منو سایت

آموزش برنامه نویسی روی گوشی

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
آموزش برنامه نویسی روی گوشی

آلا تلفن؟ हाला हैबर हुब आनास के के शा मी कैसे बा गूशितान है पान नोसी हम बकनिदी बकनिदी बकनिदी बकनिदी बकनिदी बकनिदी बकनिदी बकनिदी! شما فقط به یک IDE و یک ویرایشگر متن نیاز دارید.

متأسفانه اطلاعات زیادی در مورد آموزش برنامه نویسی گوشی در اینترنت وجود ندارد و احتمالاً جستجوی شما شما را به صفحاتی می برد که برنامه های مربوط به کدنویسی و رفع اشکال گوشی را معرفی کرده اند. بدون آموزش برنامه نویسی در گوشی.

अमा एन बार जाई कमला दर्ष्टी वेशी इडे! Ма др эйн мебель шма ра ба هر чизы кожи брай программносие и гоши наядер даред ми کان


برنامه نویسی، شبکه، معماری، علوم کامپیوتر، هوش مصنوعی و تجارت

Toi en pak फुफ़ुद्धरी, साफरतासद मबानी प्रणाम नोविसी रो जूरी याद मीगीरी के तू हिक कलास अधिक कालस या पक दिगे ए नही दीदी नही शेनिदी! بدون هيك كلاسي، با سفرتاسد مباني برامه نوسي اپلیکیشن بیزن، روجه در بیار!


آموزش برنامه نویسی در گوشی یا تبلت اندروید

இட்டிக்குக்கு केड मोर्जन (ویرایشگر کد منبع)

اولین چیزی که برای برنامه نویسی در گوشی یا تبلت به آن نیاز دارید یک ویرایشگر کد منبع است. این رادیدگر به شما مجموعة می دهد فایلهای مغاتو را به زبانهای برامه رو روی نوشتن ویرایش ویرایش ویرایش ویرایش ویرایش ویرایش ویرایش ویرایش ویرایش ویرایش ویرایش ویرایش ویرایش ویرایش به بیان ساده تر; ویرایشگر کد منبع همان کد منبع است.

با ویرایشگر کد منبع اندروید و همچنین ویرایشگر رایانه کار می کند. کد UTF-8 جدید و نحو (syntax) نحو کد.

آموزش برنامه نویسی روی گوشی

אגר בה גוגלוג פלי אסטור סיר בעדים ב עדיגגרהאי מצני כילי עדיעם برنامه RA را که دوست داشتنی و رایگان است انتخاب کنید. می توانید از اپلیکیشن Vim (لینک دانلود) که در بالا می بینید یا نانو (لینک دانلود) که امکانات بهتری دارد استفاده کنید.

از دست دانگی: کند زبان برامن نویسی داریم؟ чанд та байд яд гыйным؟

محیط توسعه یکپارچه اندروید (AIDE)

برنامه نویسان برای توسعه نرم افزارها و برنامه های مختلف در یک محیط یکپارچه. برای برنامه نویسی در اندروید نیز به این محیط نیاز دارید. اپلیکیشن AIDE (دانلود) نرم افزار قدرتمندی است که می توان از آن برای نوشتن برنامه های اندرویدی به طور مستقیم بر روی همان دستگاه اندرویدی استفاده کرد. اگر یک توسعه دهنده جاوا هستید، AIDE یک انتخاب عالی است زیرا می توانید از آن برای توسعه C و ++C استفاده کنید.

آموزش برنامه نویسی روی گوشی

از جمله ویژگی های AIDE می توان به منابع زیر اشاره کرد:

 • سازگاری اندروید، جاوا و بازی
 • امکان ویرایش، کامپایل و اجرای کد تنها با یک کلیک و بدون روت
 • کثک ب اشکا REzz ز خدمات برایت ای جاو ا® und ·..
 • بررسی خطای بلادرنگ و کد پایگاه‌فرنی

راهنمای کامل یادگیری زبان برنامه نویسی: چگونه زبان برنامه نویسی را یاد بگیریم؟

Dcoder – یک کامپایلر کامل تلفن

Dcoder یک تلفن کدگذاری IDE است که برای بهبود مهارت های کدنویسی در دستگاه های تلفن همراه طراحی شده است. حالا چرا امروز آن را به لیست آوردیم؟ زیرا این کد برای یادگیری زبان های برنامه نویسی متفاوت از C تا Ruby و سایر زبان ها کامل و جامع است.

Dcoder (دانلود رایگان) ویژگی های بسیار خوبی دارد و دارای ویرایشگر متنی است که امکان برجسته سازی نحو را نیز می دهد و مانند یک کامپایلر عمل می کند. برای استفاده از Dcoder باید به اینترنت متصل باشید.

