله ها را مي كشيد با ويكسيتان سايتان اوستيزي سايت كندي كندي كندي كيم.

شما به راحدیه برای ایندابی کایتان بازیتان این موضولها را در موکیلها به کشف و راه می اندازند. علاوه بر این، امکان ساخت ماژول های جداگانه نیز وجود دارد. برای نمور آن کار کاک باید اوکیی و آلمین کے می کے به موژولتان می شوند را کیں را کیں کہے

انیمیشن و افکت ها

نرم افزار WYSIWYG Web Builder مجهز به تکنیک های CSS است که به شما امکان می دهد انیمیشن ها و افکت ها را به برخی از تصاویر خود اضافه کنید. شما می توانید تا 150 افکت از پیش طراحی شده، انیمیشن های موجود، منابع و موارد اضافی را به صفحه سایت خود اضافه کنید.

برای افزودن افکت ها و انیمیشن ها به مدیر انیمیشن بروید و مراحل این قسمت را دنبال کنید. شما باید فریمهای کلیدی RA تعریف و از آنها وکیں در نهایت نرم افزار WYSIWYG Web Builder به شما امکان ویرایش تصاویر و فایل های رسانه ای را با پروژه می دهد. إن عنی می کاکی از ویدوهای لیت باکس (lightboxes), ویمیو (Vimeo), YouTube (YouTube) and همینت ور photos, galleries and different shapes, فیلترها, animations ها و دیر در تراشین سایتتان ا ستفاده کیندی.

10 تا از بهترین زبان های برنامه نویسی برای طراحی وب و سایت

شرکت آنلاین

یکی از بهترین کارهایی که می توانید با نرم افزار WYSIWYG Web Builder انجام دهید این است که کاربران می توانند طراحی سایت را به فرم آنلاین خود اضافه کنند. آن کار با از اپیلیک Forms Tools نمع می شود ک به شما مجانا اسل ایمیل، شوک Add MySQL and CSV, dummy file, information format, information file, computer files and other اری مورودی دیگر را می دهد.

برای ساخت یک فرم جدید کاکت کافیست بسته نرم افزار فرم درد نازرتان را از کاکی ابز ار روی پیں کہیں از بخش Form Controls هم می توانید کرم کرم، دکمه ها، جعبه ویرایش و همی نتور استمین را داشته باشید.

مدیریت فایل های رسانه

Platform WYSIWYG Web Builder ساخت کاروسل (چرخ و فلک) و سبک های مختلف تصاویر را بری شما اسان می کند. علاوه بر تصویر، می توانید ویدیوها یا ویدیوهای یوتیوب را به پروژه طراحی خود اضافه کنید. علاوه بر این می توانید انیمیشن، عکس، آیکون، فایل صوتی و ویدئو را به گالری اضافه کنید و چندین فایل بسازید.

دستیار سعو

این نرم افزار سایت RA به شما امکان می دهد وب سایت خود را بهینه کنید و RA سایت شما را برای موتورهای جستجو بهینه می کند. جستجوی سایت (SEO) اضافه کردن WYSIWYG Web Builder، یک نسخه به روز از وب ساز که اکنون منتشر می شود، لینک های خراب و مواردی مانند این را می توان یافت.

دستیار سئو نرمفازر را می کی کے در منوی صفحه نکته خوب این است که می توانید به طور مرتب از این راهنما استفاده کنید تا ببینید آیا سایت شما با موتورهای جستجو سازگار است یا خیر.

طراحی سایت چگونه است؟ تفاوت بین

پسوند ها

اگر از نسخه پریمیوم نرم افزار WYSIWYG Web Builder استفاده می کنید، علاوه بر امکاناتی که تاکنون به آن اشاره کردیم، می توانید از 200 افزونه مفید دیگر نیز استفاده کنید که نرم افزار را انعطاف پذیرتر کرده و به کیفیت طراحی سایت شما کمک می کند. این افزونه ها را می توان در جعبه ابزار پیدا کرد یا از طریق منوی Insert به آنها دسترسی داشت. این افزونه امکان سفارشی سازی بیشتر مانند نمایش اسلاید، منوها، خط اصلی تجارت الکترونیک، برنامه های ویرایش متن، ساختار و ترکیب فرم آنلاین، سفارشی سازی پایگاه داده، نمودار، جدول، ادغام فایل های صوتی و تصویری، دکمه ها را دارد. , قرآنة نا وبري و بريد از مورودة دير RA در اختبار شما قران مي هند.