آموزش برنامه نویسی روی گوشی

شما می توانید کد را اشکال زدایی کرده و در یک نقطه اوج اشکال زدایی کنید. این برامنا استون نرم افزارهای ++ Notepad or sublime text است که قدرت کامپایل هم دارد. علاوه بر این، Dcoder به شما امکان می دهد تنظیمات را سفارشی کنید و فونت را تغییر دهید.

نحوه یادگیری زبان برنامه نویسی و نحوه یادگیری برنامه نویسی

C4droid برای برنامه های C یا C++

C4droid (ادامه) افزودن پخش کننده IDE به کامپیوتر. شناخت خوب آن كامّيلر كاربپسند بودنش است; یعنی حتی اگر در برنامه نویسی مبتدی باشید، سایتی با مشکل پیدا خواهید کرد، با استفاده از C4droid می توانید برنامه های C یا ++C را مستقیماً روی دستگاه اندروید خود بنویسید و اجرا کنید. با عقد آن كامّیلر رایگان نیست ولی كے كے كے كے كے بہ کسب می آید.

آموزش برنامه نویسی روی گوشی

از ویژگی های C4droid می توانید به منابع زیر مراجعه کنید:

 • نیازی به استفاده از روت دهرد
 • карби графический линган карби графическая кабель регистрация ист.
 • شما می توانید برنامه های خود را بسازید و آنها را به صورت آفلاین اجرا کنید.
 • از ادغام Git پشتیبانی می کند.
 • AS ANSI C و ISO C99 و TCC (Tiny C Compiler) + کامپایلر uClibc.
 • يك عدادغر كد المركز با قبعد العربية سازي نحو، تب ها كف تمليه كد، قلم بندي كد، مرجاتو ه بروززي فايل (Files) و غزيفر /redo فايل (File Associate).

حتما بخوانید: چگونه برنامه نویسی را شروع کنیم؟ (9 مرحله ساده + پاسخ به تمام سوالات)

ویرایشگر جیبی – ویرایش अनी केड

این دیادگر تولود Our code is world است (لینک دانلود) که تطبیل ایده، متن را دیدگر کد بری اندرویزین کار می رود. بااستفاده از این برنامه می‌تواند برجسته‌سازی نحو تکمیل کد<ایر موا زبایای زیم برای زبان زیرجمع برای زیرجمع زیرجمع برای زیرجمع زیرجمعی برای زیرجمع زیرجمع برای زبایای زیرجمع برای زبای زیرجمع:

 • یاقوت سرخ
 • پایتون، آر، پرل و لوا
 • غو (برو)، راست (زنگ زدگی)، الکسیر (اکسیر)، الم (نرون) و TypeScript
 • کوبول، فرترن، پاسکال، آدا و اسمبلی
 • يامل (YAML)، تي و ام ال (TOML) و Markdown (Markdown)
 • کد فایل (جاوا اسکریپت)، فایل متنی (HTML)، فایل متنی (CSS)، فایل (JSON)، فایل متنی (XML) و فایل (SQL)
 • PHP
 • Java، C، C++C و C#، Objective-C، Swift

Pocket Editor تعريف هاي کيلي کيد دارد und با ہے ہے مہے ہے بستہ است; اما به روست gratis می شود و یک کیه کے کے کے کے نیش نیش نیست و ازار دهین نیست.

از File Manager and Source Viewer معدیده و مناطفی وکیندی کیندی

خوبی اندروید اینه که با برنامه مدیریت فایل یا همون فایل منیجر همخوانی داره و امکان ساخت پوشه و مدیریت راحت فایل رو بهتون میده. برای همین خیلی ها آن را به ios پریں می دهند. با این حال، زمانی که یک نامه توسط برنامه نویس وارد می شود، در بسیاری از فایل منیجرها نمی توان آن را یافت که تمام داده های تلفن همراه را به برنامه نویس نشان دهد.

سایت برای نوشتن یا ساخت هر برنامه ای نیاز به فایل منیجر دارید زیرا برنامه نوشته شده یا ساخته شده باید به صورت فایل نمایش داده شود و امکان یافتن و دستکاری فایل ها نیز برای شما وجود دارد.

افزودن: تعريف كامل بلكنك خين قطع با 6 درس

ما ES File Manager (دانلود رایگان) را به عنوان یک کاوشگر فایل رایگان ارائه می دهیم و می توانید فایل ها را کپی و انتقال دهید، نام آنها را تغییر دهید یا با دیگران به اشتراک بگذارید.