حفاظت پیشرفته از سایت

سایتهای شاهده با نرم افزار WYSIWYG Web Builder به تور تعریف ای در کارب کلاهبردی ی دس ترسیهای غیرماز می شوند. إن تعريف به لتف حقيقة قربة و عجلة وردة ورود چاند كربره، تعريف هي بتيب نام ه روديرة صورد، تعليقة هي تنزيل انلاينيك كاربر، تعليق استفين نق شهاي كربره يمورد دير است.

ALGOHA و طرحای نرمفازر WYSIWYG Web Builder

برای انجام کاری که می خواهید انجام دهید، یک وب ساز WYSIWYG اضافه کنید. نمی شود گفت کادام یک از این روشها هذهنی است; чун хоме чиз бех махралиты хай рашини سایت, طرحрование پروژهв und дажа ход шма комплект дар д. تکنیک های استفاده شده توسط نرم افزار برای طراحی سایت عبارتند از:

  • अग्य अरायी तथाबी या दाशिया वेब अध्या: در آن روش پجاب ارایی به روست پیش فرز و با جاجعدی های تابیت می شود می شود و شما م ی کہ ب جابجا کردن آلمید، کیدمان کیدمان را کیمین.
  • چرخش یا شناور مشاهده صفحه: به این ترتیب می توانید از عناصر Flexbox استفاده کنید تا صفحه را انعطاف پذیر و شبیه به Bootstrap نشان دهید.
  • شبکه های انعطاف پذیر: این تکنیک که رویکردی کاملاً جدید محسوب می شود، بر اساس برنامه CSS Grid Layout پیاده سازی شده است و به طراحان حرفه ای سایت اجازه می دهد تا صفحه آرایی های پیچیده را با سرعت بسیار زیاد انجام دهند.

آموزش وب ساز wysiwyg و معرفی امکانات و امکانات

دانلود کنید: تعریف سایت تراشین با وردپرس از سفر تا سد

توجه داشته باشید که برخی از تصاویر مورد استفاده در برنامه های نرم افزاری دارای حق چاپ هستند و فقط برای مقاصد ارائه استفاده می شوند و سایر موارد استفاده، سفارشی سازی، اصلاح یا توزیع مجاز نیستند. بری نسب تمپلت های نرم افزار فزراز باید بسته اختیری RA دانلود و فایل های بیشتر در پوشه قالب Web Builder را از حالت فشرده خارج کنید و شروع به سفارشی سازی کنید.

افزودن یک وب ساز WYSIWYG به نسخه دست نویس صفحه وب. بنابراین اگر کاربر سیستم عامل مک هستید، به دنبال یک سیستم عامل مک خاص هستید. علاوه بر این، هنگامی که برای اولین بار نرم افزار WYSIWYG Web Builder را راه اندازی می کنید، می توانید از کلیپ های ویدئویی دو بعدی مستقیم استفاده کنید. برای آدرمی از بروز آن مشکل بهتر است از قبل از RA روی سیستمتان نسب دلد باش ید.

پشتیبانی از کاربران

این سایت طراحی نرم افزار گزینه های متعددی را برای رفع مشکلات احتمالی کاربران در اختیار کاربران قرار داده است. در مرحله اول می توانید مستقیماً از کنترل پنل نرم افزار به پایگاه دانش گسترده دسترسی پیدا کنید و توضیحاتی که برای موارد مختلف ارائه شده است را مطالعه کنید.

آموزش وب ساز wysiwyg و معرفی امکانات و امکانات

از طرف دیگر، تعاریف انلاینی و گوفتزی های امفید جاید هم در سایت های فارسی زبان

در کار آیین متعدل دانلود کیند: تعریف سایت تراشیه از سفر تا سد (16 درس رایگان)

خلاصه ها

WYSIWYG Web Builder یک نرم افزار بسیار خوب برای برنامه نویسان و طراحان وب است. آن پلتامتر فرشاة خاصة خوب دارد ي ماجول ها ي تملته هي HTML و jQuery editable RA در ا ختيار شما مي جزد. اما زيكر آين تنظبة نيز هذا محمول است كشمة براي نرمفازر WYSIWYG Web Builder با يد از منزليم حرقة فرامنا نوسي بهدا بهدا.

کار با تنظیمات کلی در پلتفرم برای کارهای جدید دشوار خواهد بود. אגר היק פיש פיש אז אז קודוסיים החדשים מי מקודים מי קינים עם עאםאם אצרים בויריד כש עבור האם אחרים האיטי טרי דרדן. अनुद्धारीम इन मेलब्टा ब्रायतान मोबन दे बोदे. موفق باشید