اگر در حال توسعه یک برنامه مبتنی بر وب هستید، باید بتوانید بلافاصله کد منبع برنامه یا سایت را مشاهده کنید. کد منبع را با تایپ آدرس URL در مرورگر باز کنید. برای مشاهده کد منبع می توانید از افزونه View Source Mobile در مرورگرهای مختلف مانند Dolphin، Opera Mobile و Firefox استفاده کنید. می توانید به جای استفاده از افزونه، مرورگر VT View Source را نصب کنید که قابلیت های مشابه افزونه را با سایر ویژگی ها دارد.

ساخت تست محیط

اگر شما یک توسعه دهنده سایت یا برنامه مبتنی بر وب هستید، باید سروری برای ذخیره فایل هایی داشته باشید که کاربران هدف شما از طریق اینترنت به آنها دسترسی دارند.

هر بار که شخصی در هر کجای دنیا از سایت شما بازدید می کند یا از برنامه شما به صورت آنلاین استفاده می کند، مرورگر به مرورگر وب شما متصل می شود و اطلاعاتی را مبادله می کند تا مشخص کند که بازدیدکننده در صفحه چه کاری انجام می دهد. HOSTGATOR و Godaddy میزبان این برنامه هستند

آموزش برنامه نویسی روی گوشی

XAMPP and WAMP دو برامنا خاص خوب برای ساخت هاست مجازی در کوپیتوراد استدد; ولی آن مجموعة جود دارد که شما افضی هاست اینوسازی شده است هم در اندروید make it. وب سرور Palapa بهترین گزینه برای انجام این کار است که سرورهای MySQL، PHP و Lighttpd را در اختیار شما قرار می دهد تا میزبان محلی خود را ایجاد کرده و برنامه های نوشته شده شما را آزمایش کند.

پیش بروید و گوشی اندروید خود را روت کنید

ابزارهایی که در بالا معرفی کردیم برای برنامه نویسی روی گوشی کافی است، اما برنامه های دیگری نیز وجود دارد که می توانید از آنها بیشتر استفاده کنید. مخصوصا وقتی گوشی روت شده باشه.

اگر می خواهید به یک برنامه نویس فعال موبایل تبدیل شوید، می توانید گوشی خود را روت کنید تا از امکانات بیشتری بهره مند شوید. پس از آن، می توانید از برنامه SuperSU استفاده کنید و نیازی به استفاده دستی از آن نخواهید داشت. SuperSU خود این خودرو را زیر نظر دارد.

اضافه شده در: 5 ساعت پس از ظهور

کوشی موبیل شما کشما شما سیستمی است که خت فرمان دارد. از آنجایی که برنامه های شبیه ساز ترمینال برای اندروید ابزارهای بسیار خوبی را در اختیار شما قرار می دهند، می توانید برنامه BusyBox Free را دانلود و نصب کنید تا به ابزارهای لینوکس بیشتری در سیستم عامل اندروید دسترسی داشته باشید.

איא איא אזאשא קדוניס דר אנדרוים ואיטריש רא דארד؟

بله حتما. اگر می توانید کدنویسی یاجرای کد راژین بگیرید و تمرین کنید،دنویسی در موبایل واقعاً موبایل واقعاً کارتان آیداقعا بارتانایل واقعا کارتانایل واقعاً کارتان را انجام دهید. الاین یادتان بهد كدنویسی كیزی نیست كه یك شبه بشود آنا یاد گرپت به كند ماه سبر و تعلیم نیازازاراه. کاری که باید بکنید این است که آموزش های مفید در وتویوب و مناماب کرایکنو شنایای وان است. Vezova draizin ninnisin.

علاوه بر این، برای نوشتن سینتکس های مختلف، باید یک صفحه کلید داشته باشید و یک صفحه کلید معمولی موبایل به تنهایی کافی نیست.

در اینجا می توانید زبان برنامه نویسی را به صورت رایگان یاد بگیرید

یک نوسی (کدنویسی جاواوی روی کوشی)

دانلود کیند: 5 ایکیں کے کے کے در کوشی

خلاصه ها

کوشی های اندرویدی در سالهای اکریک کهاس پامیده اند و قبض پرداپ وهم آانها کیزیبه لـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ برنامه نویسی اندروید در صورت داشتن IDE، برنامه های مورد نیاز و دانش مناسب برای این کار امکان پذیر است. அக்குட்டிர் தெல்ப்பு மாரும் மார் ப்பிர் மிர்மிர் மைரிர் விர் விர்க்கு வியு க்கு க்க்குக்கை موفق باشید


زبان چاق

با ان اپلیکیشن سادز، هر زبینی رو کاک با 5 دیکه در رززتوی 80 روز مزل بلوب حرف ب! بهترین متد روزز, بهبود حافظه, آموزش تصویری. تعديدة زبان كليد تعديدة هر خالتي در قرن 21 !